Letní slalom - Pohár Lídy Polesné

19.07.2020   Konec slalomové dráhy - nad soutokem
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB70.45 4 68.36 0 68.36
2K1M/2HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk73.38 0 68.71 0 68.71
3K1M/3ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk70.62 54 68.68 2 70.68
4K1M/4TURNER Karel 2004 2 Sušice76.19 4 71.37 0 71.37
5C1M/1FOUKAL Pavel, 1987, Dukla B. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.71.81 0 71.57 0 71.57
6C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk71.71 0 71.46 2 71.71
7K1M/5CHRISTIAN STANZEL 2005 9 GER AKV Augsburg77.15 6 72.26 0 72.26
8K1M/6NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor74.34 8 72.40 0 72.40
9K1M/7ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.75.88 2 72.47 0 72.47
10C1M/3ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB74.37 4 72.98 0 72.98
11K1M/8NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB77.10 2 73.02 0 73.02
12C1M/4VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha75.88 0 73.76 0 73.76
13C1M/5TOMEK Lukáš 1987 USK Pha76.51 0 74.62 0 74.62
14K1M/9KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB79.94 54 74.87 0 74.87
15K1M/10CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.74.84 2 73.14 2 75.14
16K1M/11RENDÓN Enrique 2005 2 Frol73.89 2 73.22 2 75.22
17K1M/12MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB76.25 0 75.52 2 76.25
18C1M/6POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha81.78 2 76.42 0 76.42
19C1M/7KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV76.44 0 78.10 0 76.44
20K1M/13SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec79.54 2 76.61 0 76.61
21K1M/14SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto77.32 0 76.66 0 76.66
22C1M/8INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK77.71 0 76.75 0 76.75
23K1W/1ALTMAN MARCELLA 2004 9 USA Potomac Whitewater Racing 77.82 0 76.86 0 76.86
24K1M/15BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB78.15 2 76.92 0 76.92
25K1M/16MÍL Jakub 2003 2 Trutnov78.04 4 76.94 0 76.94
26K1M/17PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz81.42 0 77.38 0 77.38
27K1M/18OTO Klír 1981 USK Pha77.40 0 76.10 4 77.40
28K1M/19HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice75.96 56 73.45 4 77.45
29K1M/20JOHANN HEIN 2005 9 GER BFC Bamberg77.53 0 73.46 50 77.53
30K1M/21KUTEK Michal 2006 2 Frol77.27 4 75.83 2 77.83
31C1M/9NOVÁK Martin 1991 3 Č.Kruml.79.01 0 77.97 0 77.97
32K1M/22BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm75.41 6 74.00 4 78.00
33C1M/10SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha78.01 0 79.87 0 78.01
34K1M/23KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto83.69 0 78.23 0 78.23
35K1M/24FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.80.24 0 78.38 0 78.38
36K1M/25PANZER Martin 2007 2 Loko Plz80.88 54 78.41 0 78.41
37K1M/26ŠOREL Martin 2001 3+ Dukla B.80.10 2 76.42 2 78.42
38K1M/27STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB76.52 2 73.76 50 78.52
39C1M/11WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB80.95 0 78.79 0 78.79
40C1M/12ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB79.61 0 78.82 0 78.82
41K1M/28BECKE DAVID 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg83.92 0 78.92 0 78.92
42K1M/29TESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB81.57 0 79.04 0 79.04
43K1M/30MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice82.82 52 79.17 0 79.17
44K1M/31MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.75.26 4 83.72 0 79.26
45C1M/13KREJČÍ Karel 1972 3+ SKVS ČB79.26 0 4.00 999 79.26
46K1M/32PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.84.24 2 79.34 0 79.34
47C1M/14WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn81.00 0 79.43 0 79.43
48K1M/33PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice80.46 2 79.50 0 79.50
49K1W/2ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.86.29 0 79.58 0 79.58
50K1W/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK4.00 999 79.76 0 79.76
51K1M/34ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB80.23 8 77.90 2 79.90
52K1W/4TESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB81.77 2 79.91 0 79.91
53K1M/35DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB83.98 2 79.96 0 79.96
54K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK80.74 2 80.01 0 80.01
55C1M/15ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.81.36 0 80.13 0 80.13
56K1M/36SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice82.81 2 80.14 0 80.14
57K1M/37BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand82.83 62 78.19 2 80.19
58C1M/16HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK81.35 0 80.21 0 80.21
59K1M/38MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak83.36 6 80.22 0 80.22
60C1M/17VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor78.99 2 80.30 0 80.30
61K1M/39VENC Ondřej 2007 2 KK Brand85.30 6 78.60 2 80.60
62C1M/18ŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB81.24 2 80.63 0 80.63
63C1M/19KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn79.11 2 80.64 0 80.64
64C1M/20PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor80.89 0 82.22 50 80.89
65K1M/40LUIS WEIGL 2005 9 GER KSA Augsburg78.74 6 76.94 4 80.94
66K1M/41HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak76.95 4 75.07 56 80.95
67K1M/42SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy85.79 2 81.33 0 81.33
68K1W/6POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha87.80 0 81.51 0 81.51
69C1M/21CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha79.67 2 86.64 4 81.67
70K1M/43LEHNER PAUL 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg82.07 6 81.76 0 81.76
71C1M/22CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.38 2 81.77 0 81.77
72K1M/44PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB79.78 2 81.48 6 81.78
73K1M/45MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec86.41 6 81.84 0 81.84
74K1M/46NEUMANN KALLE 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg81.86 0 83.65 0 81.86
75K1M/47GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice79.87 2 80.69 2 81.87
76K1M/48POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha83.21 2 79.91 2 81.91
77C1M/23HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor81.92 0 4.00 999 81.92
78K1W/7HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn84.91 0 79.95 2 81.95
79K1M/49KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor84.77 2 82.18 0 82.18
80K1W/8HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn82.19 0 86.05 0 82.19
81K1M/50HARTMANN LUIS 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg82.25 0 80.92 2 82.25
82C1M/24PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB82.31 2 80.27 2 82.27
83K1M/51ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand4.00 999 82.59 0 82.59
84K1M/52ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz86.52 0 82.79 0 82.79
85K1M/53STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec82.37 2 80.85 2 82.85
86K1M/54KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha4.00 999 81.20 2 83.20
87K1W/9BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha84.49 2 83.21 0 83.21
88C1W/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK89.77 4 83.34 0 83.34
89K1M/55ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 83.42 0 83.42
90K1W/10SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK83.53 0 86.64 0 83.53
91C1M/25ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.81.54 2 81.87 2 83.54
92K1M/56PIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice86.18 2 81.56 2 83.56
93K1M/57VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand85.79 2 83.61 0 83.61
94K1M/58BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB83.66 0 83.06 52 83.66
95K1M/59LOUN Matěj 2004 2 Šumperk82.38 2 83.71 0 83.71
96K1W/11KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV84.89 0 83.81 0 83.81
97C1M/26PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB81.93 2 82.11 4 83.93
98C1M/27PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB84.00 0 84.18 0 84.00
99K1M/60JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand80.09 4 82.55 2 84.09
100K1M/61ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.86.38 2 84.11 0 84.11
101K1M/62STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov84.13 0 85.77 4 84.13
102C1W/2JELÍNKOVÁ Sára, 2005, USK Pha JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha89.18 6 84.16 0 84.16
103C1M/28TURNER Karel 2004 3 Sušice84.16 0 81.67 4 84.16
104K1M/63OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.90.15 2 84.31 0 84.31
105C1M/29MÍL Jakub 2003 2 Trutnov83.46 4 80.44 4 84.44
106C1M/30VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.84.55 0 86.02 0 84.55
107K1M/64ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak84.52 2 84.77 0 84.77
108C1M/31RAŠNER Karel 1976 Postřelm84.77 0 85.50 0 84.77
109K1M/65HYNEK Pavel 2003 2 Semily86.92 0 84.92 0 84.92
110K1W/12NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand90.93 2 84.94 0 84.94
111K1M/66POPELKA Petr 2005 2 KK Brand84.62 2 85.05 0 85.05
112C1M/32STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB83.05 2 85.46 0 85.05
113K1M/67WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy83.35 2 83.13 2 85.13
114K1W/13SEHNALOVÁ Marie 1981 USK Pha86.46 0 85.16 0 85.16
115K1M/68KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand88.71 0 85.18 0 85.18
116K1W/14HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice85.20 0 104.36 0 85.20
117K1M/69TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand83.22 2 79.29 54 85.22
118C1W/3HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn94.03 50 85.29 0 85.29
119K1M/70KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec89.11 6 85.58 0 85.58
120C1M/33VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav86.07 0 85.86 0 85.86
121K1M/71HADRABA Martin 2005 3+ Frol87.46 2 86.02 0 86.02
122K1M/72TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.88.40 0 86.22 0 86.22
123K1M/73NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor87.05 6 86.45 0 86.45
124C2M/1TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
USK Pha
USK Pha
84.53 2 82.77 4 86.53
125K1M/74SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky85.01 4 84.56 2 86.56
126K1W/15POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor87.09 2 86.62 0 86.62
127K1M/75ELIAS KUSCHINSKY 2006 9 GER KKR Rosenheim95.26 4 86.69 0 86.69
128K1M/76KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand80.70 6 82.25 52 86.70
129K1M/77ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak88.82 54 84.77 2 86.77
130K1M/78MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec86.39 2 82.86 4 86.86
131K1M/79JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.84.61 4 84.92 2 86.92
132K1M/80KODADA Miroslav 1982 2 Kotva B.82.24 50 86.97 0 86.97
133K1M/81JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha90.06 6 85.15 2 87.15
134K1M/82HAUCK Marek 2007 2 KVS HK85.56 2 83.22 4 87.22
135K1M/83PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.91.15 4 85.28 2 87.28
136K1M/84FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa89.90 2 85.32 2 87.32
137K1M/85ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand87.36 0 121.71 2 87.36
138K1W/16PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB88.72 0 87.36 0 87.36
139C1M/34ELIAS KUSCHINSKY 2006 9 GER KKR Rosenheim87.37 0 93.04 2 87.37
140C1M/35SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha87.48 0 87.65 50 87.48
141C1M/36SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol86.95 2 83.77 4 87.77
142C1M/37FENCL Jáchym 2003 3+ Pardub.91.13 0 87.84 0 87.84
143K1W/17ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor89.95 4 87.91 0 87.91
144C1M/38ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.87.92 0 88.10 0 87.92
145K1W/18ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB86.40 2 87.94 0 87.94
146K1W/18ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk113.56 100 87.94 0 87.94
147K1W/20DIEMMER CAROLIN 2007 9 GER AKV Augsburg91.13 0 88.00 0 88.00
148K1W/21RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor92.08 52 88.05 0 88.05
149K1M/86HORÁK David 1976 2 Frol89.76 0 88.09 0 88.09
150K1W/22JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha88.23 0 88.31 50 88.23
151C1M/39PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor88.61 0 103.66 0 88.61
152C1M/40HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor96.90 6 88.64 0 88.64
153K1M/87LUKAS SOMMER 2006 9 GER KKR Rosenheim96.57 4 88.95 0 88.95
154C2M/2POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 89.09 0 89.09
155K1W/23BÄHNER MERLE 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg89.09 0 89.53 4 89.09
156K1W/24TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy92.19 2 89.18 0 89.18
157K1M/88PETR Lukáš 2004 2 KK Brand85.27 4 86.39 6 89.27
158C1M/41DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB87.35 2 88.57 4 89.35
159K1M/89SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha91.46 6 89.38 0 89.38
160K1M/90KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha90.81 6 89.43 0 89.43
161K1W/25BUDDEUSOVA RENATA 1966 9 USA Potomac Whitewater Racing 90.68 0 89.51 0 89.51
162C1M/42PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz91.81 6 89.54 0 89.54
163K1M/91CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk104.79 4 89.55 0 89.55
164K1M/92KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec90.58 0 87.59 2 89.59
165C1M/43BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm88.63 6 83.59 6 89.59
166K1M/93PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha99.57 6 89.66 0 89.66
167K1W/26GILLICH JUSTINA 2005 9 GER AKV Augsburg91.37 0 89.68 0 89.68
168K1W/27RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor85.87 4 89.87 6 89.87
169K1M/94JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha96.11 2 89.89 0 89.89
170K1M/94KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice92.68 12 89.89 0 89.89
171C2X/1BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
94.57 4 89.92 0 89.92
172K1M/96NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy89.95 0 90.77 2 89.95
173K1M/97CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky89.98 0 91.24 4 89.98
174K1M/98KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.90.69 0 87.99 2 89.99
175K1W/28SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand89.12 2 90.02 0 90.02
176C1M/44HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor96.66 0 90.07 0 90.07
177C1M/45VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand90.32 0 88.72 2 90.32
178K1M/99KRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha100.04 54 88.71 2 90.71
179C1M/46BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 88.79 2 90.79
180K1M/100VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice89.25 4 88.81 2 90.81
181K1M/101WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB4.00 999 90.84 0 90.84
182C1M/47SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm96.39 0 91.12 0 91.12
183K1M/102PUTZER Pavel 1967 3+ Kaplice95.13 4 89.30 2 91.30
184K1M/103PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha91.53 2 91.43 0 91.43
185C1W/4ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk91.54 0 94.32 4 91.54
186C1M/48HAUCK Marek 1977 2 KVS HK89.66 2 4.00 999 91.66
187K1W/29ALTMAN ISABELLA 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 94.90 6 89.71 2 91.71
188C2M/3PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
93.29 6 89.74 2 91.74
189K1M/104KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV91.69 8 91.87 0 91.87
190C2X/2JINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
92.02 0 92.36 2 92.02
191K1M/105FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice90.12 2 98.24 2 92.12
192C1M/49FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa95.38 2 92.13 0 92.13
193K1W/30VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand91.19 2 92.14 0 92.14
194K1M/106BUDÁK David 2003 3+ Kadaň93.05 12 88.17 4 92.17
195K1M/107SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky92.26 10 90.37 2 92.37
196K1M/108ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto98.44 6 92.42 0 92.42
197C1M/50KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto92.42 0 92.66 0 92.42
198K1W/31MIA ARNU 2006 9 GER KKR Rosenheim92.43 0 4.00 999 92.43
199C1M/51VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand100.91 2 92.43 0 92.43
200K1W/32BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice96.18 2 90.53 2 92.53
201C1M/52HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn90.53 2 4.00 999 92.53
202K1M/109DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha104.38 54 92.77 0 92.77
203C1M/53STOLÍN Adam 2005 Trutnov91.04 2 94.92 0 93.04
204C2M/4TATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
3 Pardub.
SKVS ČB
93.13 0 4.00 999 93.13
205K1W/33KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha93.19 0 100.67 0 93.19
206K1M/110PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha92.34 2 91.28 2 93.28
207K1M/111GESSER OSCAR 2007 9 GER AKV Augsburg91.44 2 91.10 52 93.44
208C1M/54RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.109.21 0 91.75 2 93.75
209K1M/112ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha97.34 6 93.83 0 93.83
210C2M/5VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
94.97 2 93.92 0 93.92
211C1M/55ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto89.94 4 90.81 4 93.94
212K1M/113ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak89.50 6 87.95 6 93.95
213K1W/34HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK94.01 0 4.00 999 94.01
214C1M/56HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov95.28 2 94.23 0 94.23
215K1M/114ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk96.35 0 94.33 0 94.33
216K1M/115PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.96.85 0 94.47 0 94.47
217K1M/116CINKO Radek 1993 3+ Pardub.4.00 999 92.51 2 94.51
218K1W/35GRUSSLER JOHANNA 2007 9 GER AKV Augsburg94.57 0 114.10 0 94.57
219K1W/36HORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy92.63 2 93.01 2 94.63
220K1W/37DEETJEN TABEA 2008 9 GER AKV Augsburg90.69 4 1.00 999 94.69
221K1M/117LANGER Filip 2009 3 USK Pha92.25 6 94.94 0 94.94
222C1W/5ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor96.68 2 94.94 0 94.94
223K1M/118BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha90.15 6 89.01 6 95.01
224K1M/118WALTER David 2001 3+ Šumperk95.01 0 103.28 0 95.01
225K1M/120STANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB96.85 10 93.28 2 95.28
226C1W/6ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB107.99 0 95.29 0 95.29
227K1M/121BOURA Samuel 2007 3 USK Pha91.35 4 99.27 4 95.35
228C1M/57OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.95.41 0 95.60 2 95.41
229K1M/122KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn97.89 62 93.79 2 95.79
230C1W/7GILLICH JUSTINA 2005 9 GER AKV Augsburg95.77 2 95.80 0 95.80
231C2M/6ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
97.37 2 95.99 0 95.99
232C2M/7BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
96.04 0 4.00 999 96.04
233C2M/8JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
96.08 0 4.00 999 96.08
234K1W/38PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.106.52 4 94.13 2 96.13
235K1M/123VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto93.09 8 92.19 4 96.19
236C2M/9BROKEŠ Marek
RAŠNER Karel
2003
1976
Postřelm
Postřelm
96.43 0 4.00 999 96.43
237K1M/124PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha95.54 54 94.45 2 96.45
238C1W/8NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand96.63 0 99.32 2 96.63
239C1M/58BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov97.01 0 1.00 999 97.01
240C1M/59FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice91.05 6 119.31 0 97.05
241C1M/60BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand86.54 50 93.10 4 97.10
242K1M/125PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník4.00 999 95.13 2 97.13
243K1W/39KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak103.16 6 97.88 0 97.88
244C1W/9SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand98.23 4 98.48 0 98.48
245K1M/126DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.100.54 0 98.49 0 98.49
246K1W/40ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.96.60 2 118.46 50 98.60
247C1M/61VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor98.80 0 89.40 152 98.80
248K1M/127KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto96.24 14 93.18 6 99.18
249K1W/41LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav116.13 50 99.20 0 99.20
250C1W/10BÄHNER MERLE 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg4.00 999 99.24 0 99.24
251C2X/3ROUČA Samuel
ALTMAN MARCELLA
2002
2004
9 Šumperk
USA Potomac Whitewater Racing
97.42 8 97.84 2 99.84
252C2M/10KOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
101.65 6 97.94 2 99.94
253K1M/128VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand122.35 6 100.03 0 100.03
254K1M/129ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník101.43 2 100.29 0 100.29
255K1M/130VRÁVORA IŠTVÁN 1980 9 POL94.36 6 91.32 60 100.36
256K1M/131TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz102.20 2 100.67 0 100.67
257C1M/62PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha100.92 0 99.21 2 100.92
258K1M/132PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice100.18 4 100.98 0 100.98
259K1M/133KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec117.18 6 99.12 2 101.12
260K1W/42JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha99.25 2 105.18 2 101.25
261K1M/134PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha93.27 8 105.84 2 101.27
262C1M/63KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav97.32 4 97.57 6 101.32
263K1M/135KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB103.34 2 101.37 0 101.37
264K1W/43MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja105.09 0 101.55 0 101.55
265K1M/136KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz113.50 2 99.72 2 101.72
266K1M/137NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand1.00 999 97.79 4 101.79
267K1W/44ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník99.86 4 101.85 0 101.85
268K1M/138HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB101.90 0 104.02 2 101.90
269K1M/139SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec97.17 58 96.08 6 102.08
270C1M/64KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV102.12 2 98.12 4 102.12
271C1W/11ALTMAN ISABELLA 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 104.35 4 102.16 0 102.16
272K1M/140CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol96.67 6 112.11 2 102.67
273K1M/141PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník4.00 999 102.69 0 102.69
274K1W/45HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz105.69 2 102.83 0 102.83
275K1W/46SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz102.92 0 99.94 4 102.92
276C1M/65BOURA Samuel 2007 3 USK Pha96.97 6 101.31 54 102.97
277K1M/142PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója95.04 8 100.18 4 103.04
278K1M/143BUNTE TIM 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg101.10 2 97.13 6 103.10
279C2X/4HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
99.95 4 101.20 2 103.20
280K1W/47PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice103.33 0 102.90 2 103.33
281K1M/144PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.99.75 4 114.24 50 103.75
282K1W/48HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.120.26 102 103.80 0 103.80
283C1M/66BAREŠ Hugo 2008 USK Pha1.00 999 102.27 2 104.27
284C2M/11HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
104.63 0 105.97 4 104.63
285K1M/145POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha98.86 6 101.05 6 104.86
286K1M/146CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol119.42 4 103.33 2 105.33
287C2X/5NEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
105.16 4 103.43 2 105.43
288C2X/6PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
105.54 0 4.00 999 105.54
289C1W/12VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand111.21 54 101.76 4 105.76
290C1M/67ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov110.29 50 101.97 4 105.97
291C1W/13HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy100.12 6 110.90 58 106.12
292C1W/14POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.61 0 112.07 0 106.61
293C2X/7SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
108.37 0 104.78 2 106.78
294K1W/49SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor104.94 2 168.80 56 106.94
295C1W/15DEETJEN TABEA 2008 9 GER AKV Augsburg105.71 2 107.14 0 107.14
296C1W/16DIEMMER CAROLIN 2007 9 GER AKV Augsburg103.89 6 103.30 4 107.30
297K1W/50GESSER MORELLA 2005 9 GER AKV Augsburg133.48 50 107.41 0 107.41
298C1M/68PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník105.66 2 114.99 4 107.66
299C1M/69NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand1.00 999 106.10 2 108.10
300C2M/12NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
102.19 6 104.38 52 108.19
301C2M/13VÁLEK Michal
VÁLEK Michal
2006
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
107.69 2 122.04 58 109.69
302C1M/70EGERT Luděk 1971 3 Rakovník106.26 4 105.15 50 110.26
303C1W/17MIA ARNU 2006 9 GER KKR Rosenheim106.29 4 1.00 999 110.29
304C2M/14KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
109.68 2 108.60 2 110.60
305K1M/147ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto105.00 6 116.04 2 111.00
306C2M/15SVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
3 USK Pha
USK Pha
106.88 8 103.17 8 111.17
307C2M/16SEMERÁD Jakub
MAREK Kryštof
2006
2006
Roudnice
Roudnice
109.21 6 109.95 2 111.95
308C2X/8KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
110.63 8 110.03 2 112.03
309C1M/71DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha112.29 0 107.90 6 112.29
310C2X/9BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.72 102 108.60 4 112.60
311C2M/17ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
114.13 2 111.65 2 113.65
312C2X/10VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
111.86 2 115.87 2 113.86
313C2X/11ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
109.97 4 110.28 4 113.97
314K1M/148MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand114.50 0 105.78 100 114.50
315C1W/18PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.112.60 2 100.42 56 114.60
316K1W/51ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB104.86 10 96.67 50 114.86
317K1M/149HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha111.19 4 122.65 6 115.19
318K1W/52PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha116.44 2 115.67 0 115.67
319C2X/12PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
114.01 2 4.00 999 116.01
320K1M/150KEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand111.02 6 130.49 60 117.02
321C1M/72MÍL Pavel 1967 3 Trutnov129.06 4 115.28 2 117.28
322K1M/151KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha111.46 6 120.46 50 117.46
323C1M/73JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha1.00 999 109.74 8 117.74
324K1M/152POHANKA František 2008 3 KK Brand114.99 60 113.83 4 117.83
325C2X/13FRÖHLICH Jáchym
HAUCKOVÁ Gabriela
2007
2002
3 Roudnice
KVS HK
4.00 999 114.42 4 118.42
326K1W/53BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz118.69 0 4.00 999 118.69
327C1W/19RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor106.90 12 1.00 999 118.90
328C1M/74STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov113.17 6 127.74 6 119.17
329K1M/153PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB117.85 4 117.28 4 121.28
330C1W/20KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak131.41 6 118.44 4 122.44
331K1M/154ODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.118.95 4 136.08 6 122.95
332C1M/75KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn116.15 8 1.00 999 124.15
333C2X/14ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
119.34 6 4.00 999 125.34
334K1W/54PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz118.15 8 133.21 106 126.15
335C2X/15KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
154.86 54 124.30 2 126.30
336C1W/21BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov123.20 54 127.16 0 127.16
337K1W/55KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník172.59 6 117.91 10 127.91
338C2M/18DVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
127.58 4 121.97 8 129.97
339C2X/16BEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
126.14 4 128.51 2 130.14
340K1M/155SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz128.64 2 149.57 4 130.64
341C2M/19PŠENIČKA Václav
EGERT Tomáš
2001
2004
3 Rakovník
Rakovník
122.69 12 4.00 999 134.69
342K1M/156HADRABA Michal 1976 Frol134.84 54 136.50 4 140.50
343K1M/157SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto135.86 6 137.45 56 141.86
344K1M/158VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto140.58 4 112.04 54 144.58
345C1M/76EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník98.25 54 87.18 58 145.18
346C1W/22MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov143.58 6 139.25 6 145.25
347K1M/159SEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto140.55 8 120.10 52 148.55
348C1M/77VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice1.00 999 100.77 52 152.77
349K1W/56ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.138.29 50 150.02 4 154.02
350K1M/160POKORNÝ Daniel 2009 USK Pha150.31 4 135.06 58 154.31
351C1M/78GESSER OSCAR 2007 9 GER AKV Augsburg100.75 54 1.00 999 154.75
352K1W/57BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov113.89 54 104.80 50 154.80
353C2X/17TESAŘOVÁ Hana
BOMBIC Erik
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 111.10 52 163.10
354C2X/18PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
136.34 54 132.16 52 184.16
355C1M/79ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha133.14 52 1.00 999 185.14
356K1M/161LEV Ondřej 2008 Trutnov139.59 58 157.83 106 197.59
357C1M/80KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn4.00 999 117.08 102 219.08
358K1W/58LEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov186.69 58 1.00 999 244.69
359K1M/162VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto1.00 999 144.30 114 258.30
360C2X/19PODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
98.60 310 89.20 254 343.20
361C2M/20PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
85.93 358 93.19 252 345.19
Oddíl