Slalom v Sušici

25.05.2019   Sušice nádraží u železničního množství
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít 2000 1 Klatovy 88.96 2 87.12 0 87.12
2K1M/2ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice   ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 95.44 4 89.42 0 89.42
3K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha 91.39 0 89.54 0 89.54
4K1M/3Snook Jorge 2001 New Zel 90.38 2 90.29 0 90.29
5K1M/4CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz94.15 2 92.24 0 92.24
6K1M/5BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 95.05 2 92.83 0 92.83
7K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice   GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 92.95 0 91.22 2 92.95
8K1M/6POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 96.17 0 93.49 0 93.49
9K1M/7LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus97.26 0 93.72 0 93.72
10K1M/8BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 94.94 0 94.09 2 94.94
11K1M/9TURNER Karel 2004 2 Sušice 97.43 4 96.60 0 96.60
12K1M/10TŮMA Martin 1972 2 Hubertus97.14 0 96.82 4 97.14
13K1M/11HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 98.97 2 95.58 2 97.58
14K1M/12PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 108.04 2 95.62 2 97.62
15C1M/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 99.40 0 98.22 0 98.22
16K1M/13BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz104.38 0 99.34 0 99.34
17K1M/14BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 101.90 2 99.44 0 99.44
18K1W/3GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice   GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice 101.95 0 97.64 2 99.64
19K1M/15VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 98.95 2 97.99 2 99.99
20K1M/16MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB 98.01 2 97.85 4 100.01
21K1M/17MÍL Jakub 2003 2 Trutnov 103.30 2 100.48 0 100.48
22C1M/2PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn101.79 2 100.64 0 100.64
23K1M/18PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 103.61 0 100.69 0 100.69
24K1M/19HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak102.22 2 98.90 2 100.90
25K1M/20GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 101.02 0 98.92 2 100.92
26K1M/21RENDÓN Enrique 2005 3+ Frol 110.84 4 95.08 6 101.08
27K1M/22MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 103.74 0 101.17 0 101.17
28K1W/4ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB 101.49 0 101.58 0 101.49
29C1M/3VĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha 102.57 0 101.53 0 101.53
30K1M/23NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB 106.06 0 101.61 0 101.61
31K1M/24ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 105.47 4 102.32 0 102.32
32C1M/4HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn101.85 4 100.36 2 102.36
33C1M/5POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 101.90 2 102.44 0 102.44
34K1W/5SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.103.95 0 102.79 0 102.79
35K1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 103.94 0 102.93 0 102.93
36K1M/25ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice 103.43 6 101.06 2 103.06
37K1M/26KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 107.26 2 103.07 0 103.07
38K1M/27ZACH Radovan 2005 2 KK Brand105.91 4 101.20 2 103.20
39K1M/28MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 108.97 0 103.52 0 103.52
40K1W/7BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 103.68 0 107.00 0 103.68
41K1M/29NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor101.78 2 100.90 4 103.78
42K1M/30ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 102.94 2 101.78 2 103.78
43K1M/31FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.107.88 0 103.87 0 103.87
44C1M/6DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK 103.93 0 104.74 0 103.93
45K1M/32PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.93 0 103.34 4 103.93
46C1M/7ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 103.99 0 104.45 2 103.99
47K1M/33SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 105.67 2 102.12 2 104.12
48C1M/8HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn104.51 0 106.27 2 104.51
49K1M/34BÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.68 0 104.65 2 104.68
50K1M/35KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor110.55 2 104.76 0 104.76
51K1W/8POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.81 0 104.26 2 104.81
52K1M/36POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha 107.44 0 102.86 2 104.86
53K1M/37PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 104.87 0 104.48 4 104.87
54C1M/9HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 110.88 0 105.09 0 105.09
55K1W/9TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB 103.41 2 105.25 0 105.25
56K1M/38ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz105.75 0 103.54 2 105.54
57K1M/39ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice 109.65 4 103.95 2 105.95
58K1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 104.95 2 105.96 0 105.96
59K1M/40GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 110.37 0 106.00 0 106.00
60K1M/41KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand111.17 10 104.43 2 106.43
61K1M/42MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.106.90 52 104.65 2 106.65
62K1M/43ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha 104.50 4 102.73 4 106.73
63K1W/11ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha 106.34 2 106.75 0 106.75
64K1M/44KUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.108.58 0 106.77 0 106.77
65C1M/10BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 109.67 0 106.90 0 106.90
66K1W/12KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 106.75 2 107.61 0 107.61
67C1M/11HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor109.57 0 107.70 0 107.70
68C1M/12Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy 108.19 0 108.75 0 108.19
69K1M/45OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 109.14 2 108.23 0 108.23
70K1M/46PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně 110.39 4 108.58 0 108.58
71K1M/47KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.109.45 2 108.62 0 108.62
72K1M/48HORÁK David 1976 2 Frol 107.39 8 108.68 0 108.68
73K1M/49VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand109.49 52 108.74 0 108.74
74C1M/13HAUCK Marek 1977 2 KVS HK 108.75 0 109.31 4 108.75
75K1M/50ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor114.79 0 108.90 0 108.90
76K1M/51KUBÁT Jan 1982 Klatovy 108.96 0 107.08 2 108.96
77C1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.111.06 0 109.10 0 109.10
78K1M/52HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.107.91 6 107.36 2 109.36
79K1M/53STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec 109.55 0 107.37 2 109.37
80K1W/13PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky 109.87 0 109.40 0 109.40
81C1M/14VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.66 0 109.41 0 109.41
82K1M/54ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB 112.94 4 107.72 2 109.72
83K1M/55HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 112.58 4 107.74 2 109.74
84C1M/15JIRAS Filip 2005 2 USK Pha 107.75 2 107.84 2 109.75
85C1M/16WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn109.87 0 107.96 2 109.87
86K1M/56FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice111.70 2 109.98 0 109.98
87C1M/17KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor111.30 2 110.39 0 110.39
88K1M/58SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice110.00 2 110.54 0 110.54
89C1M/18HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn112.38 0 110.60 0 110.60
90C1M/19PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB 111.54 2 110.63 0 110.63
91C2M/1MARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
112.14 2 110.74 0 110.74
92C1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 108.75 2 111.13 2 110.75
93C1M/20KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn107.48 4 108.88 2 110.88
94C1M/21HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor113.17 0 110.98 0 110.98
95K1W/14TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus110.03 2 109.15 2 111.15
96C1M/22WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn112.65 0 111.28 0 111.28
97K1M/59NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 112.88 6 111.36 0 111.36
98K1M/60PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand116.65 0 111.38 0 111.38
99K1M/61JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV 115.56 2 111.81 0 111.81
100C1M/23POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha 112.34 2 111.90 0 111.90
101C1M/24VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor112.92 2 112.01 0 112.01
102K1W/15HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn108.40 6 108.02 4 112.02
103K1M/62HYNEK Pavel 2003 3+ Semily 113.43 0 110.19 2 112.19
104K1W/16GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 114.99 2 112.22 0 112.22
105C1M/25PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 112.24 0 112.27 0 112.24
106K1M/63SOPEK Milan 2004 3+ Sušice 119.20 54 110.29 2 112.29
107K1M/64TREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha 107.53 6 106.32 6 112.32
108K1W/17HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa 115.26 0 112.47 0 112.47
109C1W/3ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 116.11 2 112.47 0 112.47
110K1M/65NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 113.71 0 110.56 2 112.56
111C1M/26ŠVEJD Jakub 2001 3+ Sušice 114.12 2 110.58 2 112.58
112K1M/66CHOD Václav 1961 2 Blovice 110.62 2 113.19 0 112.62
113K1W/18HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK 113.67 0 112.73 0 112.73
114K1M/67PANZER Martin 2007 2 Loko Plz112.20 2 110.76 2 112.76
115K1W/19HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn112.48 50 112.91 0 112.91
116K1M/68PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.114.49 2 112.91 0 112.91
117K1M/69KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 114.60 2 113.02 0 113.02
118C1M/27MÍL Jakub 2003 2 Trutnov 110.16 4 111.18 2 113.18
119K1W/20SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha 112.00 4 111.18 2 113.18
120K1W/21ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice115.32 2 113.24 0 113.24
121K1M/70KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand113.86 2 113.46 0 113.46
122K1M/71VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor111.43 4 111.51 2 113.51
123K1M/72PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus115.52 4 113.66 0 113.66
124K1M/73ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB 113.68 0 110.49 4 113.68
125C1M/28TURNER Karel 2004 3+ Sušice 112.46 2 111.87 2 113.87
126K1M/74PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB 109.89 6 110.00 4 114.00
127K1W/23ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.25 0 114.24 0 114.24
128K1W/24BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand115.45 2 114.52 0 114.52
129K1W/25KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol 114.58 0 115.17 2 114.58
130K1W/26BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa 114.94 0 112.59 2 114.59
131K1M/75UHLÍK František 1975 3+ Bechyně 113.82 2 112.65 2 114.65
132K1M/76HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK 113.10 2 114.72 2 115.10
133K1M/77NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus119.78 4 113.15 2 115.15
134K1M/78BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.109.31 6 106.86 50 115.31
135K1M/79SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 119.73 4 115.38 0 115.38
136C1W/4HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn115.43 0 114.08 2 115.43
137K1M/80HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand116.61 2 111.66 4 115.66
138K1M/81KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV 119.49 2 115.78 0 115.78
139C1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 115.86 0 116.26 0 115.86
140K1M/82JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand121.80 2 114.12 2 116.12
141C1M/30PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 114.15 2 116.97 4 116.15
142C1M/31KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 117.08 0 116.23 0 116.23
143K1M/83VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor116.97 2 116.32 0 116.32
144K1M/84ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak118.53 6 114.45 2 116.45
145C1M/32HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov 114.88 2 114.49 2 116.49
146C1M/33KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor116.70 0 117.28 2 116.70
147K1M/85TÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn124.26 2 116.76 0 116.76
148K1W/27ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 120.15 2 116.88 0 116.88
149K1M/86KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn114.97 2 112.94 4 116.94
150K1M/87BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha 117.96 6 117.02 0 117.02
151C1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 117.61 2 117.13 0 117.13
152C1M/34KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor117.18 0 117.52 2 117.18
153K1M/88ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha 113.21 4 118.57 0 117.21
154K1M/89HADRABA Martin 2005 3+ Frol 119.71 6 117.37 0 117.37
155C2M/2POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít
CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
117.41 0 116.70 2 117.41
156K1M/90UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně 117.53 0 113.94 4 117.53
157C1W/7POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.11 2 117.75 0 117.75
158K1M/91KUTEK Michal 2006 3 Frol 118.87 56 113.77 4 117.77
159K1M/92HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn117.88 10 111.89 6 117.89
160K1W/28BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB 117.31 4 115.95 2 117.95
161K1M/93PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 123.91 0 118.03 0 118.03
162K1M/94ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník121.59 2 118.13 0 118.13
163K1M/95NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor117.06 2 116.28 2 118.28
164K1M/96BUDÁK David 2003 3+ Kadaň 118.46 0 116.45 6 118.46
165C1M/35OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 120.91 0 118.49 0 118.49
166K1M/97KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz119.88 0 116.65 2 118.65
167C1M/36SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 118.08 4 118.66 0 118.66
168K1M/98MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec 120.05 4 118.71 0 118.71
169C1M/37VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor121.17 0 118.93 0 118.93
170K1W/29LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav119.40 0 116.95 2 118.95
171K1W/30DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky 119.01 0 118.77 2 119.01
172C1M/38BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.117.06 2 117.26 2 119.06
173C1M/39SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol 119.10 0 115.82 56 119.10
174C1M/40MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus121.20 0 119.14 0 119.14
175K1M/99VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak121.28 2 119.16 0 119.16
176K1M/100ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak119.29 0 119.46 8 119.29
177K1M/101ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand115.21 52 113.37 6 119.37
178K1W/31ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 Sušice 119.39 0 119.40 0 119.39
179C1M/41BEIER Alva 2005 3 Trutnov 122.84 2 119.48 0 119.48
180C1M/42ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 119.64 0 120.55 2 119.64
181K1M/102DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus115.90 4 118.33 4 119.90
182K1M/103KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy 119.27 4 120.02 0 120.02
183K1M/104KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 120.94 0 120.32 0 120.32
184K1M/105PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha 115.32 6 118.47 2 120.47
185K1M/106VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor123.29 60 120.85 0 120.85
186C2M/3ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice   ŠVEJD Jakub
TURNER Karel, 2004, Sušice   TURNER Karel
2001
2004
3 Sušice
Sušice
125.96 4 119.34 2 121.34
187K1W/32JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha 121.46 0 120.34 2 121.46
188K1W/33BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB 121.50 0 121.46 2 121.50
189K1M/107STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB 127.62 2 121.51 0 121.51
190C1M/43HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor113.59 8 123.29 8 121.59
191K1M/108DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB 126.53 2 122.03 0 122.03
192K1M/109RIANT Martin 1977 3 VS Tábor129.24 6 120.04 2 122.04
193K1M/110HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak126.15 12 118.06 4 122.06
194K1M/111LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus122.55 0 123.42 2 122.55
195K1M/112ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa 123.73 2 120.58 2 122.58
196C1M/44SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus123.82 2 122.60 0 122.60
197C1M/45ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 122.75 0 122.68 0 122.68
198K1W/34HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz124.32 2 122.68 0 122.68
199K1M/113PLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha 125.98 4 120.78 2 122.78
200C1M/46KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor123.36 0 122.91 0 122.91
201C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
118.91 4 128.22 2 122.91
202K1M/114CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol 124.98 14 120.96 2 122.96
203K1M/115BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand124.02 8 118.97 4 122.97
204K1M/116PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 120.18 4 121.02 2 123.02
205K1M/117LANGER Filip 2009 USK Pha 122.90 6 123.31 0 123.31
206K1W/35PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 124.86 0 121.36 2 123.36
207K1W/36ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň 121.90 2 123.49 0 123.49
208C2X/3ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB  ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
117.65 6 119.57 4 123.57
209K1W/37PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus125.23 0 123.86 0 123.86
210K1M/118BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec122.47 2 122.08 2 124.08
211C1M/47BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa 128.84 4 124.09 0 124.09
212C2M/4HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
124.67 0 125.09 0 124.67
213K1M/119KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha 120.67 4 114.94 52 124.67
214K1M/120NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor118.85 6 118.89 52 124.85
215K1W/38KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha 121.77 6 122.87 2 124.87
216K1W/39RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.65 4 122.93 2 124.93
217K1W/40LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus130.22 2 125.16 0 125.16
218K1M/121SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav123.40 2 120.68 6 125.40
219K1W/41BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz125.65 2 121.45 4 125.45
220C2X/4DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
126.66 0 125.45 0 125.45
221K1M/122PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.129.11 0 125.46 0 125.46
222K1M/123ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.125.51 6 121.57 4 125.57
223C1M/48ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus130.39 2 125.65 0 125.65
224K1M/124BABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol 129.69 6 121.77 4 125.77
225C2M/5HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
120.87 8 121.93 4 125.93
226K1M/125SAMEK Petr 2008 3 Třebech.133.02 4 124.31 2 126.31
227K1W/42MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja134.96 2 126.34 0 126.34
228K1M/126DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 125.73 2 126.34 0 126.34
229K1M/127KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 125.48 4 124.37 2 126.37
230C1W/8HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3+ KVS HK 127.09 0 126.49 0 126.49
231C2M/6UHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
3 Bechyně
Bechyně
131.90 0 124.71 2 126.71
232K1W/43RIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor127.15 0 127.20 4 127.15
233K1M/128SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 121.22 6 155.48 2 127.22
234C1M/49PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz127.27 0 131.21 2 127.27
235C1W/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor130.20 2 127.33 0 127.33
236C1M/50VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 127.56 0 125.48 8 127.56
237K1M/129HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz121.59 6 126.80 2 127.59
238C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
129.93 2 127.96 0 127.96
239C2M/8NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
132.28 0 128.12 0 128.12
240C2X/5BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
126.22 2 124.26 6 128.22
241C1W/10HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa 134.95 0 128.27 0 128.27
242K1M/130NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.144.72 2 128.40 0 128.40
243K1M/131ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky 126.43 4 124.75 4 128.75
244C1M/51BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand137.44 2 126.97 2 128.97
245K1M/132HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy 132.82 2 127.22 2 129.22
246K1M/134SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus125.75 4 142.89 8 129.75
247K1M/135PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.126.88 54 127.92 2 129.92
248C2M/9KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
134.43 2 128.27 2 130.27
249K1W/44SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy 128.58 2 129.47 2 130.58
250K1W/45HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha 134.00 0 128.74 2 130.74
251C2M/10HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
134.19 8 129.12 2 131.12
252C1M/52POULA Jan 1955 3 Sláv.KV 131.15 0 138.45 2 131.15
253K1M/136PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 128.75 4 129.22 2 131.22
254C2M/11VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.61 2 129.47 2 131.47
255K1M/137WESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy 127.32 56 127.74 4 131.74
256C1M/53NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.129.66 4 129.79 2 131.79
257C1M/54HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak129.81 2 125.88 8 131.81
258K1W/46PODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha 129.86 2 131.15 6 131.86
259C1M/55ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor125.87 6 135.22 0 131.87
260K1W/47TURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus126.04 6 134.19 6 132.04
261K1M/138POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha 131.22 4 130.17 2 132.17
262C1W/12KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 Frol 128.53 4 128.43 4 132.43
263K1M/139PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 134.48 8 130.89 2 132.89
264K1W/48KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.136.85 2 131.30 2 133.30
265C1M/56HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand131.35 2 132.03 4 133.35
266K1M/140ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak127.35 6 135.25 6 133.35
267C1M/57PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 133.09 2 133.60 0 133.60
268K1M/141VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor141.68 6 133.73 0 133.73
269K1M/142BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa 135.73 6 131.86 2 133.86
270K1M/143HORÁK David 2009 USK Pha 130.10 6 129.94 4 133.94
271K1M/144BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB 143.02 58 131.97 2 133.97
272C2X/8HOJDOVÁ Eliška
GALUŠKOVÁ Bára
2005
2006
2 Horš.Týn
Sušice
133.18 14 132.18 2 134.18
273K1W/49CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 135.87 0 134.22 0 134.22
274K1W/50LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus138.02 2 134.30 0 134.30
275C2X/9ČIHOVSKÝ Šimon
BOČKOVÁ Bára
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
132.31 2 133.47 4 134.31
276K1M/145SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec 132.54 2 132.28 6 134.54
277K1W/51SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy 132.57 2 131.18 4 134.57
278K1W/52JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha 137.11 2 132.64 2 134.64
279K1M/146KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.128.79 6 140.54 4 134.79
280C2M/12HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
130.69 6 132.92 2 134.92
281K1M/147MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 137.84 4 130.97 4 134.97
282K1W/53HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak133.02 2 138.14 4 135.02
283K1M/148MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 140.26 4 135.19 0 135.19
284K1W/54ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 135.31 0 143.53 2 135.31
285K1M/149NOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.131.52 4 129.73 10 135.52
286K1M/150FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand123.66 12 130.84 50 135.66
287K1M/151VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz129.75 6 134.77 6 135.75
288C2M/13NOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
130.13 6 131.96 4 135.96
289C2X/10HABICH Tomáš
BROTÁNKOVÁ Petra
1997
2001
3 VS Tábor
Loko Plz
140.13 2 136.06 0 136.06
290C1M/58KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 136.09 0 137.18 0 136.09
291C1W/13TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB 131.05 10 132.28 4 136.28
292C1W/14MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 140.76 0 135.15 2 137.15
293C2X/11WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
129.33 8 135.88 4 137.33
294K1M/152KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB 145.59 2 137.48 0 137.48
295C1M/59FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand142.58 4 133.75 4 137.75
296C1M/60KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 140.16 2 137.95 0 137.95
297K1W/55SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec137.92 2 138.13 0 138.13
298C1M/61KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov135.40 6 136.14 2 138.14
299K1M/153JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.136.81 2 134.56 8 138.81
300K1W/56MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 135.27 4 136.88 4 139.27
301K1W/57KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak140.12 2 137.37 2 139.37
302K1M/154PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand133.39 6 135.09 6 139.39
303K1W/58HONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak145.68 2 140.22 0 140.22
304K1W/59ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB 147.50 4 140.65 0 140.65
305K1M/155UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand140.24 2 140.87 0 140.87
306K1M/156CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 139.04 2 139.12 2 141.04
307C2M/14HANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
139.44 6 137.22 4 141.22
308K1W/60HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.145.40 0 141.37 0 141.37
309K1M/157KRÁL Matěj 2008 USK Pha 132.21 10 137.78 8 142.21
310K1M/158POHANKA František 2008 3 KK Brand161.45 12 140.31 2 142.31
311C2X/12KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
140.42 2 139.37 4 142.42
312C1M/62UHLÍK Jan 2008 Bechyně 146.22 0 142.58 0 142.58
313K1M/159BUREŠ Jan 1978 3 Sušice 157.99 4 141.06 2 143.06
314C1M/63MÍL Pavel 1967 3 Trutnov 144.68 2 141.07 2 143.07
315K1M/160FUKS Jáchym 2008 3 KK Brand143.97 6 137.17 6 143.17
316K1M/161CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol 140.29 6 137.74 6 143.74
317K1M/162JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha 145.13 4 142.40 2 144.40
318C2M/15TREFNÝ Jiří
TREFNÝ Vojtěch
1982
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
154.04 18 139.27 6 145.27
319K1M/163KREMLA Jakub 2006 Soběslav141.96 8 139.27 6 145.27
320C2X/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
142.93 4 143.36 2 145.36
321K1W/61SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz145.77 0 147.77 4 145.77
322K1M/164HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.140.86 6 142.20 4 146.20
323C2M/16KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
144.32 2 144.65 4 146.32
324K1M/165TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn154.70 0 146.36 0 146.36
325C2M/17VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
149.77 4 140.52 6 146.52
326C2M/18SLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
3 Frol
Frol
139.14 18 140.77 6 146.77
327K1M/166MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň 170.98 54 141.11 6 147.11
328C2M/19HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 Frol
Frol
140.67 12 147.12 0 147.12
329K1W/62KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník145.52 2 147.34 6 147.52
330K1M/167SALÁK Petr 2004 3 Blovice 145.31 50 139.65 8 147.65
331C1M/64PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 147.77 0 148.90 4 147.77
332K1M/168KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn136.54 12 132.21 52 148.54
333C2X/14MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
146.65 2 147.81 4 148.65
334K1M/169ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand155.81 0 145.87 4 149.87
335K1M/170BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa 172.78 4 145.91 4 149.91
336K1M/171VRANÝ Matěj 2006 3 Frol 150.72 6 143.99 6 149.99
337K1W/63ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.147.72 6 144.09 6 150.09
338K1M/172HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB 153.41 2 146.11 4 150.11
339K1M/173AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice158.75 2 144.16 6 150.16
340K1M/174WAIS Jakub 2007 KK Brand151.13 10 148.45 2 150.45
341C2M/20NOVÁK Matěj
KOPEČEK Michal
2004
2007
3 VS Tábor
VS Tábor
152.16 2 149.70 2 151.70
342C2X/15KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
144.23 8 170.87 12 152.23
343K1M/175DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec 144.72 8 147.56 6 152.72
344C1M/65FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice146.10 16 147.04 6 153.04
345C2X/16ŠRÉTROVÁ Amálie
FRÖHLICH Jáchym
2007
2007
3 Roudnice
Roudnice
154.15 10 147.57 6 153.57
346K1W/64NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor151.73 2 149.78 10 153.73
347K1M/176DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 155.33 8 149.90 4 153.90
348K1M/177KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 154.27 0 151.22 4 154.27
349C2X/17RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
VS Tábor
VS Tábor
150.46 10 152.75 2 154.75
350K1M/178SEMERÁD Vít 2010 Roudnice158.47 2 151.94 4 155.94
351K1W/65ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice163.05 2 154.21 2 156.21
352K1W/66HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy 152.49 4 159.58 4 156.49
353K1M/179MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand155.49 2 152.70 6 157.49
354K1M/180HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy 138.26 54 143.65 14 157.65
355K1M/181PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 159.04 8 153.85 4 157.85
356K1M/182UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně 166.66 6 158.11 0 158.11
357K1M/183PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB 170.42 8 153.71 6 159.71
358C1M/67VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor172.75 2 163.32 0 163.32
359K1M/185RIANT Antonín 2010 VS Tábor154.05 16 158.38 6 164.38
360C2M/21LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 162.80 2 164.80
361C2M/22BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
3 Č.Lípa
Č.Lípa
159.33 6 160.97 6 165.33
362K1M/186ONDŘICH Adam 2004 3 Č.Kruml.163.31 8 170.68 6 171.31
363K1M/187VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn171.95 6 167.37 4 171.37
364C1M/68NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.165.48 6 152.67 50 171.48
365K1M/188TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha 178.46 10 170.82 8 178.82
366C2M/23MARTIN Jakub
Uhlík Jan
2009
2008
Boh.Pha
Bechyně
184.34 0 177.63 10 184.34
367C2X/18HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
179.58 6 183.41 8 185.58
368C2X/19ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
173.43 14 174.19 12 186.19
369K1M/189HADRABA Michal 1976 Frol 1.00 999 165.13 22 187.13
370K1M/190TESAŘ Petr 2006 Loko Plz158.37 58 184.06 6 190.06
371K1M/191HILAR Mikoláš 2009 USK Pha 195.32 74 177.04 16 193.04
372C2M/24SÝKORA Ondřej
CARDOSELLI Lukas
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
204.91 10 192.38 6 198.38
373K1M/192CARBOL Jáchym 2006 Frol 234.92 12 185.73 14 199.73
374K1M/193BABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol 212.49 10 186.55 14 200.55
375K1M/194FOLTÍN Radim 2010 KK Brand240.50 14 191.27 12 203.27
376K1M/195TREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha 165.23 68 205.44 14 219.44
377K1M/196DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha 1.00 999 175.80 60 235.80
378C1M/69KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 241.38 12 234.06 6 240.06
379K1M/197HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha 233.67 112 203.89 64 267.89
380C2M/25KOLMAN Vít
TREFNÝ Martin
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
215.22 64 259.44 70 279.22
381K1M/198HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň 177.11 164 193.58 106 299.58
382K1M/199ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha 267.76 258 201.10 158 359.10
383K1M/200VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor226.45 410 174.74 462 636.45
384K1M/201PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója85.12 604 83.43 606 689.12
385K1M/202LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň 1.00 999 234.85 512 746.85
386K1M/203PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha 1.00 999 80.78 706 786.78
Oddíl