50. ročník Slalomu o štít města Tábora

05.05.2019   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB88.77 4 87.20 2 89.20
2K1M/2VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.37 2 89.14 2 91.142
3K1M/3JINEK Hugo, 2005, USK Pha JINEK Hugo 2005 2 USK Pha94.80 4 90.68 2 92.68
4C1M/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB93.34 6 93.00 0 93.001
5C1M/2KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV95.70 2 93.22 0 93.217
6C1M/3INDRUCH Tomáš 1976 3+ KVS HK93.38 0 94.70 0 93.376
7K1M/4PODOBRYAEV Alexey 1978 9 Rusko96.78 2 93.76 0 93.762
8K1M/5TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn101.78 4 93.83 0 93.83
9K1M/6MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha98.96 2 94.03 0 94.032
10K1M/7HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak91.71 14 90.40 4 94.397
11K1M/8MILYAN David 2001 2 L.Žatec97.18 8 93.56 2 95.557
12K1M/9SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.22 0 95.62 0 95.618
13K1M/10KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB97.62 4 96.01 0 96.01
14K1M/11HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.14 6 94.04 2 96.041
15K1M/12KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB97.35 12 96.22 0 96.217
16C1M/4ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.78 6 96.76 0 96.757
17K1M/13ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha99.51 0 94.80 2 96.80
18K1M/14PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz98.96 6 97.18 0 97.183
19K1M/15ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice103.66 4 97.73 0 97.731
20C1M/5POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha97.84 0 98.09 2 97.844
21K1M/16PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB98.14 0 98.78 0 98.144
22K1M/17PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.09 0 98.18 0 98.179
23K1M/18SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice94.28 4 98.03 4 98.28
24K1M/19JILMA Martin 1989 2 L.Tábor96.46 8 96.34 2 98.339
25K1M/20ZACH Radovan 2005 2 KK Brand101.71 2 98.48 0 98.482
26K1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.98.69 0 99.27 0 98.686
27K1M/21NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB101.10 0 98.76 0 98.762
28K1M/22PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.16 4 96.90 2 98.896
29K1M/23CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.11 4 97.66 2 99.655
30K1M/24PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor103.39 0 99.95 0 99.946
31K1M/25MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.100.43 0 98.24 2 100.244
32K1W/2KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 3+ Sláv.HK100.60 0 4.00 999 100.596
33K1W/3KREMROVÁ Adéla, 2005, USK Pha KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha98.90 4 98.80 2 100.795
34K1M/26STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec109.35 0 98.98 2 100.983
35K1W/4ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha98.98 2 102.54 0 100.977
36C1M/6DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK100.99 0 102.71 0 100.986
37K1M/27HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.101.73 2 99.05 2 101.046
38C1M/7INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK101.23 0 102.74 0 101.225
39K1M/28KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.01 4 101.35 0 101.352
40K1M/29PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.77 2 101.37 0 101.37
41K1W/5HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn101.48 0 103.66 0 101.478
42C1M/8PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.77 0 102.02 0 101.77
43C1M/9VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor103.69 0 102.55 0 102.552
44K1M/30KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa112.59 10 102.70 0 102.699
45K1M/31ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha104.83 8 98.74 4 102.737
46K1M/32PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz115.26 8 102.75 0 102.748
47K1M/33KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor104.96 6 100.87 2 102.867
48K1M/34FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.10 2 99.74 4 103.103
49C1M/10KOPIČKA Ondřej 1989 3 Jablonec103.13 0 102.49 4 103.128
50K1M/35SAJDL František 1970 2 L.Žatec103.34 0 4.00 999 103.344
51K1M/36KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.110.81 4 101.54 2 103.544
52K1M/37POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha101.73 54 101.76 2 103.756
53K1W/6SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK103.02 2 101.86 2 103.855
54K1M/38ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha102.66 2 100.13 4 104.126
55K1M/39ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.35 6 104.45 0 104.452
56K1M/40SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice108.82 52 104.70 0 104.702
57K1W/7HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn105.45 0 104.78 0 104.775
58K1W/8ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha105.82 0 105.05 0 105.052
59K1M/41HRON Robin 1979 3+ Kralupy109.86 2 105.52 0 105.523
60C1M/11VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor105.61 0 113.15 2 105.606
61K1M/42PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha101.96 12 100.28 6 106.281
62C1M/12HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn104.81 4 104.47 2 106.473
63C1M/13HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor106.86 0 4.00 999 106.856
64K1M/43BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.113.95 4 103.06 4 107.058
65K1M/44KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand101.08 6 105.15 4 107.077
66K1M/45MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav108.57 8 107.10 0 107.095
67C1M/14POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha107.78 4 107.28 0 107.275
68K1M/46NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor119.22 10 101.29 6 107.289
69K1M/47KURNOSOV Andrey 1969 9 Rusko116.48 2 107.31 0 107.313
70K1M/48ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor110.34 6 107.39 0 107.393
71K1M/49KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy108.19 2 103.50 4 107.502
72K1M/50NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň111.48 4 107.59 0 107.585
73K1M/51ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice99.67 8 109.57 4 107.673
74K1W/9POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha107.12 4 105.73 2 107.734
75K1W/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor111.90 4 107.80 0 107.802
76C1W/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK111.87 2 107.89 0 107.889
77K1M/52MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak107.90 0 106.11 6 107.903
78K1M/53KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor108.58 6 106.14 2 108.139
79C1M/15HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK110.42 8 106.54 2 108.543
80K1M/54PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně115.14 4 108.74 0 108.742
81K1M/55VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.95 2 106.75 2 108.75
82K1M/56ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB109.03 4 104.88 4 108.875
83K1W/11STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec111.41 2 106.88 2 108.875
84K1M/57HORÁK David 1976 2 WWC105.72 6 109.11 0 109.109
85K1M/58RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC105.01 6 105.67 4 109.665
86K1M/59PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand110.60 2 108.21 2 110.207
87C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha110.62 2 108.28 2 110.278
88C1W/3HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn115.57 6 108.37 2 110.373
89K1W/12ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice113.77 4 110.62 0 110.617
90C1M/16PINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB114.36 2 110.75 0 110.745
91K1M/60HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK107.49 54 104.96 6 110.96
92C1M/17KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.14 2 108.98 2 110.984
93C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.111.03 0 109.16 2 111.031
94K1M/61NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor113.95 6 109.41 2 111.406
95K1M/62JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand126.00 8 109.43 2 111.434
96C1M/18JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.74 4 107.56 4 111.563
97C1M/19HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor109.60 2 111.67 0 111.60
98C1W/5SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK113.45 2 109.66 2 111.661
99K1M/63FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice110.07 2 107.36 54 112.071
100K1M/64BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha127.77 56 112.13 0 112.133
101K1M/65KUTEK Michal 2006 3 WWC119.00 8 108.27 4 112.269
102K1M/66ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.28 6 101.76 52 112.279
103C2M/1MARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
113.05 4 110.37 2 112.366
104K1M/67KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec115.14 6 110.44 2 112.443
105K1W/13PODOBRYAEVA Nina 2005 9 Rusko115.95 0 112.84 0 112.842
106K1M/68UHLÍK Jan 2008 Bechyně112.70 4 108.91 4 112.912
107C1M/20PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor110.93 2 111.20 2 112.928
108K1W/14KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.111.21 2 115.01 0 113.207
109K1M/69SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha114.38 2 113.23 0 113.233
110C1M/21JIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.46 10 102.98 52 113.462
111K1M/70HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK111.50 2 115.76 4 113.50
112C1M/22VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník112.17 2 4.00 999 114.173
113K1M/71VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice110.16 8 112.20 2 114.202
114K1M/72KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor110.80 6 110.39 4 114.385
115K1W/15JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha116.50 0 114.54 0 114.535
116K1M/73ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.107.92 8 112.62 2 114.62
117C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
118.68 2 114.79 0 114.785
118K1M/74ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník121.46 2 114.91 0 114.914
119K1W/16HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa114.93 0 4.00 999 114.934
120K1M/75ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak111.27 54 115.11 0 115.105
121K1M/76KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec113.24 4 113.20 2 115.196
122K1W/17ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha115.22 0 115.85 2 115.223
123C1M/23HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně113.55 2 4.00 999 115.554
124K1M/77PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.118.01 6 116.14 0 116.141
125C1M/24SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC118.83 6 112.17 4 116.166
126K1W/18BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB112.24 4 115.40 2 116.235
127C1M/25ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB116.46 6 114.33 2 116.331
128K1W/19LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav116.87 0 116.53 0 116.528
129K1W/20MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz114.68 2 122.85 2 116.683
130K1W/21KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.119.36 2 116.70 0 116.699
131K1M/78VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor116.29 12 114.98 2 116.983
132C1M/26HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.00 4 4.00 999 117.00
133C2M/3ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
115.44 8 115.96 2 117.963
134K1W/22MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK124.06 2 117.98 0 117.984
135K1M/79CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC115.76 66 114.06 4 118.058
136K1W/23NOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec118.83 2 114.21 4 118.209
137C1M/27HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor118.46 0 4.00 999 118.455
138K1W/24BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB118.59 0 118.67 2 118.586
139C1M/28PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB119.10 4 118.62 0 118.622
140K1M/80UHLÍK František 1975 3+ Bechyně128.53 2 117.07 2 119.073
141C1M/29BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.117.12 2 118.64 6 119.117
142K1M/81HADRABA Martin 2005 3+ WWC117.58 4 115.18 4 119.178
143PWK/1HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak121.05 54 119.47 0 119.472
144PWK/2KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV122.86 6 119.90 0 119.898
145K1W/25ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK126.29 2 117.99 2 119.994
146C1M/30SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha120.48 2 118.07 2 120.074
147K1W/26BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz127.42 2 120.33 0 120.326
148K1W/27RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor120.82 4 120.44 0 120.444
149K1W/28ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB118.56 2 118.37 4 120.556
150K1M/82TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.96 0 120.78 0 120.782
151C1M/31KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa118.98 2 4.00 999 120.98
152C1W/6KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha122.69 4 115.08 6 121.075
153K1M/83OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.117.30 4 119.59 4 121.303
154C1M/32KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor129.00 0 121.33 0 121.326
155K1M/84ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.152.96 6 119.42 2 121.42
156C1M/33DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK124.34 2 119.71 2 121.713
157K1M/85ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak123.90 10 117.72 4 121.719
158K1M/86DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB141.13 2 119.83 2 121.828
159PWK/3PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha119.84 2 120.34 4 121.839
160K1W/29PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice123.54 6 122.05 0 122.048
161C1W/7KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.118.56 4 114.47 52 122.555
162K1M/87PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha122.31 6 120.68 2 122.681
163C1M/34KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor118.83 4 4.00 999 122.83
164K1M/88PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.53 2 120.97 2 122.966
165C2M/4HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
121.23 4 121.08 2 123.08
166K1M/89TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn127.73 4 119.20 4 123.199
167K1M/90SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav122.11 10 122.52 2 124.522
168K1M/91NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor137.54 12 118.97 6 124.966
169C2M/5JIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
121.77 8 119.43 6 125.431
170C1W/8HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn124.08 2 123.43 8 126.08
171K1M/92PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice133.20 12 124.23 2 126.233
172C2X/1DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
123.65 6 124.64 2 126.643
173K1W/30RIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor129.63 4 122.86 4 126.855
174C1M/35VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor124.00 4 123.07 4 127.068
175C1M/36KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor125.14 2 133.45 2 127.139
176K1W/31HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz127.66 54 127.17 0 127.169
177C1M/37VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice133.15 2 127.26 0 127.257
178K1M/93SAMEK Petr 2008 Třebech.138.49 10 123.42 4 127.418
179K1M/94HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz122.10 6 129.96 8 128.098
180C1W/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor150.52 54 122.38 6 128.383
181C1M/38TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.31 0 127.02 2 129.019
182K1W/32SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy134.60 52 129.50 0 129.495
183K1W/33KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha128.89 6 127.65 2 129.647
184K1W/34BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav4.00 999 129.66 0 129.662
185K1W/35ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK128.05 2 129.63 2 130.046
186C2X/2BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
130.62 4 130.51 0 130.513
187C2M/6PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
126.71 6 124.68 6 130.68
188K1M/95PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.127.23 4 126.69 4 130.692
189K1W/36HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha134.09 0 130.71 0 130.707
190K1M/96MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha137.34 8 127.24 4 131.235
191K1M/97PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.133.23 56 123.28 8 131.28
192K1W/37HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak131.30 6 129.30 2 131.303
193K1M/98RIANT Martin 1977 VS Tábor124.72 8 125.31 6 131.313
194K1M/99ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor134.00 10 125.41 6 131.41
195K1M/100SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec131.39 2 127.72 4 131.722
196K1W/38TURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus130.55 4 130.00 2 132.003
197K1W/39MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor144.52 54 128.13 4 132.125
198K1M/101DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha135.64 2 130.73 2 132.731
199K1M/102INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK133.61 10 127.36 6 133.363
200C2X/3SEMERÁD Adam
ČERVENKOVÁ Amélie, 2005, USK Pha ČERVENKOVÁ Amélie
2004
2005
3 Roudnice
USK Pha
1.00 999 131.68 2 133.678
201K1M/103LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus134.81 2 131.69 2 133.685
202PWK/4MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha130.57 4 139.85 6 134.572
203C1M/39ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor142.71 8 133.40 2 135.396
204C2X/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.75 4 131.63 4 135.628
205PWC/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha135.84 0 140.15 2 135.843
206C1M/40BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec135.96 0 4.00 999 135.959
207C2M/7KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
149.67 154 134.10 2 136.101
208K1M/104VÁLEK Michal 1974 VS Tábor142.19 8 136.41 0 136.413
209C2M/8VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.79 2 137.71 10 136.788
210K1W/40SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy140.97 2 135.18 2 137.177
211C2M/9HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
133.67 4 4.00 999 137.67
212K1M/105STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB129.80 8 4.00 999 137.795
213C1W/10ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 137.80 0 137.801
214K1W/41MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha142.88 56 138.29 0 138.293
215C2M/10VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
3 Rakovník
So Písek
4.00 999 132.44 6 138.444
216K1W/42LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus1.00 999 139.40 0 139.404
217K1M/106ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor133.04 16 127.55 12 139.546
218K1W/43ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň137.64 2 4.00 999 139.64
219C1M/41INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK136.23 10 133.86 6 139.858
220K1W/44LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus136.35 4 138.33 2 140.332
221K1M/107KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB138.45 6 136.41 4 140.41
222K1W/45JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha138.65 2 142.37 2 140.648
223K1M/108BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB139.58 8 138.85 2 140.851
224C2X/5MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
136.85 4 145.31 4 140.845
225C2M/11ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
139.21 10 136.15 6 142.146
226K1M/109BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha132.33 10 137.56 6 142.328
227K1W/46PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec138.40 4 143.19 0 142.404
228C2M/12NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
139.62 6 144.33 0 144.334
229C2X/6PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
144.42 0 4.00 999 144.419
230PWK/5PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha145.42 62 137.06 8 145.062
231C2X/7KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.72 4 4.00 999 145.724
232C2M/13SLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
WWC
WWC
136.65 10 137.94 8 145.936
233C2M/14CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
148.04 16 142.35 4 146.353
234K1W/47ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB147.25 0 146.20 4 147.254
235C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
149.31 10 145.42 2 147.423
236C1M/42OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.156.48 6 145.86 2 147.864
237K1M/110POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha144.63 62 140.43 8 148.425
238C1M/43KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor1.00 999 146.74 2 148.738
239K1M/111VRANÝ Matěj 2006 3 WWC174.60 2 145.63 4 149.625
240PWC/2KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV155.19 6 150.18 0 150.18
241C2X/9HABICH Tomáš
BROTÁNKOVÁ Petra
1997
2001
3 VS Tábor
Loko Plz
175.54 12 144.36 6 150.357
242K1M/112PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor146.77 4 4.00 999 150.77
243K1M/113LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec139.82 12 131.74 54 151.816
244K1M/114ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak163.74 12 148.83 4 152.829
245K1M/115HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB1.00 999 145.38 8 153.378
246C1M/44MACEK Jiří 1971 3 VS Tábor142.83 12 4.00 999 154.827
247C1M/45PECHLÁT Adam 2007 Sušice183.27 12 150.31 6 156.309
248C2X/10HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
150.94 6 4.00 999 156.939
249C1M/46ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa155.07 2 4.00 999 157.065
250PWC/3VÍT Matyáš 2009 KVS HK163.27 6 157.39 0 157.392
251K1M/116CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC162.20 12 154.42 6 160.416
252K1W/48ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.164.83 4 154.47 6 160.466
253PWK/6CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha159.87 56 153.08 8 161.081
254K1M/117PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB165.90 8 159.32 2 161.315
255C2X/11RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
VS Tábor
VS Tábor
157.15 10 155.68 6 161.678
256PWK/7ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice154.54 60 159.62 4 163.621
257PWK/8SEMERÁD Vít 2010 Roudnice170.67 58 156.31 8 164.306
258C2X/12KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
156.90 8 4.00 999 164.898
259K1W/49SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz237.71 10 163.36 4 167.359
260K1M/118KOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor154.34 62 165.10 6 171.099
261PWK/9VÍT Matyáš 2009 KVS HK160.19 12 1.00 999 172.188
262PWK/10HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy1.00 999 165.55 10 175.549
263PWK/11RIANT Antonín 2010 VS Tábor173.59 8 194.90 8 181.587
264C2M/15PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 167.49 18 185.488
265K1M/119PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha288.52 16 192.73 14 206.728
266K1M/120KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn202.70 12 199.11 8 207.109
267PWK/12KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha178.24 160 187.83 58 245.833
268K1M/121DOVALA Jakub 2007 L.Žatec194.42 102 145.51 108 253.511
269PWK/13UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně206.72 106 201.00 56 256.998
270PWK/14TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn153.34 104 1.00 999 257.344
271K1M/122MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň150.75 206 160.03 108 268.028
272K1W/50HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.204.08 104 169.09 152 308.082
273PWK/15VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn177.53 158 1.00 999 335.528
274K1M/123KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn204.05 156 1.00 999 360.045
275PWK/16SEIDL Marek 2010 Boh.Pha257.33 108 236.85 206 365.325
276PWK/17NOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor183.51 262 175.85 210 385.846
277K1W/51BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa158.38 258 4.00 999 416.384
Oddíl