Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4

25.03.2012   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc11:38,50
2K1M/2SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc11:46,60
3K1M/3KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc11:48,60
4K1M/4HÁLA Richard 1992 M SKVeselí11:56,40
5K1M/5KNEBEL David 1980 2 Olomouc12:13,00
6K1M/6ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc12:18,80
7K1M/7KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc12:31,10
8K1M/8NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc12:40,90
9K1M/9KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc12:45,50
10K1M/10SATKE Adam 1994 2 KK Brno12:56,00
11K1M/11HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:14,40
12K1M/12NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc13:17,70
13K1W/1KNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc13:24,60
14K1M/13OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí13:25,50
15K1M/14SOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc13:28,00
16C2M/1MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
13:28,20
17K1W/2SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno13:34,40
18K1W/3PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:39,50
19C1M/1RAŠNER Karel 1976 1 Lukavice13:44,80
20C2M/2JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:46,50
21K1M/15STŘECHA Petr 1994 2 VSDK13:49,20
22K1M/16CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc13:51,40
23C2M/3ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:54,30
24C1M/2PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK13:54,70
25K1W/4ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel13:54,80
26C1M/3JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto13:59,90
27K1M/17BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí14:01,50
28K1W/5SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.14:04,40
29K1M/18ŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov14:06,40
30C1M/4BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel14:07,00
31C2M/4RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
2 Lukavice
Č.Kruml.
14:10,00
32K1W/6HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc14:19,00
33K1M/19KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel14:21,00
34K1M/20BEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc14:21,20
35C1M/5PATÁK Jan 1997 2 Litovel14:22,30
36K1M/21BLAŽEK Martin 1976 3 Litovel14:22,90
37K1W/7BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.14:27,40
38C1M/6ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel14:30,10
39C2M/5HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
14:30,90
40K1W/8DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž14:39,40
41K1W/9ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel14:40,80
42C1M/7BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:41,80
43K1M/22MATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc14:41,90
44C1M/8PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.14:43,70
45K1W/10HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.14:48,20
46K1M/23MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí14:53,00
47K1W/11LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž14:54,30
48K1W/12SATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno14:57,20
49K1W/13FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc15:04,00
50K1W/14SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc15:05,40
51C1M/9KUČA Jakub 1998 3 Litovel15:16,70
52C1M/10ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel15:19,90
53K1M/24NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc15:31,20
54K1M/25KUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc15:31,50
55K1M/26VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc15:33,10
56C2M/6KAMINSKÝ Jan
MORKOVSKÝ Samuel
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:33,80
57K1W/15NĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno15:42,80
58K1W/16SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž15:44,30
59K1M/27ŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž15:53,60
60K1W/17POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc15:56,10
61C2M/7KŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:31,70
62C2M/8ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
16:38,30
63K1W/18NĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno16:51,70
64K1W/19BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.17:05,20
Oddíl