4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

12.07.2020   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek 
1K1M/1ZIMA Tomáš, 2000, USK Pha ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha91.80 0 89.11 0 89.11
2K1M/2PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.12 0 89.71 2 89.12
3K1M/3CVIKL Ondřej, 1992, USK Pha CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.12 2 89.51 0 89.51
4K1M/4HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.82 2 87.84 2 89.82
5K1M/5ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice90.90 0 89.44 2 90.90
6K1M/6VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha92.07 0 90.81 2 92.07
7K1M/7KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.93.12 0 97.34 0 93.12
8K1M/8BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.21 0 93.54 0 93.54
9C1M/1CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha93.83 0 95.42 0 93.83
10K1M/9KUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.95.62 2 94.20 0 94.20
11K1M/10NOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc95.81 4 94.50 0 94.50
12K1M/11MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava99.36 0 94.88 0 94.88
13K1M/12MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.34 4 93.46 2 95.46
14K1M/13RUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc95.66 0 93.99 2 95.66
15K1M/14ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk94.99 4 93.98 2 95.98
16K1M/15TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc96.99 4 94.89 2 96.89
17K1M/16HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.15 4 94.99 2 96.99
18K1M/17ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.94.25 52 95.02 2 97.02
19C1M/2JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.98.67 0 97.10 0 97.10
20K1M/18KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.40 0 97.17 8 97.40
21C1M/3RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.98.00 0 99.35 52 98.00
22K1M/19SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice99.51 2 98.26 0 98.26
23K1M/19BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.26 0 100.31 104 98.26
24K1M/21ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava97.25 2 96.45 2 98.45
25C1M/4HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.98.68 0 97.19 2 98.68
26K1M/22ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha94.93 4 93.82 50 98.93
27K1W/1HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha98.98 0 103.25 0 98.98
28K1M/23HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy116.47 102 97.02 2 99.02
29K1M/24PROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.93.07 6 97.01 52 99.07
30K1M/25FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha95.45 4 98.64 2 99.45
31C1M/5PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha97.49 2 101.44 0 99.49
32C1M/6KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc100.31 0 99.51 0 99.51
33K1M/26CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.28 10 99.65 0 99.65
34K1M/27CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz99.98 0 98.15 2 99.98
35K1M/28KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc115.76 152 98.23 2 100.23
36K1M/29BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.98.48 2 101.33 152 100.48
37K1M/30HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk96.90 4 105.42 50 100.90
38K1M/31HALA Jiří 2002 2+ Olomouc102.23 2 100.98 0 100.98
39C1M/7NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.99.39 2 98.90 4 101.39
40K1M/32ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky103.29 6 102.08 0 102.08
41K1W/2GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha103.94 0 100.40 2 102.40
42C1M/8KRÁL Adam 2003 1 USK Pha100.71 4 102.42 0 102.42
43C1M/9HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.102.28 2 102.55 0 102.55
44C1M/10KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha102.65 0 104.05 0 102.65
45K1W/3BEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.103.23 0 102.69 0 102.69
46K1M/33VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky99.05 4 100.55 4 103.05
47K1M/34PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.19 10 99.16 4 103.16
48C1M/11ŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha103.40 0 104.99 2 103.40
49K1M/35KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.101.43 2 102.91 2 103.43
50K1M/36VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.48 2 108.94 4 103.48
51K1M/37CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.105.86 2 103.51 0 103.51
52K1M/38MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno101.68 2 109.77 54 103.68
53C1M/12KUNA Václav 1998 1 Dukla B.101.93 2 100.52 56 103.93
54K1M/39ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava102.06 2 101.19 104 104.06
55K1M/40ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.00 8 102.20 2 104.20
56K1M/41BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno104.35 0 122.88 50 104.35
57K1M/42BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.102.29 4 104.55 0 104.55
58K1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice105.00 2 104.55 0 104.55
59K1M/43DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha102.78 2 103.19 50 104.78
60K1M/44SAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.90 0 115.02 8 104.90
61C1M/13FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.105.65 2 104.96 0 104.96
62K1M/45STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.42 50 102.99 2 104.99
63K1W/5SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.105.14 0 107.15 0 105.14
64K1M/46PRELL Pavel 1976 2 Kralupy106.46 2 103.18 2 105.18
65K1M/47ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.120.53 6 105.32 0 105.32
66C1M/14LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha106.02 0 103.40 2 105.40
67C1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.108.45 4 105.62 0 105.62
68K1M/48JINEK Hugo 2005 2 USK Pha108.09 6 105.74 0 105.74
69K1M/49RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.103.79 2 106.79 8 105.79
70C1W/2KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc107.13 0 106.16 0 106.16
71C1M/15URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk102.35 4 105.14 102 106.35
72K1W/6KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc108.45 0 106.47 0 106.47
73K1W/7NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy106.70 0 107.57 4 106.70
74K1M/50PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.26 6 104.82 2 106.82
75K1M/51NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor107.96 2 105.01 2 107.01
76K1M/52TURNER Karel 2004 2 Sušice107.31 2 103.31 4 107.31
77K1M/53PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa107.32 0 112.13 4 107.32
78K1W/8RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc107.76 0 106.56 56 107.76
79K1M/54MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB107.89 0 111.67 0 107.89
80C1M/16GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha107.89 0 108.15 2 107.89
81K1M/55MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava101.98 6 95.81 52 107.98
82K1M/56BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh116.28 4 108.05 0 108.05
83K1M/57ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc113.49 2 108.30 0 108.30
84K1M/58BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.36 2 108.33 0 108.33
85K1M/59STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB104.38 4 106.12 4 108.38
86K1M/60MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.109.64 0 108.39 0 108.39
87K1M/61ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy111.62 2 106.49 2 108.49
88K1M/62STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.57 4 120.21 10 108.57
89K1M/63GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc104.60 4 110.53 6 108.60
90C1M/17WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn109.24 0 111.07 0 109.24
91K1M/64KUTEK Michal 2006 2 Frol112.99 12 107.35 2 109.35
92C1W/3SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.109.43 0 110.11 2 109.43
93C1M/18BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus108.58 2 105.57 4 109.57
94K1M/65NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB105.64 4 108.82 52 109.64
95K1W/9DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha105.53 54 107.80 2 109.80
96C1M/19LESKOVJAN Martin   2 Tech.Pha112.01 2 109.92 0 109.92
97C1M/20POLLERT Jan 2005 2 USK Pha110.28 0 108.05 2 110.05
98K1W/10ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB110.07 0 112.12 0 110.07
99K1M/66SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec110.25 0 110.91 50 110.25
100K1W/11KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.56 2 110.39 0 110.39
101K1W/11NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec109.07 2 108.39 2 110.39
102C1M/21MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.108.58 4 110.50 0 110.50
103C1M/22HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja107.23 4 110.62 0 110.62
104C1M/23RAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm108.73 2 109.95 2 110.73
105C1M/24VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha110.75 0 118.07 0 110.75
106K1M/67POSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava110.60 2 104.93 6 110.93
107K1M/68PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha111.05 0 113.04 52 111.05
108K1M/69MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc107.23 4 111.46 104 111.23
109K1W/13MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy109.47 2 136.36 50 111.47
110K1M/70VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor109.92 4 107.63 4 111.63
111K1M/71BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha109.82 2 115.56 2 111.82
112C1M/25PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy115.89 0 110.06 2 112.06
113K1W/14VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor112.28 0 114.47 0 112.28
114C1W/4KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc118.61 2 112.30 0 112.30
115C1M/26BEIER Matouš 2004 2 Trutnov115.78 0 110.91 2 112.91
116FOR/1HAVRAN Adam 2010 Pardub.107.18 6 118.21 108 113.18
117K1M/72BOUZEK Filip 1992 2 Sušice109.53 4 4.00 999 113.53
118K1M/73KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB111.59 2 110.17 8 113.59
119C1M/27ULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava109.67 4 102.77 160 113.67
120C1M/28ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.76 2 113.84 54 113.76
121K1M/74URBAN Michal 2004 2 Šumperk105.79 8 4.00 999 113.79
122C1M/29MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha111.19 6 111.87 2 113.87
123K1M/75ZACH Radovan 2005 2 KK Brand111.90 2 114.62 6 113.90
124C1M/30ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB110.25 4 130.89 106 114.25
125K1W/15DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno114.72 0 129.41 52 114.72
126C1M/31INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK113.03 2 121.00 2 115.03
127K1W/16GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice109.96 54 113.04 2 115.04
128K1M/76NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy117.73 2 111.46 4 115.46
129K1M/77GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice113.89 4 109.48 6 115.48
130K1M/78ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha109.50 6 94.03 56 115.50
131K1M/79BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand115.17 6 111.59 4 115.59
132C1M/32INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK113.53 56 111.83 4 115.83
133K1M/80JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand137.67 4 113.90 2 115.90
134FOR/2URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc121.34 60 112.11 4 116.11
135K1M/81HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk114.14 2 115.39 2 116.14
136K1W/17DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc116.34 0 118.26 54 116.34
137K1M/82KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand123.06 8 114.45 2 116.45
138K1W/18RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha116.78 0 117.79 0 116.78
139K1W/18DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc116.78 0 117.59 2 116.78
140K1W/20SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.115.88 2 117.14 0 117.14
141C1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno117.27 0 129.76 2 117.27
142K1M/83HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak113.30 4 122.10 60 117.30
143K1W/21NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno117.32 0 119.45 6 117.32
144K1M/84CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha115.63 2 4.00 999 117.63
145K1W/22HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.67 2 118.99 106 117.67
146C1W/6JANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc133.55 50 113.79 4 117.79
147K1M/85FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice118.02 0 119.90 2 118.02
148C1W/7MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.118.47 2 112.13 6 118.13
149K1W/23SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK118.54 0 126.39 2 118.54
150K1M/86SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice118.64 0 120.88 4 118.64
151K1M/87GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa116.67 2 112.67 104 118.67
152K1M/88KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor125.21 2 116.72 2 118.72
153C1W/8ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha119.90 6 118.73 0 118.73
154K1W/24KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky114.75 4 128.56 2 118.75
155K1M/89MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice118.78 0 111.71 50 118.78
156K1W/25JANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc118.85 0 120.19 4 118.85
157K1M/90DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy119.05 0 120.54 54 119.05
158C1M/33DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK130.40 0 113.23 6 119.23
159C1M/34MÍL Jakub 2003 2 Trutnov137.90 2 119.81 0 119.81
160K1M/91PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz117.86 2 134.38 2 119.86
161C1W/9ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha118.38 2 118.28 2 120.28
162C1W/10FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha126.41 0 118.45 2 120.45
163C1M/35WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn121.89 8 120.47 0 120.47
164C1M/36POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha124.62 0 118.82 2 120.82
165K1M/92HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha124.75 2 119.27 2 121.27
166K1W/26KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK121.31 0 4.00 999 121.31
167K1M/93POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha138.58 6 119.88 2 121.88
168K1M/94RETEK Václav 2007 2 Olomouc121.89 0 113.93 8 121.89
169K1M/95SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec119.27 4 121.95 0 121.95
170K1W/27KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha119.97 2 118.09 102 121.97
171K1M/96ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc137.10 4 120.23 2 122.23
172C2M/1HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
MT USK Pha
USK Pha
122.24 0 120.49 2 122.24
173C1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc129.61 0 120.26 2 122.26
174K1M/97KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná122.26 0 122.78 2 122.26
175K1M/98MÍL Jakub 2003 2 Trutnov126.02 54 116.44 6 122.44
176K1W/28KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava121.45 2 118.62 4 122.62
177K1W/29ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha122.70 0 125.99 6 122.70
178C1M/37BEIER Alva 2005 3+ Trutnov118.72 4 135.70 4 122.72
179K1W/30MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava122.73 0 120.15 50 122.73
180C1W/12SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.121.06 2 123.06 4 123.06
181K1M/99BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno118.59 6 121.15 2 123.15
182C1M/38URBAN Michal 2004 2+ Šumperk105.98 52 113.19 10 123.19
183K1W/31PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.120.81 4 119.31 4 123.31
184K1M/100SOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno128.78 2 121.84 2 123.84
185C1M/39VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor126.69 4 120.17 4 124.17
186K1M/101PANZER Martin 2007 2 Loko Plz116.84 8 120.81 6 124.84
187K1M/102KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand126.62 8 121.12 4 125.12
188K1M/103RETEK Toman 2007 2 Olomouc123.56 2 129.99 110 125.56
189K1W/32ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha125.53 2 119.58 6 125.58
190K1M/104BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy109.04 52 117.64 8 125.64
191K1W/33DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha136.05 54 123.64 2 125.64
192K1M/105TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí123.68 2 121.02 10 125.68
193K1M/105VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand121.68 4 133.26 2 125.68
194K1M/107WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy165.42 110 125.78 0 125.78
195K1W/34TESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB125.78 0 136.21 6 125.78
196K1M/108RUTAR Martin 2003 2 VS Desná131.04 4 125.81 0 125.81
197K1M/109ZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí124.36 2 129.79 0 126.36
198K1M/110LOUN Matěj 2004 2 Šumperk122.49 4 137.73 62 126.49
199K1W/35TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus124.85 4 124.88 2 126.88
200K1W/36ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha127.01 0 133.45 6 127.01
201C1M/40KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec133.24 14 127.07 0 127.07
202K1M/111ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB119.42 8 114.15 60 127.42
203K1M/112VENC Ondřej 2007 2 KK Brand128.11 8 121.70 6 127.70
204C1W/13DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno120.73 8 123.75 4 127.75
205C1W/14KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava124.01 6 126.25 2 128.25
206C1M/41MALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc129.07 0 122.68 6 128.68
207K1W/37HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy129.76 2 123.26 6 129.26
208C1M/42SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol134.82 0 129.52 0 129.52
209K1W/38RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná133.19 6 127.88 2 129.88
210K1W/39HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice129.91 0 156.32 6 129.91
211C1M/43KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc126.18 4 148.54 4 130.18
212K1W/40VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc126.19 4 136.19 0 130.19
213C2M/2SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
127.64 8 122.19 8 130.19
214C2X/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 130.51 0 130.51
215K1M/113VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice129.07 2 133.46 10 131.07
216K1M/114FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.131.11 0 131.79 6 131.11
217K1W/41ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice129.12 2 130.44 2 131.12
218K1W/42KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV131.27 0 129.99 4 131.27
219FOR/3HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK125.84 6 128.09 6 131.84
220K1W/43HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn130.23 2 117.76 54 132.23
221K1M/115JANČAR Filip 1976 2 USK Pha128.40 4 109.74 56 132.40
222K1W/44FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava132.59 0 130.50 4 132.59
223C1W/15RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc147.15 104 128.79 4 132.79
224C1M/44VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor147.32 2 126.90 6 132.90
225K1W/45MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK128.32 6 129.59 4 133.59
226C1W/16KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK137.80 4 127.76 6 133.76
227K1W/46KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc132.16 2 131.96 4 134.16
228K1W/47VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn134.19 0 133.17 50 134.19
229K1M/116ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice116.14 58 130.20 4 134.20
230C1W/17DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc143.86 52 132.36 2 134.36
231C1M/45HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc130.73 4 148.06 4 134.73
232C1M/46RETEK Toman 2007 2 Olomouc133.73 2 161.45 4 135.73
233C1M/47RETEK Václav 2007 2 Olomouc130.25 6 135.99 4 136.25
234K1M/117TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand143.06 58 130.31 6 136.31
235K1M/118HAUCK Marek 2007 2 KVS HK134.78 4 136.16 2 138.16
236C1W/18JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha132.61 6 133.26 6 138.61
237K1M/119ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand138.45 14 129.23 10 139.23
238K1W/48HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn135.26 4 118.86 58 139.26
239K1M/120POPELKA Petr 2005 2 KK Brand135.33 4 133.50 8 139.33
240C2X/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
4.00 999 135.91 4 139.91
241K1W/49KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc145.71 54 134.99 6 140.99
242K1M/121KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava139.82 54 135.30 6 141.30
243C1W/19KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc148.90 2 139.37 2 141.37
244K1M/122HYNEK Pavel 2003 2 Semily161.97 106 134.04 8 142.04
245K1W/50HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc128.26 54 138.08 4 142.08
246K1W/51NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand141.10 2 145.22 4 143.10
247C2M/3KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
133.46 10 137.38 6 143.38
248K1W/52STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc137.91 6 146.41 12 143.91
249K1M/123KYSELA David 1977 2 Kralupy141.44 4 151.03 2 145.44
250C2X/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
151.92 54 144.13 2 146.13
251K1W/53RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc141.93 6 148.41 52 147.93
252C1W/20MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK159.34 4 138.47 10 148.47
253C1M/48GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa148.86 0 4.00 999 148.86
254FOR/4KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV138.90 10 151.11 6 148.90
255K1W/54POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor150.90 102 145.36 4 149.36
256K1W/55ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava145.83 4 142.46 8 149.83
257K1W/56HORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy153.33 10 148.16 2 150.16
258K1W/57BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice150.25 0 153.78 2 150.25
259C1W/21FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava158.97 6 149.15 2 151.15
260C1W/22MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno225.65 16 149.51 4 153.51
261K1W/58ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor143.37 52 146.75 8 154.75
262K1W/59KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.107.53 54 107.90 50 157.90
263C1W/23VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc157.92 8 154.76 4 158.76
264K1W/60ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB155.32 4 159.87 56 159.32
265K1M/124ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.34 102 108.90 52 160.90
266C1W/24VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor153.31 10 161.57 0 161.57
267K1M/125ANTL Tomáš 2008 2 KK Opava166.36 2 147.18 104 168.36
268C1W/25BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.172.50 10 160.43 8 168.43
269K1M/126ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha120.64 52 116.92 58 172.64
270C1W/26STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc218.28 10 169.34 4 173.34
271K1M/127ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice122.63 154 123.61 56 179.61
272C2X/4HANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
216.57 116 173.30 10 183.30
273K1W/61KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha178.60 6 154.21 106 184.60
274C1W/27CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc224.97 58 186.06 2 188.06
275K1W/62CHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc169.49 156 191.62 2 193.62
276K1W/63TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy225.22 4 139.17 58 197.17
277C1W/28MALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc191.96 8 166.63 60 199.96
278C1W/29KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí143.02 106 144.82 58 202.82
279FOR/5SEMERÁD Vít 2010 Roudnice198.03 6 175.47 102 204.03
280C1M/49KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.31 102 113.37 106 219.37
281K1M/128RENDÓN Enrique 2005 2 Frol124.47 104 111.24 110 221.24
282C2M/4GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
165.44 60 166.54 56 222.54
283C2X/5HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 163.79 112 275.79
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
149/0/047/2/029/0/029/0/04/0/04/0/05/0/05/0/0128/0/0128/0/063/0/063/0/0278/0/0276/2/0554/2/0
248/1/049/0/029/0/028/1/03/1/04/0/04/1/05/0/0122/6/0125/3/062/1/062/1/0268/10/0273/5/0541/15/0
348/1/048/1/025/4/028/1/03/1/04/0/05/0/04/1/0125/3/0126/2/063/0/060/3/0269/9/0270/8/0539/17/0
447/2/048/0/121/7/125/4/04/0/04/0/04/1/05/0/0118/10/0122/4/259/3/153/6/4253/23/2257/14/7510/37/9
547/2/047/2/026/3/029/0/04/0/04/0/05/0/04/1/0124/4/0125/3/063/0/063/0/0269/9/0272/6/0541/15/0
646/3/046/3/021/8/027/1/13/1/03/1/04/1/04/1/096/29/3106/19/357/6/049/12/2227/48/3235/37/6462/85/9
748/1/049/0/027/1/129/0/04/0/04/0/05/0/05/0/0128/0/0126/1/163/0/063/0/0275/2/1276/1/1551/3/2
843/6/042/7/026/3/024/5/03/1/04/0/05/0/04/1/096/27/5108/16/457/6/053/8/2230/43/5235/37/6465/80/11
949/0/046/3/024/5/024/5/04/0/04/0/05/0/05/0/0121/6/1123/5/059/4/059/2/2262/15/1261/15/2523/30/3
1049/0/049/0/028/1/029/0/02/2/04/0/04/1/05/0/0125/3/0123/5/062/1/061/2/0270/8/0271/7/0541/15/0
1148/1/049/0/029/0/028/1/04/0/04/0/05/0/04/1/0124/3/1126/2/060/3/062/1/0270/7/1273/5/0543/12/1
1245/4/044/5/029/0/027/2/03/1/03/1/04/1/05/0/0119/6/3116/5/762/0/159/2/2262/12/4254/15/9516/27/13
1347/2/049/0/022/7/023/6/04/0/04/0/05/0/05/0/0114/14/0118/9/158/2/362/1/0250/25/3261/16/1511/41/4
1447/2/047/2/027/2/026/3/02/2/03/1/04/1/05/0/0115/13/0116/12/056/6/157/5/1251/26/1254/23/1505/49/2
1547/2/043/2/427/2/026/3/04/0/03/1/04/1/04/1/0113/14/1107/19/258/5/060/3/0253/24/1243/29/6496/53/7
1645/3/142/4/326/3/026/3/03/1/04/0/04/1/03/2/0122/4/2113/9/659/4/056/4/3259/16/3244/22/12503/38/15
1743/5/145/4/025/3/126/2/13/1/03/1/04/0/15/0/0110/16/2104/19/558/3/257/5/1243/28/7240/31/7483/59/14
1841/7/143/5/122/7/026/3/03/0/13/1/04/0/14/1/0112/13/3107/18/357/4/259/4/0239/31/8242/32/4481/63/12
1944/5/044/4/126/3/026/3/03/1/04/0/05/0/04/1/0116/11/1117/11/059/4/056/7/0253/24/1251/26/1504/50/2
2048/1/048/1/028/1/029/0/04/0/04/0/05/0/03/1/1125/2/1125/3/060/3/061/2/0270/7/1270/7/1540/14/2
2148/1/045/4/025/2/227/2/02/2/02/2/03/2/03/1/1126/1/1125/2/162/1/056/6/1266/9/3258/17/3524/26/6
2244/5/039/9/125/4/025/4/04/0/01/3/05/0/03/2/0108/20/096/31/152/9/238/25/0238/38/2202/74/2440/112/4
2347/1/145/3/125/2/227/2/04/0/03/0/14/0/15/0/0125/3/0121/6/161/2/061/2/0266/8/4262/13/3528/21/7
Oddíl