3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši

08.06.2019   USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1GRIGAR Jakub   9 SVK89.01 0 93.03 4 89.01
2C1M/1MIRGORODSKÝ Marko   9 SVK91.90 2 94.52 2 93.90
3K1M/2KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.93.07 4 90.35 4 94.35
4K1M/3BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha98.97 54 94.45 0 94.45
5K1M/4ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice99.52 2 95.00 0 95.00
6C1M/2CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha96.77 0 95.07 0 95.07
7K1M/5KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.01 2 93.59 2 95.59
8K1M/6STANOVSKÝ Jakub   9 SVK100.24 4 95.64 0 95.64
9K1M/7GONŠENICA Adam   9 SVK95.85 0 92.33 4 95.85
10K1M/8VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha95.92 2 94.75 2 96.75
11K1M/9ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha98.25 4 95.03 2 97.03
12K1M/10MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava98.96 0 97.04 0 97.04
13C1M/3POLENCIC Nejc   9 SLO97.06 0 99.95 8 97.06
14K1M/11CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha100.53 0 97.47 0 97.47
15C1M/4JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.91 2 97.59 0 97.59
16K1M/12TOMINC Lan   9 SLO97.90 6 96.31 2 98.31
17C1M/5HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.99.34 4 98.65 0 98.65
18C1M/6PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha105.92 2 96.84 2 98.84
19C1M/7KUNA Václav 1998 1 Dukla B.100.74 0 97.05 2 99.05
20C1M/8DODOK Martin   9 SVK97.41 2 98.49 52 99.41
21K1M/13MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.96.27 4 95.70 4 99.70
22K1M/14BLAŠČÍK Matej   9 SVK98.14 2 97.72 2 99.72
23K1M/15DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc101.76 2 99.80 0 99.80
24K1M/16MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha100.53 154 99.86 0 99.86
25K1M/17KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.89 2 98.13 6 99.89
26K1M/18ULAN Valant   9 SLO101.27 0 96.57 4 100.57
27K1M/19MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava102.81 2 100.74 0 100.74
28K1M/20OSTRBENK Vid   9 SLO98.82 2 98.14 6 100.82
29C1M/9LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha102.33 0 101.13 0 101.13
30C1M/10HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.99.86 2 98.23 50 101.86
31K1M/21KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc102.08 0 101.90 0 101.90
32C1M/11LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha97.93 4 95.03 52 101.93
33K1M/22BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.12 6 101.97 0 101.97
34K1M/23PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.100.24 2 101.40 54 102.24
35K1M/24HALA Jiří 2002 2 Olomouc105.06 4 100.28 2 102.28
36K1M/25ŠTAFFEN Matúš   9 SVK100.50 2 102.53 4 102.50
37C1M/12VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha104.29 6 96.61 6 102.61
38K1M/26ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk106.45 6 100.66 2 102.66
39C1M/13ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha102.36 2 100.69 2 102.69
40C1M/14KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha119.05 2 102.82 0 102.82
41K1M/27ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.31 102 101.20 2 103.20
42K1M/28TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc102.61 2 103.40 0 103.40
43K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice107.17 2 103.40 0 103.40
44C1M/15MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha106.99 2 103.50 0 103.50
45K1M/29ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha106.32 2 101.78 2 103.78
46C1M/16JAVORNIK Jus   9 SLO106.34 6 101.97 2 103.97
47C1M/17MRÁZ Juraj   9 SVK102.56 2 100.30 4 104.30
48C1M/18FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.104.44 0 106.60 54 104.44
49K1M/30BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.108.32 0 104.54 0 104.54
50K1M/31RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc104.93 0 102.86 2 104.86
51C1M/19BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus109.05 6 105.01 0 105.01
52K1M/32CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz115.70 4 105.08 0 105.08
53K1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno105.21 0 119.67 4 105.21
54C1M/20BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha106.09 2 101.66 4 105.66
55K1M/33PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB105.02 8 103.75 2 105.75
56K1M/34STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky106.07 4 105.86 0 105.86
57K1M/35BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.63 0 106.07 0 106.07
58C1M/21KANCLER Tine   9 SLO104.67 2 100.35 50 106.67
59C1M/22HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja106.79 0 110.46 154 106.79
60K1W/3NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec104.86 2 107.71 2 106.86
61K1M/36KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha104.98 2 102.48 50 106.98
62C1M/23KRÁL Adam 2003 2+ USK Pha107.00 0 105.24 50 107.00
63K1M/37ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava106.32 56 105.03 2 107.03
64K1M/38MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.10 2 107.20 0 107.20
65C1M/24RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.107.20 0 109.52 2 107.20
66K1W/4SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.107.26 0 108.77 0 107.26
67C1M/25URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk107.52 0 105.31 2 107.31
68K1M/39NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc125.36 6 105.49 2 107.49
69C1M/26KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc107.77 0 107.02 6 107.77
70K1M/40FRENCL Josef 2002 2 USK Pha110.69 58 106.38 2 108.38
71K1M/41VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.119.10 4 106.39 2 108.39
72K1W/5MACEKOVÁ Simona   9 SVK106.43 2 109.13 0 108.43
73K1M/42ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.12 100 104.57 4 108.57
74K1M/43MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.106.74 2 108.89 2 108.74
75K1M/44ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice107.26 2 107.07 2 109.07
76C1M/27RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm110.19 2 107.17 2 109.17
77C1M/28PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy109.28 0 109.34 4 109.28
78K1M/45VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky112.07 56 101.37 8 109.37
79K1M/46BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.105.39 4 108.21 154 109.39
80C1W/1MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.116.55 4 109.60 0 109.60
81C1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno109.73 0 111.22 0 109.73
82C1M/29RIEGEL Marek   9 SVK106.38 4 107.92 2 109.92
83C1M/30ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB110.24 0 109.93 102 110.24
84K1M/47KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.110.48 0 118.41 4 110.48
85C1M/31GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha108.57 2 107.71 10 110.57
86K1M/48MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB109.15 2 110.30 2 111.15
87C1W/3STANOVSKÁ Soňa   9 SVK111.87 4 111.29 0 111.29
88C1M/32ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha114.58 2 111.32 0 111.32
89C1M/33WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn107.36 4 106.69 302 111.36
90K1W/6NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy112.63 0 112.01 0 112.01
91C1M/34URBAN Michal 2004 2 Šumperk110.25 2 120.27 6 112.25
92K1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.19 6 112.51 0 112.51
93C1W/4ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha115.88 52 112.52 0 112.52
94K1W/8BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.112.77 0 107.54 156 112.77
95K1M/49STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky120.61 6 112.84 0 112.84
96K1M/50CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.118.57 150 113.12 0 113.12
97C1W/5SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.114.21 0 111.35 2 113.35
98K1M/51KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc107.67 6 109.48 100 113.67
99K1W/9ZANOŠKAR Zala   9 SLO113.78 0 117.51 2 113.78
100C1M/35INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK109.87 4 112.18 2 113.87
101K1W/10DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha110.23 4 114.60 4 114.23
102C1W/6GLEJTEKOVÁ Simona   9 SVK111.45 4 114.25 0 114.25
103C1M/36LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha112.31 2 112.79 2 114.31
104K1M/52RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm110.40 4 4.00 999 114.40
105K1M/53SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice110.41 4 114.93 54 114.41
106K1M/54IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí114.49 0 113.38 4 114.49
107K1M/55HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy104.42 54 108.52 6 114.52
108K1M/56ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky112.94 6 110.86 4 114.86
109C1M/37ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava104.31 202 112.98 2 114.98
110C1M/38MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.115.58 0 118.33 2 115.58
111K1M/57SAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.77 4 111.61 4 115.61
112K1M/58NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy115.66 0 116.57 0 115.66
113K1W/11KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.117.71 0 115.92 0 115.92
114K1M/59GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice122.47 0 114.60 2 116.60
115K1M/60HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak116.70 0 125.76 54 116.70
116K1M/61VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor116.44 6 112.94 4 116.94
117C1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc115.33 2 120.82 0 117.33
118K1W/12VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.92 2 115.35 2 117.35
119C1W/8NOVAK Lea   9 SLO125.53 4 115.61 2 117.61
120C1M/39BEIER Matouš 2004 2 Trutnov134.29 4 117.93 0 117.93
121K1M/62MÍL Jakub 2003 2 Trutnov118.71 6 117.96 0 117.96
122C1M/40KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc116.00 2 116.96 2 118.00
123K1W/13DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha110.66 8 113.20 52 118.66
124K1M/63BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno118.74 0 117.67 2 118.74
125C1M/41VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha118.93 0 123.06 0 118.93
126K1W/14RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc118.64 52 113.59 6 119.59
127K1M/64TURNER Karel 2004 2 Sušice137.18 2 115.75 4 119.75
128C1M/42TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc120.68 0 111.49 202 120.68
129K1M/65DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha125.12 6 121.09 0 121.09
130K1W/15DOMANJKO Helena   9 SLO121.21 0 128.12 50 121.21
131K1W/16GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice119.68 2 120.96 104 121.68
132K1W/17ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB122.18 0 115.08 52 122.18
133C1W/9MACEKOVÁ Simona   9 SVK121.98 2 116.50 6 122.50
134C1M/43ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB130.46 6 120.53 2 122.53
135C1M/44KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja122.34 8 122.81 0 122.81
136K1M/66VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava123.97 4 121.78 2 123.78
137K1W/18SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.130.31 0 119.84 4 123.84
138C1W/10KRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha126.37 0 119.86 4 123.86
139K1W/19MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy125.78 54 121.89 2 123.89
140K1M/67TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn122.01 2 123.84 2 124.01
141K1W/20DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc120.63 4 125.72 2 124.63
142C2M/1ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
1 KK Opava
KK Opava
122.78 2 4.00 999 124.78
143C2X/1MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
122.95 2 129.22 6 124.95
144C1M/45JIRAS Filip 2005 2 USK Pha126.18 4 123.14 2 125.14
145K1M/68STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB115.88 152 121.15 4 125.15
146K1W/21VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor124.74 2 125.19 0 125.19
147C1M/46FIALA Jakub 2001 2 Olomouc125.57 0 122.27 154 125.57
148K1M/69DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy121.67 4 129.21 4 125.67
149K1M/70GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc119.68 6 132.84 104 125.68
150K1W/22KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava130.66 8 123.82 2 125.82
151K1M/71ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha126.43 0 146.12 156 126.43
152C1M/47POLLERT Jan 2005 2 USK Pha121.29 154 122.54 4 126.54
153K1M/72PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz135.38 6 124.69 2 126.69
154K1M/73PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha125.21 2 130.80 8 127.21
155C1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc135.00 6 125.82 2 127.82
156K1W/23DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc133.29 6 123.84 4 127.84
157K1W/24BELINGAR Sara   9 SLO118.62 108 124.39 4 128.39
158K1W/25NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno125.65 100 122.47 6 128.47
159K1W/26KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí124.62 4 125.59 6 128.62
160C1M/48KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.124.87 56 122.78 6 128.78
161K1W/27DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno128.88 0 138.16 54 128.88
162K1M/74ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha138.66 54 126.93 2 128.93
163K1M/75BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy127.01 2 133.58 8 129.01
164C1W/12NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno127.08 2 130.60 4 129.08
165K1W/28BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha127.65 2 127.49 2 129.49
166K1M/76POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami136.26 104 121.74 8 129.74
167K1W/29HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn131.90 4 125.87 4 129.87
168C1W/13FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha146.02 2 126.09 4 130.09
169K1W/30JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc128.17 2 128.25 2 130.17
170K1M/77JINEK Hugo 2005 2 USK Pha123.91 54 122.24 8 130.24
171K1M/78MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc150.43 4 130.42 0 130.42
172K1W/31KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK130.96 0 129.93 2 130.96
173K1W/32TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB126.96 58 127.13 4 131.13
174C1M/49KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn129.64 2 145.14 8 131.64
175C1M/50DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK130.21 2 136.14 4 132.21
176C2M/2SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
129.58 4 128.24 4 132.24
177K1W/33ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha128.96 60 126.47 6 132.47
178C1W/14JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc130.55 2 140.66 4 132.55
179K1W/34ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha130.68 2 131.93 4 132.68
180C2X/2KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
149.75 6 128.77 4 132.77
181C1W/15KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava117.39 256 131.21 2 133.21
182C1M/51INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK189.19 58 131.25 2 133.25
183K1M/79TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.131.78 4 132.83 100 135.78
184K1M/80PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB121.91 152 130.32 6 136.32
185K1M/81KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa130.48 6 160.90 150 136.48
186K1W/35HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK141.83 10 130.63 6 136.63
187C1W/16KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí145.22 60 135.01 2 137.01
188K1M/82ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc154.92 6 137.66 0 137.66
189K1M/83HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk119.28 154 133.75 4 137.75
190K1M/84PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.157.33 58 129.95 8 137.95
191K1M/85BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk1.00 999 132.46 6 138.46
192K1M/86POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha135.17 4 137.27 204 139.17
193K1W/36SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK139.30 156 137.18 2 139.18
194C1W/17MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha129.91 10 136.50 4 139.91
195K1W/37RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha136.74 6 125.40 204 142.74
196K1W/38KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV137.02 6 126.32 104 143.02
197C1M/52WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn139.07 4 160.67 4 143.07
198K1M/87PANZER Martin 2007 2 Loko Plz183.88 58 137.54 6 143.54
199C1M/53MÍL Jakub 2003 2 Trutnov155.89 110 139.94 4 143.94
200C1W/18SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.142.08 6 140.14 4 144.14
201C1W/19DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno136.44 8 145.67 2 144.44
202C1W/20RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc152.34 8 138.78 6 144.78
203K1W/39RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc149.21 58 143.88 2 145.88
204K1M/88HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha143.94 156 140.26 6 146.26
205K1M/89NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB140.69 200 142.29 4 146.29
206K1W/40POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor147.62 0 148.59 8 147.62
207C1M/54STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc133.03 54 143.16 8 151.16
208K1M/90KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor143.40 8 1.00 999 151.40
209C1M/55CUC Michal 1977 2 Tech.Pha143.48 8 136.15 300 151.48
210C1W/21RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha145.19 8 172.30 8 153.19
211K1W/41KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy112.72 102 145.95 8 153.95
212C2X/3URBAN Daniel
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
2 Šumperk
KK Opava
4.00 999 146.06 8 154.06
213K1W/42HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn165.81 56 150.69 4 154.69
214C1M/56POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha153.36 8 153.45 4 157.45
215C1W/22KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK155.07 4 163.70 6 159.07
216C1M/57KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc151.33 8 164.39 12 159.33
217K1W/43KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK142.52 54 151.98 10 161.98
218K1W/44MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava169.18 152 160.84 2 162.84
219K1W/45KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc159.63 4 182.10 10 163.63
220K1W/46HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc159.89 6 148.36 56 165.89
221K1W/47RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná229.53 60 162.32 4 166.32
222C1M/58MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc160.34 6 162.76 54 166.34
223K1M/91HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk131.20 56 114.77 52 166.77
224K1W/48STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc219.79 158 167.46 2 169.46
225K1W/49POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha164.64 104 164.50 6 170.50
226K1M/92RENDÓN Enrique 2005 2 Frol158.58 14 158.39 102 172.58
227C1M/59HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn165.61 16 125.42 52 177.42
228K1M/93BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno132.17 56 125.14 54 179.14
229C1W/23SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK145.67 256 179.65 4 183.65
230C1M/60KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec127.83 56 147.78 352 183.83
231K1M/94ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice131.82 54 143.32 158 185.82
232K1W/50KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha134.61 106 128.63 58 186.63
233K1W/51KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky136.99 54 134.51 54 188.51
234C1W/24ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc136.69 56 152.90 52 192.69
235K1W/52PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky138.01 56 149.16 108 194.01
236C1M/61VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor133.53 154 148.41 52 200.41
237K1W/53HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy145.99 56 139.58 106 201.99
238K1M/95KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand148.84 106 142.62 60 202.62
239K1M/96PAVELKA Marek 2004 2 VS Desná157.02 56 191.86 108 213.02
240C1W/25VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor4.00 999 211.98 6 217.98
241C1M/62SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol163.71 56 1.00 999 219.71
242C2X/4WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
146.43 102 164.33 56 220.33
243C1M/63PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha119.95 102 126.21 102 221.95
244K1M/97KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB125.94 158 119.16 104 223.16
245K1M/98SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice129.42 102 126.82 104 230.82
246K1M/99ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB139.68 204 128.77 104 232.77
247C1W/26DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc146.02 106 131.84 102 233.84
248K1M/100PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh138.99 100 142.04 102 238.99
249K1W/54MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno257.39 60 180.65 62 242.65
250K1M/101KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná142.10 104 132.46 158 246.10
251C2M/3HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
176.03 104 4.00 999 280.03
252C1W/27STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc333.67 12 175.27 256 345.67
253K1W/55KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha151.14 358 201.24 164 365.24
254C1W/28MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno168.34 268 166.49 268 434.49
255K1W/56JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná177.40 458 1.00 999 635.40
Oddíl