6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23

26.05.2019   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:59,40 00:58,16 00:58,16
2K1M/2ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:59,04 00:58,38 00:58,38
3K1M/3SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:00,68 00:58,49 00:58,49
4K1M/4HRIC Filip 1993 MT Olomouc01:00,20 00:58,50 00:58,50
5K1M/5SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:58,01 00:58,95 00:58,95
6K1M/6ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:00,35 00:59,56 00:59,56
7K1M/7MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.01:00,06 01:00,17 01:00,17
8K1M/8ŠRÁMEK Jonatan 1994 Olomouc01:00,47 01:00,19 01:00,19
9K1M/11NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha01:03,26 01:00,33 01:00,33
10K1M/9KIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha01:00,66 01:00,35 01:00,35
11K1M/12HRADEC Matěj 2003 1 Olomouc01:01,02 01:00,56 01:00,56
12K1M/13MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:00,93 01:00,68 01:00,68
13K1M/13ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště01:01,43 01:00,68 01:00,68
14K1M/10KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:00,30 01:00,92 01:00,92
15C2M/1VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
01:02,37 01:02,03 01:02,03
16K1M/15ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:02,30 01:02,25 01:02,25
17K1M/16LACINA Jakub 2003 2 Semily01:02,41 01:03,23 01:02,41
18K1M/17KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.01:03,25 01:03,63 01:03,25
19K1M/17IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:04,56 01:03,25 01:03,25
20K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:06,80 01:03,50 01:03,50
21K1M/19ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.01:08,91 01:03,52 01:03,52
22C2M/2ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
01:04,66 01:03,54 01:03,54
23K1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.01:04,28 01:03,85 01:03,85
24C1M/1SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:05,16 01:03,90 01:03,90
25K1M/20KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí01:09,85 01:03,93 01:03,93
26K1M/21PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:04,56 01:04,02 01:04,02
27K1M/22VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:04,28 01:43,62 01:04,28
28K1M/23RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc01:04,38 01:04,72 01:04,38
29C1M/2ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:04,36 01:04,41 01:04,41
30K1M/24POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:05,50 01:04,52 01:04,52
31C1M/3KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc01:05,32 01:04,72 01:04,72
32K1M/25MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:04,88 01:05,17 01:04,88
33C1M/4NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:05,05 01:05,03 01:05,03
34K1M/26SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:05,15 01:08,17 01:05,15
35K1M/27BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:05,19 01:05,53 01:05,19
36K1M/28NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:05,26 01:05,38 01:05,26
37K1W/3DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel01:05,98 01:05,42 01:05,42
38C2M/3ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
01:07,37 01:05,47 01:05,47
39K1M/29GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:05,49 01:06,43 01:05,49
40K1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha01:07,32 01:05,66 01:05,66
41K1M/30BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:05,93 01:05,70 01:05,70
42C2M/4KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
01:06,45 01:05,90 01:05,90
43C1M/5RYGEL Marek 1989 MT KK Brno01:05,51 01:05,92 01:05,92
44K1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:07,67 01:05,94 01:05,94
45K1W/6HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc01:07,75 01:06,15 01:06,15
46C2M/5HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,71 01:06,24 01:06,24
47K1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:06,79 01:06,69 01:06,69
48K1M/31ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz01:08,03 01:07,11 01:07,11
49C2M/6JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
01:08,40 01:07,54 01:07,54
50K1M/32NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:07,56 01:10,50 01:07,56
51K1W/8VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor01:07,55 01:07,75 01:07,75
52C1M/6SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:07,35 01:07,88 01:07,88
53K1W/9DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:08,05 01:10,75 01:08,05
54C1M/7ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:05,35 01:08,07 01:08,07
55K1M/33BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk01:09,87 01:08,11 01:08,11
56C2M/7SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:06,46 01:08,11 01:08,11
57K1W/10DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha01:08,24 01:09,28 01:08,24
58K1M/34MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž01:09,09 01:08,37 01:08,37
59C2M/9JANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
01:08,74 01:08,67 01:08,67
60K1M/35KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:09,01 01:08,81 01:08,81
61C2M/10SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:09,21 01:08,84 01:08,84
62C1M/9KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.01:09,02 01:10,17 01:09,02
63C2M/11MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:09,52 01:09,04 01:09,04
64K1W/11PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:09,05 01:09,47 01:09,05
65C2M/12KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
01:09,06 01:09,68 01:09,06
66K1M/36CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha01:09,12 01:09,80 01:09,12
67C2M/8RAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
01:08,18 01:09,40 01:09,40
68C1M/10KEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.01:09,71 01:09,64 01:09,64
69K1W/12KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav01:09,77 01:10,66 01:09,77
70K1W/12COLLIN Georgina 1997 9 AUS01:09,77 01:10,99 01:09,77
71K1M/37KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:09,86 01:13,21 01:09,86
72C1M/11BEIER Matouš 2004 1 Trutnov01:10,16 01:10,71 01:10,16
73C1M/12JANŮ Filip 2002 1 Olomouc01:11,26 01:10,19 01:10,19
74C1M/13RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm01:10,56 01:10,80 01:10,56
75C1M/14ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:10,93 01:10,60 01:10,60
76C1M/8ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:08,85 01:10,69 01:10,69
77C1M/15JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:10,75 01:13,42 01:10,75
78C1M/15SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:11,03 01:10,75 01:10,75
79K1M/38OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.01:10,91 01:11,44 01:10,91
80K1M/39ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc01:11,01 01:13,63 01:11,01
81K1W/14RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:13,07 01:11,55 01:11,55
82C2M/13SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
01:12,02 01:11,62 01:11,62
83C1M/17KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:24,66 01:11,85 01:11,85
84K1M/40VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:11,91 01:12,03 01:11,91
85K1W/15DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:12,15 01:14,03 01:12,15
86K1W/16DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:12,28 01:16,57 01:12,28
87K1W/17NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:12,49 01:12,62 01:12,49
88K1M/41MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:12,56 01:13,33 01:12,56
89K1M/42MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav01:12,68 01:12,92 01:12,68
90C1M/18SALAJ František 2004 2 Litovel01:13,88 01:12,99 01:12,99
91K1M/43ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:13,08 01:15,81 01:13,08
92C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:12,80 01:13,15 01:13,15
93K1W/18RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:13,77 01:13,63 01:13,63
94C1M/19RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.01:16,48 01:13,76 01:13,76
95K1M/44JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:14,19 01:15,42 01:14,19
96K1W/19KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:14,24 01:17,16 01:14,24
97C1M/20VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:56,49 01:14,27 01:14,27
98K1M/45VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:14,70 01:14,35 01:14,35
99C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.01:13,23 01:14,67 01:14,67
100K1W/20HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:14,90 01:15,04 01:14,90
101C1W/3ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc01:16,02 01:14,94 01:14,94
102C1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:15,82 01:15,38 01:15,38
103K1W/21KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.01:16,76 01:15,45 01:15,45
104K1W/22BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:16,03 01:18,22 01:16,03
105K1W/23HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:17,34 01:16,09 01:16,09
106C1M/21MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.01:18,13 01:16,16 01:16,16
107C2M/14NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:16,56 01:18,35 01:16,56
108C1M/22MORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha01:17,13 01:18,64 01:17,13
109C1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:20,96 01:17,23 01:17,23
110K1W/24JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:18,55 01:17,56 01:17,56
111C1W/6PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:17,64 01:17,84 01:17,84
112C1M/23ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:17,94 01:18,27 01:17,94
113K1M/46NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:18,11 01:22,20 01:18,11
114K1M/47ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:18,26 01:18,39 01:18,26
115C1M/24FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:19,83 01:18,28 01:18,28
116K1M/48BERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:20,12 01:18,48 01:18,48
117K1M/49ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:19,01 01:20,55 01:19,01
118K1M/50BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno01:29,95 01:19,13 01:19,13
119K1M/51DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:19,56 01:21,28 01:19,56
120K1M/52URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:20,54 01:19,66 01:19,66
121K1W/25DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:19,71 01:21,44 01:19,71
122C1M/25KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:20,91 01:20,20 01:20,20
123C1M/26VITOUL Tomáš 2003 3 Litovel01:20,45 01:24,86 01:20,45
124K1W/26ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:20,62 01:24,42 01:20,62
125K1M/53ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí01:20,75 01:21,44 01:20,75
126K1W/27NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:20,84 01:23,24 01:20,84
127C1W/7DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:21,03 01:20,89 01:20,89
128C1W/9RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:22,79 01:21,09 01:21,09
129K1W/28DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK16:39,00 01:21,38 01:21,38
130C1M/27KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc01:21,68 01:31,91 01:21,68
131K1M/54SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno01:38,92 01:21,75 01:21,75
132C1M/28PAPULA Jan 2005 2 Litovel01:23,17 01:21,76 01:21,76
133C1M/29ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:22,98 01:22,90 01:22,90
134K1W/29BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:22,92 16:39,00 01:22,92
135C1W/10PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:22,98 01:23,28 01:22,98
136C1M/30GEPRT David 2005 2 Litovel01:25,60 01:23,12 01:23,12
137K1W/30PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:23,46 01:27,60 01:23,46
138K1W/31STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:23,52 01:24,49 01:23,52
139K1M/55DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí01:23,60 01:44,17 01:23,60
140C1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:25,60 01:23,84 01:23,84
141C1M/31VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:24,65 01:24,04 01:24,04
142K1W/32MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:24,21 01:48,86 01:24,21
143K1W/33BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.01:24,26 01:59,06 01:24,26
144C1M/32VODÁK Norbert 2004 2 Litovel01:24,82 01:37,53 01:24,82
145C1W/12DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:27,75 01:26,93 01:26,93
146C1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno01:15,09 01:26,99 01:26,99
147C1W/13STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:27,46 01:29,41 01:27,46
148C2M/15PLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:39,00 01:27,74 01:27,74
149C1W/14JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:27,84 01:39,04 01:27,84
150K1W/34VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK01:59,51 01:28,60 01:28,60
151K1W/35TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.16:39,00 01:28,81 01:28,81
152C1W/15HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc01:31,68 01:28,86 01:28,86
153C1W/16BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.01:34,24 01:31,54 01:31,54
154C1W/17MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:41,44 01:42,45 01:41,44
155K1M/56WALTER David 2001 2 Šumperk16:39,00 01:46,98 01:46,98
156K1W/36DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc16:39,00 01:51,56 01:51,56
157K1M/57STRATIL Filip 2006 3 Litovel02:37,22 02:09,77 02:09,77
Oddíl