Slalom v Kroměříži

02.06.2019   řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
ředitel: Roman Plachý   vrchní rozhodčí: Ladislav Jordán
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava85.20 2 4.00 999 87.20
2K1M/2MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava86.20 2 91.80 58 88.20
3K1M/3POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami89.50 0 119.10 2 89.50
4K1M/4BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno93.80 2 89.60 0 89.60
5K1M/5PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh90.20 8 91.30 0 91.30
6K1M/6MAIKRANZ Petr 1967 3+ Tzunami95.90 0 98.00 4 95.90
7K1M/7BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno96.00 2 97.80 14 98.00
8K1W/1RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc100.20 4 98.80 0 98.80
9K1M/8GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc98.60 2 95.00 4 99.00
10K1M/8TOMEČEK Adam 2008 3+ SKVeselí97.00 2 100.00 4 99.00
11K1M/10MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc97.80 4 98.90 4 101.80
12K1M/11LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž102.10 0 103.40 4 102.10
13K1M/12ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc100.80 2 113.20 2 102.80
14K1M/13KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná99.10 4 101.90 4 103.10
15K1M/14ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc99.20 4 101.50 2 103.20
16K1M/15VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava96.80 8 101.10 4 104.80
17K1M/16CHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník106.00 0 103.80 2 105.80
18K1M/17PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná104.80 2 106.00 6 106.80
19K1M/18PLACHÝ Vojtěch 2001 2 Kroměříž106.20 4 107.80 0 107.80
20K1M/19RETEK Václav 2007 3+ Olomouc125.30 4 102.50 6 108.50
21K1M/20ZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí107.30 2 121.70 2 109.30
22K1M/21RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná112.00 4 109.50 0 109.50
23K1M/22HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž104.80 6 107.70 2 109.70
24K1W/2HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc106.20 4 107.60 4 110.20
25K1M/23SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno108.70 2 108.60 2 110.60
26K1W/3RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná114.20 4 111.70 0 111.70
27K1M/24STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc110.20 2 111.60 2 112.20
28K1W/4MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava110.40 8 111.00 2 113.00
29K1M/25LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž118.80 2 109.00 4 113.00
30K1W/5RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc109.20 4 109.00 6 113.20
31K1M/26RETEK Toman 2007 2 Olomouc111.70 6 107.20 6 113.20
32K1M/27KOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava115.40 10 111.60 2 113.60
33K1M/28KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc109.00 6 108.00 6 114.00
34K1M/29DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno114.20 4 112.40 2 114.40
35C1W/1RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc112.70 2 112.90 10 114.70
36C1M/1RETEK Václav 2007 2 Olomouc114.50 4 110.70 4 114.70
37C1M/2KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc114.30 8 113.50 2 115.50
38K1M/30SVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník116.70 0 116.70 0 116.70
39K1M/30ANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava114.70 2 135.40 6 116.70
40K1W/6VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc115.40 6 117.00 0 117.00
41K1W/7DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK117.30 0 116.30 8 117.30
42K1W/8FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami113.80 4 114.40 4 117.80
43K1M/32ROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí115.60 54 112.10 6 118.10
44K1M/33BŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí117.80 4 116.80 2 118.80
45K1W/9BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník115.00 4 115.20 6 119.00
46K1W/9KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc117.00 2 122.50 0 119.00
47C1W/2MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami115.40 6 117.40 2 119.40
48K1M/34SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc119.70 0 122.90 4 119.70
49K1W/11KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami113.80 6 117.90 6 119.80
50K1M/35ŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami117.20 4 118.40 2 120.40
51K1M/36POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc122.30 8 119.10 2 121.10
52K1W/12STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK124.60 0 121.20 0 121.20
53K1M/37DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí115.90 6 115.20 6 121.20
54K1M/38SYSLO Jiří 2003 3 Olomouc122.50 8 112.40 10 122.40
55K1W/13ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava121.50 4 120.80 2 122.80
56K1M/39KUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava117.00 6 121.80 10 123.00
57K1M/40HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc121.70 6 121.80 2 123.80
58C1W/3RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc158.30 4 124.70 0 124.70
59C1W/4MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava125.00 0 179.00 4 125.00
60K1W/14NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc123.10 2 136.30 6 125.10
61PWK/1ROUSEK David 2010 KK Opava149.80 0 121.30 4 125.30
62K1M/41STROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava123.60 8 121.50 4 125.50
63C1M/3MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc121.70 4 123.00 4 125.70
64C1W/5FABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami123.80 2 126.90 0 125.80
65K1W/15KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc124.80 2 125.60 100 126.80
66K1W/16DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc122.90 4 156.40 58 126.90
67C1W/6STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc127.00 0 142.10 4 127.00
68K1M/42DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí121.00 6 117.90 12 127.00
69K1M/42ŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž118.90 12 117.00 10 127.00
70K1M/44KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc127.50 0 126.20 8 127.50
71C1M/4STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc123.70 4 124.50 4 127.70
72C1W/7STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK126.20 2 175.70 4 128.20
73C1W/8MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno131.80 2 126.40 2 128.40
74K1W/17MALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc131.10 4 128.60 0 128.60
75C1W/9DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK124.80 4 128.60 4 128.80
76K1M/45OSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK134.60 0 128.80 0 128.80
77K1W/18STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc125.20 6 122.90 6 128.90
78C1W/10KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc149.00 6 130.00 0 130.00
79K1M/46BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno144.90 8 124.20 6 130.20
80C1M/5SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc131.10 0 122.30 8 130.30
81K1M/47BALARIN Evžen 2008 3 KK Opava125.00 6 123.70 154 131.00
82C1M/6RETEK Toman 2007 3+ Olomouc169.60 256 127.20 4 131.20
83C1W/11VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc131.70 0 154.40 8 131.70
84K1M/48VÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník126.20 8 126.20 6 132.20
85K1M/49MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc141.00 4 129.00 4 133.00
86K1W/19MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno132.80 4 127.30 6 133.30
87K1W/20BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno131.40 2 137.40 4 133.40
88K1W/20JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná127.40 6 137.50 6 133.40
89K1W/22PAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná133.50 0 146.80 8 133.50
90K1M/50RIFLER Petr 2004 3 Zábřeh147.50 12 122.10 12 134.10
91K1M/51STRATIL Filip 2006 3 Litovel157.00 56 132.20 2 134.20
92K1M/51ČAMEK David   3 Litovel1.00 999 132.20 2 134.20
93K1W/23JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná132.80 2 200.80 54 134.80
94K1M/53ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí143.60 8 127.20 8 135.20
95C1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc146.20 8 135.60 0 135.60
96K1M/54KADUBEC Matěj 2005 SKVeselí132.10 8 133.40 4 137.40
97C2M/1GABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
128.30 10 131.20 14 138.30
98C1M/7PLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž139.60 0 134.40 4 138.40
99C1W/13RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná196.00 6 132.60 6 138.60
100C1M/8HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc128.60 10 140.10 2 138.60
101K1W/24SRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami134.70 6 140.80 54 140.70
102C2X/1HANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
137.00 4 139.80 6 141.00
103C1W/14MALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc137.50 4 136.20 6 141.50
104C1M/9KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná134.00 8 1.00 999 142.00
105C1W/15HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc138.90 4 207.00 2 142.90
106K1W/25STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc135.60 8 140.10 4 143.60
107K1M/55DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava155.00 4 142.40 2 144.40
108C1M/10VITOUL Tomáš   3 Litovel134.50 10 134.00 14 144.50
109K1W/26NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc154.50 10 136.50 8 144.50
110K1M/56VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK217.80 60 142.80 2 144.80
111C2W/1KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
PROCHÁZKOVÁ Pavla
 
1983
Olomouc
KK Brno
137.40 8 138.90 6 144.90
112PWK/2FABIAN František 2009 Tzunami139.00 8 145.40 10 147.00
113K1W/27CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc139.80 8 193.70 56 147.80
114PWK/3MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc140.70 8 146.70 6 148.70
115PWK/4ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc139.70 10 151.10 6 149.70
116K1M/57KÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami143.00 8 140.20 10 150.20
117PWK/5KÁPKA Lukáš 2009 Tzunami140.60 10 155.00 4 150.60
118C2X/2STŘÍLKOVÁ Jana
STŘÍLKA Richard
2004
2006
Olomouc
Olomouc
154.20 3 144.80 6 150.80
119C1M/11TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí145.50 6 139.70 104 151.50
120C1W/16NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc171.60 10 149.80 2 151.80
121C2M/2KOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
143.90 8 146.00 10 151.90
122PWK/6MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami145.10 8 150.60 6 153.10
123PWC/1ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc149.10 4 151.40 54 153.10
124K1M/58FIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh142.60 12 193.10 4 154.60
125C1W/17STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc149.50 6 154.40 4 155.50
126PWK/7KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava160.50 60 155.00 2 157.00
127K1M/59JEŽEK Jakub 2008 KK Brno154.70 68 151.70 6 157.70
128C1M/12VODÁK Norbert 2004 3 Litovel157.10 2 214.70 102 159.10
129PWC/2MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc153.70 6 247.20 106 159.70
130C1M/13KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc156.70 4 177.30 2 160.70
131C1M/14STRATIL Filip 2006 Litovel155.50 6 155.00 8 161.50
132K1W/28KONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh157.50 4 157.30 150 161.50
133K1M/60BAAR Patrik 2007 KK Opava157.50 6 1.00 999 163.50
134K1M/61VÍTEK David 2007 3 KK Brno165.70 162 151.40 14 165.40
135PWK/8HABARTA Tomáš 2009 SKVeselí158.00 8 191.30 16 166.00
136C2M/3ŠOTEK Adam
POMAJBÍK Filip
2005
2006
2 Olomouc
Olomouc
161.90 14 155.00 12 167.00
137C2X/3KÖKÖRČIN Matěj
JURAJDOVÁ Veronika
2003
2007
3 VS Desná
VS Desná
163.40 12 163.20 4 167.20
138C2X/4KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
3 Olomouc
Olomouc
186.20 8 163.10 6 169.10
139K1W/29SRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami165.00 6 203.30 6 171.00
140PWK/9ČAMEK Petr   Litovel165.00 58 169.80 4 173.80
141PWC/3FABIAN František 2009 Tzunami203.10 4 168.80 6 174.80
142C1M/15DRAGON Jakub 2007 KK Opava1.00 999 169.20 8 177.20
143C2W/2KOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
3 Olomouc
Olomouc
207.00 208 171.00 12 183.00
144PWK/10MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc129.80 56 226.20 56 185.80
145K1M/62ČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí182.90 6 1.00 999 188.90
146C2M/4KÁPKA Kryštof
ŠTOLFA Filip
2007
2006
3 Tzunami
Tzunami
197.90 60 179.90 12 191.90
147C2X/5KUTÍN Filip
VRBOVÁ Marie
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
203.10 66 180.70 20 200.70
148PWK/11ŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno188.80 14 234.60 106 202.80
149C1W/18ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava203.60 6 202.70 4 206.70
150K1M/63KONEČNÝ Matouš 2008 Zábřeh210.10 8 180.70 58 218.10
151K1W/30ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Tzunami193.40 62 184.90 56 240.90
152C2W/3PAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
234.00 8 260.10 0 242.00
153PWK/12ŠLACHTA Jan 2009 Tzunami191.00 60 185.10 62 247.10
154K1M/64VODIČKA Vojtěch 2004 3 Tzunami201.10 110 141.20 110 251.20
155K1W/31VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK200.10 108 252.60 8 260.60
156C1W/19BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno379.60 58 262.50 4 266.50
157K1M/65KUPKA Petr 1981 3 Tzunami147.50 154 165.10 108 273.10
158K1M/66DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno164.40 112 191.60 108 276.40
159K1M/67ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava105.50 550 238.10 52 290.10
160PWK/13HABARTA Jan 2009 SKVeselí124.30 206 1.00 999 330.30
161K1M/68MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí177.10 164 200.70 166 341.10
162C2M/5ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
277.00 122 189.30 164 353.30
163C2W/4SRPOVÁ Lada
SRPOVÁ Stela
2006
2006
Tzunami
Tzunami
255.20 110 4.00 999 365.20
164PWK/14NEKUDA Lukáš 2010 KK Brno232.70 158 204.80 258 390.70
165K1W/32KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK231.20 306 206.50 310 516.50
166C1M/16ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava4.00 999 206.50 356 562.50
167K1M/69TRNKA Tobiáš   Litovel108.20 558 1.00 999 666.20
168PWK/15NOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí114.60 708 118.80 854 822.60
Oddíl

Historie procházení