55. ročník Trutnovského slalomu

28.04.2019   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky91.67 0 94.72 54 91.67
2C1M/1INDRUCH Tomáš 1976 3+ KVS HK99.98 0 104.68 2 99.98
3K1M/2HORYNA Lukáš 1980 3+ Trutnov101.45 4 102.86 0 102.86
4K1M/3SAHULA Matěj 2003 2 Benátky102.02 8 101.03 2 103.03
5K1M/4HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak104.96 4 101.22 2 103.22
6K1M/5BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.69 2 104.48 4 103.69
7K1M/6STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky105.08 4 101.86 2 103.86
8K1M/7MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.100.37 4 100.19 4 104.19
9K1M/8JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.105.27 2 104.39 0 104.39
10K1M/9SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice103.75 6 102.78 2 104.78
11K1M/10ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha108.85 6 105.54 0 105.54
12K1M/11PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.37 2 127.56 6 106.37
13K1M/12MÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.54 0 105.43 2 106.54
14K1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.107.26 0 106.14 50 107.26
15K1M/13MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov108.95 2 107.56 0 107.56
16K1M/14ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha117.45 6 108.60 0 108.60
17K1W/2HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn114.42 2 109.18 0 109.18
18K1M/15TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.109.48 0 109.74 0 109.48
19K1M/16HORÁK David 1976 2 WWC108.84 2 113.57 0 110.84
20C1M/2KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV110.88 0 110.91 2 110.88
21K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor109.81 4 110.95 0 110.95
22K1W/4ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha114.27 2 111.16 0 111.16
23K1M/17ZACH Radovan 2005 2 KK Brand114.48 4 111.32 0 111.32
24K1M/18PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.48 4 113.20 4 111.48
25K1W/5ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.79 6 109.78 2 111.78
26K1M/19KLIMUŠKIN Šimon 1995 3+ Kotva B.110.64 6 110.01 2 112.01
27C1M/3KREMR Patrik 1972 2 USK Pha110.97 4 112.31 0 112.31
28C1M/4INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK112.69 0 114.51 2 112.69
29K1W/6KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV112.74 0 114.04 2 112.74
30K1M/20HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.106.86 6 113.84 0 112.86
31K1M/21JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.111.05 2 114.52 2 113.05
32K1W/7PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky113.48 2 113.69 0 113.69
33K1M/22VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand115.80 6 113.92 0 113.92
34K1M/23ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.112.12 2 112.35 56 114.12
35C1M/5KOPIČKA Ondřej 1989 Jablonec133.49 110 114.22 0 114.22
36K1W/8POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha112.40 2 115.82 0 114.40
37K1M/24HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand116.85 6 112.62 2 114.62
38K1M/25BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.115.08 6 113.19 2 115.19
39K1M/26KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand118.79 2 115.21 0 115.21
40K1M/27BEIER Alva 2005 3+ Trutnov115.25 0 114.32 2 115.25
41K1M/28SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice115.28 0 125.66 4 115.28
42C1M/6DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK113.57 2 117.78 4 115.57
43C1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.116.36 4 115.63 0 115.63
44K1M/29MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.118.24 0 111.63 4 115.63
45C1M/7HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily115.73 0 113.68 2 115.68
46K1M/30KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa118.82 4 109.77 6 115.77
47C1M/8MOŠTĚK Ondřej 1982 3+ Trutnov115.42 2 114.02 2 116.02
48C1M/9BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.18 2 116.05 0 116.05
49K1M/31HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK114.44 2 114.12 2 116.12
50K1M/32POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha111.82 6 112.88 4 116.88
51K1M/33FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice117.05 0 118.68 2 117.05
52C1W/2ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha123.70 2 117.27 0 117.27
53C1M/10JIRAS Filip 2005 2 USK Pha111.38 6 118.71 6 117.38
54K1M/34STEHNO Petr 2003 3+ WWC134.02 52 113.70 4 117.70
55C1M/11HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn113.71 4 115.57 4 117.71
56K1W/9ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.117.77 0 126.37 6 117.77
57C1M/12MÍL Jakub 2003 2 Trutnov118.82 6 115.97 2 117.97
58C1M/13LACINA Richard 1967 3+ Semily118.16 0 117.57 2 118.16
59K1W/10KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha114.49 4 115.23 6 118.49
60K1M/35VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand121.37 8 116.90 2 118.90
61C1M/14PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB118.55 6 116.98 2 118.98
62C1W/3HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn120.76 4 119.15 0 119.15
63K1W/11SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK117.22 2 115.97 4 119.22
64K1W/12HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.15 54 115.94 4 119.94
65K1M/36KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec122.72 2 117.94 2 119.94
66C1M/15HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK122.77 2 118.00 2 120.00
67K1M/37KUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand119.19 2 120.11 0 120.11
68K1W/13JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha122.05 2 120.60 0 120.60
69K1W/14ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha120.78 0 133.90 2 120.78
70K1M/38KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec121.06 0 120.39 6 121.06
71K1M/39KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.113.26 8 4.00 999 121.26
72K1M/40JAHODA Jakub 2004 3+ WWC121.78 4 115.27 6 121.27
73K1M/41OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.56 4 120.32 8 121.56
74K1M/42STOLÍN David 1978 3 Trutnov121.58 0 120.87 4 121.58
75K1M/43ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha120.72 56 113.79 8 121.79
76K1W/15BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa126.51 2 119.84 2 121.84
77K1M/44VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand119.10 4 116.43 6 122.43
78K1M/44TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand118.43 4 130.49 2 122.43
79C1M/16HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn123.41 0 122.55 0 122.55
80C1M/17BEIER Artur 1970 2 Trutnov121.28 2 4.00 999 123.28
81K1W/16DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky121.32 2 121.67 2 123.32
82K1M/46NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň119.74 4 117.45 6 123.45
83K1M/47RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC116.15 12 113.48 10 123.48
84K1M/48KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand119.23 8 119.57 4 123.57
85C2M/1VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
123.99 4 123.91 0 123.91
86C1M/18VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.121.54 6 123.98 0 123.98
87C1M/19KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB126.32 2 124.05 0 124.05
88C1M/20HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov125.20 0 122.16 2 124.16
89K1M/49LŽIČAŘ David 2004 3+ WWC123.92 6 124.74 0 124.74
90K1W/17MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK129.87 0 126.46 0 126.46
91K1M/50HADRABA Martin 2005 3+ WWC134.43 54 126.67 0 126.67
92C1W/4SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK120.82 6 132.05 4 126.82
93C1M/21BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov150.88 10 122.83 4 126.83
94C1M/22BEIER Alva 2005 3 Trutnov126.76 4 125.31 2 127.31
95C1M/22KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav127.31 0 128.59 6 127.31
96K1M/51HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK121.58 6 130.27 8 127.58
97K1M/52SUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.15 6 127.73 6 128.15
98K1W/18BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB129.97 6 129.43 0 129.43
99C1M/24VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand138.82 2 130.54 0 130.54
100K1M/53ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand120.63 10 118.93 52 130.63
101K1M/54PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.126.68 4 129.69 2 130.68
102K1M/55MANAS Adam 2004 3+ Kadaň128.84 2 139.51 0 130.84
103C1M/25BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.124.36 54 127.06 4 131.06
104C1M/26SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC131.00 8 125.23 6 131.23
105K1M/56VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily131.42 0 130.46 56 131.42
106C1M/27VENC Ondřej 2007 3 KK Brand139.38 2 131.95 0 131.95
107K1M/57SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha126.51 6 137.22 2 132.51
108K1M/58JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.130.92 2 128.58 10 132.92
109C1M/28SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha130.42 4 129.79 4 133.79
110K1M/59HYNEK Pavel 2003 3+ Semily129.17 6 123.81 10 133.81
111K1M/60HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.4.00 999 132.06 4 136.06
112K1M/61KUTEK Michal 2006 3 WWC130.42 6 121.89 106 136.42
113C2M/2MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982
1978
3 Trutnov
Trutnov
124.36 202 132.91 4 136.91
114K1M/62JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand131.80 6 121.00 58 137.80
115K1W/19ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK139.67 0 150.33 2 139.67
116K1W/20MRSKOČOVÁ Jana 1988 Trutnov141.85 6 136.34 4 140.34
117K1W/21ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK144.31 4 136.36 4 140.36
118C1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor138.62 2 4.00 999 140.62
119C1W/6KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha130.90 10 144.43 2 140.90
120C2M/3NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
143.80 0 141.54 2 143.54
121K1M/63ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily151.86 10 132.36 12 144.36
122C1M/29KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa164.47 352 142.43 2 144.43
123K1M/64FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand138.56 6 148.23 2 144.56
124C1M/30INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK155.17 6 144.57 0 144.57
125K1M/65INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK143.74 2 136.32 52 145.74
126K1M/66CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC159.23 58 142.84 4 146.84
127C1M/31BANDAS Matěj 2006 KK Brand157.29 6 147.82 0 147.82
128K1M/67JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha142.20 6 158.42 4 148.20
129K1M/68NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily148.95 2 140.94 8 148.94
130C2X/1MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
145.00 8 145.73 4 149.73
131C1M/32MÍL Pavel 1967 3 Trutnov157.29 6 151.01 0 151.01
132C2X/2MÍL Jakub
MRSKOČOVÁ Jana
2003
1988
3 Trutnov
Trutnov
159.85 104 144.65 8 152.65
133K1M/69BAREŠ Hugo 2008 USK Pha144.80 8 134.39 54 152.80
134K1W/22KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha143.98 62 146.64 8 154.64
135K1M/70NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.177.37 8 150.94 4 154.94
136C1W/7MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov152.91 6 151.25 4 155.25
137K1W/23MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov157.67 2 166.76 110 159.67
138C2M/4SLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
WWC
WWC
1.00 999 159.80 8 167.80
139K1M/71SAMEK Petr 2008 Třebech.163.52 10 1.00 999 173.52
140C1M/33NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.168.62 8 1.00 999 176.62
141K1W/24KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC125.78 52 126.13 52 177.78
142C1M/34SUK Jakub 2002 3 Trutnov130.54 56 4.00 999 186.54
143K1W/25SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand194.04 2 183.72 4 187.72
144K1M/72PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand145.32 52 1.00 999 197.32
145K1M/73CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC175.79 60 1.00 999 235.79
146K1W/26HAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov185.95 160 227.95 14 241.95
147C2X/3KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
138.53 208 143.77 118 261.77
148C1M/35STOLÍN Antonín 2008 Trutnov1.00 999 226.05 52 278.05
149C2M/5HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 WWC
WWC
163.42 164 4.00 999 327.42
150C1W/8SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand4.00 999 164.19 208 372.19
151K1W/27BOLEHOVSKÁ Iva 1978 3 Trutnov168.90 504 141.61 406 547.61
Oddíl