MČR dorostu ve slalomu

23.09.2006   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MASLAŇÁK Tomáš, 1990, Ostrava MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Ostrava110.91 4 109.70 0 224.61
2K1M/2WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava108.70 4 116.16 4 232.86
3K1M/3STACH Daniel 1988 2+ SK VS ČB120.82 0 115.49 0 236.31
4K1M/4MARŠÁK Ondřej 1989 2+ Č.Lípa116.11 6 111.67 4 237.78
5K1M/5CHMÁTAL Petr 1990 2 USK Pha114.00 4 124.69 0 242.69
6C1M/1KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB122.92 2 118.67 0 243.59
7C1M/2BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha121.33 6 121.28 2 250.61
8C1M/3JÁNĚ Jakub, 1990, KVS HK JÁNĚ Jakub 1990 2 KVS HK123.89 4 123.40 10 261.29
9C1M/4RAK Tomáš 1989 2+ Dukla B.127.61 2 125.51 8 263.12
10K1W/1KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha128.06 6 123.92 8 265.98
11K1M/6PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa124.89 6 133.11 2 266.00
12K1M/7HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB127.46 6 129.69 4 267.15
13K1M/8ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc135.42 4 127.43 2 268.85
14K1M/9ORNST Zdeněk 1990 2 L.Žatec130.23 4 129.37 6 269.60
15K1W/2DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky130.28 6 130.28 4 270.56
16C1M/5JANOUŠEK Milan 1988 1 USK Pha129.06 6 130.98 6 272.04
17K1M/10DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc128.48 10 127.83 8 274.31
18K1M/11JORDÁN František 1991 2 SKVeselí132.10 10 134.90 0 277.00
19K1M/12VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.122.29 54 103.71 0 280.00
20K1M/13CVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava136.08 8 133.12 4 281.20
21C1M/6BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc136.32 10 132.43 8 286.75
22C1M/7FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.140.21 10 133.86 4 288.07
23K1M/14ZAJÍC Ondřej 1990 2 Roudnice113.47 6 112.97 56 288.44
24K1M/15BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice134.22 12 134.34 8 288.56
25K1M/16VOZKA Aleš 1989 2 Sušice139.31 12 135.31 2 288.62
26K1M/17STRNAD Jaroslav 1993 2 USK Pha142.13 12 130.72 4 288.85
27C2M/1KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, KVS HK KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub, 1990, KVS HK JÁNĚ Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
140.82 4 144.23 2 291.05
28K1M/18PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha109.55 52 124.83 6 292.38
29K1W/3ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 So Písek146.16 4 138.79 4 292.95
30K1W/4ORNSTOVÁ Eva 1989 2+ Dukla B.135.11 8 140.76 10 293.87
31C1M/8PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy141.39 6 146.22 2 295.61
32K1M/19ŘEZÁČ Filip 1991 2 USK Pha136.56 14 140.40 6 296.96
33K1M/20MUSIL Jan 1990 2 Jablonec145.36 8 142.64 2 298.00
34C1M/9ŘÍHA Martin 1992 2 USK Pha141.64 4 151.20 2 298.84
35K1M/21MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha142.85 8 144.26 4 299.11
36K1M/22PODHADSKÝ Jan 1989 2 Vlašim155.27 8 134.93 2 300.20
37K1M/23KAŠPAR Jonáš 1991 2 KK Opava143.51 10 143.02 4 300.53
38K1M/24SMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec124.24 54 120.50 4 302.74
39K1M/25VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.148.84 8 141.69 6 304.53
40K1W/5SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.148.07 12 142.94 2 305.01
41K1M/26HOLBOJ Ondřej 1990 2 SK VS ČB153.39 6 140.10 6 305.49
42K1M/27HÁLA Richard 1992 2 SKVeselí145.96 6 148.82 6 306.78
43C1M/10KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 KVS HK142.89 4 156.17 8 311.06
44K1M/28MELECHA Jakub 1989 2 Olomouc149.12 6 150.37 8 313.49
45K1W/6TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec147.87 14 148.78 4 314.65
46K1M/29HOUSEREK Aleš 1990 2 Olomouc123.19 12 122.89 58 316.08
47K1M/30ŠINDLER Marek 1992 2 KK Opava150.58 10 149.84 6 316.42
48K1W/7DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2 Roudnice148.41 10 149.58 10 317.99
49K1M/31KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy152.97 12 141.25 12 318.22
50K1W/8HRABALOVÁ Ivana 1990 3 Olomouc155.42 12 151.58 0 319.00
51K1M/32JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí129.31 58 125.27 10 322.58
52K1M/33POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice128.35 54 133.05 8 323.40
53C1M/11MORKES Jan 1990 2 KVS HK150.83 10 151.83 16 328.66
54K1M/34ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy169.71 10 144.36 6 330.07
55K1M/35MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně131.91 0 145.27 54 331.18
56C1M/12VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha139.32 58 124.35 10 331.67
57C1M/13PEŘINA Vít 1989 2 Č.Lípa157.45 10 152.41 12 331.86
58K1M/36HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník141.37 2 143.48 52 338.85
59C1M/14HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn145.88 16 165.91 12 339.79
60K1M/37NEDVĚD Jaroslav 1989 2 Olomouc138.47 62 138.07 2 340.54
61K1M/38PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha145.01 54 137.60 4 340.61
62K1W/9PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.167.55 10 159.24 4 340.79
63C2M/2ŠINDLER Marek, 1992, KK Opava ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš, 1991, KK Opava KAŠPAR Jonáš
1992
1991
2 KK Opava
KK Opava
163.97 8 163.77 6 341.74
64K1M/39KUNA Jan 1990 2 SK VS ČB147.28 4 135.21 58 344.49
65K1W/10JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha151.39 56 135.83 6 349.22
66K1M/40GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha132.45 6 153.21 60 351.66
67K1M/41URBAN Tomáš 1994 3 KK Opava166.25 10 169.24 8 353.49
68K1M/42BAROŇ Petr 1991 3 Val.Mez.156.47 6 181.96 10 354.43
69K1M/43SEIDL Tomáš 1989 2 Olomouc160.87 12 176.91 8 357.78
70K1W/11VÁCHOVÁ Barbora 1988 2+ SK VS ČB146.66 8 145.85 58 358.51
71K1W/12VOJTOVÁ Veronika 1990 2+ SK VS ČB132.15 4 166.26 58 360.41
72K1M/44ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky171.39 14 166.79 10 362.18
73K1M/45ŠÍP Vojtěch 1990 3 Č.Kruml.169.80 10 174.40 8 362.20
74K1W/13KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 2 USK Pha173.99 16 164.49 8 362.48
75K1M/46BŘÍZA Václav 1990 2 Klatovy157.48 10 145.35 52 364.83
76C2M/3ZAVADIL Miroslav
CHRISTOV Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
171.58 12 167.28 14 364.86
77K1W/14ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice159.51 54 145.77 8 367.28
78K1W/15HAMPLOVÁ Eva 1992 2 Dukla B.153.60 56 155.29 6 370.89
79K1M/47LAGNER Jiří 1991 3 Soběslav170.86 10 185.96 6 372.82
80K1W/16BRÁDKOVÁ Alice 1988 2 Roudnice163.79 58 149.88 2 373.67
81C2M/4PÁNEK Tomáš
VOLÁK Jaroslav
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
151.03 60 155.38 8 374.41
82K1M/48JÚVA Marek 1989 2 Tesla Bo152.89 56 165.39 2 376.28
83K1W/17URBANOVÁ Miroslava 1988 2+ Dukla B.138.57 6 174.42 58 376.99
84C1M/15POKORNÝ Milan 1989 2 Klášter.191.46 6 167.93 12 377.39
85C1M/16JONÁŠ Vojtěch 1990 3 KVS HK214.06 8 145.29 12 379.35
86C2M/5DUPAL Jiří
HOUSEREK Aleš
1991
1990
2 Olomouc
Olomouc
162.51 62 149.51 10 384.02
87K1M/49BRYCHCÍ Petr 1990 3 Žel.Brod159.81 58 157.86 10 385.67
88K1W/18MARŠÁKOVÁ Eliška 1989 2 Č.Lípa162.52 8 153.60 62 386.12
89K1M/50ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB153.28 56 165.93 16 391.21
90C2M/6SKUHROVEC Jiří
PEŘINA Vít
1990
1989
2 Č.Lípa
Č.Lípa
164.47 60 159.35 10 393.82
91K1M/51RUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava193.31 18 167.56 18 396.87
92K1W/19BLAŽKOVÁ Šárka 1989 1 Dukla B.151.95 8 136.57 108 404.52
93C1M/17RYGEL Marek 1989 2 VSDK182.41 10 204.10 10 406.51
94C2M/7BARCAJ Adam
BENEŠ Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
153.71 10 184.91 58 406.62
95K1W/20DVOŘÁKOVÁ Hana 1990 3 SK VS ČB195.70 12 189.01 12 408.71
96K1W/21ZÝKOVÁ Barbora 1990 3 ČSAD Plz179.79 10 166.00 56 411.79
97C2M/8SEIDL Tomáš
BOŽEK Radim
1989
1992
2 Olomouc
Olomouc
172.16 56 171.07 14 413.23
98C2M/9ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
179.13 58 167.64 12 416.77
99K1M/52KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto178.76 62 169.47 10 420.23
100K1M/53ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce179.33 58 184.79 4 426.12
101C2M/10BAROŇ Petr
FUSEK Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
166.92 64 178.20 18 427.12
102K1W/22BUSTOVÁ Anna 1992 2 USK Pha146.54 8 169.22 104 427.76
103C2M/11BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
173.91 66 183.09 12 435.00
104K1M/54ČEVORA Lukáš 1988 2 Kroměříž180.29 58 198.79 6 443.08
105C1M/18DOLEJŠ Zdeněk 1989 2 Horš.Týn182.78 64 180.43 16 443.21
106K1W/23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz180.56 62 196.65 6 445.21
107K1M/55KOŠŤÁL Jiří 1989 3 Boh.Pha200.62 62 171.23 12 445.85
108C2M/12HÖTZEL Karel
DOLEJŠ Zdeněk
1991
1989
2 Horš.Týn
Horš.Týn
179.99 20 232.33 14 446.32
109C2M/13GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
143.72 54 138.38 112 448.10
110K1M/56KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky182.83 70 199.02 10 461.85
111C2M/14KOPŤÁK Daniel
POSTŘIMOVSKÝ Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
145.10 56 166.27 104 471.37
112C1M/19HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor235.72 14 206.41 16 472.13
113C1M/20CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa158.44 10 243.64 66 478.08
114C2M/15MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
169.83 18 183.42 118 489.25
115C1M/21ZAVADIL Miroslav 1990 3 Č.Lípa192.85 106 184.37 14 497.22
116K1W/24FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava191.87 64 188.02 54 497.89
117C1M/22ŠÍP Milan 1988 3 SK VS ČB180.89 12 147.51 162 502.40
118K1M/57PÁNEK Tomáš 1990 3 Klášter.159.99 160 170.25 14 504.24
119K1M/58LAGNER Václav 1988 2 Soběslav141.50 14 162.61 206 524.11
120C2M/16MACÍK Jan
MACHAČ Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
203.47 14 239.85 70 527.32
121K1W/25KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky182.66 12 187.41 154 536.07
122C2M/17JONÁŠ Vojtěch
MORKES Jan
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
178.91 12 182.85 216 589.76
123K1W/26VRÁNOVÁ Linda 1989 2 Olomouc221.87 254 161.02 4 640.89
124C1M/23RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž252.51 110 253.65 62 678.16
125C1M/24ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce239.73 62 183.48 206 691.21
126C1M/25HUNEŠ Karel 1990 2 Č.Skal.181.85 10 152.58 354 698.43
127C1M/26ŠIMÚNEK Antonín 1990 3 Horš.Týn221.00 256 220.08 18 715.08
128K1M/59VÁVRA Petr 1991 3 Roztoky248.40 114 168.22 212 742.62
129C1M/27MACÍK Martin 1990 3 VSDK303.91 64 292.57 112 772.48
130C1M/28KOPIČKA Ondřej 1989 3 KK Opava216.19 354 214.28 64 848.47
131C1M/29HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc109.50 504 220.80 112 946.30
132K1W/27JEBAVÁ Alžběta 1990 3 Třebech.190.57 356 269.45 258 1074.02
Oddíl

Historie procházení