Slalom v Sušici

26.05.2019   Sušice nádraží - u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít 2000 1 Klatovy 96.61 0 96.70 4 96.61
2K1M/2ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice   ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 103.37 0 99.61 0 99.61
3K1M/3Snook Jorge 2001 New Zel 98.72 2 101.76 50 100.72
4K1M/4CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz102.06 0 101.46 2 102.06
5K1M/5LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus102.39 0 105.53 2 102.39
6K1M/7MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB 107.34 0 106.41 0 106.41
7K1M/8POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 4.00 999 105.22 2 107.22
8K1M/9TŮMA Martin 1972 2 Hubertus108.16 0 108.34 2 108.16
9K1M/10PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 106.88 4 104.18 4 108.18
10K1M/11VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 109.21 2 108.60 0 108.60
11K1M/12ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice 111.20 0 109.02 0 109.02
12K1M/13HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak112.30 6 108.16 2 110.16
13K1M/14TURNER Karel 2004 2 Sušice 108.19 2 111.75 6 110.19
14K1M/15BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 110.55 0 108.21 2 110.21
15K1M/16HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 108.85 52 108.49 2 110.49
16K1W/2ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB 110.54 0 112.57 0 110.54
17K1M/17MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 115.64 0 112.15 0 112.15
18K1M/18ZACH Radovan 2005 2 KK Brand113.10 0 112.37 0 112.37
19K1M/19ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 114.23 0 112.51 0 112.51
20K1M/20GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 114.69 0 112.84 0 112.84
21C1M/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 113.60 2 113.23 0 113.23
22K1M/21MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 115.82 0 113.80 0 113.80
23K1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 113.90 0 115.56 0 113.90
24K1M/22ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 116.26 0 114.10 0 114.10
25K1M/23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 117.62 0 114.18 0 114.18
26C1M/2HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn114.76 0 114.46 0 114.46
27C1M/3VĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha 114.86 4 114.63 0 114.63
28K1M/24NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor114.83 0 113.95 4 114.83
29K1M/25PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 114.91 0 115.92 2 114.91
30C1M/4ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 117.17 0 114.99 0 114.99
31K1M/26MÍL Jakub 2003 2 Trutnov 115.12 0 113.78 2 115.12
32K1M/27NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB 115.14 0 114.18 4 115.14
33K1M/28PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 113.21 2 117.41 10 115.21
34K1M/29BÁČA Milan 1973 2 KK Brand115.38 0 115.41 0 115.38
35K1W/4GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice 113.46 2 112.75 50 115.46
36K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor115.84 0 118.62 2 115.84
37K1W/6HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 116.46 0 116.02 0 116.02
38K1M/30ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice 116.13 0 116.76 6 116.13
39C1M/5POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 114.13 4 114.25 2 116.25
40K1M/31HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.117.05 2 116.73 0 116.73
41K1M/32BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz115.26 2 114.75 2 116.75
42K1W/7SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.115.00 2 118.07 0 117.00
43K1M/33SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 116.96 2 115.06 2 117.06
44K1M/34STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec 118.28 2 115.25 2 117.25
45K1M/35PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB 117.36 0 115.32 2 117.32
46K1M/36MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.116.40 2 115.35 2 117.35
47K1W/8TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB 117.48 0 116.11 4 117.48
48K1M/37FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.116.07 50 115.59 2 117.59
49K1M/38PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.92 2 115.80 2 117.80
50K1M/39ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz118.24 0 118.03 2 118.24
51K1W/9BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 116.52 2 116.29 2 118.29
52C1M/6BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 119.38 0 118.67 0 118.67
53K1M/40KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.121.03 0 118.70 0 118.70
54K1M/41OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 122.23 0 118.86 0 118.86
55K1M/42KUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.120.52 2 119.00 0 119.00
56K1M/43KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 121.43 2 119.03 0 119.03
57C1M/7DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK 117.13 2 117.34 4 119.13
58K1M/44KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn4.00 999 119.40 0 119.40
59C1M/8JIRAS Filip 2005 2 USK Pha 120.12 0 119.47 0 119.47
60K1M/45KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand117.85 2 117.19 4 119.85
61C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 121.22 4 120.26 0 120.26
62K1M/46HORÁK David 1976 2 Frol 120.31 0 119.62 2 120.31
63K1M/47PANZER Martin 2007 2 Loko Plz120.36 0 119.13 2 120.36
64C1M/9VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.00 0 120.96 0 120.96
65K1W/10TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus122.45 2 121.01 0 121.01
66C1M/10HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 122.24 0 119.18 2 121.18
67K1W/11SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha 123.22 0 121.22 0 121.22
68K1M/48KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor121.51 0 118.86 4 121.51
69K1W/12KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 123.78 2 121.54 0 121.54
70C1M/12HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor124.97 0 119.75 2 121.75
71C1M/13KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn124.46 8 121.93 0 121.93
72C2M/1MARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
121.95 0 123.02 0 121.95
73K1M/49ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha 117.39 8 117.95 4 121.95
74C1M/14MÍL Jakub 2003 2 Trutnov 121.97 0 124.22 2 121.97
75K1M/50PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus121.99 0 123.55 4 121.99
76C1M/15HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn118.69 4 118.04 4 122.04
77K1M/51ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB 120.64 4 118.38 4 122.38
78K1M/52POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha 119.92 4 120.39 2 122.39
79K1W/13PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky 120.52 2 124.88 6 122.52
80K1W/14HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn120.64 2 121.02 2 122.64
81K1W/15HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn122.72 0 121.85 4 122.72
82K1W/16ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha 122.72 0 123.40 4 122.72
83K1M/53KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.124.07 2 122.73 0 122.73
84K1M/54SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice122.84 0 122.86 2 122.84
85K1M/55CHOD Václav 1961 2 Blovice 122.54 2 122.88 0 122.88
86K1M/56JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV 122.89 0 124.82 2 122.89
87C1M/17HAUCK Marek 1977 2 KVS HK 122.64 2 123.18 0 123.18
88K1M/57KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 128.12 0 123.23 0 123.23
89C1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn127.92 8 123.52 0 123.52
90C1M/18KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor123.62 0 129.65 2 123.62
91K1M/58NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 123.67 0 124.08 0 123.67
92C1M/19VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor123.70 0 127.95 0 123.70
93K1M/59PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand123.92 0 123.94 0 123.92
94K1M/60RENDÓN Enrique 2005 3+ Frol 123.76 4 122.34 2 124.34
95K1M/61ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha 122.76 2 123.31 2 124.76
96K1M/62KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand123.81 2 122.79 2 124.79
97C1W/3ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 124.79 0 125.02 0 124.79
98K1M/63UHLÍK František 1975 3+ Bechyně 128.54 0 125.10 0 125.10
99K1M/64VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand121.11 4 121.95 4 125.11
100K1M/65KUBÁT Jan 1982 Klatovy 125.16 0 124.07 6 125.16
101K1M/66ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand123.34 2 123.27 2 125.27
102K1M/67SOPEK Milan 2004 3+ Sušice 123.50 4 121.35 4 125.35
103C1M/20POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha 123.42 2 125.18 2 125.42
104C1M/21PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB 124.54 2 125.45 0 125.45
105C2M/2POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít
CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
129.95 6 125.48 0 125.48
106K1M/68NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 125.60 0 125.37 2 125.60
107K1W/17BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB 127.46 0 125.71 0 125.71
108K1M/69FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice123.71 2 141.27 6 125.71
109K1M/70BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.123.73 2 122.28 4 125.73
110K1M/71GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 4.00 999 125.76 0 125.76
111K1M/72JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand121.83 4 123.19 4 125.83
112K1W/18KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol 126.15 6 123.99 2 125.99
113K1M/73HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand122.08 4 126.95 4 126.08
114K1M/74NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor126.70 0 126.33 0 126.33
115K1M/75BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha 129.35 4 126.34 0 126.34
116K1M/76HYNEK Pavel 2003 3+ Semily 124.43 2 126.56 4 126.43
117K1W/19GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 127.22 0 126.48 0 126.48
118C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.124.84 2 126.29 50 126.84
119K1M/77HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK 129.49 4 126.85 0 126.85
120K1M/78PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.129.42 2 126.88 0 126.88
121K1W/20HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK 127.66 0 126.94 0 126.94
122K1M/79VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor126.97 0 127.40 4 126.97
123K1M/80ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak126.98 0 127.77 4 126.98
124K1W/22ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice125.20 2 127.60 0 127.20
125K1W/23ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 127.70 0 130.81 0 127.70
126K1M/81ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB 123.75 4 124.39 4 127.75
127K1W/24BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand127.86 0 126.88 6 127.86
128K1W/25BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa 129.14 0 128.29 0 128.29
129C1M/24TURNER Karel 2004 3+ Sušice 128.48 4 128.34 0 128.34
130K1M/82HADRABA Martin 2005 3+ Frol 128.35 0 126.33 4 128.35
131C1M/25PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 128.74 0 128.78 0 128.74
132K1M/83UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně 131.43 2 129.19 0 129.19
133C1M/26KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 131.71 0 129.36 0 129.36
134K1M/84NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus127.41 2 130.58 4 129.41
135C1M/27HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov 130.05 0 129.72 0 129.72
136K1W/26LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav132.39 0 129.88 0 129.88
137C1M/28PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 128.51 2 130.05 0 130.05
138K1W/27ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 Sušice 133.00 0 130.05 0 130.05
139K1M/85HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak135.62 4 130.17 0 130.17
140K1M/86KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha 128.44 2 130.35 2 130.44
141K1M/87JIRAS Filip 2005 3 USK Pha 132.27 6 130.45 0 130.45
142K1W/28DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky 134.85 0 130.47 0 130.47
143C1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 130.53 0 130.11 2 130.53
144K1M/88BUDÁK David 2003 3+ Kadaň 127.23 4 128.70 2 130.70
145K1W/29ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor130.93 2 128.73 2 130.73
146K1M/89ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa 130.84 0 131.01 0 130.84
147K1M/90BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand132.79 8 128.95 2 130.95
148C1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 134.07 0 131.66 0 131.66
149K1M/91PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 133.34 0 131.83 0 131.83
150K1M/92DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus131.90 2 131.84 0 131.84
151K1M/93RIANT Martin 1977 3 VS Tábor135.87 4 131.94 0 131.94
152K1M/94MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec 131.74 4 132.01 0 132.01
153K1M/95SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav135.28 2 130.03 2 132.03
154K1M/96KUTEK Michal 2006 3 Frol 122.08 56 130.16 2 132.16
155K1M/97ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník132.25 0 132.33 0 132.25
156K1M/98ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.134.15 0 132.32 0 132.32
157K1M/99KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 133.81 2 130.38 2 132.38
158C1M/30OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 132.67 0 135.14 0 132.67
159K1M/100NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor128.70 4 130.78 6 132.70
160K1M/101DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB 136.05 6 132.77 0 132.77
161K1M/102KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV 134.77 2 133.16 0 133.16
162C2M/3ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice   ŠVEJD Jakub
TURNER Karel, 2004, Sušice   TURNER Karel
2001
2004
3 Sušice
Sušice
134.72 4 131.39 2 133.39
163K1M/103HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz133.45 0 133.46 4 133.45
164K1M/105LANGER Filip 2009 USK Pha 131.68 2 132.81 2 133.68
165C1M/32VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor133.73 0 137.76 0 133.73
166K1M/106PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha 140.42 2 133.83 0 133.83
167K1M/107SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 134.02 0 131.85 2 133.85
168K1M/108VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak133.90 0 135.04 0 133.90
169K1W/30BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB 136.03 0 133.96 0 133.96
170K1M/109TÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn134.03 0 132.08 2 134.03
171C1M/33SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 134.23 0 134.30 0 134.23
172K1M/110PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 135.23 0 132.25 2 134.25
173K1M/111KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz135.40 2 134.28 0 134.28
174C1M/34KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor135.75 0 134.32 0 134.32
175C2M/4HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
123.40 56 134.35 0 134.35
176K1M/112ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak127.83 56 132.45 2 134.45
177K1M/113KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy 132.50 2 136.28 0 134.50
178K1W/31ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB 134.66 0 138.65 2 134.66
179K1M/114VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor130.77 4 130.20 6 134.77
180K1M/115KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 134.78 0 134.65 2 134.78
181C1M/35BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.135.00 0 137.00 0 135.00
182C1M/36BEIER Alva 2005 3 Trutnov 136.93 4 135.03 0 135.03
183C1M/37KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 136.45 0 135.07 0 135.07
184C1M/38SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol 133.26 2 138.63 6 135.26
185K1M/116BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec135.27 0 133.71 4 135.27
186K1M/117CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol 135.36 52 133.35 2 135.35
187C1M/39ŠVEJD Jakub 2001 3+ Sušice 129.43 6 133.27 4 135.43
188K1W/32ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň 137.32 0 135.98 0 135.98
189K1W/33HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz136.67 0 136.05 0 136.05
190C1W/7POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.09 0 136.27 0 136.09
191K1M/118KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.135.85 4 136.23 0 136.23
192C1M/40VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 138.63 2 136.61 0 136.61
193C2X/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB  ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
134.67 2 146.97 4 136.67
194K1W/34BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz138.35 0 134.91 2 136.91
195K1M/119STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB 137.42 2 135.13 2 137.13
196K1W/35RIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor137.27 0 139.02 6 137.27
197K1M/120LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus138.43 2 137.35 0 137.35
198K1M/121PLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha 135.94 2 146.45 4 137.94
199K1W/36JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha 139.63 52 136.00 2 138.00
200K1W/37PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 138.16 0 140.41 0 138.16
201C1M/41MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus138.48 0 138.90 2 138.48
202C1M/42HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak138.56 12 136.80 2 138.80
203C1M/43PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz139.97 0 138.83 0 138.83
204C2M/5HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
143.35 2 138.86 0 138.86
205C1W/8TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB 140.74 6 137.28 2 139.28
206K1M/122WESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy 141.09 4 135.31 4 139.31
207C2M/6HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
140.69 0 137.38 2 139.38
208K1W/38LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus139.53 0 140.06 0 139.53
209K1M/123DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 140.04 0 139.54 0 139.54
210K1W/39PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus140.45 2 139.74 0 139.74
211C2M/7NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
146.71 2 140.05 0 140.05
212K1M/124BUREŠ Jan 1978 3 Sušice 150.70 4 140.44 0 140.44
213K1W/40TURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus138.46 2 141.44 0 140.46
214C1W/10KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 Frol 140.54 0 141.16 0 140.54
215K1M/125PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.141.71 0 138.63 2 140.63
216K1M/126PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.143.52 2 140.89 0 140.89
217C1M/45SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus139.08 2 151.24 2 141.08
218K1M/127VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor135.25 6 136.83 6 141.25
219K1M/128NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.57 0 145.89 0 141.57
220K1M/129PODUŠKA Patrik 1976 So Trója126.95 56 139.60 2 141.60
221K1M/130HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy 139.10 4 139.66 2 141.66
222K1W/41RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor140.97 4 139.70 2 141.70
223K1M/131SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus139.88 2 140.57 4 141.88
224K1W/42MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja144.86 0 141.97 0 141.97
225K1M/132POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha 148.11 4 142.04 0 142.04
226K1W/43HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak146.04 6 140.35 2 142.35
227C1M/46KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor142.38 0 130.93 50 142.38
228K1M/133ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky 144.16 2 142.41 0 142.41
229K1M/134FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand140.67 4 140.43 2 142.43
230K1M/135BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB 143.24 2 138.86 4 142.86
231C2M/8ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
143.73 0 142.89 0 142.89
232K1W/44SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy 143.37 0 141.05 2 143.05
233K1M/136PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand145.18 2 141.33 2 143.33
234C2M/9KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
145.47 0 143.42 0 143.42
235C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
141.42 2 145.89 4 143.42
236C2X/3DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK   DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
143.57 8 141.55 2 143.55
237K1M/137HORÁK David 2009 USK Pha 141.13 4 141.60 2 143.60
238K1M/138MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 142.62 2 140.18 4 144.18
239K1M/139SAMEK Petr 2008 3 Třebech.140.93 4 140.25 4 144.25
240K1W/45HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha 147.06 0 144.81 0 144.81
241K1W/46JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha 144.02 2 143.44 2 145.44
242K1M/140KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn143.45 2 147.26 6 145.45
243C1M/47HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand145.53 0 153.25 2 145.53
244K1W/47KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha 145.61 0 145.31 6 145.61
245K1M/141PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 145.96 0 206.16 2 145.96
246K1M/142ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak135.26 54 141.97 4 145.97
247K1W/48SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy 145.05 2 146.59 0 146.59
248K1W/49MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 146.60 0 145.93 2 146.60
249C1W/11ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor149.33 4 144.66 2 146.66
250C2X/4HOJDOVÁ Eliška
GALUŠKOVÁ Bára
2005
2006
2 Horš.Týn
Sušice
146.65 8 144.68 2 146.68
251K1W/50KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.146.71 0 149.13 0 146.71
252C1M/48NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.148.11 0 146.77 0 146.77
253C2M/10HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
145.24 2 145.58 2 147.24
254C2X/5BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
143.63 4 143.43 4 147.43
255K1M/143HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy 145.53 4 141.59 6 147.59
256C1M/49BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand151.81 2 146.17 2 148.17
257C1M/50PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 147.40 4 148.45 0 148.45
258K1M/144BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa 146.82 2 147.11 4 148.82
259C2M/11NOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
148.57 8 145.04 4 149.04
260K1M/145JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.150.66 4 149.31 0 149.31
261K1W/51PODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha 158.68 2 147.41 2 149.41
262K1M/146KRÁL Matěj 2008 USK Pha 147.83 10 143.66 6 149.66
263K1W/52LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus149.81 0 150.84 52 149.81
264C2X/6ČIHOVSKÝ Šimon
BOČKOVÁ Bára
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.31 2 148.37 6 150.31
265K1M/147VRANÝ Matěj 2006 3 Frol 153.98 8 150.69 0 150.69
266K1M/148MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 157.40 10 145.29 6 151.29
267K1M/149PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 147.40 4 147.32 6 151.40
268C1M/53FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand152.34 4 151.56 0 151.56
269K1M/150VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz151.94 0 150.02 2 151.94
270K1M/151SALÁK Petr 2004 3 Blovice 153.88 2 148.35 4 152.35
271K1W/53CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 152.40 0 154.93 0 152.40
272K1M/152UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand150.05 4 148.43 4 152.43
273C1M/54MÍL Pavel 1967 3 Trutnov 166.52 2 152.65 0 152.65
274K1W/54KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 153.64 0 152.82 0 152.82
275C2M/12VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
188.01 2 150.96 2 152.96
276K1M/153CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol 150.39 52 151.12 2 153.12
277K1M/154SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec 136.50 52 151.26 2 153.26
278K1M/155KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB 153.83 6 151.27 2 153.27
279C2X/8KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
156.05 2 151.94 2 153.94
280C1M/55KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov154.06 0 160.48 2 154.06
281C1W/13ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 154.01 2 152.35 2 154.35
282K1M/156HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.155.16 6 153.09 2 155.09
283C2M/13HANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
159.15 0 155.36 0 155.36
284C1W/14MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 170.03 2 155.37 0 155.37
285C2M/14SLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
3 Frol
Frol
154.70 4 149.41 6 155.41
286K1M/157VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor157.67 2 154.07 2 156.07
287C1M/56KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 160.30 4 156.12 0 156.12
288K1W/55HONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak154.45 4 152.34 4 156.34
289K1M/158ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand157.33 4 154.73 2 156.73
290C2M/15KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
161.49 0 157.18 0 157.18
291K1W/56ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB 153.36 4 151.90 6 157.36
292C1M/57FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice155.45 2 157.40 0 157.40
293K1M/159POHANKA František 2008 3 KK Brand157.49 0 160.14 2 157.49
294C2M/16VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
154.26 4 153.77 12 158.26
295K1W/57KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak138.17 50 156.35 2 158.35
296K1W/58ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 155.21 4 162.91 4 159.21
297C2X/9HABICH Tomáš
BROTÁNKOVÁ Petra
1997
2001
3 VS Tábor
Loko Plz
157.70 2 152.34 12 159.70
298K1W/59ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice161.85 2 159.93 0 159.93
299C1M/58KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 159.22 2 160.42 0 160.42
300K1M/160RIANT Antonín 2010 VS Tábor169.22 0 158.90 2 160.90
301K1M/161WAIS Jakub 2007 KK Brand167.52 4 157.26 4 161.26
302C1M/59UHLÍK Jan 2008 Bechyně 162.16 0 160.10 2 162.10
303K1M/162CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 143.81 52 160.44 2 162.44
304K1M/163SEMERÁD Vít 2010 Roudnice164.33 0 160.69 2 162.69
305K1M/164MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand162.40 8 160.69 2 162.69
306K1M/165DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec 161.15 2 167.14 2 163.15
307K1W/60HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy 169.83 4 164.15 0 164.15
308K1M/166UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně 162.69 2 159.97 52 164.69
309K1W/61HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.160.77 6 159.74 6 165.74
310K1M/167TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn166.25 0 166.16 8 166.25
311C2X/11KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
162.40 4 166.06 56 166.40
312C2M/17NOVÁK Matěj
KOPEČEK Michal
2004
2007
3 VS Tábor
VS Tábor
170.25 8 164.71 2 166.71
313K1M/168KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 167.40 0 170.94 4 167.40
314K1M/169HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB 159.92 8 156.52 50 167.92
315K1M/170AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice164.27 4 168.02 0 168.02
316C2X/12ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.38 4 170.00 4 168.38
317K1M/171SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 177.39 0 166.53 2 168.53
318C2X/13ŠRÉTROVÁ Amálie
FRÖHLICH Jáchym
2007
2007
3 Roudnice
Roudnice
167.71 4 166.01 4 170.01
319C2X/14MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
170.65 2 170.55 6 172.65
320K1M/172MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň 192.43 8 165.48 8 173.48
321K1M/173DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha 181.18 2 173.51 0 173.51
322K1M/174PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 171.56 2 169.71 10 173.56
323C1M/60PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 215.80 2 174.83 0 174.83
324K1W/62ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.167.17 8 148.17 56 175.17
325C2M/18LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 172.60 4 176.60
326K1W/63NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor179.71 52 175.49 4 179.49
327K1W/64SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz207.47 6 171.85 8 179.85
328K1M/175VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn206.55 102 178.80 2 180.80
329K1M/176BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa 173.00 8 170.82 12 181.00
330K1M/177ONDŘICH Adam 2004 3 Č.Kruml.182.38 10 175.26 8 183.26
331K1M/178SEIDL Marek 2010 Boh.Pha 199.05 0 183.98 2 185.98
332C2M/19MARTIN Jakub
Uhlík Jan
2009
2008
Boh.Pha
Bechyně
193.46 4 186.76 0 186.76
333K1M/179PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB 185.39 4 178.01 10 188.01
334K1M/181HILAR Mikoláš 2009 USK Pha 193.32 4 181.18 12 193.18
335K1M/182TESAŘ Petr 2006 Loko Plz190.98 4 185.61 54 194.98
336C2X/15ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
187.12 12 192.09 26 199.12
337C2X/16HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
194.79 10 198.34 14 204.79
338K1M/183CARBOL Jáchym 2006 Frol 211.73 110 213.23 4 217.23
339K1M/184HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň 218.60 16 214.49 8 222.49
340K1M/185HADRABA Michal 1976 Frol 166.33 260 208.00 18 226.00
341C2M/20SÝKORA Ondřej
CARDOSELLI Lukas
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
251.04 12 230.15 4 234.15
342K1M/186FOLTÍN Radim 2010 KK Brand236.33 10 228.01 14 242.01
343C2M/21KOLMAN Vít
TREFNÝ Martin
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
349.22 10 245.48 12 257.48
344C1M/62KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 265.59 60 261.42 0 261.42
345K1M/187ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha 217.02 356 204.33 162 366.33
346K1M/188HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha 231.60 152 220.67 156 376.67
347K1M/189LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň 1.00 999 301.90 120 421.90
348K1M/190VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor162.04 406 164.61 560 568.04
349K1M/191PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha 93.95 508 92.56 504 596.56
350K1M/192PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója95.47 550 103.48 602 645.47
Oddíl

Historie procházení