MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

22.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha11:07,44
2K1M/2HRADEC Matěj 2003 1 Olomouc11:14,19
3K1M/3ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz11:22,17
4K1M/4MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:22,24
5K1M/5KIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha11:28,08
6K1M/6LACINA Jakub 2003 2 Semily11:30,56
7K1M/7IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:38,31
8K1M/8BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno11:40,45
9K1M/9GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz11:41,18
10K1M/10ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.12:06,55
11K1M/11PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:07,82
12K1M/12NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:14,84
13K1M/13HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:17,11
14K1M/14GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc12:17,21
15K1M/15RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc12:22,90
16K1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:25,49
17K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha12:31,46
18K1M/16MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav12:34,55
19K1M/17CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha12:38,70
20K1M/18BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk12:48,24
21K1W/3NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.12:52,28
22K1W/4KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav12:54,27
23K1M/19HALA Jiří 2002 2 Olomouc13:06,36
24C2M/1RAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
13:07,80
25K1M/20OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.13:09,68
26C2M/2SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
13:13,01
27C2M/3JANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
13:16,31
28C2M/4SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:16,75
29K1M/21ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc13:16,91
30C2M/5HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
13:20,21
31K1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc13:20,90
32K1M/22VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily13:21,75
33K1W/6DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno13:22,16
34K1M/23FLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov13:24,72
35C1M/1RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm13:24,88
36K1W/7RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc13:28,40
37C1M/2JANŮ Filip 2002 1 Olomouc13:32,52
38K1W/8RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc13:32,83
39C1M/3KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.13:39,57
40K1M/24VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště13:43,63
41C1M/4SALAJ František 2004 2 Litovel13:47,31
42C2M/6BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
13:49,68
43C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:54,47
44K1W/9KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.13:54,64
45K1M/25FLORIÁN Heřman 2003 Trutnov13:57,34
46K1M/26ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí13:58,95
47K1W/10VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:59,28
48K1M/27RUTAR Martin 2003 2 VS Desná14:00,65
49K1W/11MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz14:03,02
50C1M/5BEIER Matouš 2004 1 Trutnov14:04,05
51C1M/6URBAN Daniel 2001 2 Šumperk14:04,54
52K1M/28KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc14:08,67
53C1M/7KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc14:08,72
54K1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc14:09,98
55K1M/29BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno14:10,94
56K1M/30MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc14:11,97
57K1W/13ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:12,49
58K1M/31ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí14:14,28
59K1M/32KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná14:18,37
60K1M/33SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:18,82
61K1M/34JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.14:20,02
62K1M/35HYNEK Pavel 2003 2 Semily14:22,64
63C1M/8VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.14:23,56
64C1M/9JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha14:25,62
65K1M/36PANZER Martin 2007 3 Loko Plz14:26,93
66K1W/14ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz14:27,22
67K1M/37SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav14:28,31
68K1M/38FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.14:29,17
69C1W/2ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc14:29,39
70C2M/7STRATIL Filip
PAPULA Jan
2006
2005
2 Litovel
Litovel
14:36,80
71K1W/15DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc14:37,43
72K1M/39DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí14:39,97
73K1W/16DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK14:43,21
74K1W/17HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc14:43,97
75K1M/40WALTER David 2001 2 Šumperk14:46,01
76K1W/18BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav14:47,32
77C1W/3NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:48,19
78C1M/10MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav14:52,51
79K1M/41SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno14:54,45
80C2M/8WALTER David
URBAN Michal
2001
2004
2 Šumperk
Šumperk
14:58,60
81K1W/19PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.14:58,77
82K1M/42KREMLA Jakub 2006 3 Soběslav14:58,81
83C2W/1BOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
14:59,05
84C2M/9GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
14:59,48
85K1M/43BERKA Štěpán 2002 3 Litovel15:00,84
86K1M/44TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí15:01,01
87C1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.15:01,79
88K1M/45DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí15:03,82
89C1M/11VITOUL Tomáš 2003 3 Litovel15:04,06
90C1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno15:07,89
91K1M/46NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.15:08,69
92K1M/47DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno15:08,88
93K1M/48SYSLO Jiří 2003 3 Olomouc15:09,52
94K1W/20JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:11,21
95K1M/49URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:13,09
96K1W/21STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK15:13,20
97K1M/50KADUBEC Matěj 2005 SKVeselí15:13,33
98C1M/12ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel15:13,77
99C2M/10FENCL Jáchym
ŠŤASTNÝ Matěj
2003
2005
3 Pardub.
Pardub.
15:14,30
100C2M/11NĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
2 Pardub.
Pardub.
15:14,32
101C2W/2ŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
15:16,93
102C1M/13MÍL Jakub 2003 3 Trutnov15:17,56
103C1M/14URBAN Michal 2004 3 Šumperk15:18,12
104K1W/22NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc15:22,92
105K1M/51ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto15:23,07
106C1M/15FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.15:23,26
107K1M/52UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně15:25,39
108K1M/52JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:25,39
109C1M/16PAPULA Jan 2005 2 Litovel15:26,44
110K1M/54DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha15:29,25
111K1M/55GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:31,00
112K1W/23ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.15:35,37
113C1W/6RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:36,59
114K1W/24KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc15:38,39
115K1W/25MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:38,67
116K1M/56BEK Matyáš 2006 3 Týniště15:39,05
117K1W/26VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK15:40,51
118C1M/17MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.15:41,53
119K1M/57HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:45,37
120C2M/12CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
15:46,69
121C1W/7BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.15:50,34
122C1W/8STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc15:51,92
123K1M/58JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov15:52,39
124K1W/27RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná15:53,91
125K1M/59ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily15:54,81
126K1M/60PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha15:55,20
127C1W/9JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:55,21
128K1W/28ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.15:55,30
129K1W/29DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc15:56,53
130K1M/61PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha15:57,10
131K1M/62POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:57,96
132C1M/18KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc15:58,38
133K1M/63RETEK Václav 2007 3 Olomouc16:01,47
134C1M/19ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.16:01,89
135C1M/20BEIER Alva 2005 Trutnov16:02,51
136C1M/21VODÁK Norbert 2004 2 Litovel16:03,08
137C2M/13BEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
16:05,91
138K1M/64NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily16:07,63
139K1W/30STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc16:07,97
140C2M/14ŠTÝBNAR Vojtěch
JAROŠ Michael
2005
2006
Olomouc
Olomouc
16:08,43
141C2W/3PLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
3 Pardub.
Pardub.
16:10,66
142C2W/4HANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
16:10,96
143K1M/65POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí16:11,49
144K1M/66NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.16:11,55
145C1W/10DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:15,60
146K1W/31SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz16:15,72
147K1M/67GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz16:17,24
148C1M/22GEPRT David 2005 2 Litovel16:18,18
149C1W/11RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc16:21,80
150C1M/23STRATIL Filip 2006 Litovel16:22,75
151K1M/68PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.16:25,82
152K1W/32KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK16:26,11
153C1W/12MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno16:26,90
154C2M/15STŘÍLKA Richard
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
16:28,09
155K1M/69ČAMEK David 2006 Litovel16:31,82
156K1M/70SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto16:33,87
157C1W/13VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc16:34,61
158C1W/14STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK16:35,33
159K1W/33BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:38,69
160K1M/71STEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov16:39,04
161K1M/72ŠVAGR Robin 2004 Týniště16:42,32
162K1M/73SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily16:42,87
163K1M/74RETEK Toman 2007 3 Olomouc16:47,10
164K1M/75KUTÍN Filip 2007 Olomouc16:48,75
165K1M/76ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.16:50,56
166K1M/77BAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.16:52,69
167C1M/24STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc16:58,96
168K1W/34CHROMÁ Nicol 2004 Olomouc17:00,61
169C2W/5ŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
17:00,93
170K1M/78PLEŠTIL Šimon 2007 Semily17:01,39
171C1M/25KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto17:05,13
172K1M/79VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK17:06,11
173C2M/16KVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:07,38
174C1M/26RETEK Václav 2007 Olomouc17:09,15
175K1W/35ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.17:11,70
176K1M/80NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc17:12,63
177K1W/36MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc17:13,93
178K1M/81SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:15,41
179K1M/82TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha17:18,56
180C1M/27MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc17:29,71
181C1M/28PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.17:34,69
182K1W/37KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc17:39,00
183K1M/83ČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:43,17
184K1M/84BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště17:46,52
185C1W/15DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK17:50,38
186K1W/38MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha17:52,00
187K1M/85PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel18:04,74
188K1W/39HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK18:11,55
189C1W/16STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:14,85
190C1M/29SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav18:17,19
191K1M/86RUFFER Jakub 2007 Pardub.18:24,21
192K1M/87PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.18:37,72
193C2M/17ŠAFAŘÍK Pavel
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:48,79
194C1W/17MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc18:50,53
195C1M/30KUTÍN Filip 2007 Olomouc19:05,13
196C1M/31RETEK Toman 2007 Olomouc19:07,19
197K1M/88VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto19:23,07
198C1W/18CHROMÁ Nicol 2004 Olomouc19:25,28
199C1W/19BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno19:36,86
200K1M/89ZUNA Viilém 2007 Semily19:37,19
201K1M/90KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto19:44,36
202K1M/91VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto22:37,95
Oddíl