Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

09.08.2020   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BREMER Tim   9 ex U1896.00 2 97.36 2 98.00
2K1M/2DILLI Maxi   9 ex U1896.45 52 98.41 0 98.41
3K1M/3RÖLLER Tillmann   9 ex U18101.06 0 105.96 8 101.06
4K1M/4ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk99.88 2 98.98 4 101.88
5K1M/5HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk100.34 2 103.48 8 102.34
6K1M/6SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.17 2 100.70 2 102.70
7K1M/7BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.109.98 54 103.74 0 103.74
8C1M/1HANIKA Leon   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.104.30 0 103.20 4 104.30
9K1M/8STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.75 0 108.55 4 104.75
10K1M/9VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.106.98 2 103.00 2 105.00
11K1M/9THOMAS Strauss   9 ex U18103.00 2 100.81 50 105.00
12C1M/2KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha105.08 4 104.21 2 106.21
13K1M/11PRELL Pavel 1976 2 Kralupy106.95 0 109.28 6 106.95
14K1M/12POHL Vincent   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.106.98 0 107.96 56 106.98
15C1M/3URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk105.36 2 104.83 4 107.36
16K1M/13NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB107.43 0 108.18 4 107.43
17C1M/4ROYLE Luc   9 Stafford and Stone Canoe Club106.07 2 109.88 2 108.07
18C1M/5STRAUSS Franz   9 AKV Augsburg108.41 0 109.56 0 108.41
19K1M/14FORMELLA Christian   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.57 2 109.14 0 109.14
20K1M/15HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.22 4 107.37 54 109.22
21K1M/16TŮMA Martin 1972 2 Hubertus108.31 2 108.11 6 110.31
22K1M/17MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB108.99 2 121.06 110 110.99
23K1W/1GOSSE Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.121.06 6 111.36 0 111.36
24K1M/18JINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.79 2 111.95 2 111.79
25K1M/19NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy112.59 0 113.53 0 112.59
26K1M/20TURNER Karel 2004 2 Sušice110.61 2 107.59 8 112.61
27K1M/21BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy114.22 6 112.63 0 112.63
28C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha112.78 0 112.31 2 112.78
29K1W/2KRECH Lucie   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.47 2 113.00 0 113.00
30C1M/7ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB112.14 2 111.02 2 113.02
31C1M/8POLLERT Jan 2005 2 USK Pha113.13 0 117.53 4 113.13
32K1M/22CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.109.17 4 109.26 4 113.17
33K1W/3BERGNER Victoria   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.117.17 0 113.70 0 113.70
34K1M/23ROYLE Christopher   9 Stafford and Stone Canoe Club111.94 6 113.79 0 113.79
35K1M/24ZIMMERMANN Niels   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.04 0 110.14 4 114.14
36C1M/9GOSSE Franz   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.58 2 111.65 4 114.58
37C1M/10ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB112.70 2 130.74 8 114.70
38C1W/1BAYN Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.114.73 0 118.33 2 114.73
39K1M/25ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky108.83 6 108.61 60 114.83
40K1M/26SACHERS Felix   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.114.99 0 116.56 2 114.99
41K1M/27PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha113.07 6 115.30 0 115.30
42K1M/28POSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava109.59 56 113.63 2 115.63
43C1M/11GINZEL Konrad   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.113.13 8 109.82 6 115.82
44K1M/29JANČAR Filip 1976 2 USK Pha113.99 2 116.02 2 115.99
45K1M/29HÁJEK Michal 1986 3+ Ostrava109.99 6 120.56 10 115.99
46C1M/12OLTMANNS Malte   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.06 0 115.48 8 116.06
47K1W/4MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.116.16 0 112.48 4 116.16
48K1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy117.08 2 114.17 2 116.17
49C1M/13VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor122.23 0 116.76 0 116.76
50K1M/31STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky120.45 56 111.20 6 117.20
51K1M/32ESTANGUET Aldric   9 Pau115.22 2 111.13 8 117.22
52K1M/33GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa115.78 4 113.31 4 117.31
53K1W/6BAYN Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.115.34 2 115.84 2 117.34
54K1W/7ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB118.46 52 115.66 2 117.66
55K1M/34KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor115.68 2 121.47 6 117.68
56K1W/8ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha116.97 6 117.83 0 117.83
57K1M/35MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy117.90 0 115.85 4 117.90
58K1W/9KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky126.19 0 115.96 2 117.96
59K1M/36VOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy115.97 2 115.98 2 117.97
60K1W/10TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus116.10 2 116.02 2 118.02
61K1M/37BERGER Til   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.114.05 4 110.76 8 118.05
62K1W/11HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK117.03 4 116.22 2 118.22
63C1W/2MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.114.41 4 121.10 8 118.41
64K1W/12ALTMAN Marcella   9 Potomac Whitewater Racing Cent116.57 2 115.76 6 118.57
65K1W/13KALETKA Fiona   9 ex U18114.73 4 114.11 50 118.73
66C1M/14FRÖHLICH Til   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.119.32 4 118.84 0 118.84
67K1M/38BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha114.85 4 113.31 6 118.85
68K1M/39TOBIAS Frank   9 SV SCHOTT Jena e.V.120.23 6 119.43 0 119.43
69K1M/40HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak115.51 4 115.30 6 119.51
70K1M/41PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB111.52 8 107.60 56 119.52
71K1W/14RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha121.50 2 117.63 2 119.63
72K1M/42SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec116.22 4 119.17 4 120.22
73K1M/43SAHULA Matěj 2003 2 Benátky129.34 50 112.40 8 120.40
74C1M/15POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha118.44 2 125.36 6 120.44
75K1M/44SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec114.49 6 117.18 8 120.49
76C1M/16VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy124.51 8 120.72 0 120.72
77K1M/45HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice121.77 8 114.86 6 120.86
78K1M/46KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB120.48 6 116.88 4 120.88
79K1M/47MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice127.75 50 117.80 4 121.80
80K1W/15KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK119.95 2 120.30 2 121.95
81K1W/16FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava124.41 8 122.76 0 122.76
82K1M/48SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice122.79 0 119.54 4 122.79
83K1M/49POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha126.78 4 120.89 2 122.89
84K1M/50ZACH Radovan 2005 2 KK Brand123.23 0 118.45 58 123.23
85K1W/17HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy126.80 8 123.26 0 123.26
86K1M/51RUBEN Seiffert   9 SV SCHOTT Jena e.V.117.56 6 118.36 14 123.56
87K1M/52VENC Ondřej 2007 2 KK Brand120.33 4 133.21 2 124.33
88K1M/53TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand120.89 4 122.13 8 124.89
89C1W/3ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha120.91 4 123.63 52 124.91
90K1M/54SEDLAŘÍK Adam 2005 2 Kralupy122.99 2 124.03 18 124.99
91K1M/55ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha118.82 8 119.13 6 125.13
92K1W/19HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice130.70 8 125.17 0 125.17
93K1M/56DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy137.79 0 119.20 6 125.20
94K1M/57BENZIEN Jonas   9 LeipziKanu Club e.V.131.39 0 119.38 6 125.38
95C1W/4KRECH Lucie   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.127.01 2 123.52 2 125.52
96K1M/58RENDÓN Enrique 2005 2 Frol113.57 12 120.56 62 125.57
97C1M/17ROYLE Christopher   9 Stafford and Stone Canoe Club119.89 6 119.05 52 125.89
98K1W/20PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.123.85 56 119.93 6 125.93
99K1M/59VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand125.95 0 155.66 6 125.95
100K1M/60VYBULKA Jakub   2 Kralupy119.97 6 121.51 10 125.97
101C1W/5BERGNER Victoria   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.124.04 2 4.00 999 126.04
102K1M/61DRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB120.30 6 122.78 4 126.30
103K1W/21SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha124.55 2 128.24 4 126.55
104C1M/18WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB116.37 54 122.57 4 126.57
105C1W/6KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK126.61 2 125.10 2 127.10
106K1M/62FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice125.16 2 124.46 4 127.16
107C1M/19ZIMMERMANN Niels   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.118.73 10 141.17 2 128.73
108K1M/63PETR Lukáš 2004 2 KK Brand125.47 8 122.99 6 128.99
109C1W/7LEWANDOWSKI Zola   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.121.72 8 124.35 6 129.72
110K1W/22JABSCHINSKY Ida   9 SV SCHOTT Jena e.V.132.99 0 126.37 4 130.37
111K1W/23NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand132.86 4 128.52 2 130.52
112C1M/20WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn128.53 2 137.90 12 130.53
113K1M/64JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand128.97 62 124.97 6 130.97
114K1M/65FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa127.54 4 126.99 4 130.99
115C1M/21SPROTOWSKY Erik   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.135.17 8 123.05 8 131.05
116K1M/66HAUCK Marek 2007 2 KVS HK127.08 4 126.70 8 131.08
117K1M/67HANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník127.41 4 125.48 6 131.41
118K1M/68BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB133.27 2 125.50 6 131.50
119K1W/24ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice135.25 0 129.57 2 131.57
120K1W/25KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha123.81 8 122.88 56 131.81
121K1M/69ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha129.46 54 122.23 10 132.23
122K1W/26ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha120.45 56 126.43 6 132.43
123K1M/70BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB126.50 6 147.92 22 132.50
124C1M/22BENZIEN Jonas   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.133.88 6 126.94 6 132.94
125K1M/71LOUN Matěj 2004 2 Šumperk127.52 52 123.19 10 133.19
126K1M/72NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor125.31 8 5.00 0 133.31
127K1W/27HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn122.22 52 125.61 8 133.61
128K1W/28ESTANGUET Youlia   9 Pau130.36 4 131.53 50 134.36
129K1M/73MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak124.50 10 130.29 108 134.50
130K1M/74SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky128.66 58 124.62 10 134.62
131K1M/75FORMELLA Anton   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.131.05 4 128.17 10 135.05
132K1W/29ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice131.29 4 136.92 8 135.29
133K1W/30HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn122.05 58 131.31 4 135.31
134C1M/23HAUCK Marek 1977 2 KVS HK142.26 58 129.49 6 135.49
135K1W/31ALTMAN Isabella   9 Potomac Whitewater Racing Cent133.61 2 134.19 2 135.61
136C1M/24VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav130.74 8 131.79 4 135.79
137C1M/25SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice127.87 8 130.02 6 135.87
138K1M/76KYSELA David 1977 2 Kralupy135.97 0 134.81 4 135.97
139C1M/26BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand129.26 14 128.19 8 136.19
140C1M/27SACHERS Felix   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.135.89 10 129.86 8 137.86
141K1W/32ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor128.38 10 131.40 8 138.38
142K1M/77BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand130.14 102 127.25 12 139.25
143C1W/8GÖTZE Lena   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.135.60 4 147.63 2 139.60
144C1M/28VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand145.08 6 135.20 6 141.20
145K1M/78MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec133.74 8 144.99 8 141.74
146C1W/9ESTANGUET Youlia   9 Pau138.34 4 154.11 56 142.34
147C1M/29SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha136.67 6 144.29 204 142.67
148C1W/10FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava160.29 6 135.01 8 143.01
149C1M/30TURNER Karel 2004 2 Sušice137.52 6 143.91 6 143.52
150C1M/31SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol166.39 8 136.41 8 144.41
151K1W/33TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy142.97 2 145.15 6 144.97
152K1M/79SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky137.58 10 152.09 14 147.58
153K1W/34POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor139.62 10 145.70 52 149.62
154K1M/80NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy144.65 6 143.62 8 150.65
155K1M/81DIETZ Joshua   9 ex U1898.68 54 99.23 52 151.23
156C1M/32KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn143.37 8 121.29 54 151.37
157K1W/35CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy144.30 8 149.24 6 152.30
158K1M/82ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha145.42 8 121.86 54 153.42
159K1W/36ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk150.53 4 173.39 6 154.53
160C1W/11HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn156.07 108 139.33 16 155.33
161K1M/83FABIAN František 2009 3 Ostrava142.83 14 155.62 22 156.83
162C2X/1HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 150.32 10 160.32
163K1M/84KUTEK Michal 2006 2 Frol111.68 50 113.16 162 161.68
164K1W/37KRECH Neele   9 TSV 1880 Gera156.75 6 138.20 50 162.75
165C1W/12KRECH Neele   9 TSV 1880 Gera158.93 4 178.08 14 162.93
166K1W/38SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand184.60 58 151.05 12 163.05
167K1M/85CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk153.11 100 155.22 8 163.22
168C1W/13PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Dukla B.172.63 14 143.34 20 163.34
169K1M/86KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy160.90 4 169.65 60 164.90
170C1W/14ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha147.14 110 148.60 18 166.60
171K1M/87CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol152.90 16 133.63 66 168.90
172K1M/88SPROTOWSKY Erik   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.111.44 58 110.70 108 169.44
173K1M/89NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor166.41 6 147.57 62 172.41
174C1M/33VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand169.99 4 170.01 54 173.99
175K1M/90KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand122.37 58 119.54 56 175.54
176K1M/91BOURA Samuel 2007 3 USK Pha162.44 110 151.95 24 175.95
177K1W/39SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy243.64 68 168.06 8 176.06
178C1M/34FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa151.58 58 160.13 18 178.13
179K1W/40VACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand167.20 56 166.59 12 178.59
180K1W/41BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol160.11 22 173.77 258 182.11
181C2M/1HAVRÁNEK Jakub
SEMERÁD Adam
2002
2004
3 Roudnice
Roudnice
127.18 264 160.31 22 182.31
182K1M/92HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy200.89 120 162.46 20 182.46
183K1M/93FOHL Ondřej   3 Kralupy169.61 14 175.36 58 183.61
184K1M/94UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand173.14 12 176.65 112 185.14
185K1M/95SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec159.98 60 185.55 2 187.55
186K1W/42RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor173.14 16 1.00 999 189.14
187K1M/96MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand180.00 10 204.00 162 190.00
188C2M/2MAREK Kryštof
SEMERÁD Jakub
2006
2006
3 Roudnice
Roudnice
182.22 68 166.53 26 192.53
189K1M/97HADRABA Martin 2005 3+ Frol137.34 60 156.02 108 197.34
190K1W/43VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand175.48 60 203.54 4 207.54
191K1M/98HÁJEK Roman 1963 3 Ostrava126.18 156 147.58 62 209.58
192K1M/99MIKA Benzien   9 ger150.28 60 170.32 212 210.28
193K1M/100ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak151.11 114 135.87 114 249.87
194K1W/44KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha154.05 104 158.75 206 258.05
195C1W/15HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn153.46 112 4.00 999 265.46
196K1M/101ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk157.46 108 4.00 999 265.46
197C2M/3TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
149.22 358 197.01 74 271.01
198C1W/16NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand166.81 110 213.14 62 275.14
199K1M/102NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand206.09 110 225.27 66 291.27
200C1M/35MAREK Kryštof 2006 Roudnice142.38 156 135.35 210 298.38
201C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
153.96 266 4.00 999 419.96
Oddíl