Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

07.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.77.64 0 76.99 2 77.64
2K1M/2BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha77.70 2 79.31 50 79.70
3K1M/3MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha81.29 6 83.37 0 83.37
4K1M/4ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha82.60 2 82.62 4 84.60
5K1M/5POHANKA Vít 2000 1 Klatovy86.35 4 83.28 2 85.28
6K1M/6BARYCHIN MICHAIL 2002 9 RUS Saint-Petersburb86.67 0 85.21 2 86.67
7K1M/7ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky94.89 2 89.08 0 89.08
8K1W/1VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha88.54 4 87.44 2 89.44
9K1M/8BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.91.95 2 85.73 4 89.73
10C1M/1KAMINSKÝ Jan, 1999, USK Pha KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha88.63 2 92.63 2 90.63
11C1M/2FOUKAL Pavel, 1987, Dukla B. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.91.72 2 92.19 0 92.19
12K1M/9STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky92.90 0 93.28 6 92.90
13K1M/10REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB120.60 256 93.63 0 93.63
14K1M/11VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky85.93 8 90.03 56 93.93
15K1M/12FRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.03 4 101.89 102 94.03
16K1M/13VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor95.21 0 96.06 4 95.21
17K1M/14MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.26 2 104.05 6 95.26
18K1W/2NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy98.98 2 93.68 2 95.68
19K1M/15PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB93.87 2 96.21 2 95.87
20K1W/3DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.55 4 97.80 0 97.80
21K1M/16BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.43 8 85.36 50 98.43
22C1M/3CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK98.58 0 114.53 4 98.58
23K1M/17KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec105.11 0 96.97 2 98.97
24K1W/4ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.97.46 2 99.56 0 99.46
25C1M/4FLEROV VLADIMIR 2001 9 RUS Saint-Petersburb95.62 4 101.33 202 99.62
26K1M/18VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.99.88 0 103.54 54 99.88
27C1M/5GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha124.21 6 96.64 4 100.64
28K1M/19NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy98.94 2 108.65 6 100.94
29C1M/6MRŮZEK Vojta 1998 Dukla B.99.62 4 95.21 6 101.21
30K1M/20GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice101.26 0 108.29 4 101.26
31K1M/21HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak122.76 252 97.39 4 101.39
32C1M/7WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn95.50 50 97.61 4 101.61
33C1M/8BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus93.65 8 102.58 4 101.65
34C1M/9ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha100.15 2 100.00 4 102.15
35C1W/1JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.111.76 0 98.55 4 102.55
36C1M/10ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB98.98 4 106.08 10 102.98
37K1M/22SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec101.14 2 102.16 208 103.14
38K1M/23HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.87 52 99.77 4 103.77
39K1M/24VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy102.90 2 114.32 4 104.90
40C1M/11PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.114.43 6 101.18 4 105.18
41K1M/25BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.17 64 99.40 6 105.40
42C1M/12BEIER Matouš 2004 2 Trutnov112.79 8 103.55 2 105.55
43K1M/26CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.127.62 4 105.85 0 105.85
44K1M/27DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.56 50 100.29 6 106.29
45K1M/28SAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.45 10 101.05 6 107.05
46K1M/29STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.15 6 105.22 14 107.15
47K1M/30KODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.105.31 6 104.70 4 108.70
48K1M/31SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice105.42 4 103.07 6 109.07
49K1M/32CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz89.81 52 109.18 0 109.18
50K1W/5KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK107.19 2 126.43 0 109.19
51K1M/33SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec114.45 2 107.81 2 109.81
52K1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB104.21 6 119.82 8 110.21
53K1M/34TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 108.68 2 110.68
54K1M/35BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.115.00 10 108.40 4 112.40
55K1M/36PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz108.63 4 152.58 108 112.63
56K1W/7KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.70 2 107.42 6 113.42
57K1M/37STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB93.06 50 111.43 2 113.43
58C1W/2FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha107.77 6 115.49 206 113.77
59C1W/3PUCHNINA VERONICA 1999 9 RUS Saint-Petersburb111.92 4 116.15 2 115.92
60K1W/8ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha128.95 2 116.66 0 116.66
61K1M/38NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB117.50 0 132.23 56 117.50
62K1M/39PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz118.18 0 129.72 56 118.18
63K1M/40KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB123.31 108 110.90 8 118.90
64C1M/13POLLERT Jan 2005 2 USK Pha117.04 2 118.38 2 119.04
65K1W/9HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK109.10 10 116.13 6 119.10
66K1M/41ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice119.45 0 122.16 0 119.45
67C1M/14PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB117.60 2 110.54 10 119.60
68K1M/42FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.121.34 4 117.93 2 119.93
69K1M/43LAZAREV ARTEM 2003 9 RUS Saint-Petersburb118.13 2 120.29 8 120.13
70C1M/15ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB120.30 0 119.08 8 120.30
71K1M/44TURNER Karel 2004 2 Sušice99.61 50 108.48 12 120.48
72K1W/10PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.83 4 137.79 0 120.83
73K1M/45ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice130.34 2 117.86 4 121.86
74K1M/46MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice118.38 4 119.95 50 122.38
75K1M/47MÍL Jakub 2003 2 Trutnov119.87 4 130.74 8 123.87
76C1M/16DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK124.62 6 120.88 4 124.88
77K1W/11SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK126.18 52 116.21 10 126.21
78K1M/48PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB121.62 6 129.26 56 127.62
79C1W/4MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha109.62 56 116.47 12 128.47
80K1W/12FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.00 50 129.02 0 129.02
81K1M/49KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor123.99 154 123.48 6 129.48
82K1W/13KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha127.01 56 129.52 0 129.52
83K1W/14LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb121.84 8 129.74 0 129.74
84K1M/50KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec142.67 16 124.15 6 130.15
85K1W/15TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB119.21 12 125.84 6 131.21
86K1W/16ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.72 56 125.48 6 131.48
87K1W/17ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice137.09 102 131.70 0 131.70
88K1W/18SCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb144.34 58 133.04 0 133.04
89K1W/19MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy131.60 52 127.96 6 133.96
90K1M/51KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec130.35 4 129.46 8 134.35
91K1W/20POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.29 8 124.37 10 134.37
92K1M/52FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice134.30 50 137.32 0 137.32
93K1W/21HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice131.44 10 137.50 0 137.50
94K1M/53PUTZER Pavel 1967 3 Kaplice132.80 6 134.07 10 138.80
95K1M/54KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand131.64 52 137.01 2 139.01
96C1M/17INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK139.01 54 137.21 2 139.21
97K1M/55ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz122.87 52 133.78 8 141.78
98K1M/56TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand142.61 58 134.64 8 142.64
99K1M/57BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy135.42 58 137.75 6 143.75
100K1W/22JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha1.00 999 144.40 0 144.40
101K1W/23PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky149.30 6 143.01 2 145.01
102K1M/58HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK147.96 8 141.59 4 145.59
103K1M/59ŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.138.62 10 4.00 999 148.62
104C1M/18VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor147.22 2 165.69 8 149.22
105C1M/19CHERKASOV MAKSIM 2006 9 RUS Saint-Petersburb138.65 12 187.58 104 150.65
106K1M/60ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice94.42 100 101.08 52 153.08
107C1M/20POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha137.12 16 121.07 106 153.12
108K1M/61PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.90.93 154 99.01 56 155.01
109K1M/62GALODZHANTS ARTEM 2005 9 RUS Saint-Petersburb142.25 154 147.14 8 155.14
110K1M/63JINEK Hugo 2005 2 USK Pha100.16 56 124.85 54 156.16
111K1W/24TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy171.89 108 156.53 0 156.53
112C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha134.98 58 146.84 10 156.84
113K1W/25BURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC169.53 204 158.19 0 158.19
114K1M/64SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice120.80 102 155.32 4 159.32
115C1M/21STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB105.33 54 90.57 400 159.33
116K1M/65PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha105.85 54 114.13 56 159.85
117K1W/26VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor108.60 52 110.90 52 160.60
118K1M/66ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha91.85 154 104.67 56 160.67
119K1M/67MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec167.61 6 110.21 54 164.21
120C1W/6FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb1.00 999 154.47 12 166.47
121K1M/68PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB114.34 54 4.00 999 168.34
122K1W/27SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha173.93 10 171.47 0 171.47
123K1W/28HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.97 108 120.60 52 172.60
124K1M/69CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC148.56 156 121.33 56 177.33
125K1M/70NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor135.34 258 128.66 52 180.66
126C1W/7LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb173.88 8 146.99 60 181.88
127K1M/71POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha130.42 56 126.53 58 184.53
128K1M/72KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand130.30 56 4.00 999 186.30
129K1M/73MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.139.98 56 124.52 102 195.98
130K1M/74ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.141.15 58 1.00 999 199.15
131K1M/75PISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB145.79 54 188.34 56 199.79
132K1W/29DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky141.12 60 1.00 999 201.12
133K1M/76NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor180.36 60 143.37 58 201.37
134K1W/30ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor141.48 254 148.00 60 208.00
135C1W/8PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb145.92 306 203.63 14 217.63
136C1W/9KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK130.00 106 130.35 206 236.00
137C1W/10ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb182.91 114 179.68 58 237.68
138K1M/77ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha148.89 104 144.49 102 246.49
139C1M/22SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC156.11 158 192.12 58 250.12
140K1M/78VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.16 154 147.75 108 255.75
141C2M/1WENDL Denis, 2000, Horš.Týn
 WENDL Denis
POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 107.11 152 259.11
142K1M/79KUTEK Michal 2006 3 WWC150.39 112 4.00 999 262.39
143K1M/80MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec168.84 108 188.85 154 276.84
144K1M/81HADRABA Martin 2005 3+ WWC183.82 110 223.14 58 281.14
145C1M/23JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha124.84 202 135.59 354 326.84
146K1M/82KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha153.06 210 154.06 210 363.06
147K1M/83ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand166.80 200 1.00 999 366.80
148K1M/84ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha1.00 999 137.29 256 393.29
Oddíl