Podzimní sjezd na Lužnici

19.10.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:32,50
2K1M/2MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav18:20,10
3K1M/3TREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.Pha18:53,80
4K1M/4PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:04,10
5K1M/5VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor19:06,50
6K1W/1KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:32,40
7K1M/6PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:47,40
8K1M/7SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec19:49,70
9K1M/8OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.19:52,30
10K1M/9SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav20:14,50
11C1M/1SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:23,90
12K1M/10ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:30,00
13K1M/11KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand20:30,90
14C1M/2JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:39,30
15C1M/3VANĚK Matěj 2004 VS Tábor20:45,50
16K1M/12TARABA Matyáš 2004 KK Brand20:46,20
17K1M/13BÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:49,70
18K1W/2VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor20:51,00
19K1W/3KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.20:54,00
20K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor20:59,00
21C2M/1SLANINA Vladimír
SVOBODA Martin
1969
2005
1 L.Žatec
L.Žatec
21:13,30
22K1M/14PANZER Martin 2007 2 Loko Plz21:27,10
23C2M/2JELÍNEK Filip
BENHÁK Jiří
1996
1956
MT Boh.Pha
Jablonec
21:30,20
24K1M/15KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.21:39,70
25K1M/16KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:39,90
26K1M/17KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.21:42,80
27K1W/5LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:48,00
28C2M/3PAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
21:48,40
29K1M/18UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně21:48,70
30C2M/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Adam
2003
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:55,80
31C2M/5ŠIMÁNEK Robert
BLANÁŘ Jindřich
1973
1993
Jihlava
Kroměříž
22:05,00
32K1W/6BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:06,10
33K1M/19KREMLA Jakub 2006 3 Soběslav22:08,70
34C2M/6DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
22:09,40
35C1M/4MORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha22:11,80
36K1M/20JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand22:17,80
37C1M/5HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor22:24,50
38C1M/6ŠIMÁNEK Robert 1973 Jihlava22:25,90
39K1M/21GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:28,40
40C1M/7KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.22:30,40
41C2M/7HABICH Karel
KUBÁT Zdeněk
1994
1991
VS Tábor
Klatovy
22:32,90
42C2M/8BOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
22:36,50
43C1M/8ONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.22:40,80
44C1M/9BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž22:46,30
45K1M/22GROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz22:47,40
46K1M/23DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:48,00
47C2M/9KLEINOVÁ Štěpánka
OLŠÁK Matyáš
2005
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:53,30
48C2M/10KREMLA Jakub
MÍKA Hynek
2006
2006
Soběslav
Soběslav
23:13,40
49K1M/24PECH Antonín 2006 Soběslav23:20,50
50K1W/7ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.23:21,70
51K1M/25TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha23:25,70
52K1M/26ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:25,90
53K1M/27HORAL Vojtěch 2002 Jablonec23:27,70
54K1W/8SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz23:41,90
55C1M/10SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav23:45,80
56K1M/28PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.24:06,70
57K1M/29KOT Michal 2006 Boh.Pha24:43,70
58K1W/9PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz24:52,50
59K1W/10DRUNECKÁ Nela 2007 Soběslav26:04,90
60K1M/30PLUTA Adam 2008 Boh.Pha26:10,50
Oddíl

Historie procházení