50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje

04.05.2019   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB87.53 0 92.94 2 87.529
2K1M/2HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně94.05 0 87.87 0 87.873
3K1M/3VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.15 4 88.08 0 88.081
4K1M/4MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.86 0 88.27 0 88.269
5K1M/5HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak92.97 4 89.15 0 89.145
6K1M/6TAIŠL Filip 1976 3+ Sušice94.93 0 91.37 0 91.366
7K1M/7TŮMA Martin 1972 2 Hubertus92.91 2 89.67 2 91.666
8C1M/1INDRUCH Tomáš 1976 3+ KVS HK92.55 0 91.89 0 91.894
9K1M/8KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB95.78 6 92.93 0 92.934
10K1M/9TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn95.02 0 93.10 0 93.102
11K1M/10SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec99.17 2 93.37 0 93.371
12K1M/11SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.39 0 93.71 0 93.389
13K1M/12JILMA Martin 1989 2 L.Tábor97.11 0 93.42 0 93.424
14K1M/13PODOBRYAEV Alexey 1978 9 Rusko105.66 2 93.45 0 93.447
15K1M/14JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.99.78 0 93.63 0 93.626
16C1M/2POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha96.62 0 93.73 0 93.728
17C1M/3ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB95.72 0 91.79 2 93.788
18K1M/15MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha98.00 2 94.46 0 94.462
19C1M/4KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.82 0 94.50 0 94.503
20K1M/16JINEK Hugo 2005 2 USK Pha94.73 0 93.48 2 94.726
21K1M/17MÍL Jakub 2003 2 Trutnov97.29 4 94.85 0 94.849
22K1M/18KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB97.10 2 95.14 0 95.139
23K1M/19PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB98.85 0 95.46 0 95.455
24K1M/20ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice100.19 4 95.64 0 95.636
25K1M/21MILYAN David 2001 2 L.Žatec96.50 104 93.71 2 95.71
26K1M/22ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha100.33 8 96.27 0 96.268
27K1M/23CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha98.65 2 96.39 0 96.394
28K1M/24PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.28 0 96.70 0 96.70
29K1W/1MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy104.94 56 94.84 2 96.835
30K1M/25NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor98.52 8 95.17 2 97.165
31K1M/26PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.19 0 97.28 0 97.188
32K1W/2TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB97.51 2 97.23 0 97.231
33K1M/27NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB104.33 4 97.76 0 97.762
34K1M/28PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha102.47 2 97.85 0 97.847
35K1M/29MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy99.47 2 95.90 2 97.904
36K1W/3SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.97.90 0 98.83 0 97.903
37C1M/5PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.81 0 98.03 0 98.03
38C1M/6MILLER Jan 1968 2 Turnov99.86 0 98.21 0 98.205
39K1M/30SAJDL František 1970 2 L.Žatec103.58 0 98.24 0 98.24
40K1M/31BÁČA Milan 1973 2 KK Brand103.79 4 96.43 2 98.428
41K1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK100.50 0 98.60 0 98.603
42K1M/32ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice104.73 6 98.66 0 98.663
43K1W/5KAŠPAROVÁ Anna 1985 3+ Sláv.HK98.78 2 98.85 0 98.849
44C1M/7ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.93 0 97.37 2 98.934
45K1M/33PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor103.44 2 99.22 0 99.224
46K1M/34ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha102.90 6 99.31 0 99.309
47K1M/35PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz104.18 4 99.44 0 99.44
48K1M/36FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.05 2 99.46 0 99.455
49K1M/37KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor97.65 2 98.75 4 99.651
50K1W/6KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha100.99 6 97.79 2 99.788
51C1M/8JIRAS Filip 2005 2 USK Pha102.23 4 97.87 2 99.869
52K1W/7ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha99.97 0 100.09 0 99.966
53K1M/38PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.28 0 4.00 999 100.275
54K1M/39ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.01 6 100.36 0 100.358
55K1W/8SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK104.04 2 100.49 0 100.492
56C1M/9DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK102.64 0 100.64 0 100.638
57C1M/10INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK102.07 0 101.02 0 101.022
58C1M/11MÍL Jakub 2003 2 Trutnov102.14 2 99.07 2 101.068
59K1W/9HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn106.86 4 101.25 0 101.246
60C1M/12POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha105.69 2 101.72 0 101.718
61K1W/10POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha102.34 2 101.80 0 101.804
62K1M/40STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec107.15 2 101.84 0 101.843
63K1M/41MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak106.46 2 102.35 0 102.352
64K1M/42HRON Robin 1979 3+ Kralupy107.48 4 102.38 0 102.382
65K1M/43SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice111.17 4 102.62 0 102.618
66K1M/44KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor103.25 6 102.74 0 102.739
67K1M/45POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha104.15 6 100.81 2 102.81
68K1M/46HORÁK David 1976 2 WWC105.37 4 102.91 0 102.91
69C1M/13VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.64 2 102.97 0 102.965
70K1M/47ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor109.43 4 103.11 0 103.108
71K1M/48HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK110.32 4 103.19 0 103.185
72K1M/49BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.103.76 2 101.25 2 103.246
73K1M/50KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand105.03 14 101.28 2 103.28
74K1M/51PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB103.16 6 99.48 4 103.476
75K1M/52KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.109.33 6 103.79 0 103.793
76K1W/11HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn103.84 0 103.59 50 103.835
77K1M/53RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC109.64 8 104.16 0 104.161
78K1M/54KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.104.18 0 104.83 2 104.18
79C1M/14HAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.32 4 104.51 0 104.508
80K1W/12TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus106.52 6 102.84 2 104.842
81K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha106.72 0 102.86 2 104.863
82C1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.107.91 0 104.88 0 104.882
83K1M/55ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha110.85 4 105.09 0 105.087
84K1M/56FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice106.00 6 103.10 2 105.104
85K1M/57KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy105.13 0 104.34 2 105.133
86C1M/15HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně115.74 0 105.18 0 105.182
87K1M/58ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand106.77 12 105.26 0 105.264
88K1M/59ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB104.71 4 103.35 2 105.346
89K1M/60VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor108.59 6 101.35 4 105.353
90K1M/61KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand105.70 8 103.38 2 105.38
91K1M/62MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.103.48 2 4.00 999 105.477
92C1M/16HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn103.71 2 109.33 0 105.714
93C2M/1MARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
109.09 0 105.92 0 105.918
94K1M/63PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand111.24 2 106.28 0 106.28
95C1M/17VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor104.66 2 108.12 2 106.656
96K1W/14STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.63 0 106.88 0 106.883
97C1M/18HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK106.91 0 108.20 0 106.914
98K1W/15ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor111.45 6 106.96 0 106.963
99C1M/19KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor105.13 2 117.23 2 107.128
100C1M/20KOPIČKA Ondřej 1989 3 Jablonec107.46 4 103.13 4 107.134
101C1M/21HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor107.31 0 105.35 4 107.308
102K1M/64VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice106.68 4 105.43 2 107.426
103K1M/65MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav120.82 12 107.50 0 107.503
104C1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.32 2 107.58 0 107.577
105K1M/66HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.109.64 6 107.74 0 107.74
106K1M/67NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň108.49 2 107.82 0 107.821
107K1M/68HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand109.19 4 105.92 2 107.922
108K1M/69HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK113.15 4 107.95 0 107.948
109C1W/3ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha108.41 2 108.24 0 108.236
110K1W/16KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav116.29 2 108.33 0 108.334
111C1M/22PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor104.63 4 4.00 999 108.63
112C1M/23VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník108.68 0 4.00 999 108.68
113K1M/70NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy111.86 0 108.86 0 108.864
114K1M/71OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.127.08 8 108.93 0 108.926
115K1M/72KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec110.31 4 107.03 2 109.029
116K1M/73ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha103.18 6 106.53 4 109.184
117C1M/24PINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB110.25 2 109.28 0 109.283
118K1M/74UHLÍK Jan 2008 Bechyně115.55 8 107.55 2 109.553
119K1W/17KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.110.78 0 109.69 0 109.685
120K1W/18KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC110.60 4 109.72 0 109.723
121K1M/75KURNOSOV Andrey 1969 9 Rusko117.38 4 107.78 2 109.778
122K1M/76ZACH Radovan 2005 2 KK Brand105.81 4 96.22 50 109.808
123C2M/2ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.09 0 111.45 2 110.086
124K1M/77PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně111.62 0 108.10 2 110.101
125K1M/78KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.111.68 8 110.13 0 110.133
126K1W/19HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK110.23 0 110.99 0 110.226
127C1M/25HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor110.34 0 108.97 2 110.338
128K1M/79PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.113.01 4 110.39 0 110.39
129C1W/4KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK111.02 4 110.39 0 110.385
130K1M/80KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor112.70 2 110.50 0 110.499
131K1W/20ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice110.82 0 110.56 0 110.557
132C1W/5SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK114.00 2 108.67 2 110.667
133C1M/26HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn109.38 2 110.84 0 110.837
134K1W/21ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha110.91 0 116.96 0 110.906
135K1W/22PODOBRYAEVA Nina 2005 9 Rusko115.03 0 111.37 0 111.37
136K1M/81KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.113.97 16 109.50 2 111.50
137K1W/23NOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec112.66 8 109.84 2 111.839
138K1M/82ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak121.16 10 110.02 2 112.016
139K1M/83TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand112.08 8 108.16 4 112.162
140K1M/84ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.107.87 10 110.27 2 112.271
141K1M/85ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.83 0 112.34 0 112.335
142K1M/86HADRABA Martin 2005 3+ WWC113.92 10 112.66 0 112.662
143C2M/3BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
117.13 0 112.66 0 112.658
144C1M/27HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov112.95 0 115.25 0 112.947
145K1M/87SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky120.22 10 111.15 2 113.145
146C1W/6KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.114.90 6 113.15 0 113.146
147K1M/88KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec116.56 10 111.30 2 113.296
148C1M/28DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK111.44 2 112.87 2 113.435
149C1M/29JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.52 2 4.00 999 113.52
150K1W/24ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB114.16 4 113.59 0 113.585
151K1M/89VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor123.46 8 110.02 4 114.024
152K1W/25BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB112.21 2 112.23 2 114.213
153K1W/26LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav119.27 0 114.35 0 114.35
154K1W/27MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz147.09 10 114.51 0 114.507
155C1M/30ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB110.65 4 120.03 2 114.645
156K1M/90KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa110.68 4 114.19 2 114.675
157PWK/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.47 2 114.73 0 114.732
158C1M/31HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor115.44 0 114.20 2 115.442
159C1M/32KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor122.48 6 115.68 0 115.682
160K1M/91BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha131.23 10 113.69 2 115.69
161K1W/28JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha111.77 6 116.12 0 116.121
162K1M/92PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník123.96 10 116.15 0 116.151
163K1W/29BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB116.99 2 114.21 2 116.208
164C1M/33SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC123.68 10 114.30 2 116.303
165K1M/93NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor110.41 6 118.17 2 116.407
166C1M/34PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB114.41 2 120.53 4 116.413
167K1M/94HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz124.13 12 114.76 2 116.759
168K1W/30HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa117.12 0 119.31 2 117.119
169C1M/35KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa117.19 0 4.00 999 117.185
170C2M/4JIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
121.42 4 113.34 4 117.342
171K1W/31MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK117.29 4 117.34 0 117.338
172PWK/2HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak115.43 2 117.37 0 117.368
173K1W/32BURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC120.43 4 117.72 0 117.718
174K1M/95UHLÍK František 1975 3+ Bechyně114.83 8 115.77 2 117.767
175K1M/96VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak120.09 0 117.78 0 117.781
176C1W/7KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha120.51 2 115.83 2 117.826
177K1M/97TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn131.14 52 115.89 2 117.892
178K1M/98SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha116.52 6 115.99 2 117.99
179K1M/99ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak121.97 10 116.16 2 118.164
180K1M/100NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor118.91 8 118.44 0 118.437
181K1W/33PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice118.30 8 118.67 0 118.674
182K1M/101STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB120.75 4 119.08 0 119.079
183C1M/36VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor125.30 0 119.10 0 119.095
184C1M/37KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor116.88 4 117.20 2 119.204
185K1W/34ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK126.60 4 119.40 0 119.399
186C2M/5HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
120.49 2 119.65 0 119.645
187PWK/3KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV121.06 0 119.99 0 119.987
188C1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy116.06 4 117.83 4 120.061
189C1W/9HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn122.13 4 120.17 0 120.165
190K1W/35RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor124.90 2 118.20 2 120.196
191K1W/36MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor137.75 52 120.33 0 120.329
192K1M/102FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy118.68 2 118.35 2 120.349
193C1M/38SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha120.65 0 118.54 2 120.538
194K1W/37MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja122.78 2 120.72 0 120.721
195K1M/103JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand125.35 8 120.73 0 120.725
196K1W/38BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz129.30 6 121.13 0 121.125
197C2M/6PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
122.88 4 117.29 4 121.291
198K1M/104INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK132.86 10 119.96 2 121.955
199K1M/105ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.123.08 10 114.26 8 122.264
200K1W/39RIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor122.78 2 122.45 0 122.451
201C1M/39INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK127.32 2 122.69 0 122.691
202C1M/40VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice123.17 0 122.82 0 122.818
203C1M/41BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.120.84 2 121.13 2 122.835
204K1M/106SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky143.34 14 123.10 0 123.095
205K1M/107PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice141.09 12 121.18 2 123.18
206K1M/108PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.124.82 0 123.25 0 123.247
207C2X/1DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
125.22 2 123.41 0 123.406
208K1M/109TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí128.22 52 123.91 0 123.907
209K1W/40PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus123.79 2 124.23 0 124.226
210K1W/41KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.124.78 0 4.00 999 124.778
211K1M/110LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec137.42 14 122.99 2 124.993
212K1M/111LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus127.21 0 123.12 2 125.122
213K1M/112BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha133.23 62 123.32 2 125.324
214K1W/42KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha126.93 54 125.32 0 125.322
215K1W/43ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK125.71 0 125.81 0 125.705
216C2M/7VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
3 Rakovník
So Písek
122.43 4 4.00 999 126.427
217K1W/44HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz122.54 4 128.12 4 126.536
218K1M/113RIANT Martin 1977 VS Tábor123.84 8 118.58 8 126.583
219K1M/114MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha151.40 12 120.59 6 126.591
220K1M/115ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor135.08 10 122.63 4 126.63
221C1W/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor131.20 6 126.71 0 126.706
222PWK/4MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha127.31 0 132.97 0 127.311
223K1W/45ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník125.60 2 127.96 2 127.599
224K1W/46ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň127.74 0 129.14 2 127.741
225C2M/8PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 122.27 6 128.266
226K1M/116SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav123.87 14 124.59 4 128.593
227K1M/117PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.126.74 14 129.33 0 129.326
228K1M/118DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha130.74 4 127.44 2 129.437
229K1M/119ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak128.62 14 125.50 4 129.50
230K1M/120KUTEK Michal 2006 3 WWC115.62 14 107.24 50 129.617
231C2M/9HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
127.93 2 4.00 999 129.93
232C2X/2KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.78 2 129.94 0 129.944
233C2M/10ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
144.30 2 128.25 2 130.251
234C2M/11KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
145.13 6 130.87 0 130.869
235K1M/121DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB129.46 10 129.21 2 131.214
236K1M/122SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec141.80 14 127.32 4 131.32
237C2X/3SEMERÁD Adam
ČERVENKOVÁ Amélie, 2005, USK Pha ČERVENKOVÁ Amélie
2004
2005
3 Roudnice
USK Pha
142.14 112 125.50 6 131.497
238C2X/4MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
137.06 6 131.84 0 131.838
239C1M/42ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor130.05 2 4.00 999 132.05
240K1M/123JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha168.46 10 132.29 0 132.288
241PWC/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha132.48 0 136.99 2 132.476
242K1W/47SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy142.11 8 126.53 6 132.534
243K1W/48SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy143.62 2 130.58 2 132.583
244K1W/49PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec138.23 58 132.86 0 132.863
245C2M/12HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
129.36 4 132.73 2 133.361
246K1M/124ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor121.59 12 131.22 4 133.593
247C2M/13VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 129.69 4 133.689
248K1W/50HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha135.32 4 133.79 0 133.789
249K1M/125SAMEK Petr 2008 Třebech.140.68 68 131.80 2 133.801
250K1M/126PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor134.86 2 131.90 2 133.899
251K1M/127PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.08 10 131.99 2 133.988
252K1W/51BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav167.79 6 132.00 2 134.00
253C1M/43KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor149.32 8 132.03 2 134.028
254C2X/5BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
130.15 10 132.63 2 134.631
255C1W/11ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB141.05 4 134.68 0 134.683
256K1M/128POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha137.19 8 135.17 0 135.174
257K1M/129BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB156.75 12 135.21 0 135.207
258C1M/44TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí133.45 2 135.22 0 135.221
259C2M/14KÖRNER Adam
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
136.02 4 127.55 8 135.548
260K1M/130NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.142.13 4 135.80 0 135.803
261K1M/131BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec134.51 2 138.32 0 136.511
262C1M/45ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa137.70 2 136.75 0 136.747
263K1M/132CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC124.76 12 119.10 52 136.756
264PWK/5PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha131.06 6 139.25 2 137.055
265C1M/46MÍL Pavel 1967 3 Trutnov133.49 4 139.73 4 137.49
266K1W/52HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak137.47 4 137.75 2 139.75
267K1W/53MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha137.96 2 184.91 4 139.961
268K1W/54LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus151.64 4 138.93 2 140.932
269K1W/55ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB158.19 2 141.43 0 141.43
270C1M/47ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor137.63 4 4.00 999 141.627
271PWK/6CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha136.45 10 139.44 4 143.437
272K1W/56LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus138.29 6 142.16 2 144.161
273K1M/133NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand127.75 24 138.83 6 144.83
274C2X/6PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
137.15 8 4.00 999 145.148
275PWK/7VÍT Matyáš 2009 KVS HK146.42 14 141.53 4 145.529
276C2M/15NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
154.47 2 141.76 4 145.759
277C2M/16CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
143.47 10 143.98 4 147.981
278C2M/17HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 WWC
WWC
143.89 10 143.03 6 149.034
279C2X/7KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.22 8 4.00 999 149.216
280C2X/8RIANTOVÁ Anežka
KOPEČEK Michal
2008
2007
3 VS Tábor
VS Tábor
145.77 4 152.78 4 149.768
281K1M/134KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB138.37 12 155.52 0 150.368
282K1W/57JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha176.46 6 146.67 4 150.668
283C2X/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
142.73 8 151.46 58 150.727
284K1M/135HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB147.67 10 150.87 0 150.87
285C2M/18SLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
WWC
WWC
153.29 6 141.21 10 151.21
286PWC/2KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV168.35 2 149.26 2 151.264
287C1M/48PECHLÁT Adam 2007 Sušice163.00 0 150.42 2 152.418
288C1M/49KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor148.42 60 150.94 4 154.939
289K1M/136VRANÝ Matěj 2006 3 WWC187.54 10 148.46 8 156.455
290C1M/50OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.156.80 2 153.84 4 157.843
291K1M/137ŠENK Alexandr 2008 KK Brand142.24 106 158.45 0 158.45
292C1M/51NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.156.52 2 157.43 54 158.523
293K1M/138CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC153.34 6 160.49 60 159.343
294K1M/139DOVALA Jakub 2007 L.Žatec148.43 114 155.72 4 159.715
295C2X/10HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
155.96 4 164.20 12 159.958
296PWK/8ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice162.04 2 167.79 0 164.035
297K1M/140KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn141.30 158 162.47 2 164.473
298PWK/9HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy156.64 8 198.84 52 164.642
299C2X/11ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
161.45 4 1.00 999 165.447
300PWC/3VÍT Matyáš 2009 KVS HK171.68 8 158.37 8 166.365
301K1M/141KOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor153.04 14 174.12 4 167.037
302C1M/52FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand171.59 0 168.36 2 170.359
303K1M/142KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand183.64 4 170.94 0 170.935
304PWK/10RIANT Antonín 2010 VS Tábor165.66 54 172.49 4 176.487
305K1W/58ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.208.85 6 173.34 4 177.342
306PWK/11SEMERÁD Vít 2010 Roudnice176.26 14 172.33 8 180.33
307K1M/143VÁLEK Michal 1974 VS Tábor168.47 12 139.52 52 180.47
308C2X/12KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
153.99 108 179.86 2 181.855
309PWK/12KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha181.36 4 191.54 8 185.359
310C2X/13HABICH Tomáš
BROTÁNKOVÁ Petra
1997
2001
3 VS Tábor
Loko Plz
157.00 52 142.99 56 198.994
311PWK/13TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn195.96 6 197.18 2 199.181
312K1M/144PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB199.61 2 223.72 8 201.61
313C1M/53KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov158.30 62 148.85 64 212.848
314PWK/14NOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor1.00 999 154.02 64 218.023
315PWK/15SEIDL Marek 2010 Boh.Pha202.00 152 166.50 52 218.497
316K1M/145UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand201.93 60 171.90 56 227.902
317K1M/146PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha1.00 999 231.04 8 239.041
318K1M/147KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn1.00 999 187.87 54 241.87
319K1M/148MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand1.00 999 240.10 8 248.10
320K1M/149MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň178.70 208 201.02 52 253.019
321K1M/150WAIS Jakub 2007 KK Brand211.61 62 252.59 10 262.591
322PWK/16VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn196.45 106 217.55 54 271.548
323K1W/59SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz184.23 108 282.31 102 292.225
324PWK/17UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně188.22 108 175.46 206 296.216
325K1W/60HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.196.05 306 175.11 152 327.113
326K1W/61PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz1.00 999 332.51 160 492.509
327K1W/62BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa1.00 999 170.46 362 532.457
328PWC/4KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha282.10 306 4.00 999 588.097
Oddíl