Sprint ve Dvoře Králové

04.05.2019   řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Karel Bohatý
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1LACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,80 00:53,10 00:51,80
2K1M/2KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:55,00 00:55,10 00:55,00
3K1M/3OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:58,40 00:59,30 00:58,40
4K1M/4VRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.00:58,80 00:58,80 00:58,80
5K1M/5ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král.01:00,00 00:59,20 00:59,20
6K1M/6VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily01:00,50 01:00,60 01:00,50
7K1M/7VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:02,60 01:02,90 01:02,60
8K1M/8HYNEK Pavel 2003 2 Semily01:03,90 01:06,70 01:03,90
9K1M/9TROCH Petr 1971 Dv.Král.01:04,20 01:06,10 01:04,20
10K1M/10CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:05,70 01:07,60 01:05,70
11K1M/11HAIN Přemysl 1977 Dv.Král.01:08,90 01:10,00 01:08,90
12K1M/12ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily01:10,70 01:09,50 01:09,50
13K1M/13JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.01:10,00 01:10,30 01:10,00
14K1M/14BEK Matyáš 2006 3 Týniště01:10,40 01:11,80 01:10,40
15C1M/1LACINA Richard 1967 Semily01:12,70 01:13,00 01:12,70
16K1M/15VRBATA Štěpán 2006 Pardub.01:14,10 01:12,80 01:12,80
17K1M/16LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:14,30 01:14,30 01:14,30
18K1M/17TROCH Jan 2003 Dv.Král.01:16,00 01:21,50 01:16,00
19K1M/18KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:21,20 01:21,30 01:21,20
20K1M/19BAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.01:23,50 01:22,60 01:22,60
21K1M/20PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.01:26,90 01:29,90 01:26,90
22K1M/21RUFFER Jakub 2007 Pardub.01:37,00 01:39,90 01:37,00
23K1M/22KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.01:41,40 01:43,90 01:41,40
24K1M/23KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,99
25K1M/24KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
26K1M/25KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
27K1M/26KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,99
28K1M/27SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
29K1M/28SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
30K1M/29SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
31K1M/30SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,99
32K1M/31NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,99
33K1M/32ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
34K1M/33KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl

Historie procházení