Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

07.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.65.46 2 62.41 2 64.41
2K1M/2ŽÍŽALA Josef, 1999, USK Pha ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha67.67 54 67.82 0 67.82
3C1M/1KAMINSKÝ Jan, 1999, USK Pha KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha69.38 2 68.25 0 68.25
4K1M/3POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít 2000 1 Klatovy67.02 2 65.32 52 69.02
5K1M/4ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky69.27 0 4.00 999 69.27
6C1M/2FOUKAL Pavel, 1987, Dukla B. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.70.34 0 72.29 2 70.34
7K1M/5FRENCL Josef 2002 2 USK Pha72.12 2 68.67 2 70.67
8K1M/6VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky69.39 2 67.51 8 71.39
9K1M/7BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB74.71 0 72.63 0 72.63
10C1M/3WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn75.30 2 72.64 0 72.64
11K1M/8MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB73.01 0 4.00 999 73.01
12K1M/9STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB73.02 0 71.88 2 73.02
13K1M/10VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.73.75 0 74.06 0 73.75
14K1M/11CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz69.85 4 4.00 999 73.85
15C1M/4GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha74.11 0 73.42 4 74.11
16C1M/5PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.74.36 0 75.66 0 74.36
17K1M/12NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy76.16 0 74.38 0 74.38
18K1M/13PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB72.67 6 73.97 2 75.97
19K1M/14KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec74.15 50 76.46 0 76.46
20K1W/1NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy76.66 0 75.27 2 76.66
21K1W/2DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha75.48 2 74.94 2 76.94
22K1M/15HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak75.03 2 76.91 4 77.03
23C1M/6POLLERT Jan 2005 2 USK Pha82.02 4 77.56 0 77.56
24K1M/16CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.78.76 0 75.60 2 77.60
25K1M/17HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy76.07 2 75.64 2 77.64
26K1M/18PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB76.13 2 78.43 0 78.13
27K1M/19JINEK Hugo 2005 2 USK Pha77.99 2 76.28 2 78.28
28K1W/3ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB79.01 4 76.29 2 78.29
29C1M/7MRŮZEK Vojta 1998 Dukla B.76.58 2 4.00 999 78.58
30C1M/8ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB75.54 8 76.61 2 78.61
31K1M/20STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky78.66 0 77.86 8 78.66
32K1M/21VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy78.85 0 4.00 999 78.85
33K1M/22PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz79.33 0 77.66 2 79.33
34K1M/23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.12 52 77.35 2 79.35
35C1M/9ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB77.37 2 77.72 2 79.37
36K1M/24SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice77.41 2 77.66 2 79.41
37C1M/10CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK77.77 2 77.24 58 79.77
38K1M/25MÍL Jakub 2003 2 Trutnov81.49 0 77.99 2 79.99
39K1M/25VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor76.41 6 77.99 2 79.99
40K1M/27ŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.80.05 0 4.00 999 80.05
41K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor80.18 0 89.05 2 80.18
42K1M/28MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec81.93 2 80.29 0 80.29
43K1M/29SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec86.79 2 79.05 2 81.05
44K1M/30PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha81.25 2 79.10 2 81.10
45K1M/31KODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.81.17 0 4.00 999 81.17
46K1M/32SAHULA Matěj 2003 2 Benátky77.71 4 79.18 2 81.18
47K1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha81.34 0 85.11 2 81.34
48K1W/6ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha79.42 2 80.44 2 81.42
49K1M/33FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.83.59 0 81.57 0 81.57
50K1W/7TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB81.62 6 81.71 0 81.71
51K1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy82.00 2 79.86 2 81.86
52C1M/11STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB79.95 2 4.00 999 81.95
53K1M/34KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor95.52 2 82.05 0 82.05
54C1M/12BEIER Matouš 2004 2 Trutnov80.12 2 82.52 4 82.12
55K1M/35DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha82.18 2 76.22 6 82.22
56C1M/13BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB83.54 2 82.30 0 82.30
57K1M/36PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB89.27 2 82.43 0 82.43
58C1W/1MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha80.65 2 80.50 2 82.50
59K1M/37KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB79.84 4 82.58 0 82.58
60K1M/38REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB76.72 6 4.00 999 82.72
61K1W/9KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK80.76 2 4.00 999 82.76
62C1M/14ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha88.95 0 77.02 6 83.02
63K1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK83.13 0 85.97 2 83.13
64C1M/15DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK88.62 0 83.25 0 83.25
65C1M/16JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha79.56 4 82.59 8 83.56
66K1M/39MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.81.96 2 81.21 6 83.96
67K1M/40NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB84.27 0 82.23 2 84.23
68K1W/11KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky82.73 2 4.00 999 84.73
69K1M/41ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz83.26 2 80.65 50 85.26
70K1M/42BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy84.78 4 83.37 2 85.37
71K1M/43ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha83.45 2 96.78 2 85.45
72K1M/44SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec83.08 8 81.64 4 85.64
73K1M/45TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB77.90 8 4.00 999 85.90
74K1W/12VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor83.92 2 91.88 4 85.92
75K1M/46ZACH Radovan 2005 2 KK Brand85.98 0 84.09 4 85.98
76C1M/17HAUCK Marek 1977 2 KVS HK84.36 2 85.88 2 86.36
77K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha82.43 4 85.46 2 86.43
78C1M/18INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK84.46 2 89.45 2 86.46
79C1M/19VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor86.64 0 90.56 2 86.64
80K1M/47STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec89.46 8 84.85 2 86.85
81K1M/48BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.75.73 54 81.04 6 87.04
82K1M/49VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor87.36 0 90.10 0 87.36
83K1M/50KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha95.19 6 87.55 0 87.55
84K1W/14KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha83.89 4 86.81 6 87.89
85K1M/51KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand85.91 2 97.31 0 87.91
86C1W/2ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB4.00 999 87.96 0 87.96
87K1W/15SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK86.08 2 86.33 4 88.08
88K1M/52PUTZER Pavel 1967 3 Kaplice88.92 4 86.43 2 88.43
89K1M/53KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand88.79 2 86.54 2 88.54
90K1W/16KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC102.62 2 89.05 0 89.05
91K1M/54PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz85.14 4 85.02 6 89.14
92K1M/54POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha85.14 4 107.36 4 89.14
93C1W/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK100.61 4 89.73 0 89.73
94K1M/56NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor93.99 56 84.09 6 90.09
95K1W/17PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky88.09 2 4.00 999 90.09
96K1M/57KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec90.51 0 89.20 2 90.51
97K1M/58ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand90.73 0 4.00 999 90.73
98K1W/18HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.70 4 89.00 2 91.00
99K1M/59SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice87.27 4 88.78 52 91.27
100C1M/20POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha86.28 52 87.39 4 91.39
101K1M/60PISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB87.56 4 92.57 6 91.56
102C1W/4FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha80.35 54 84.53 8 92.53
103K1M/61KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec90.67 2 113.21 2 92.67
104K1M/62NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor96.37 0 90.74 2 92.74
105K1M/63TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand88.77 4 86.74 8 92.77
106K1W/19ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor92.82 0 98.10 56 92.82
107C1M/21TURNER Karel 2004 3+ Sušice89.24 4 1.00 999 93.24
108K1M/64HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK95.10 0 93.38 0 93.38
109K1M/65PLAS Tobiáš 2008 USK Pha93.59 0 112.15 4 93.59
110C1M/22VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor91.76 2 91.91 4 93.76
111C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha93.81 0 110.05 2 93.81
112K1W/20SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha95.01 0 93.90 2 95.01
113K1W/21BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB93.06 2 102.21 2 95.06
114K1W/22POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha93.07 2 93.90 4 95.07
115K1M/66ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor91.37 4 138.30 6 95.37
116C2X/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
95.27 6 91.42 4 95.42
117C1M/23SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC100.50 4 95.74 0 95.74
118K1M/67RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC94.51 4 92.46 4 96.46
119PWK/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha93.57 4 114.40 4 97.57
120C2M/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
97.91 2 97.75 0 97.75
121K1M/68SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha98.90 6 98.07 0 98.07
122K1M/69HADRABA Martin 2005 3+ WWC98.38 0 97.22 2 98.38
123K1W/23ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha93.58 8 96.43 2 98.43
124K1M/70MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec94.72 4 94.85 4 98.72
125K1M/71HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz101.01 0 95.68 4 99.68
126K1M/72LŽIČAŘ David 2004 3+ WWC97.21 4 100.09 0 100.09
127K1M/73ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak99.60 6 96.90 4 100.90
128C1M/24PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB97.32 4 100.03 2 101.32
129K1W/24ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB97.76 6 101.63 0 101.63
130C1M/25ŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.1.00 999 101.70 0 101.70
131K1W/25TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy97.14 6 98.01 4 102.01
132C1W/6SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK98.12 4 4.00 999 102.12
133K1W/26BURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC135.38 8 98.16 4 102.16
134K1M/74JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand98.23 4 113.98 60 102.23
135C1M/26SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha100.49 2 126.21 2 102.49
136PWK/2LANGER Filip 2009 USK Pha123.52 4 96.91 6 102.91
137K1M/75BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha103.82 58 100.41 4 104.41
138K1M/76ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak101.34 4 96.73 8 104.73
139K1W/27JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha120.75 2 96.80 8 104.80
140K1M/77ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha95.81 10 108.17 106 105.81
141PWK/3HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak104.35 2 134.78 0 106.35
142C2X/2BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
102.72 4 110.95 6 106.72
143C1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor105.60 4 106.47 2 108.47
144C2M/2PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym, 2004, USK Pha POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
100.68 8 112.65 6 108.68
145PWK/4HORÁK David 2009 USK Pha105.72 6 158.85 52 111.72
146K1M/78GILEV KIRILL 2007 9 RUS Saint-Petersburb108.61 4 120.65 6 112.61
147C1W/8KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC109.31 4 104.81 8 112.81
148K1W/28BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB102.88 10 150.87 4 112.88
149K1M/79POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha109.02 4 112.40 6 113.02
150C2X/3ŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
111.11 2 111.01 6 113.11
151K1M/80DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB114.30 0 116.86 2 114.30
152K1M/81KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB111.20 6 115.25 4 117.20
153K1M/82SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec115.24 2 118.41 10 117.24
154C1M/27VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB117.70 6 137.12 12 123.70
155K1M/83SHUVALOV EGOR 2007 9 RUS Saint-Petersburb120.60 4 167.17 8 124.60
156K1M/84FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice118.16 8 91.60 104 126.16
157K1M/85PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.74.16 54 4.00 999 128.16
158K1M/86TURNER Karel 2004 2 Sušice78.69 54 76.31 54 130.31
159K1M/87ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice88.42 52 82.84 50 132.84
160K1M/88RUDYCHA MAKSIM 2007 9 RUS Saint-Petersburb136.03 56 127.14 6 133.14
161K1M/89BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB146.71 56 142.91 2 144.91
162K1W/29PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec1.00 999 134.02 12 146.02
163K1M/90ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak114.05 60 137.91 10 147.91
164K1M/91PETŘÍK Marek 2008 USK Pha100.03 54 105.47 102 154.03
165K1M/92HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB165.26 0 176.47 8 165.26
166K1M/93VRANÝ Matěj 2006 3 WWC164.35 2 165.69 2 166.35
167K1M/94NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor112.23 56 144.21 54 168.23
168K1W/30DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky109.34 60 4.00 999 169.34
169K1M/95DOČKAL Radek 2008 Dukla B.113.67 56 4.00 999 169.67
170K1M/96PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB240.32 4 222.52 50 244.32
171K1W/31KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha132.22 400 4.00 999 532.22
Oddíl