MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

14.06.2020   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz10:59,92
2K1M/2NOVÁK Filip   1 Boh.Pha11:13,10
3K1M/3MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:17,84
4K1M/4HRADEC Matěj   1 Olomouc11:20,83
5K1M/5KIRCHNER David   1 Boh.Pha11:21,51
6K1M/6IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:23,28
7K1M/7PROCHÁZKA Vojtěch   2 Olomouc11:26,24
8K1M/8LACINA Jakub 2003 1 Semily11:27,23
9K1M/9BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno11:32,37
10K1M/10NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc11:33,65
11K1M/11GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc11:35,04
12K1M/12BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm11:43,17
13K1M/13HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně11:46,27
14K1M/14MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav11:52,39
15K1M/15RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc11:53,69
16K1M/16BERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno11:55,72
17K1M/17CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha11:57,02
18K1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:04,80
19K1M/18ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc12:07,10
20K1W/2BAYEROVÁ Barbora   1 Boh.Pha12:09,40
21K1M/19VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily12:11,76
22K1M/20KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:11,86
23K1M/21FLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov12:15,28
24K1W/3KOLIHOVÁ Hana   1 Soběslav12:16,59
25K1M/22OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.12:17,95
26K1M/23HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:25,33
27K1W/4HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc12:25,53
28K1M/24VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště12:29,64
29K1M/25ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí12:30,75
30K1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno12:31,19
31C2M/1RAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
12:35,73
32K1M/26MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc12:37,75
33K1M/27ROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:39,46
34C1M/1RAŠNER Karel 2004 1 Postřelm12:41,83
35C2M/2SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
12:43,31
36K1M/28FLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov12:45,44
37K1W/6RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc12:45,90
38K1M/29PANZER Martin 2007 2 Loko Plz12:51,04
39K1W/7NOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.12:53,45
40K1W/8RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc12:55,45
41K1M/30VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice12:57,20
42C1M/2BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov12:57,94
43K1M/31UHLÍK František 1975 3 Bechyně12:58,87
44K1M/32BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno12:59,35
45C1M/3VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:01,12
46C2M/3BEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
13:03,06
47C1M/4SALAJ František 2004 1 Litovel13:03,09
48K1W/9NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:04,41
49K1W/10ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto13:04,79
50K1M/33DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí13:05,45
51K1M/34TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí13:07,56
52K1M/35URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc13:08,70
53K1M/36ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc13:09,91
54K1M/37NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily13:11,13
55K1M/38BEK Matyáš 2006 3 Týniště13:13,63
56K1M/39SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily13:18,20
57K1M/40DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno13:18,64
58K1W/11MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz13:20,41
59K1W/12VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:21,98
60K1M/41UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně13:24,16
61C1M/5KLÍMA Vojtěch   1 Č.Kruml.13:24,28
62K1M/42KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.13:25,71
63C2M/4ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:27,22
64K1W/13NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc13:30,56
65K1W/14ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.13:31,09
66K1W/15ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz13:32,19
67C2M/5HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:33,94
68K1M/43JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.13:33,98
69K1M/44HYNEK Pavel 2003 3 Semily13:34,72
70C2M/6NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
13:36,36
71K1W/16KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.13:36,39
72K1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc13:36,56
73K1M/45RUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:37,62
74K1M/46PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily13:38,12
75K1M/47SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno13:38,82
76C1M/6VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.13:39,31
77C1M/7KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc13:39,82
78K1M/48KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná13:41,45
79K1M/49SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav13:41,47
80C1M/8ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel13:41,72
81K1M/50DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí13:41,97
82K1M/51JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc13:42,72
83K1M/52NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.13:44,03
84K1M/53ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto13:47,25
85K1W/18PLACHTOVÁ Alexandra   2 Č.Kruml.13:48,87
86C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:50,65
87K1M/54PECH Antonín 2006 Soběslav13:51,72
88K1W/19KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.13:52,45
89K1W/20STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK13:54,22
90C2M/7ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999 2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:54,93
91C1M/9ONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.13:55,67
92C1M/10RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.13:55,77
93C2M/8GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
13:56,28
94K1W/21HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc13:57,44
95C1M/11SKOŘEPA Vojtěch   1 Č.Kruml.13:58,04
96K1W/22JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc13:59,10
97C1M/12MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav13:59,86
98K1M/55SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:02,37
99C2M/9WALTER Jakub
RUFFER Matěj
 
1999
3 Olomouc
Pardub.
14:05,70
100K1M/56ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc14:06,09
101K1M/57TESAŘ Petr 2006 Loko Plz14:06,74
102C1M/13ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.14:08,33
103K1W/23NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc14:09,07
104K1M/58MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc14:10,90
105K1W/24DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK14:13,12
106K1W/25MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava14:13,16
107C2M/10GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
14:13,59
108K1M/59VRBATA Štěpán 2006 3 Pardub.14:14,04
109K1W/26LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav14:14,22
110K1M/60PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha14:14,32
111K1W/27VRBOVÁ Marie   3 Olomouc14:15,72
112C1M/14PAPULA Jan 2005 3 Litovel14:19,68
113K1M/61POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc14:20,88
114K1M/62POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí14:21,17
115C1M/15BEIER Alva 2005 3 Trutnov14:23,17
116C1M/16MÍL Jakub 2003 2 Trutnov14:24,20
117K1M/63BERKA Štěpán 2002 2 Litovel14:24,38
118C1M/17KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto14:25,70
119K1W/28RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná14:25,70
120C1W/2DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno14:26,30
121C1M/18GEPRT David 2005 3 Litovel14:26,35
122K1W/29SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz14:26,53
123C1M/19ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.14:26,78
124K1M/64SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto14:28,50
125C1M/20PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.14:30,76
126K1M/65NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc14:31,50
127K1M/66HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz14:35,30
128K1W/30KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc14:37,80
129C1M/21KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc14:41,33
130K1W/31STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc14:43,74
131K1W/32BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:43,94
132K1M/67KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.14:44,04
133C2M/11PLÁŠIL Hynek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2006
2006
2 Pardub.
Pardub.
14:44,15
134K1W/33ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.14:46,08
135K1W/34KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc14:46,56
136C1M/22HRIC Ondřej   Olomouc14:48,62
137K1W/35MILOTOVÁ Dora   Boh.Pha14:50,25
138K1M/68PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha14:50,98
139C1M/23FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.14:51,00
140K1W/36VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK14:52,02
141K1M/69ŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.14:52,42
142C1M/24MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc14:53,48
143C1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:53,57
144C2M/12ZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
14:54,93
145K1M/70VYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK14:56,67
146C1M/25WALTER Jakub   3 Olomouc14:57,86
147K1M/71TRNKA Tobiáš 2007 Litovel14:58,66
148C1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.14:58,85
149K1M/72KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto14:59,35
150C1W/5BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.15:00,56
151K1M/73WALTER David   3 Šumperk15:01,06
152K1W/37BOČÁNKOVÁ Jana   2 Soběslav15:01,47
153C1M/26RETEK Václav 2007 3 Olomouc15:02,70
154K1W/38KOPŘIVOVÁ Eva 2002 Č.Kruml.15:04,36
155C1W/6PLACHTOVÁ Alexandra   1 Č.Kruml.15:04,84
156C2M/13ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
Litovel
Litovel
15:05,48
157K1W/39KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK15:05,55
158K1W/40JÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc15:07,96
159K1W/41STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc15:08,20
160C1W/7VRBOVÁ Marie   3 Olomouc15:09,17
161K1W/42MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:09,26
162K1M/74SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto15:10,98
163C1W/8RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:11,44
164C1M/27VODÁK Norbert 2004 3 Litovel15:13,88
165K1M/75MARTIN Jakub   Boh.Pha15:15,03
166C1W/9ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto15:16,63
167C1M/28STRATIL Filip 2006 3 Litovel15:17,22
168C1W/10JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:17,89
169K1M/76VÍTEK David   KK Brno15:19,28
170K1M/77ŠVAGR Robin 2004 3 Týniště15:19,48
171K1W/43MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:20,65
172K1W/44JANIŠOVÁ Radka 2005 Č.Kruml.15:21,67
173C1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc15:22,41
174K1M/78DORNIČÁK Maxim   KK Brno15:23,53
175K1M/79PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.15:23,78
176K1M/80ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.15:27,18
177K1W/45JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná15:27,67
178C2M/14RETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
15:28,64
179K1W/46ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.15:30,94
180K1W/47VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.15:32,34
181K1M/81ČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí15:33,01
182C2M/15KOLIHOVÁ Hana
BOČÁNKOVÁ Jana
  3 Soběslav
Soběslav
15:34,31
183K1W/48JURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná15:34,36
184K1W/49CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc15:35,26
185K1M/82ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí15:35,50
186K1M/83NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.15:36,22
187C1M/29RUFFER Jakub 2007 Pardub.15:37,00
188C1W/12STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc15:37,07
189K1M/84ŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí15:39,43
190K1W/50PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz15:39,49
191K1W/51MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc15:39,84
192C2M/16MALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
15:41,28
193C1M/30TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí15:41,88
194C1W/13HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc15:44,42
195C1W/14KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc15:45,77
196K1M/85PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.15:48,77
197C1M/31ČAMEK David 2006 Litovel15:49,53
198C1M/32SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav15:51,00
199K1M/86KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.15:53,56
200K1M/87GROSS Benedikt 2005 KK Brno15:55,37
201K1M/88SLÁDEK Michal 2009 Loko Plz15:55,47
202K1M/89PROTIVÁNEK Jan   Litovel15:56,45
203C2M/17HANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
15:56,45
204C1M/33RETEK Toman 2007 3 Olomouc15:57,50
205K1M/90KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc16:00,69
206K1M/91SEKANINA Matěj 2008 VS Desná16:01,14
207C1M/34NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc16:03,90
208C2M/18ŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:04,60
209K1M/92VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:05,79
210C2M/19KVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:07,78
211K1W/52HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK16:08,39
212C1W/15MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc16:14,72
213K1M/93ŠULA Štěpán 2009 Litovel16:15,70
214K1M/94SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc16:17,04
215C1W/16CHROMÁ Nicol 2004 Olomouc16:19,64
216C2M/20SEDLÁK Václav
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:21,38
217C1W/17STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc16:25,28
218C1W/18MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno16:25,82
219K1W/53PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.16:28,25
220K1M/95ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí16:31,08
221C2M/21URBAN Jaroslav
ŠTÝBNAR Vojtěch
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
16:33,67
222C1W/19BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno16:41,80
223C1M/35MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc16:48,28
224K1M/96MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí16:51,89
225K1M/97ČAMEK Petr 2009 Litovel16:53,02
226C1W/20MILOTOVÁ Dora   Boh.Pha17:00,99
227C1M/36BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.17:02,68
228C2M/22PAJTINA Tomáš
ŠULA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Litovel
17:29,43
229C1M/37ČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:30,05
230C1W/21KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc17:32,54
231C1W/22MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc17:48,70
232K1M/98VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto18:12,34
233C2M/23KONVALINKA Šťepán
VOŘÍŠEK Václav
2009
2008
Pardub.
Vys.Mýto
18:14,14
234C1M/38ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc18:18,94
235C2M/24PALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:56,43
236K1W/54HOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto19:34,25
237K1M/99SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto19:58,80
Oddíl