6.Český pohár ve slalomu

24.06.2007   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha86.90 0 86.37 0 173.27
2K1M/2Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.87.70 0 89.15 0 176.85
3K1M/3Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.88.14 2 88.71 0 178.85
4K1M/4Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha89.22 0 89.69 0 178.91
5C1M/1Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha89.70 0 89.33 0 179.03
6K1M/5Buchtel Michal 1986 1 Hubertus89.33 0 89.43 2 180.76
7C1M/2Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.90.62 0 91.49 0 182.11
8K1M/6Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.89.74 2 90.72 0 182.46
9C1M/3Mašek Jan 1978 MT USK Pha92.66 0 90.53 0 183.19
10K1M/11Přindiš Vít 1989 1 USK Pha93.36 2 88.22 0 183.58
11K1M/7Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB92.48 0 91.83 0 184.31
12K1M/8Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.91.57 0 91.39 2 184.96
13K1M/9Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha89.67 0 95.57 0 185.24
14K1M/10Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc92.80 0 92.94 0 185.74
15K1M/12Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus92.85 0 93.02 0 185.87
16K1M/13Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.95.66 0 92.91 0 188.57
17K1M/14Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.93.81 0 93.31 2 189.12
18K1M/15Vondra Jan 1988 1 Dukla B.93.46 0 94.17 2 189.63
19C1M/4Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha94.63 2 91.05 2 189.68
20C1M/5Karásek Petr 1986 1 USK Pha96.01 2 91.70 0 189.71
21K1M/16Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava94.62 6 89.37 0 189.99
22K1M/17Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc93.04 0 95.98 2 191.02
23K1M/18Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB93.98 0 96.78 2 192.76
24K1M/19Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.95.25 0 97.57 0 192.82
25K1M/20Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice96.28 0 95.10 2 193.38
26C1M/6Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.93.71 2 95.94 2 193.65
27K1M/21Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec97.80 0 96.26 0 194.06
28K1M/22Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec98.24 2 94.07 0 194.31
29K1M/23Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice92.43 6 92.39 4 194.82
30C1M/7Jáně Michal 1986 1 Dukla B.98.54 0 93.36 4 195.90
31C1M/8Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.98.00 0 96.33 2 196.33
32K1M/24Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha98.18 0 99.12 0 197.30
33K1M/25Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.99.97 2 96.98 0 198.95
34C2M/1Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
99.53 0 97.67 2 199.20
35K1M/26Tůma Martin 1972 2+ Hubertus98.10 0 99.55 2 199.65
36K1W/1Pavelková Irena 1974 MT USK Pha98.04 0 102.27 0 200.31
37C1M/9Rašek Michal 1977 1 Dukla B.100.18 0 100.39 0 200.57
38C1M/11Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha100.36 0 100.29 0 200.65
39C2M/2Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
100.99 0 98.13 2 201.12
40K1M/27Potužák Jan 1988 2+ Sušice97.07 0 102.58 2 201.65
41C2M/3Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
103.17 0 96.76 2 201.93
42K1M/28Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy100.22 0 102.44 0 202.66
43K1W/2Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.100.99 2 100.55 0 203.54
44C1M/12Jančar David 1974 2+ USK Pha103.48 0 100.17 0 203.65
45C2M/4Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
100.81 2 99.35 2 204.16
46K1M/29Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec102.38 0 100.00 2 204.38
47C1M/10Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.99.95 0 102.03 4 205.98
48C1M/13Havlíček Jan 1982 1 USK Pha101.11 0 102.99 2 206.10
49K1M/30Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc98.31 2 104.30 2 206.61
50C1M/14Busta Jan 1989 1 USK Pha101.73 0 100.98 4 206.71
51K1M/31Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice99.46 4 99.91 4 207.37
52K1M/32Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB98.64 0 107.03 2 207.67
53C1M/15Jáně Jakub 1990 1 KVS HK107.67 2 96.74 2 208.41
54K1M/33Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov101.36 2 101.83 4 209.19
55C2M/5Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
104.82 4 100.81 0 209.63
56K1W/3Řihošková Marie 1981 1 USK Pha107.16 2 101.25 0 210.41
57K1M/34Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.102.67 4 100.25 4 210.92
58K1W/4Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.103.20 0 103.98 4 211.18
59C1M/16Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.106.37 0 105.15 0 211.52
60K1W/5Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.105.31 0 107.33 0 212.64
61K1W/6Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha102.76 0 110.52 0 213.28
62C1M/17Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.107.79 2 99.84 4 213.63
63C1M/18Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha106.78 0 106.88 0 213.66
64C1M/19Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn107.08 0 106.59 0 213.67
65K1M/35Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava103.05 0 106.75 4 213.80
66C1M/20Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV105.76 2 102.07 4 213.83
67K1W/7Slováková Petra 1986 1 USK Pha110.81 0 103.26 0 214.07
68K1W/8Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha109.18 2 105.87 0 217.05
69K1W/9Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy113.43 0 104.78 0 218.21
70C2M/6Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.99 2 107.92 2 218.91
71C2M/7Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
107.57 6 105.54 0 219.11
72K1W/10Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.114.84 0 106.94 0 221.78
73C1M/21Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.117.45 4 100.96 0 222.41
74C1M/22Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc105.96 4 112.58 0 222.54
75C1M/23Morkes Jan 1990 2+ KVS HK109.89 0 109.39 4 223.28
76C1M/24Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB108.91 2 113.18 0 224.09
77C2M/11Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
111.27 4 107.80 2 225.07
78C1M/25Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.111.08 0 112.01 2 225.09
79K1M/36Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava96.20 2 124.91 2 225.11
80K1M/37Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy108.11 0 113.20 4 225.31
81C1M/26Říha Martin 1992 2+ USK Pha113.36 0 112.10 0 225.46
82C1M/27Božek Radim 1992 2+ Olomouc112.35 4 106.49 4 226.84
83K1W/11Kašparová Anna 1985 1 USK Pha115.63 4 108.17 0 227.80
84C1M/28Vlček Jan 1990 2+ USK Pha110.25 8 105.75 4 228.00
85C1M/29Jordán František 1991 2+ SKVeselí109.42 4 113.65 2 229.07
86C1M/30Nováček Michal 1977 2+ Hubertus111.42 4 113.07 2 230.49
87K1W/12Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha115.87 2 113.41 0 231.28
88C1M/31Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK112.22 2 115.62 2 231.84
89C2M/8Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
112.74 2 114.26 4 233.00
90C1M/32Herink Jiří 1990 1 Olomouc131.24 2 100.39 2 235.63
91C1M/33Pešek Michal 1992 2+ Kralupy113.97 6 116.33 0 236.30
92C1M/34Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa113.70 6 112.75 4 236.45
93K1W/13Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.119.05 4 114.26 0 237.31
94K1W/14Janoušková Eva 1990 1 USK Pha119.49 2 116.26 0 237.75
95K1W/15Dandová Anna 1988 2+ Benátky117.52 2 116.35 2 237.87
96K1W/16Bustová Anna 1992 2+ USK Pha114.66 2 119.88 2 238.54
97K1W/17Polívková Hana 1989 2+ Blovice114.88 4 120.90 0 239.78
98C1M/35Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK110.55 2 119.53 8 240.08
99C2M/12Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
117.10 2 116.64 6 241.74
100C1M/36Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov124.53 8 107.91 2 242.44
101C1M/37Janoušek Milan 1988 1 USK Pha115.70 0 123.15 4 242.85
102C2M/9Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
97.91 0 95.76 50 243.67
103K1W/18Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc117.24 0 127.04 0 244.28
104C2M/13Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
123.75 0 118.26 4 246.01
105K1W/19Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB132.14 0 112.05 2 246.19
106K1W/20Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha122.02 4 124.26 2 252.28
107K1W/21Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha122.16 8 122.37 4 256.53
108C2M/14Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
119.62 2 133.00 2 256.62
109K1W/22Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.126.13 4 123.45 4 257.58
110K1M/38Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa103.16 0 99.25 56 258.41
111K1W/23Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK120.06 4 131.69 4 259.75
112K1M/39Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.103.19 4 102.96 50 260.15
113K1W/24Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.97 4 126.31 2 262.28
114K1M/40Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB99.75 0 115.54 50 265.29
115C1M/38Mrůzek David 1976 2+ Dukla B.102.30 0 109.31 54 265.61
116C2M/15Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
130.92 8 124.55 4 267.47
117C2M/16Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
128.78 2 134.98 2 267.76
118K1W/25Zimová Marie 1992 2+ Roudnice138.52 6 126.54 4 275.06
119C2M/17Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
110.85 54 110.26 4 279.11
120C2M/18Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
130.24 10 134.07 6 280.31
121K1W/26Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek114.01 50 116.49 0 280.50
122C2M/19Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
123.25 4 116.78 52 296.03
123K1W/27Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice119.87 4 122.76 52 298.63
124C2M/20Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
139.31 14 148.32 10 311.63
125K1W/28Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.109.79 100 112.24 4 326.03
126K1W/29Benešová Martina 1986 2+ Sušice134.71 54 129.58 58 376.29
127K1W/30Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa116.88 4 110.84 154 385.72
128K1M/41Taišl Filip 1976 1 Sušice96.28 2 100.34 204 402.62
129C2M/21Morkes Jan
Jonáš Vojtěch
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
129.02 158 140.25 12 439.27
130C2M/10Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
112.15 0 0.00 999 1111.15
131C2M/22Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
0.00 999 117.70 4 1120.70
132K1M/42Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha84.16 52 0.00 999 1135.16
Oddíl

Historie procházení