1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

25.05.2013   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1C1M/1JEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha98.95 2 92.54 0 92.54
2K1M/1KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc95.08 0 0.00 999 95.08
3K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus100.86 0 96.21 2 98.21
4K1M/3HRIC Filip 1993 2+ Olomouc101.71 52 99.49 0 99.49
5K1M/4BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.70 2 99.87 0 99.87
6K1M/5PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB107.54 2 97.93 2 99.93
7K1M/6RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha106.26 2 98.38 2 100.38
8K1M/7ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa106.78 2 100.39 0 100.39
9K1M/8PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec98.89 2 105.49 104 100.89
10K1M/9KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha99.10 2 103.11 0 101.10
11C1M/2FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.00 6 101.12 0 101.12
12C1M/3BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.93 2 101.77 0 101.77
13K1M/10LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod100.79 2 97.18 6 102.79
14K1M/11CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha107.41 52 100.94 2 102.94
15K1M/12BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.48 6 101.06 2 103.06
16K1M/13ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB99.50 4 99.05 6 103.50
17K1M/14STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB102.35 2 103.08 6 104.35
18K1M/15STAHL Lukas 1999 0 GER1112.54 8 104.50 0 104.50
19K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice104.77 0 106.39 4 104.77
20K1M/16KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.26 150 100.97 4 104.97
21K1M/17LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus117.33 56 103.54 2 105.54
22K1M/18TŮMA Martin 1972 2 Hubertus104.68 2 100.33 6 106.33
23C1M/4MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.102.44 4 106.60 2 106.44
24C1M/5ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha106.20 8 104.55 2 106.55
25K1M/19MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.101.25 52 106.75 0 106.75
26K1M/20MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.13 0 105.73 104 107.13
27K1M/21ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.107.14 0 118.11 6 107.14
28K1M/22MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB107.24 0 106.39 4 107.24
29K1M/23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy119.67 58 103.35 4 107.35
30K1M/24POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB117.56 54 105.71 2 107.71
31C1M/6KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB119.02 150 106.28 2 108.28
32K1M/25ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava114.34 6 106.92 2 108.92
33K1M/26PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy107.09 2 110.35 2 109.09
34K1M/27ŠTĚTKA Matěj 1996 0 SKVS ČB107.67 52 109.43 0 109.43
35K1M/28MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha106.01 4 105.56 4 109.56
36K1M/29VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy110.57 0 109.67 0 109.67
37K1M/30ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha117.83 2 105.71 4 109.71
38K1M/31TAIŠL Filip 1976 0 Sušice104.70 6 105.72 4 109.72
39K1M/32BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava113.87 54 103.75 6 109.75
40K1M/33MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov111.86 62 105.76 4 109.76
41K1M/34PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha114.01 52 101.88 8 109.88
42C1M/7MATULA Roman 1996 1 USK Pha111.78 0 109.24 6 111.78
43K1M/35ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.113.30 4 110.20 2 112.20
44K1M/36ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky110.31 2 110.60 6 112.31
45K1M/37MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava104.12 56 104.90 8 112.90
46K1M/38KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec109.60 52 107.11 6 113.11
47K1M/39KYRIÁN Luděk 1978 3 SKVS ČB113.79 2 113.26 0 113.26
48K1M/40LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.107.43 104 106.43 8 114.43
49K1M/41KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha110.49 4 118.00 52 114.49
50C1M/8PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy112.61 2 135.23 60 114.61
51K1M/42HAPÁK Michal 1993 0 Sušice-8120.54 6 113.21 2 115.21
52C1M/9FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.113.76 2 111.42 4 115.42
53K1W/2VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.119.38 2 111.49 4 115.49
54K1M/43VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava114.17 50 107.51 8 115.51
55K1M/44ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice116.07 58 112.35 4 116.35
56K1M/45HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK114.65 2 125.94 8 116.65
57C1M/10KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV114.10 4 114.95 2 116.95
58C1M/11POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB113.08 4 127.36 58 117.08
59C1M/12VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha110.76 8 111.58 6 117.58
60K1M/46TOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí125.41 54 113.94 4 117.94
61K1M/47BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh132.21 0 114.08 4 118.08
62C1M/13KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB121.75 4 114.24 4 118.24
63K1W/3FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice121.19 52 116.30 2 118.30
64C1M/14KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja116.42 2 110.59 54 118.42
65C1M/15HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK114.43 4 125.50 2 118.43
66K1M/48KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz114.23 54 116.46 2 118.46
67C1M/16ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.150.48 12 115.65 4 119.65
68C1M/17CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK126.60 2 113.80 6 119.80
69K1M/49ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus113.93 6 117.81 58 119.93
70C2M/1GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1919
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
117.94 2 128.23 156 119.94
71K1W/4SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno129.94 4 118.76 2 120.76
72K1M/50BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB136.24 0 119.38 2 121.38
73K1M/51ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy121.51 0 128.18 4 121.51
74C1M/18MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov117.57 4 132.75 6 121.57
75K1W/5POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň121.73 0 133.96 10 121.73
76K1M/52KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice119.93 2 168.03 156 121.93
77K1M/53MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava121.66 4 114.04 8 122.04
78K1W/6KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy122.11 0 125.12 6 122.11
79C1M/19PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha116.19 6 132.05 4 122.19
80K1M/54GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha123.34 6 118.27 4 122.27
81K1M/55KLABAN Martin 1997 3 KK Opava130.75 64 120.31 2 122.31
82K1M/56HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno100.44 202 120.49 2 122.49
83K1M/57SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha113.75 10 127.71 152 123.75
84C1M/20KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov124.23 2 124.10 0 124.10
85K1W/7HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha116.44 8 120.25 4 124.25
86K1W/8MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava122.39 2 124.29 252 124.39
87C1M/21CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc113.99 54 116.62 8 124.62
88K1M/58ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha121.48 56 123.20 2 125.20
89C2M/2MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1919
1992
1 USK Pha
Dukla B.
122.90 4 120.10 52 126.90
90K1M/59VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha123.60 4 123.96 12 127.60
91C1M/22CUC Michal 1977 2 Tech.Pha146.52 2 123.90 4 127.90
92K1M/60STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky138.42 54 125.33 4 129.33
93K1M/61BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava127.04 54 121.95 8 129.95
94K1W/9JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí126.91 4 0.00 999 130.91
95C2M/3VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1919
1997
2 USK Pha
USK Pha
129.12 6 131.61 0 131.61
96K1M/62JASHA Philippe 1997 0 FRA127.69 4 175.60 154 131.69
97C2M/4ŠEBA Patrik
ŠUPOLÍK Luboš
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
0.00 999 128.23 4 132.23
98K1W/10SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.131.37 2 130.64 2 132.64
99K1W/11GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.131.32 2 179.83 52 133.32
100K1M/63KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha137.86 14 131.73 2 133.73
101K1W/12KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK130.96 6 126.05 8 134.05
102K1M/64CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc127.71 158 131.46 4 135.46
103K1M/65HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK142.75 102 131.91 4 135.91
104K1W/13HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-8130.12 6 129.47 156 136.12
105K1M/66SATKE Adam 1994 2 KK Brno134.16 2 128.49 54 136.16
106K1W/14ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice134.05 52 134.53 2 136.53
107K1M/67ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.130.60 6 163.78 54 136.60
108C1M/23LERCH Adam 1998 2 Klášter.126.84 154 132.97 4 136.97
109C1M/24KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB133.19 10 130.32 8 138.32
110K1W/15ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB140.25 4 130.57 8 138.57
111C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno139.43 0 149.06 4 139.43
112C1M/25ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy137.23 4 132.16 154 141.23
113K1W/16KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 142.05 0 142.05
114K1M/68NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc149.24 56 140.21 2 142.21
115C2M/5MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
136.86 6 130.62 52 142.86
116K1W/17MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha139.34 4 137.08 54 143.34
117C1M/26NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc139.07 6 134.79 106 145.07
118K1M/69ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB143.31 6 143.87 2 145.87
119C1M/27BUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov119.07 204 136.23 10 146.23
120K1M/70ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky149.13 64 135.17 12 147.17
121C2M/6FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
129.69 204 141.26 6 147.26
122C1M/28HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK151.53 12 143.26 4 147.26
123C1M/29KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.138.12 10 153.77 6 148.12
124K1M/71ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim140.24 8 130.81 52 148.24
125C1W/2MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB135.64 356 148.51 0 148.51
126K1W/18ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.141.40 8 149.98 106 149.40
127C2M/7KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1919
1991
2 Klášter.
Klášter.
138.00 152 142.07 8 150.07
128C2M/8ŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1919
1995
2 KVS HK
KVS HK
151.70 62 144.10 6 150.10
129C1W/3KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK146.32 4 150.86 8 150.32
130C2M/9KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
147.94 4 142.98 10 151.94
131C2M/10VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1919
1985
2 Dukla B.
SKVS ČB
144.10 8 146.14 54 152.10
132C1M/30KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha145.04 8 146.86 50 153.04
133K1W/19KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB138.45 52 147.09 6 153.09
134K1M/72KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník148.57 8 144.87 54 156.57
135K1M/73DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy128.46 62 152.02 6 158.02
136C1M/31ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.156.48 2 0.00 999 158.48
137K1M/74SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz143.44 260 152.53 6 158.53
138K1M/75ROUSEK Martin 1965 3 KK Opava156.80 2 183.35 4 158.80
139K1M/76VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc155.01 6 161.10 56 161.01
140C2M/11KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1919
1967
2 SKŽižkov
Kotva B.
140.99 60 147.95 14 161.95
141C1W/4ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.150.39 12 144.04 304 162.39
142K1M/77SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.106.43 100 111.33 52 163.33
143K1M/78SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK173.13 8 159.90 4 163.90
144K1W/20DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha157.90 8 144.76 58 165.90
145C1M/32ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice152.11 14 143.81 56 166.11
146K1M/79NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava116.92 50 126.43 50 166.92
147C1M/33LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha114.18 54 121.50 204 168.18
148K1W/21ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy188.34 156 160.37 8 168.37
149K1M/80ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava112.66 56 128.02 56 168.66
150C1W/5ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha161.16 108 161.28 8 169.28
151K1M/81KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz129.81 110 153.21 18 171.21
152C1M/34KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.155.74 56 162.05 10 172.05
153C1M/35WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB118.13 54 115.93 58 172.13
154C2M/12ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1920
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
134.92 54 154.31 18 172.31
155K1M/82KARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK170.50 8 145.68 106 178.50
156K1M/83MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3 USK Pha118.06 102 124.72 56 180.72
157C1W/6FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava183.84 158 180.77 4 184.77
158K1M/84VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy0.00 999 130.78 54 184.78
159C1M/36VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk133.01 54 124.87 200 187.01
160C1M/37ŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice181.31 6 136.95 258 187.31
161K1W/22HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc151.96 60 129.98 58 187.98
162C2M/13CUC Michal
POSPÍCHAL Radek
1919
1977
1 Tech.Pha
SKVS ČB
128.49 60 124.13 106 188.49
163K1M/85MILYÁN David 1974 2 L.Žatec206.65 110 182.25 8 190.25
164K1W/23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava139.21 52 148.08 56 191.21
165C1M/38ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa133.15 102 184.07 8 192.07
166K1W/24BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha155.11 58 184.54 8 192.54
167K1M/86RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha174.17 160 185.75 8 193.75
168K1M/87BERAN Václav 2000 3 USK Pha185.01 18 188.47 6 194.47
169K1M/88PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice189.60 6 181.31 54 195.60
170K1W/25MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB140.12 106 183.82 12 195.82
171K1W/26ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha133.10 100 146.28 50 196.28
172K1M/89LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha187.51 10 204.75 12 197.51
173C2M/14KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
139.91 58 139.25 106 197.91
174K1M/90BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy146.79 54 205.69 160 200.79
175K1M/91ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.165.34 60 146.21 56 202.21
176K1W/27VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha161.40 58 144.69 58 202.69
177K1M/92JILMA Martin 1989 2 L.Tábor142.99 60 139.26 108 202.99
178K1M/93BEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná244.82 14 191.98 12 203.98
179K1M/94KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno150.85 54 205.14 60 204.85
180C1W/7KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy150.15 62 0.00 999 212.15
181K1M/95MILLER Jan 1997 2 Turnov154.04 62 153.82 106 216.04
182K1M/96ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.166.02 56 194.82 60 222.02
183K1M/97ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky156.07 158 162.47 60 222.47
184K1W/28FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava128.89 152 119.53 108 227.53
185C1W/8KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava171.24 58 172.52 60 229.24
186C1M/39FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.130.73 100 115.45 150 230.73
187K1W/29PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.171.83 64 0.00 999 235.83
188K1M/98NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc168.73 160 181.60 56 237.60
189K1W/30PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja185.25 54 171.17 104 239.25
190C1M/40ŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK183.77 62 184.46 256 245.77
191K1W/31ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh228.07 154 192.68 54 246.68
192K1M/99HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh170.08 106 154.28 102 256.28
193K1W/32POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc183.21 108 151.40 106 257.40
194K1M/100MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí192.12 66 0.00 999 258.12
195K1M/101BINDER Martin 1997 3 Roudnice223.65 158 203.80 56 259.80
196K1M/102KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB221.34 58 196.30 68 264.30
197K1W/33FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc167.68 108 154.36 110 264.36
198K1W/34OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava170.92 102 0.00 999 272.92
199C1M/41VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB116.63 160 87.58 452 276.63
200C2M/15NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
1920
2000
2 Olomouc
Olomouc
163.82 114 0.00 999 277.82
201K1W/35GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice185.23 108 151.95 152 293.23
202K1M/103PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.206.90 106 184.67 116 300.67
203C2M/16HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1919
1962
2 Sláv.HK
Sláv.HK
238.89 62 0.00 999 300.89
204K1M/104PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life191.60 110 193.07 214 301.60
205K1M/105ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha152.56 152 0.00 999 304.56
206K1M/106WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha154.35 160 226.92 156 314.35
207K1M/107MILYÁN David 2001 3 L.Žatec166.09 160 219.14 104 323.14
208C1W/9FIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc179.77 210 259.56 110 369.56
209K1W/36BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník165.27 206 145.73 262 371.27
210K1M/108ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná182.53 412 215.65 160 375.65
211K1M/109NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec193.01 354 266.17 112 378.17
212K1W/37KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice0.00 999 175.14 208 383.14
213C1M/42WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn150.42 356 179.28 208 387.28
214K1M/110BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí146.27 258 170.69 266 404.27
215K1W/38SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc204.96 202 0.00 999 406.96
216K1M/111REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB0.00 999 162.54 258 420.54
217C1M/43MILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec177.95 254 182.93 504 431.95
218C1M/44PRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor154.74 358 202.07 254 456.07
219C1M/45KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK0.00 999 138.01 362 500.01
220K1W/39KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná0.00 999 271.05 256 527.05
Oddíl