4.Český pohár ve slalomu

07.05.2006   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.90.42 0 86.44 0 176.86
2K1M/2Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha87.49 2 88.28 0 177.77
3K1M/3Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha88.69 0 90.64 0 179.33
4K1M/4Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.87.93 0 89.55 2 179.48
5K1M/5Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha89.66 2 88.99 0 180.65
6C1M/1Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.93.07 0 88.07 0 181.14
7K1M/6Kobes Jan 1979 1 Dukla B.89.86 2 89.72 0 181.58
8C1M/2Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha91.19 0 91.28 0 182.47
9C1M/3Mašek Jan 1978 1 USK Pha93.11 0 90.13 0 183.24
10K1M/7Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.91.03 2 90.53 0 183.56
11K1M/8Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.90.62 2 89.15 2 183.77
12K1M/9Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.89.12 2 93.40 0 184.52
13K1M/11Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc92.56 2 91.08 0 185.64
14K1M/10Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.92.54 0 92.52 4 189.06
15K1M/12Mrůzek David 1976 1 Dukla B.95.79 0 93.71 0 189.50
16C1M/4Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.94.24 0 95.68 0 189.92
17K1M/13Přindiš Adam 1985 1 USK Pha92.34 6 90.05 2 190.39
18K1M/14Prell Pavel 1976 2+ Kralupy95.30 0 95.21 2 192.51
19C1M/5Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha94.35 4 93.15 2 193.50
20K1M/15Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice94.99 0 97.10 2 194.09
21C1M/6Rašek Michal 1977 1 Dukla B.98.34 0 96.66 0 195.00
22K1M/16Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB98.80 2 94.29 0 195.09
23C1M/7Jáně Michal 1986 1 Dukla B.96.49 2 92.89 4 195.38
24K1W/1Pavelková Irena 1974 MT USK Pha97.43 2 96.17 0 195.60
25K1M/17Přindiš Vít 1989 1 USK Pha96.45 2 95.43 2 195.88
26K1M/18Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec98.06 2 96.90 0 196.96
27C2M/1Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
97.54 2 96.93 2 198.47
28C2M/2Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
97.34 4 95.76 2 199.10
29K1M/19Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.97.45 2 99.82 0 199.27
30C2M/3Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
98.68 2 98.75 0 199.43
31C2M/4Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
97.36 6 95.91 2 201.27
32C1M/11Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.98.26 6 97.83 0 202.09
33K1M/20Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB95.03 4 95.12 8 202.15
34K1M/21Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava98.00 2 100.81 2 202.81
35K1M/22Tůma Martin 1972 2+ Hubertus99.86 2 99.35 2 203.21
36K1M/23Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice102.49 4 97.95 0 204.44
37K1W/2Řihošková Marie 1981 MT USK Pha100.71 4 100.03 0 204.74
38C2M/5Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
99.54 0 100.53 6 206.07
39C2M/6Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
99.12 2 101.84 4 206.96
40K1M/24Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.98.03 6 100.97 2 207.00
41K1W/3Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.105.03 2 100.14 0 207.17
42C2M/7Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
101.92 4 101.63 0 207.55
43K1M/25Dupal Jiří 1991 2 Olomouc98.60 6 101.39 2 207.99
44K1M/26Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB102.53 2 103.62 0 208.15
45C1M/8Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB100.80 2 106.46 0 209.26
46K1M/27Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa93.72 6 96.19 14 209.91
47K1M/28Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy101.89 10 98.03 0 209.92
48K1W/4Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha100.06 4 106.02 0 210.08
49C1M/9Busta Jan 1989 2+ USK Pha101.56 2 103.60 4 211.16
50C1M/10Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.96.32 6 103.65 6 211.97
51K1M/29Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB102.72 4 99.60 6 212.32
52K1W/5Slováková Petra 1986 1 KK Opava104.43 2 104.34 2 212.77
53C1M/12Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.103.66 2 105.35 2 213.01
54C1M/13Havlíček Jan 1982 1 USK Pha105.20 4 103.88 0 213.08
55K1W/6Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha104.43 2 107.01 2 215.44
56C1M/14Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB106.27 6 103.69 2 217.96
57C1M/15Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.108.53 2 106.86 2 219.39
58C1M/16Herink Jiří 1990 2+ Olomouc109.97 6 104.27 0 220.24
59C1M/17Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy108.09 4 101.18 8 221.27
60C2M/8Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
108.07 4 107.78 2 221.85
61C1M/18Karásek Petr 1986 1 USK Pha102.32 4 114.15 2 222.47
62C1M/19Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV107.98 6 110.25 0 224.23
63C1M/20Prher Jakub 1968 2+ SK VS ČB110.80 0 110.29 4 225.09
64C1M/21Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.108.21 4 111.07 2 225.28
65K1W/7Kašparová Anna 1985 1 USK Pha107.31 4 110.23 6 227.54
66C1M/22Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc105.95 10 110.43 2 228.38
67C1M/23Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB110.68 2 112.62 4 229.30
68C2M/9Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
111.87 6 108.06 6 231.93
69C1M/24Janoušek Milan 1988 1 USK Pha114.05 2 116.52 0 232.57
70C1M/25Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov119.95 0 111.62 2 233.57
71K1W/8Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.117.98 6 108.68 2 234.66
72C1M/26Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov121.34 4 110.85 0 236.19
73C1M/27Vlček Jan 1990 2+ USK Pha118.61 4 115.82 4 242.43
74C2M/10Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
116.00 8 117.01 2 243.01
75C2M/11Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
122.08 8 109.17 6 245.25
76C1M/28Jáně Jakub 1990 2 KVS HK111.35 2 124.26 10 247.61
77K1W/11Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.97.04 52 97.47 2 248.51
78C2M/12Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
118.79 8 117.81 4 248.60
79K1M/30Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice99.26 0 98.97 52 250.23
80K1M/31Žák Jiří 1986 2 KK Opava95.21 56 97.77 2 250.98
81K1M/32Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.100.80 50 101.48 0 252.28
82K1M/33Vondra Jan 1988 1 Dukla B.112.44 50 92.40 0 254.84
83C1M/29Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.126.01 6 117.18 10 259.19
84K1W/12Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy100.75 52 110.26 0 263.01
85K1M/34Chmátal Petr 1990 2 USK Pha102.11 2 106.24 54 264.35
86C1M/30Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc107.67 2 102.36 54 266.03
87C1M/31Nováček Michal 1977 2+ Hubertus124.11 10 134.74 10 278.85
88K1W/13Mašková Alena 1976 1 USK Pha107.09 58 116.24 0 281.33
89K1W/14Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha114.19 52 113.42 4 283.61
90K1W/15Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha110.75 56 113.49 4 284.24
91C1M/32Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn106.81 8 118.16 54 286.97
92K1W/16Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha123.11 52 111.16 4 290.27
93K1W/17Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV121.70 60 116.24 2 299.94
94C1M/33Božek Radim 1992 2+ Olomouc111.67 6 130.92 54 302.59
95K1M/35Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava142.10 52 105.28 4 303.38
96C2M/13Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
124.74 6 124.27 58 313.01
97C2M/14Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
115.13 56 113.10 56 340.23
98C2M/15Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
115.70 10 111.27 104 340.97
99K1W/9Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB117.49 14 117.69 102 351.18
100C1M/34Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.136.53 102 110.69 2 351.22
101K1W/18Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.132.22 108 121.27 0 361.49
102C2M/16Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.27 54 126.38 60 376.65
103C1M/35Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK142.10 64 117.81 56 379.91
104K1W/19Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.115.79 60 103.51 102 381.30
105K1W/10Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.111.86 8 118.60 152 390.46
106C2M/17Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
117.05 54 111.53 108 390.58
107K1M/36Buchtel Michal 1986 1 Hubertus94.27 104 92.80 102 393.07
108C2M/18Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
120.33 6 125.05 160 411.38
109K1M/37Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava117.02 4 96.15 202 419.17
110K1W/20Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec114.14 156 114.91 56 441.05
111K1W/21Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha134.94 110 110.10 102 457.04
112K1W/22Polívková Hana 1989 2+ Blovice122.47 202 141.70 0 466.17
113K1W/23Dandová Anna 1988 2+ Benátky97.92 158 110.88 104 470.80
114C2M/19Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
115.91 252 120.93 12 500.84
Oddíl

Historie procházení