36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje

11.04.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha73.80 0 82.00 50 73.80
2K1M/2LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod79.10 0 81.40 10 79.10
3K1M/3ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.99.00 2 73.50 6 79.50
4K1M/4BOUZEK Filip 1992 2 Sušice82.20 0 81.60 2 82.20
5K1M/5ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha84.20 4 82.30 0 82.30
6K1M/6ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky83.40 0 83.20 2 83.40
7K1M/7STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky83.60 2 84.00 2 85.60
8K1M/8BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy84.30 2 84.70 2 86.30
9K1M/9KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha87.80 4 85.10 2 87.10
10C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha87.20 0 88.20 0 87.20
11K1M/10ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa87.90 6 85.40 2 87.40
12K1M/11KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec89.00 0 87.90 0 87.90
13K1M/12ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha88.70 0 94.50 4 88.70
14K1M/13SCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg, GER89.20 0 91.40 2 89.20
15K1M/14GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha90.10 4 89.30 0 89.30
16C1M/2PŘÍHODA Matouš, 1998, USK Pha PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha87.20 4 86.20 4 90.20
17K1M/15JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.91.30 0 89.10 2 91.10
18K1M/16MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa91.30 0 91.60 0 91.30
19K1M/17KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.00 0 91.70 2 92.00
20K1M/18RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha92.20 0 105.00 2 92.20
21K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha93.00 2 92.30 0 92.30
22K1M/19ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky93.40 0 92.30 0 92.30
23K1M/20BAROŇ Petr 1991 Kotva B.95.80 6 90.70 2 92.70
24K1M/21ZEMAN Ondra 1995 Kotva B.96.70 0 90.90 2 92.90
25K1M/22PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.40 8 91.90 2 93.90
26K1M/23SEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice94.10 0 92.30 50 94.10
27K1M/24ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice95.00 2 94.50 0 94.50
28C1M/3ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa94.70 0 94.50 2 94.70
29C2M/1GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
95.00 0 96.10 0 95.00
30K1M/25FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa95.00 0 95.50 0 95.00
31C1M/4MILLER Jan 1968 2 Turnov98.50 2 95.30 0 95.30
32C1M/5VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy95.70 0 96.70 0 95.70
33K1M/26LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha94.10 2 107.50 10 96.10
34K1M/27LERCH Eduard 2002 2 Klášter.97.00 0 99.60 0 97.00
35K1W/2DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha96.30 2 97.20 0 97.20
36K1M/28MILYÁN David 2001 2 L.Žatec95.30 2 99.60 4 97.30
37K1M/29ŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa98.00 2 95.80 2 97.80
38K1M/30ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec100.20 4 93.90 4 97.90
39K1M/31VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky96.00 2 103.50 8 98.00
40K1M/32ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa92.20 6 4.00 999 98.20
41K1W/3BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha94.80 6 96.70 2 98.70
42K1M/33KRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.30 2 98.80 0 98.80
43K1M/35ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky97.40 2 98.40 4 99.40
44C1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha99.50 0 99.30 4 99.50
45K1M/36HEK Jan 1979 3 Roudnice100.10 0 99.60 0 99.60
46K1M/37PECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice98.20 2 99.80 2 100.20
47K1M/38PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha101.30 0 107.20 8 101.30
48C2M/2FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
99.00 4 98.60 8 103.00
49K1M/39PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha101.00 2 105.00 0 103.00
50K1M/40NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec97.20 6 103.40 4 103.20
51K1M/41ŠENK Marek 1974 3 KK Brand103.30 0 106.80 2 103.30
52C1M/7MILLER Jan 1997 2 Turnov102.80 4 101.40 2 103.40
53K1M/42WEISL Martin 2002 3 USK Pha122.00 56 103.50 0 103.50
54K1M/43HORÁK David 1976 2 SKŽižkov114.30 2 104.10 0 104.10
55K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.70 0 102.20 2 104.20
56K1W/5DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha107.30 4 104.30 0 104.30
57C1M/8MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa104.50 0 105.50 0 104.50
58K1W/6NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec101.50 4 105.20 0 105.20
59K1M/44ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky109.00 8 103.20 2 105.20
60K1W/7ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.70 2 105.30 0 105.30
61K1W/8KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy105.50 0 106.70 0 105.50
62C2M/3ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
106.00 0 103.80 2 105.80
63K1M/45BERAN Jan 1969 3 KVS Pha4108.80 2 104.50 2 106.50
64K1M/46MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha107.00 0 100.50 50 107.00
65K1W/9KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha107.10 0 106.30 2 107.10
66K1M/47KLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice102.70 6 105.10 2 107.10
67K1W/10DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.107.20 0 109.10 0 107.20
68C1M/9FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa107.50 0 107.30 0 107.30
69K1W/11ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha105.30 2 107.50 2 107.30
70K1W/12ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy109.10 2 108.40 0 108.40
71K1W/13KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice106.50 2 109.20 4 108.50
72K1M/48KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.105.00 4 105.50 4 109.00
73K1M/49KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa110.40 6 109.10 0 109.10
74C1M/10ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.113.00 2 109.60 0 109.60
75K1M/50ŠULC Karel 2000 3 KK Brand107.60 2 106.50 10 109.60
76C1M/11BÁRTA Jan 2000 Kralupy104.30 6 105.50 6 110.30
77K1M/51JAKL Vincent 2001 3 USK Pha113.40 0 110.60 0 110.60
78K1M/51SAHULA Martin 1968 3 Benátky113.50 4 110.60 0 110.60
79K1W/14ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice111.00 0 108.20 8 111.00
80C1M/12LERCH Eduard 2002 3 Klášter.110.10 2 113.90 0 112.10
81K1W/15ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa111.00 2 110.30 2 112.30
82K1W/16BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha111.80 2 122.80 0 113.80
83K1M/53ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha112.50 50 108.00 6 114.00
84K1M/54MICKUKI Jonas 1997 Spremberg, GER113.20 2 117.20 4 115.20
85C1M/13KRÁL Adam 2003 3 USK Pha111.70 4 113.50 2 115.50
86C1M/14ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha121.30 0 115.60 0 115.60
87K1M/55HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha110.00 6 109.80 6 115.80
88K1M/56KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice109.00 8 133.00 158 117.00
89K1M/57SAHULA Matěj 2003 2 Benátky113.50 6 117.20 0 117.20
90K1M/58KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand124.40 10 115.30 2 117.30
91K1M/59DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha114.20 4 114.00 4 118.00
92C1M/15HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.119.30 0 118.50 2 119.30
93K1M/61ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand116.20 106 112.10 8 120.10
94C1M/16LERCH David 1972 3 Klášter.118.70 4 116.50 4 120.50
95C1M/17PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha118.00 6 120.70 2 122.70
96C1M/18WEISL Martin 2002 3 USK Pha124.10 4 121.00 2 123.00
97K1M/62STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky121.40 6 121.40 2 123.40
98C1W/1KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha122.00 2 124.20 2 124.00
99K1W/17ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 Sušice122.90 4 122.20 2 124.20
100K1M/63FRENCL Josef 2002 3 USK Pha117.00 8 125.20 2 125.00
101K1W/18RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha119.40 12 121.90 4 125.90
102K1M/64ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek131.10 4 118.90 8 126.90
103C2M/4VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
125.00 2 1.00 999 127.00
104K1W/19ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand123.40 6 121.30 6 127.30
105K1M/65ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha126.40 4 123.70 4 127.70
106K1W/20PECHKOVÁ Alena 1988 Vršovice122.10 6 123.70 6 128.10
107K1M/66KADLEC Filip 2003 3 USK Pha118.10 10 129.10 6 128.10
108K1W/21BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa126.20 2 130.70 2 128.20
109K1M/67URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha126.60 8 126.30 2 128.30
110K1W/22STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec127.70 56 124.90 4 128.90
111K1W/23BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4137.00 4 129.60 2 131.60
112K1W/24HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.132.20 4 4.00 999 136.20
113K1M/68PECHÁČEK Michal 1976 Vršovice137.00 10 131.00 6 137.00
114C2M/5PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
130.00 8 143.60 14 138.00
115K1M/69FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec128.60 58 132.90 6 138.90
116C1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.142.00 4 135.20 4 139.20
117K1M/70HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa128.00 12 4.00 999 140.00
118K1W/25HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK136.90 8 137.80 4 141.80
119C1M/19URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha139.00 4 144.60 60 143.00
120K1W/26PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň146.00 4 136.70 8 144.70
121PW/1ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha160.00 160 145.50 0 145.50
122K1W/27KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky139.50 6 143.40 8 145.50
123K1M/71FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand136.00 10 125.70 58 146.00
124K1W/28HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa148.40 10 141.60 6 147.60
125C1W/3BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha148.00 0 155.50 4 148.00
126PW/2PAVELKOVÁ Markéta, 2005, Benátky PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky145.00 6 157.90 10 151.00
127K1M/72RICHTER Tim 2004 Spremberg, GER147.00 8 149.20 2 151.20
128K1M/73WESTPHAL Benno 2002 Spremberg, GER139.40 56 148.70 4 152.70
129C1M/20JECH René 1970 Č.Lípa143.00 10 165.40 8 153.00
130C1M/21JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň151.40 2 154.00 6 153.40
131K1W/29MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy155.50 56 150.20 4 154.20
132C2M/6KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
3 Vršovice
Vršovice
119.00 164 151.70 16 167.70
133C2M/7URBÁNEK Matyáš
ŘÍHA Matyáš
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
158.00 62 162.70 12 174.70
134K1M/74VINŠ Karel 1993 Kotva B.1.00 999 128.40 62 190.40
135K1M/75GRIEBNER Sven 2004 Spremberg, GER198.20 10 1.00 999 208.20
136K1M/76FUCHS Matouš 2002 Jablonec126.00 110 135.50 110 236.00
137PW/3BERAN Vojtěch 2005 USK Pha172.00 106 152.40 112 264.40
138K1W/30HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy160.50 154 1.00 999 314.50
139K1W/31PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice113.70 406 4.00 999 519.70
Oddíl