Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

18.08.2019   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha86.75 2 87.28 0 87.28
2K1M/2ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk91.32 0 90.00 52 91.32
3K1M/3BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha91.30 4 91.43 0 91.43
4K1M/4ROZENTALS Kurts Adams 2002 9 G.B.98.33 0 93.20 0 93.20
5K1M/5ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha90.62 4 90.85 6 94.62
6C1M/1JÁNĚ Jakub, 1990, Dukla B. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.95.40 4 91.83 4 95.83
7K1M/6MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava96.03 0 109.06 54 96.03
8K1M/7STANOVSKÝ Samuel 1998 9 LAT96.18 0 101.21 6 96.18
9C1M/2KAMINSKÝ Jan, 1999, USK Pha KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha114.89 8 97.01 0 97.01
10K1M/8STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky103.26 54 95.85 2 97.85
11K1M/9FRENCL Josef 2002 2 USK Pha97.15 2 97.57 2 99.15
12K1M/10BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.95.28 12 97.77 2 99.77
13C1M/3ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.30 4 97.97 2 99.97
14K1M/11MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.97.26 4 100.95 0 100.95
15K1M/12HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy114.93 10 97.95 4 101.95
16K1M/13MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB101.01 6 100.36 2 102.36
17K1M/14POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice100.92 4 100.50 2 102.50
18K1M/15PRELL Pavel 1976 2 Kralupy98.22 8 96.74 6 102.74
19C1M/4NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc98.88 4 110.20 100 102.88
20K1M/16PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.99.56 58 96.98 6 102.98
21K1M/17CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.103.85 4 103.12 0 103.12
22K1M/18VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky95.53 8 102.94 10 103.53
23K1M/19BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.101.92 2 103.08 108 103.92
24C1M/5URBAN Michal 2004 2 Šumperk112.73 14 101.94 2 103.94
25K1M/20SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice102.78 6 102.30 2 104.30
26K1M/21VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy107.37 6 103.48 2 105.48
27K1M/22VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy111.70 0 106.43 0 106.43
28K1M/23GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa112.35 10 107.06 0 107.06
29K1M/24NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy112.85 58 103.28 4 107.28
30K1M/25ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy103.73 4 112.49 8 107.73
31K1M/26DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy109.56 10 106.64 2 108.64
32K1M/27STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky117.66 4 102.76 6 108.76
33K1M/28KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.103.43 56 104.93 4 108.93
34K1W/1MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy116.00 4 107.06 2 109.06
35C1M/6ROZENTALS Kurts Adams 2002 9 G.B.105.59 4 105.99 6 109.59
36K1M/29SAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.76 10 102.17 8 110.17
37K1M/30MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy108.23 2 127.20 54 110.23
38K1M/31ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.59 52 104.06 8 112.06
39K1M/32ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky108.08 4 104.26 8 112.08
40K1M/33BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.34 6 109.76 4 112.34
41C1M/7ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB107.47 10 113.32 0 113.32
42K1M/34SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec109.95 14 109.34 4 113.34
43K1W/2HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.85 10 113.59 0 113.59
44C1W/1MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha111.46 4 109.70 4 113.70
45K1W/3ALTMAN Marcella 2004 9 PWRC135.58 8 109.77 4 113.77
46K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky125.74 4 110.25 4 114.25
47K1W/5KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy112.54 2 119.75 6 114.54
48K1W/6STANOVSKÁ Soňa 2000 9 SVK111.16 4 104.98 10 114.98
49C1M/8ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB109.41 6 125.69 6 115.41
50C1M/9VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy114.01 2 122.34 58 116.01
51K1M/35ROZENTALS Klass Francisks 2005 9 G.B.128.06 60 112.30 4 116.30
52C1M/10VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha114.52 2 112.93 4 116.52
53K1M/36BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy108.59 8 110.32 12 116.59
54K1M/37DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha118.46 56 106.62 10 116.62
55K1M/38MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov116.77 10 106.64 10 116.64
56K1M/39HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha116.91 6 110.68 6 116.68
57K1M/40ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.06 6 115.97 6 117.06
58C1W/2STANOVSKÁ Soňa 2000 9 SVK111.70 8 113.29 4 117.29
59K1W/7ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha120.84 10 113.62 4 117.62
60K1W/8TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB120.72 10 114.24 4 118.24
61C1M/11DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK112.29 6 128.93 6 118.29
62C1M/12ROMANOSS Stefans 2000 9 Riga132.57 10 111.57 8 119.57
63K1M/41VENC Ondřej 2007 2 KK Brand117.70 2 123.43 8 119.70
64K1M/42SELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kajak Moskva109.98 10 108.10 14 119.98
65K1M/43HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.154.76 14 114.40 6 120.40
66K1W/9SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.128.37 56 117.52 4 121.52
67K1M/44KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB109.64 12 136.60 108 121.64
68C1W/3KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava117.79 60 113.86 8 121.86
69K1M/45VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha121.33 12 116.27 6 122.27
70C1M/13KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja120.11 4 117.07 6 123.07
71K1M/46CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy113.20 10 121.36 10 123.20
72C1M/14CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.119.49 4 123.55 6 123.49
73K1M/47KUTEK Michal 2006 3+ Frol113.66 10 116.46 66 123.66
74C1M/15MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava116.09 8 118.33 52 124.09
75K1W/10ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha118.29 6 114.75 10 124.29
76K1W/11ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice125.67 4 120.66 4 124.66
77K1W/12HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy118.71 6 118.94 8 124.71
78C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.128.29 52 122.85 2 124.85
79K1W/13RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha119.12 6 126.21 16 125.12
80C2M/1SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
122.67 10 115.56 12 127.56
81C1M/16INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK117.67 10 123.05 6 127.67
82C1M/17MÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov121.77 6 117.21 60 127.77
83K1M/48SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy137.83 6 119.68 10 129.68
84K1M/49FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa150.60 4 126.77 4 130.77
85K1M/50TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand121.80 10 136.68 16 131.80
86C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha130.37 10 126.11 6 132.11
87K1M/51SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice122.42 10 133.56 10 132.42
88K1M/52HORÁK David 1976 2 Frol119.38 14 121.65 12 133.38
89K1W/14LAKSA Enija 2004 9 Riga119.71 14 159.65 64 133.71
90K1M/53FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice128.21 6 121.38 16 134.21
91K1M/54PETR Lukáš 2004 2 KK Brand131.39 54 128.23 6 134.23
92K1M/55VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava106.72 200 132.39 4 136.39
93C1M/18VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav128.72 8 4.00 999 136.72
94K1M/56HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand134.69 14 129.01 8 137.01
95K1M/57ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha126.32 12 133.18 10 138.32
96C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha135.46 4 138.55 2 139.46
97K1W/15SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha145.03 18 131.90 8 139.90
98K1W/16ZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha130.83 10 139.11 8 140.83
99K1M/58ŠANDA Petr 2000 2 Frol151.38 6 134.37 8 142.37
100K1M/59DOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.128.59 64 128.72 14 142.72
101K1M/60KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand139.16 4 144.43 2 143.16
102K1M/61ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk138.20 64 133.31 10 143.31
103K1M/62PROJUMS Kristaps 2003 9 Riga129.42 14 144.62 8 143.42
104K1M/63VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand135.51 8 132.26 12 143.51
105K1M/64BUDLEVSKIS Andris 1981 9 Riga132.00 12 151.16 62 144.00
106K1W/17HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice138.37 6 150.36 2 144.37
107K1W/18VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha134.54 10 120.69 60 144.54
108K1M/65KYSELA David 1977 2 Kralupy140.76 4 128.50 56 144.76
109K1M/66LOUN Matěj 2004 3+ Šumperk141.23 12 134.79 10 144.79
110K1M/67HRON Robin 1979 3+ Kralupy141.96 8 134.85 10 144.85
111K1W/19MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava142.87 2 144.94 6 144.87
112K1M/68BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha133.33 12 135.45 10 145.33
113K1W/20ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B.131.73 14 135.78 18 145.73
114K1M/69KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha182.15 60 132.54 14 146.54
115K1M/70CHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník137.81 10 4.00 999 147.81
116K1M/71JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand135.85 66 134.93 14 148.93
117K1W/21ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha184.42 4 142.02 8 150.02
118K1W/22TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy142.18 8 179.70 10 150.18
119K1M/72HADRABA Martin 2005 3+ Frol162.16 60 142.48 10 152.48
120K1M/73HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK147.42 6 162.48 4 153.42
121K1M/74BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.138.35 16 137.38 64 154.35
122K1M/75WESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy145.91 154 145.92 10 155.92
123K1W/23HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy144.84 18 151.21 8 159.21
124K1M/76NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy145.45 14 151.23 64 159.45
125C1M/19BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha100.35 60 103.02 106 160.35
126K1M/77DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB161.05 2 142.46 54 163.05
127C2M/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
140.64 108 154.46 10 164.46
128K1M/78PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB110.43 56 115.23 54 166.43
129C2M/3DOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
146.19 24 4.00 999 170.19
130K1W/24ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice150.94 20 166.04 16 170.94
131C1M/20DUMBROVSKIS Janis 2002 9 Riga168.33 12 166.05 16 180.33
132K1M/79FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy168.43 12 156.63 24 180.43
133K1W/25NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand187.23 16 166.93 16 182.93
134K1M/80BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB1.00 999 177.50 6 183.50
135C1M/21SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol171.80 68 171.07 14 185.07
136K1M/81KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy177.89 10 201.17 10 187.89
137K1W/26ALTMAN Isabella 2007 9 PWRC138.29 58 200.09 16 196.29
138C1M/22VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand284.14 18 197.95 12 209.95
139C1M/23VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand198.90 12 1.00 999 210.90
140K1W/27BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol201.22 10 195.84 18 211.22
141K1W/28DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky146.67 68 1.00 999 214.67
142C1M/24STALBOVS Klaus 2004 9 Riga190.83 24 4.00 999 214.83
143K1W/29DOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 Kralupy149.11 68 188.93 64 217.11
144K1M/82LEŠČISINS Juris 2008 9 Riga195.37 62 199.37 20 219.37
145K1W/30CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy237.78 66 204.25 16 220.25
146K1W/31SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy238.30 10 216.89 18 234.89
147K1M/83HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy165.26 70 184.50 60 235.26
148C1W/7LAKSA Enija 2004 9 Riga178.16 58 5.00 0 236.16
149K1M/84VÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník188.64 64 244.20 18 252.64
150K1W/32SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy245.60 12 1.00 999 257.60
151K1M/85ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy240.28 24 252.76 10 262.76
152C1M/25FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa188.78 106 4.00 999 294.78
153K1M/86CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol257.71 170 1.00 999 427.71
154K1M/87VRANÝ Matěj 2006 3 Frol220.83 208 299.25 162 428.83
Oddíl