Sjezd na Sázavě

30.03.2019   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Kateřina Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:22,19
2K1M/2ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:36,28
3K1M/3NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha17:25,28
4K1M/4KIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha17:28,63
5K1M/5ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:32,42
6K1M/6ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:37,32
7K1M/7ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:10,81
8K1M/8LACINA Jakub 2003 2 Semily18:12,54
9K1W/1BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha18:13,68
10K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha18:38,39
11K1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:45,42
12K1M/9ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.18:56,20
13K1M/10RUBÍN Daniel 1975 Dukla B.18:58,56
14C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:09,12
15K1M/11CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha19:11,66
16K1W/4KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:19,97
17C1M/2NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:24,11
18K1M/12MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:26,67
19K1W/5NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:29,71
20K1M/13PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:35,15
21C1M/3KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.20:03,22
22C1M/4ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:07,67
23K1M/14OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.20:07,81
24K1M/15VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto20:08,88
25K1M/16VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice20:40,17
26K1W/6BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:03,65
27K1W/7MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz21:14,61
28K1M/17BÁČA Milan 1973 2 KK Brand21:18,17
29K1W/8KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.21:30,71
30K1W/9ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz21:34,93
31K1M/18FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.21:36,42
32K1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.21:39,78
33C1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.21:45,84
34K1M/19SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:46,74
35C1M/5VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.21:55,31
36C2M/1CHLOUBA Luboš
JANŮ Petr
1959
1987
1 Boh.Pha
Č.Kruml.
21:58,90
37K1W/11ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto22:05,76
38K1M/20PANZER Martin 2007 3 Loko Plz22:06,07
39K1W/12BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand23:01,51
40C1W/2KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.23:02,40
41K1M/21PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha23:07,67
42K1M/22SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto26:37,54
43K1M/23KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto26:57,38
44K1W/13KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.28:04,26
Oddíl

Historie procházení