Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

06.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.76.17 52 79.85 2 81.85
2K1M/2BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha82.15 2 80.90 4 84.15
3K1M/3PÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB80.27 4 90.70 4 84.27
4K1M/4BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus81.43 6 82.35 2 84.35
5K1M/5ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha82.79 2 84.77 6 84.79
6C1M/1KAMINSKÝ Jan, 1999, USK Pha KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha85.58 2 84.87 0 84.87
7C1M/2GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha83.69 2 83.29 2 85.29
8K1M/6MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha83.76 2 85.18 50 85.76
9K1M/7POHANKA Vít 2000 1 Klatovy84.64 2 85.46 54 86.64
10K1M/8ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha83.67 4 80.07 52 87.67
11K1M/9FRENCL Josef 2002 2 USK Pha87.25 2 86.80 2 88.80
12C1M/3WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn89.86 0 87.97 6 89.86
13C1M/4FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.91.10 0 90.06 0 90.06
14K1M/10BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.88.70 12 86.14 4 90.14
15K1W/1VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha88.42 2 88.35 2 90.35
16K1M/11MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB88.50 2 90.65 2 90.50
17C1M/5BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus106.42 2 88.68 2 90.68
18K1M/12ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice97.47 2 86.70 4 90.70
19K1M/13ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky89.16 2 85.86 6 91.16
20K1M/14VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky88.27 4 86.47 8 92.27
21C1M/6FLEROV VLADIMIR 2001 9 RUS Saint-Petersburb94.68 0 92.80 0 92.80
22K1M/15STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB94.19 2 92.81 0 92.81
23K1M/16STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky88.95 4 87.16 52 92.95
24K1M/17VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.93.13 0 91.03 4 93.13
25K1M/18BARYCHIN MICHAIL 2002 9 RUS Saint-Petersburb90.47 54 91.27 2 93.27
26K1M/19HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy93.46 0 94.69 2 93.46
27K1M/20CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz87.72 6 88.93 6 93.72
28C1M/7GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha88.38 6 93.94 4 94.38
29K1M/21BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.97.94 4 92.48 2 94.48
30K1M/22NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy93.35 2 95.12 4 95.35
31K1M/23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy98.32 4 95.53 0 95.53
32C1W/1JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.91.70 4 92.92 6 95.70
33K1M/24VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor94.19 2 93.30 4 96.19
34K1W/2NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy97.10 0 96.31 4 97.10
35K1W/3ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.95.75 2 95.38 2 97.38
36K1M/25SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice98.31 0 95.68 2 97.68
37K1M/26PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz110.09 4 98.55 0 98.55
38C1M/8PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.98.81 2 97.29 2 99.29
39C1M/9ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB99.09 2 99.44 0 99.44
40C1M/10MRŮZEK Vojta 1998 Dukla B.100.46 4 95.56 4 99.56
41C1W/2HAVLÍČKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha97.52 6 95.67 4 99.67
42K1M/27TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn102.46 2 98.09 2 100.09
43C1M/11STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB99.26 4 98.52 2 100.52
44K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha93.52 54 92.92 8 100.92
45K1M/28DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha101.47 2 96.95 4 100.95
46K1M/29SAHULA Matěj 2003 2 Benátky100.97 2 96.98 4 100.98
47C2M/1WENDL Denis, 2000, Horš.Týn
 WENDL Denis
POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 97.40 4 101.40
48C1M/12ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha95.44 6 96.95 6 101.44
49K1M/30REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB93.48 8 104.03 110 101.48
50C1M/13CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK98.71 6 93.51 8 101.51
51K1M/31KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.44 2 99.72 2 101.72
52K1W/5ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB97.83 4 101.50 6 101.83
53C1M/14ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB97.98 4 104.34 12 101.98
54K1M/32PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB98.39 4 106.34 6 102.39
55K1M/33SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec116.39 10 100.40 2 102.40
56K1M/34HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak95.66 56 94.57 8 102.57
57K1M/35CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.99.52 6 100.70 2 102.70
58K1M/36STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.73 4 98.50 6 102.73
59K1M/37MÍL Jakub 2003 2 Trutnov99.79 4 112.72 56 103.79
60K1M/38JINEK Hugo 2005 2 USK Pha104.40 6 97.97 6 103.97
61C1W/3MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha111.84 6 104.12 0 104.12
62C1W/4PUCHNINA VERONICA 1999 9 RUS Saint-Petersburb98.35 6 110.01 0 104.35
63K1W/6ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha100.36 4 96.49 52 104.36
64K1W/7TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB102.74 2 103.50 2 104.74
65C1M/15BEIER Matouš 2004 2 Trutnov103.31 6 101.00 4 105.00
66C1M/16VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha103.23 2 105.57 2 105.23
67K1M/39LAZAREV ARTEM 2003 9 RUS Saint-Petersburb103.84 50 105.36 0 105.36
68K1M/40KODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.104.67 6 101.65 4 105.65
69K1M/41BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy104.11 56 104.23 2 106.23
70K1W/8HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy106.23 0 105.34 6 106.23
71K1M/42MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec105.06 4 106.60 0 106.60
72K1M/43NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB106.72 2 104.79 2 106.79
73K1M/44GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice100.99 6 123.55 58 106.99
74K1M/45ŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.116.59 2 105.33 2 107.33
75C1M/17KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn104.46 4 109.47 8 108.46
76K1M/46KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB105.31 10 100.50 8 108.50
77K1M/47TURNER Karel 2004 2 Sušice105.32 12 99.62 10 109.62
78K1W/9FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb111.51 2 101.70 8 109.70
79K1W/10KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha106.39 10 104.58 6 110.58
80C1M/18POLLERT Jan 2005 2 USK Pha104.67 6 102.94 52 110.67
81K1W/11SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK117.67 4 109.09 2 111.09
82K1M/48NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor103.32 8 101.31 58 111.32
83K1M/49PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha103.36 8 105.65 6 111.36
84K1M/50PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB111.86 0 114.11 2 111.86
85K1M/51MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.103.27 158 106.40 6 112.40
86C1M/19WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn97.02 56 109.14 4 113.14
87K1W/12VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor112.73 12 109.27 4 113.27
88K1M/52KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor109.42 4 112.29 50 113.42
89K1M/53FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.110.34 4 109.59 4 113.59
90K1M/54SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec121.26 6 110.41 4 114.41
91K1M/55ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice108.50 6 126.89 158 114.50
92C1M/20DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK119.21 2 109.70 6 115.70
93C1M/21HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn113.14 4 124.54 106 117.14
94C1M/22VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor129.19 52 111.19 6 117.19
95C1M/23VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.73 6 117.49 56 117.73
96K1M/56MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice112.09 6 121.88 4 118.09
97K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha114.11 4 123.45 54 118.11
98K1M/57POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha107.14 12 122.47 8 119.14
99K1M/58VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.20 6 117.46 2 119.20
100K1M/59ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.117.71 2 124.58 10 119.71
101C1M/24MÍL Jakub 2003 2 Trutnov113.79 6 114.51 10 119.79
102K1W/14PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.88 12 114.33 6 120.33
103K1M/60ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.72 10 116.15 60 121.72
104K1W/15GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice106.22 56 114.73 8 122.73
105K1M/61KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand120.88 2 130.79 4 122.88
106C1M/25JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha117.11 200 113.57 10 123.57
107K1M/62PISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB122.44 8 123.95 0 123.95
108K1W/16ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice138.82 56 122.91 2 124.91
109C1W/5FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha102.62 56 116.93 8 124.93
110C1M/26POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha118.98 6 131.04 110 124.98
111K1W/17LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb133.60 52 122.18 4 126.18
112C1W/6ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb119.26 10 148.38 10 129.26
113K1M/63KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec130.08 56 128.24 2 130.24
114C1W/7ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha1.00 999 122.33 8 130.33
115C1M/27SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC135.16 56 130.36 2 132.36
116K1W/18SCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb122.72 10 106.85 62 132.72
117C2X/1WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn
 WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
111.21 106 127.52 6 133.52
118K1W/19SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha131.94 2 143.99 52 133.94
119K1W/20HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn126.60 8 131.87 8 134.60
120K1W/21HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn116.74 206 125.36 10 135.36
121C1M/28INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK132.84 102 128.59 8 136.59
122K1W/22HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK118.97 54 131.72 6 137.72
123K1M/64ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice124.33 110 135.53 4 139.53
124K1M/65ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha129.55 10 142.13 4 139.55
125K1M/66MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec136.71 206 138.86 2 140.86
126K1M/67FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice135.88 6 120.12 50 141.88
127C1W/8LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb180.71 60 132.83 10 142.83
128C1M/29ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB137.07 6 150.39 104 143.07
129C2M/2HARTL Jakub, 2004, Horš.Týn HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel, 2003, Horš.Týn KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
116.54 54 131.35 12 143.35
130K1M/68KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand122.73 60 127.46 16 143.46
131K1M/69HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK146.13 8 140.60 4 144.60
132K1M/70TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand128.05 52 139.76 6 145.76
133K1M/71PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz146.13 0 138.10 56 146.13
134K1M/72PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.100.04 58 95.06 52 147.06
135C1M/30CHERKASOV MAKSIM 2006 9 RUS Saint-Petersburb137.82 14 118.99 56 151.82
136K1W/23ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb122.09 202 141.76 12 153.76
137K1M/73ZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 105.01 52 157.01
138K1W/24KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky103.24 54 111.84 58 157.24
139C1W/9PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb141.55 152 154.22 6 160.22
140K1W/25MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy111.27 50 123.84 54 161.27
141K1W/26ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor161.18 10 147.68 58 171.18
142K1M/74NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor122.79 54 1.00 999 176.79
143C1W/10FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb129.16 52 122.83 54 176.83
144K1M/75KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec118.18 60 127.49 108 178.18
145K1W/27PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky122.92 56 132.20 52 178.92
146K1M/76GALODZHANTS ARTEM 2005 9 RUS Saint-Petersburb127.76 154 125.29 54 179.29
147K1M/77RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC119.99 60 126.22 104 179.99
148K1M/78JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand123.79 106 130.10 56 186.10
149K1W/28HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice132.68 54 124.82 102 186.68
150K1M/79LŽIČAŘ David 2004 3+ WWC128.71 58 1.00 999 186.71
151K1W/29DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky1.00 999 133.19 54 187.19
152K1M/80CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC124.77 104 137.90 56 193.90
153K1W/30BURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC150.54 158 147.66 54 201.66
154K1M/81HADRABA Martin 2005 3+ WWC124.35 110 148.09 54 202.09
155K1M/82KUTEK Michal 2006 3 WWC117.61 112 101.64 104 205.64
156K1W/31TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy125.79 110 150.38 58 208.38
157K1M/83ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand160.26 104 124.74 106 230.74
158K1M/84SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice125.37 108 107.51 200 233.37
159K1M/85ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha123.70 154 108.06 162 270.06
160K1M/86BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha123.17 452 125.45 158 283.45
161K1M/87KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha121.13 210 125.56 260 331.13
162C1W/11SHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb214.66 206 4.00 999 420.66
Oddíl