Jarní slalom v Českém Vrbném

25.04.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice66.74 52 65.67 0 65.67
2K1M/2ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB69.79 2 70.63 2 71.79
3C2M/1KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
M Dukla B.
Dukla B.
73.48 0 0.00 999 73.48
4K1M/3PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha69.62 4 70.68 4 73.62
5C2M/2KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
M Dukla B.
Dukla B.
74.89 2 73.90 0 73.90
6K1M/4BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy74.13 0 75.22 2 74.13
7K1M/4BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus70.13 4 71.18 8 74.13
8K1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha73.82 6 74.32 0 74.32
9K1M/7POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice74.58 0 81.32 4 74.58
10K1M/8MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB75.93 0 75.48 2 75.93
11K1M/9GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz76.01 0 75.38 2 76.01
12C1M/1LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.74.86 2 74.30 2 76.30
13K1M/10POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB76.87 0 74.36 2 76.36
14C1M/2KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB76.72 2 76.73 0 76.73
15K1M/11PETERKA Adam 1996 2 Rakovník73.46 4 76.80 0 76.80
16K1M/12KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha76.42 2 75.19 2 77.19
17K1W/1ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.77.70 0 0.00 999 77.70
18K1M/13KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice77.82 0 79.78 2 77.82
19C1M/3BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus77.82 0 84.79 10 77.82
20K1W/2DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha80.28 2 78.72 0 78.72
21K1M/14PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice71.32 8 76.93 10 79.32
22C1M/4CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB81.61 0 77.75 2 79.75
23C1M/5KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB77.76 2 79.06 4 79.76
24K1M/15BÁČA Milan 1973 2 KK Brand82.84 0 82.07 0 82.07
25K1M/16POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy84.26 50 76.64 6 82.64
26K1W/3GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice87.01 0 82.70 0 82.70
27C1M/6LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha82.86 0 85.69 2 82.86
28K1W/4ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB84.18 2 83.02 0 83.02
29C1M/7PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor89.94 4 81.06 2 83.06
30C1M/8PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec89.28 4 81.79 2 83.79
31K1M/17KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB82.37 2 83.05 4 84.37
32K1M/18TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB84.14 2 83.06 999 86.14
33K1W/5DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha86.00 4 86.34 0 86.34
34K1M/19NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec87.99 4 84.69 2 86.69
35K1M/20KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice86.98 0 90.57 4 86.98
36K1M/21MILYÁN David 2001 2 L.Žatec85.51 2 85.77 4 87.51
37K1W/6BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha89.10 0 96.59 6 89.10
38K1M/22KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník87.43 2 86.40 4 89.43
39C1W/1ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB87.44 2 86.48 4 89.44
40C1M/9POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy90.34 0 104.75 4 90.34
41K1W/7BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha90.66 0 90.44 2 90.66
42K1W/8NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec90.70 2 89.24 2 91.24
43K1M/23KRÁL Adam 2003 2 USK Pha91.53 4 91.45 0 91.45
44K1M/24ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice87.12 10 87.95 4 91.95
45K1W/9POKORNÁ Iva 1985 2 SKVS ČB92.67 0 98.45 8 92.67
46K1M/25VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník86.90 6 83.26 10 92.90
47C1M/10ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha89.77 6 89.17 4 93.17
48K1M/26STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB89.76 6 89.25 4 93.25
49K1M/27BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz89.32 4 93.60 2 93.32
50K1M/28TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB91.35 2 101.23 16 93.35
51K1M/29PETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník90.51 6 92.12 2 94.12
52K1M/30REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB87.96 8 88.94 6 94.94
53C1M/11BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy95.60 8 89.70 6 95.70
54C2M/3CEPEK Matěj
WEBER Oldřich
1998
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
91.83 4 96.75 4 95.83
55K1M/31KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.96.14 0 106.15 4 96.14
56C1M/12KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB97.74 0 97.88 4 97.74
57K1M/32ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha94.01 4 93.83 56 98.01
58K1M/33MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak96.87 2 106.86 8 98.87
59C2M/4PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
90.88 8 97.31 4 98.88
60K1M/34JAKL Vincent 2001 3 USK Pha97.39 2 101.32 8 99.39
61K1W/10KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha95.56 4 111.36 8 99.56
62K1M/35MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha95.89 6 95.71 4 99.71
63K1W/11ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy96.16 4 96.97 4 100.16
64K1M/36ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec99.49 8 88.46 12 100.46
65K1M/37WEISL Martin 2002 3 USK Pha96.55 4 97.72 56 100.55
66C1M/13KRÁL Adam 2003 3 USK Pha98.57 2 105.33 2 100.57
67K1W/12POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.45 8 97.72 4 101.72
68K1M/38HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn100.38 2 96.93 8 102.38
69K1W/13VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor99.00 6 98.58 4 102.58
70K1W/14KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice96.59 8 112.76 54 104.59
71K1M/39VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor104.94 2 106.18 4 106.94
72C1M/14WEISL Martin 2002 3 USK Pha105.57 2 109.37 50 107.57
73K1M/40STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB108.24 0 112.62 2 108.24
74K1M/41DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha101.68 104 104.39 4 108.39
75K1W/15RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha106.17 6 106.63 2 108.63
76C1M/15ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha112.06 0 106.69 4 110.69
77K1W/16BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.71 2 115.00 2 110.71
78K1M/42HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha102.33 10 105.13 10 112.33
79C2M/5HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
111.06 54 108.34 4 112.34
80K1M/43ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha132.94 4 110.99 2 112.99
81C1W/2KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha109.82 6 133.00 4 115.82
82K1W/17DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak117.19 2 154.30 4 119.19
83K1M/44SEMERÁD Adam 2004 0 Roudnice116.27 4 177.18 62 120.27
84K1M/45TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB106.41 14 115.49 10 120.41
85C1W/3PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec119.20 4 118.65 2 120.65
86C2M/6PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
117.00 12 112.24 10 122.24
87K1M/46KADLEC Filip 2003 3 USK Pha140.26 2 121.14 4 125.14
88C1W/4ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 3 SKVS ČB121.77 6 0.00 999 127.77
89K1M/47URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha141.17 6 125.98 2 127.98
90K1M/48ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB126.23 6 125.94 8 132.23
91K1W/18HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak123.60 10 138.89 10 133.60
92C1M/16URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha124.31 10 169.29 14 134.31
93K1M/49ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice0.00 999 128.17 12 140.17
94C1M/17WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB88.24 56 0.00 999 144.24
95K1M/50HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak141.90 6 147.91 14 147.90
96K1M/51BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.138.10 104 148.99 2 150.99
97K1M/52ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha148.66 60 147.09 56 203.09
98K1W/19HONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak234.66 108 192.10 12 204.10
99K1W/20ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 0 SKVS ČB178.68 106 146.20 58 204.20
100K1W/21TESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB126.82 250 137.33 102 239.33
Oddíl