MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon

27.06.2021  
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SATKE Adam 1994 MT KK Brno09:40,40
2K1M/2SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc09:54,27
3K1M/3MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno09:58,31
4K1M/4ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz10:01,98
5K1M/5MRŮZEK Kamil 1977 1 Semily10:07,05
6K1M/6NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc10:10,51
7K1M/7NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha10:11,33
8K1M/8BERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno10:14,27
9K1M/9LACINA Jakub 2003 1 Semily10:16,28
10K1M/10MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav10:18,67
11K1M/11GABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc10:21,91
12K1M/12ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha10:25,01
13K1M/13BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm10:25,35
14K1M/14ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz10:32,46
15K1M/15VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily10:33,07
16K1M/16BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno10:36,93
17K1M/16IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí10:36,93
18K1M/18ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc10:39,72
19K1M/19CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha10:42,20
20K1M/20PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc10:45,62
21K1M/21DOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí10:57,07
22K1M/22HRADEC Matěj 2003 1 Olomouc10:59,99
23K1M/23HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně11:01,41
24K1M/24MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc11:03,03
25K1M/25FLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov11:03,46
26K1M/26ROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí11:08,74
27K1W/1VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor11:09,79
28K1W/2BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha11:10,72
29K1W/3DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno11:11,20
30K1M/27TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand11:11,21
31K1M/28PANZER Martin 2007 2 Loko Plz11:13,38
32C2M/1SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
11:13,83
33K1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc11:15,56
34K1W/5NOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.11:17,89
35K1M/29OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.11:19,10
36K1M/30ZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí11:21,20
37C2M/2VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
11:22,59
38K1M/31ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc11:22,96
39K1M/32SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav11:24,13
40C2M/3RAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
11:24,51
41K1M/33KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.11:25,10
42C2M/4NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:25,87
43K1W/6KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav11:25,90
44C2M/5ONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:26,60
45K1M/34DVOŘÁK Lukáš 2000 3 Č.Kruml.11:27,28
46K1M/35KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand11:27,49
47K1M/36URBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc11:27,50
48K1M/37NOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily11:27,97
49C1M/1HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.11:30,55
50K1M/38BEK Matyáš 2006 2 Týniště11:31,03
51C1M/2SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec11:31,19
52C1M/3KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc11:33,41
53K1M/39TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí11:35,76
54K1M/40FLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov11:37,33
55K1M/41PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz11:37,69
56C1M/4RAŠNER Karel 2004 1 Postřelm11:39,11
57K1M/42PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily11:39,87
58K1W/7ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto11:40,44
59C2M/6BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
11:43,04
60C2M/7NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
11:43,77
61K1M/43UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně11:44,91
62K1M/44PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha11:45,22
63C1M/5VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor11:46,68
64C1M/6SALAJ František 2004 1 Litovel11:47,30
65K1W/8RETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc11:47,36
66K1M/45SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto11:47,61
67C1M/7RYGEL Marek 1989 MT KK Brno11:47,94
68K1M/46RUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:48,91
69C2M/8SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
11:50,71
70C2M/9KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
1 Olomouc
Boh.Pha
11:51,50
71C1M/8VESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.11:52,03
72K1M/47SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily11:52,90
73K1M/48JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.11:55,74
74C1M/9ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel11:58,70
75C1M/10BEIER Matouš 2004 1 Trutnov11:58,77
76K1W/9KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.11:58,84
77K1W/10KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.12:00,08
78C1M/11NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.12:01,08
79C1M/12NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.12:07,05
80K1M/49TRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel12:07,41
81C1M/13KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc12:07,93
82K1W/11RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc12:07,93
83K1M/50VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice12:10,07
84K1W/12NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno12:10,83
85K1W/13MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha12:10,93
86K1W/14PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno12:11,17
87K1M/51KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná12:11,28
88K1M/52NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc12:11,57
89K1M/53VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.12:11,77
90C1M/14ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel12:12,53
91K1M/54FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.12:15,35
92C1M/15ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.12:15,53
93K1M/55KOT Michal 2006 3 Boh.Pha12:15,71
94K1M/56POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí12:18,17
95K1W/15PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.12:18,31
96K1W/16MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz12:18,75
97K1W/17KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc12:18,93
98K1M/57MARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha12:19,15
99K1M/58MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc12:20,06
100C1M/16ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto12:20,47
101K1W/18ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz12:21,18
102K1W/19STŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK12:23,06
103K1M/59ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.12:24,62
104C2M/10GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
12:25,87
105K1M/60UHLÍK František 1975 3 Bechyně12:26,49
106K1M/61ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak12:29,86
107K1M/62PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.12:31,71
108K1M/63ZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto12:32,52
109K1M/64NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.12:32,70
110K1W/20HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc12:33,03
111K1M/65ŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí12:34,47
112K1W/21ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.12:36,79
113C2M/11PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
12:37,02
114K1W/22RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná12:37,07
115C2M/12TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
TJ Dukla
12:38,21
116K1M/66VYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno12:38,25
117C2M/13ŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:38,25
118C1M/17BEIER Alva 2005 2 Trutnov12:38,65
119K1W/23DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK12:39,15
120C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:39,66
121C1M/18MALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc12:40,13
122C2M/14SLEZÁK Adam
JIŘÍK Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
12:41,17
123C2M/15JINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
12:42,01
124K1M/67ŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.12:42,12
125K1M/68CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha12:44,56
126K1M/69POPELKA Petr 2005 3 KK Brand12:44,95
127K1W/24JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc12:45,03
128K1W/25KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.12:46,67
129C1M/19STRATIL Filip 2006 3 Litovel12:47,89
130K1M/70PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha12:48,10
131K1M/71ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc12:48,13
132C1M/20MÍL Jakub 2003 2 Trutnov12:49,07
133K1M/72ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.12:49,28
134C2M/16GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
12:49,31
135C1M/21KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc12:49,77
136C1M/22ONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.12:50,41
137C2M/17ŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
12:52,01
138C1M/23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc12:52,09
139C1M/24MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha12:52,15
140K1W/26VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc12:52,32
141C1M/25KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto12:53,24
142K1M/73KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.12:53,69
143C1M/26PAPULA Jan 2005 2 Litovel12:53,72
144K1M/74ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak12:53,74
145K1W/27BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno12:53,86
146K1W/28NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc12:54,35
147C1M/27ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.12:55,16
148K1W/29SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz12:56,00
149K1M/75RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha12:56,56
150C2M/18ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
12:57,41
151K1M/76KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.12:58,75
152K1M/77ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak12:59,57
153K1M/78KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc13:00,31
154K1M/79SEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:01,73
155K1M/80VÍTEK David 2007 3 KK Brno13:04,09
156C1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno13:05,24
157C1M/28ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.13:05,82
158C2M/19KOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
13:12,83
159C1M/29RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.13:13,27
160K1W/30ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.13:13,47
161C1W/3STŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc13:14,00
162K1W/31MALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc13:16,39
163C2M/20RETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
13:16,93
164K1W/32KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc13:18,81
165C2M/21KVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:21,79
166C1M/30CHLOUBA Luboš 1959 3 Boh.Pha13:22,14
167C1M/31SLEZÁK Adam 2006 Pardub.13:22,53
168C2M/22BEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
13:22,75
169C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno13:23,14
170C1W/5KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.13:23,54
171C2M/23UHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
Bechyně
SKVeselí
13:23,62
172K1M/81ZUNA Vilém 2007 Semily13:24,13
173C1M/32ŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.13:24,42
174K1W/33VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK13:24,98
175C1M/33NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc13:25,55
176C1W/6RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc13:25,74
177C1W/7PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.13:26,53
178K1W/34CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc13:27,07
179C1M/34GEPRT David 2005 2 Litovel13:27,77
180C1W/8VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc13:28,33
181C1M/35TRNKA Tobiáš 2007 Litovel13:29,75
182K1M/82DORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno13:29,79
183C1M/36KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc13:30,79
184C1M/37PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.13:31,08
185C1W/9HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc13:31,98
186C1M/38HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz13:33,96
187C1M/39ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc13:35,14
188C1M/40VODÁK Norbert 2004 3 Litovel13:35,27
189C1W/10KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc13:36,19
190C2M/24PALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:36,60
191K1M/83VANĚK Daniel 2008 KK Brand13:37,14
192K1W/35VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand13:39,19
193C1M/41RETEK Václav 2007 2 Olomouc13:39,90
194K1M/84PLUTA Adam 2008 Boh.Pha13:40,53
195K1M/85GROSS Benedikt 2005 3 KK Brno13:41,71
196C1W/11BUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.13:43,28
197K1W/36MARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov13:44,23
198K1W/37PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand13:44,37
199C1W/12ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto13:44,50
200C1W/13KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.13:45,65
201K1W/38ŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.13:46,48
202K1W/39MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc13:46,98
203K1M/86UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně13:47,15
204C1M/42KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto13:50,32
205K1M/87ŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha13:51,14
206C1M/43RETEK Toman 2007 3 Olomouc13:53,18
207C2M/25PAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
13:56,27
208C1M/44MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha13:57,34
209K1M/88ZUNA Jáchym 2010 Semily13:57,47
210K1W/40BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov13:58,55
211K1M/89ŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno14:04,26
212K1M/90ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí14:04,54
213K1M/91PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.14:05,25
214K1M/92SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha14:05,83
215C1M/45RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.14:06,70
216K1M/93ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha14:08,95
217C1M/46STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc14:09,03
218C1W/14MALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc14:09,13
219K1M/94KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.14:09,33
220K1W/41HOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto14:09,65
221C1W/15MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha14:10,10
222K1M/95FOLTÍN Radim 2010 KK Brand14:10,46
223K1M/96HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha14:12,00
224K1M/97HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha14:14,16
225K1M/98SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz14:14,27
226K1M/99KULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.14:14,97
227K1M/100SEIDL Marek 2010 Boh.Pha14:16,99
228K1W/42PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz14:19,53
229C1W/16BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:21,57
230C1W/17JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc14:22,48
231K1M/101SEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto14:23,20
232C1M/47MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc14:23,34
233C1W/18CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc14:23,79
234K1W/43ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand14:29,27
235K1M/102RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand14:29,55
236K1M/103KEPŠTA Martin 2009 KK Brand14:32,17
237K1M/104VENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto14:32,24
238C1M/48VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto14:32,76
239K1M/105MRŮZEK David 2010 KK Brand14:35,76
240K1W/44KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak14:36,65
241K1W/45MRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha14:38,13
242K1M/106NEKUDA Lukáš 2010 KK Brno14:38,52
243C1M/49HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha14:39,54
244K1W/46VIKOVÁ Anna 2008 Trutnov14:42,10
245K1M/107JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto15:11,21
246C1W/19MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc15:33,65
247C1M/50STOLÍN Antonín 2008 Trutnov16:08,71
248K1W/47JASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto16:33,66
249K1M/108VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto17:05,32
Oddíl