Slalom v Táboře-přebor JČ kraje

09.05.2015   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz98.31 0 98.53 0 98.31
2K1M/2BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB110.87 0 105.48 0 105.48
3K1M/3PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice106.21 0 104.94 4 106.21
4K1M/4CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz105.74 2 105.04 6 107.74
5K1M/5HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně110.68 56 108.73 0 108.73
6K1M/6KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.112.78 4 110.71 0 110.71
7K1M/7ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.110.81 0 122.19 8 110.81
8K1M/8TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB111.97 2 112.44 0 112.44
9C1M/1PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor108.77 4 114.53 4 112.77
10K1M/9MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha111.36 2 112.98 0 112.98
11K1M/10PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor113.70 0 112.07 2 113.70
12C1M/2PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB115.21 8 114.70 0 114.70
13K1M/11ROMANSHKIM Dmitry 1967 Rusko118.59 0 112.98 2 114.98
14K1M/12ZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně116.34 2 115.53 2 117.53
15K1M/13ERMAKOV Pavel 1975 Rusko118.51 6 117.96 0 117.96
16K1M/14VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha117.38 6 116.56 2 118.56
17C1M/3PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor116.69 2 114.72 4 118.69
18K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.117.41 4 116.74 2 118.74
19K1M/15GOTOVCEV Andrey 1978 Rusko118.72 4 119.03 0 119.03
20C1M/4NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.119.63 52 119.19 0 119.19
21K1M/16HORÁK David 1976 2 SKŽižkov118.07 2 122.63 2 120.07
22K1M/17CHOD Václav 1961 2 Blovice118.63 6 120.26 0 120.26
23K1M/18SAHULA Matěj 2003 2 Benátky137.06 6 121.52 0 121.52
24K1M/19SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz116.10 6 126.06 2 122.10
25K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.120.18 2 125.74 4 122.18
26K1M/20REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB111.22 306 118.88 4 122.88
27C1M/5JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek118.96 4 125.45 54 122.96
28K1W/3KOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha123.44 2 121.38 2 123.38
29K1M/21KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.151.09 4 119.63 4 123.63
30K1W/4ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.21 4 123.66 0 123.66
31C1M/6HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně129.49 2 122.10 2 124.10
32C1M/7VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.13 4 120.27 4 124.27
33K1M/22PAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně124.47 0 128.31 4 124.47
34K1M/23MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy132.60 4 123.84 2 125.84
35K1W/5VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha120.18 6 119.53 8 126.18
36K1M/24GROTOV Alexandr 1975 Rusko122.53 100 122.28 4 126.28
37K1M/25PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus129.29 52 124.31 2 126.31
38K1M/26VANĚK Matěj 2004 VS Tábor127.49 0 127.74 0 127.49
39C2M/1HÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
136.33 2 127.82 0 127.82
40K1M/27ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice1.00 999 117.90 10 127.90
41K1M/28ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz125.52 4 123.76 50 129.52
42C1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB133.91 2 127.55 2 129.55
43K1M/29TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB133.11 0 123.73 6 129.73
44C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
134.79 2 130.01 0 130.01
45C1M/9ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.128.40 4 130.68 0 130.68
46K1W/6DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak137.45 8 131.23 0 131.23
47K1W/7PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.123.35 8 125.07 8 131.35
48K1M/30STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky126.82 12 129.39 2 131.39
49K1W/8VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor130.50 8 129.60 2 131.60
50K1W/9LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav136.40 2 131.64 0 131.64
51K1M/31WINTER Eduard 1956 3 Jablonec148.90 8 129.68 2 131.68
52C1M/10KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor127.69 4 129.86 6 131.69
53K1M/32AKSEONOV Nikolay 1962 Rusko129.83 2 128.11 4 131.83
54K1W/10POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.21 8 131.80 16 132.21
55C2M/3VALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
137.18 6 132.94 0 132.94
56K1M/33ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy134.48 2 131.43 2 133.43
57C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.127.86 6 131.22 4 133.86
58K1M/34PAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně139.13 56 128.40 6 134.40
59K1M/35SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz135.43 58 131.16 4 135.16
60K1M/36BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec138.65 0 133.49 2 135.49
61K1W/11ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy130.72 6 130.46 8 136.72
62K1M/37TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB130.82 8 127.54 10 137.54
63K1M/38PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník134.91 4 138.69 8 138.91
64K1M/39DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak139.85 8 139.29 0 139.29
65K1M/40WINTER Jan 1982 3 Jablonec149.76 6 139.74 0 139.74
66K1M/41ŠVEJD Jan 2004 Sušice137.61 4 138.33 2 140.33
67K1M/42VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak138.53 2 141.12 4 140.53
68K1M/43BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec138.73 4 138.56 2 140.56
69C1M/11KOTEK Miloš 1974 VS Tábor143.94 0 141.12 0 141.12
70K1M/44DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha135.85 6 140.43 14 141.85
71K1M/45PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.142.56 6 132.56 10 142.56
72K1W/12ROMANSHKINA Ekaterina 1974 Rusko134.12 10 132.58 10 142.58
73C1M/12PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník142.77 0 143.26 4 142.77
74K1M/46SAHULA Martin 1968 3 Benátky139.86 10 137.31 6 143.31
75K1W/13BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha143.49 0 170.66 8 143.49
76K1M/47KOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor142.37 2 142.05 8 144.37
77K1M/48STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB143.68 4 142.92 2 144.92
78PW/1POLLERT Jan, 2005, USK Pha POLLERT Jan 2005 USK Pha141.17 4 145.29 0 145.17
79C1M/13KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor137.71 8 133.25 12 145.25
80K1W/14BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa143.91 58 143.77 2 145.77
81K1M/49ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB144.72 6 145.80 0 145.80
82C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor143.68 6 145.86 0 145.86
83K1M/50WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec149.62 2 142.13 4 146.13
84K1M/51PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník146.42 154 143.50 4 147.50
85K1M/52KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.129.21 62 139.73 8 147.73
86K1W/15STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec138.47 10 138.20 10 148.20
87K1W/16MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus144.92 4 149.27 10 148.92
88C1M/14POPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor1.00 999 144.10 6 150.10
89C1M/15MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor142.23 8 145.35 8 150.23
90PW/2ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha145.10 6 140.35 106 151.10
91K1M/53GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.161.45 4 149.50 2 151.50
92C1M/16HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor148.58 4 138.68 58 152.58
93K1M/54VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor149.59 6 147.51 6 153.51
94K1M/55AKSEONOV Sergey 1972 Rusko153.73 12 151.54 2 153.54
95K1M/56SEMERÁD Adam 2004 Roudnice149.91 10 151.55 2 153.55
96C2M/4VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
152.24 6 151.75 2 153.75
97C2M/5PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
146.12 8 149.94 4 153.94
98K1M/57JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor150.56 6 147.45 8 155.45
99K1W/17KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky152.41 52 151.80 4 155.80
100K1M/58ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha131.16 54 144.87 12 156.87
101K1W/18HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa159.15 12 146.81 12 158.81
102PW/3KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.152.95 6 161.33 4 158.95
103C1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.161.85 10 159.46 0 159.46
104K1W/19GOTOVCEVA Tanina 1978 Rusko171.45 8 149.81 10 159.81
105K1M/59ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz163.96 4 157.33 4 161.33
106K1W/20HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak159.84 10 153.95 8 161.95
107K1W/21PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník170.91 4 157.99 4 161.99
108K1M/60MAREK Hugo 1999 Boh.Pha146.93 16 149.18 62 162.93
109K1M/61ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB156.64 102 161.72 2 163.72
110K1M/62BUKRINSKIY Alexandr 1956 Rusko162.25 18 160.66 4 164.66
111K1W/22PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň161.45 14 156.47 10 166.47
112C2M/6MĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
160.80 6 175.48 10 166.80
113C1M/17JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň177.19 12 158.03 12 170.03
114K1M/63ZHOKHOV Alexandr 1959 Rusko183.23 60 162.53 8 170.53
115C2M/7PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
161.12 58 161.43 10 171.43
116K1W/23BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.162.91 66 162.10 10 172.10
117K1M/64ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB191.66 154 165.63 8 173.63
118C2M/8HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
160.43 56 164.14 10 174.14
119K1W/24KASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice164.82 10 170.18 8 174.82
120C1M/18KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor167.10 8 159.10 16 175.10
121C2M/9KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
183.88 10 171.98 4 175.98
122C2M/10NOVOSAD Lukáš
NOVOSADOVÁ Kristina
1976
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
173.17 10 167.69 10 177.69
123K1M/65PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor178.75 4 177.38 8 182.75
124K1W/25MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.207.89 14 173.69 10 183.69
125PW/4VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav180.04 4 177.08 10 184.04
126K1M/66MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.200.03 8 178.15 6 184.15
127K1M/67TURNER Karel 2004 Blovice245.13 60 183.17 6 189.17
128C2M/11MARTIN Václav
MARTIN Václav
2002
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
177.40 12 187.99 8 189.40
129C2M/12POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
260.69 14 168.18 22 190.18
130C1M/19VÁLEK Michal 1974 VS Tábor194.73 8 184.74 6 190.74
131PW/5ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB200.05 4 184.95 6 190.95
132K1W/26ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 L.Tábor209.16 58 179.02 14 193.02
133C1M/20KIRCHNER David 2002 Dukla B.186.41 8 1.00 999 194.41
134K1M/68MAREK Aleš 1999 SKVS ČB174.52 54 188.56 8 196.56
135K1W/27MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy143.43 54 170.10 40 197.43
136K1M/69PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB1.00 999 148.50 50 198.50
137K1M/70VRÁNEK Jan 2004 Blovice198.52 10 189.86 10 199.86
138PW/6HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak216.81 56 190.58 10 200.58
139C1M/21PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník201.60 62 185.21 16 201.21
140K1W/28PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice192.03 10 196.00 58 202.03
141C1M/22KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor155.49 54 149.94 54 203.94
142K1W/29AKSENOVA Mariya 1962 Rusko202.02 6 194.65 14 208.02
143K1M/71FUCHS Matouš 2002 Jablonec170.64 104 156.70 52 208.70
144PW/7KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.206.57 60 207.15 12 219.15
145PW/8VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav234.55 56 212.81 10 222.81
146C1M/23KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.174.51 112 164.13 64 228.13
147K1M/72CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB1.00 999 176.06 56 232.06
148PW/9PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky180.59 54 169.02 106 234.59
149C2M/13HOŘEJŠÍ Štěpán
MAREK Hugo
1999
1999
Boh.Pha
Boh.Pha
211.80 28 273.65 158 239.80
150C1M/24HOŘEJŠÍ Štěpán 1999 Boh.Pha230.25 60 226.53 18 244.53
151K1M/73FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec133.38 156 143.38 102 245.38
152PW/10ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice146.84 108 151.60 108 254.84
153K1W/30HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.215.61 60 241.12 14 255.12
154K1M/74HÁTLE Martin 2002 Boh.Pha199.32 160 195.37 62 257.37
155PW/11PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB242.73 106 199.45 58 257.45
156K1M/75ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz195.13 104 234.04 160 299.13
157C1M/25MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.1.00 999 245.13 62 307.13
158PW/12VÁLEK Michal 2006 VS Tábor250.92 60 279.22 252 310.92
159C2M/14MANOVÁ Štěpánka
KLEIN Pavel
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
198.24 122 176.84 210 320.24
160K1W/31TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB221.51 108 213.13 110 323.13
161PW/13BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB219.40 152 226.10 108 334.10
162K1W/32ŠEDIVÁ Kateřina 2000 Boh.Pha249.86 308 321.00 18 339.00
163C2M/15POŠTULKOVÁ Alžběta
ŠEDIVÁ Kateřina
1999
2000
Boh.Pha
Boh.Pha
297.40 62 264.48 110 359.40
164K1W/33KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav166.50 206 198.76 258 372.50
165K1M/76HOŘEJŠÍ Václav 2000 Boh.Pha1.00 999 209.19 170 379.19
166K1W/34POŠTULKOVÁ Alžběta 1999 Boh.Pha362.72 20 4.00 999 382.72
167PW/14SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha209.15 206 219.71 252 415.15
168PW/15NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor180.00 258 241.06 190 431.06
169C2M/16HÁTLE Martin
FIALA Jakub
2002
2001
Boh.Pha
Boh.Pha
236.80 218 270.57 168 438.57
170C2M/17HOŘEJŠÍ Václav
ŠEFCŮ Marek
2000
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
190.87 258 297.24 216 448.87
171K1W/35NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.241.69 256 258.14 204 462.14
172K1M/77OTIEPKA Martin 2001 Kadaň154.50 312 211.86 304 466.50
173PW/16VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.241.45 258 1.00 999 499.45
174K1M/78ŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha234.92 406 254.48 260 514.48
175C1M/26KÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor143.67 400 4.00 999 543.67
176K1M/79FIALA Jakub 2001 Boh.Pha219.63 406 292.22 310 602.22
177K1M/80MARTIN Václav 2002 Boh.Pha161.79 518 244.88 370 614.88
178K1M/81MANAS Adam 2004 Kadaň163.60 556 178.44 506 684.44
179K1M/82BUDÁK David 2003 Kadaň185.86 506 4.00 999 691.86
180PW/17NOVÁK Tomáš 2005 Kadaň103.25 704 118.70 762 807.25
Oddíl