Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech

09.09.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:02,59 01:01,75 01:01,75
2K1M/2MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:02,23 01:03,27 01:02,23
3K1M/3IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:04,04 01:04,81 01:04,04
4K1M/4KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:04,57 01:04,40 01:04,40
5K1M/5ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:05,30 01:06,11 01:05,30
6K1M/6HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:05,33 01:06,65 01:05,33
7K1M/7KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha01:06,10 01:05,97 01:05,97
8K1M/8LACINA Jakub 2003 2 Semily01:06,17 01:06,93 01:06,17
9K1M/9HEGER Vojtěch 2000 Dukla B.01:06,36 01:26,92 01:06,36
10K1M/10VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:09,56 01:07,12 01:07,12
11K1M/11GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:07,13 01:08,27 01:07,13
12K1M/12NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha01:08,19 01:07,39 01:07,39
13K1W/1DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel01:10,11 01:07,68 01:07,68
14K1M/13BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:08,53 01:07,68 01:07,68
15K1M/14ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:08,00 01:08,02 01:08,00
16K1W/2SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:08,17 01:09,25 01:08,17
17K1M/15RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc01:08,28 01:10,09 01:08,28
18K1M/16NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:08,63 01:10,48 01:08,63
19K1M/17HALA Jiří 2002 2 Olomouc01:08,71 01:12,39 01:08,71
20K1M/18KREJČÍ Jakub 2002 Dukla B.01:09,79 01:08,77 01:08,77
21K1W/3VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor01:10,83 01:09,02 01:09,02
22K1M/19PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:09,12 01:09,53 01:09,12
23K1M/20BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:12,83 01:09,21 01:09,21
24C1M/1JANŮ Filip 2002 2 Olomouc01:09,68 01:12,92 01:09,68
25K1M/21VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor01:12,67 01:10,32 01:10,32
26C2M/1ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
01:10,76 01:12,49 01:10,76
27K1M/22GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:10,84 01:14,44 01:10,84
28K1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:11,03 01:13,63 01:11,03
29K1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:11,10 01:12,32 01:11,10
30K1W/6DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha01:11,77 01:11,13 01:11,13
31C2M/2JANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
01:11,25 01:14,59 01:11,25
32K1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:11,93 01:13,92 01:11,93
33K1M/23NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc01:11,95 01:21,97 01:11,95
34C1M/2HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 Dukla B.01:12,49 01:12,51 01:12,49
35K1M/24HYNEK Pavel 2003 2 Semily01:12,54 01:16,89 01:12,54
36C1M/3KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.01:12,71 01:14,22 01:12,71
37K1M/25ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.01:12,98 01:12,73 01:12,73
38K1M/26ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk01:13,53 01:12,90 01:12,90
39C2M/3TICHÝ Štěpán, 2000, Olomouc
 TICHÝ Štěpán
URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel
2000
2001
Olomouc
Šumperk
01:13,07 01:16,30 01:13,07
40K1W/8DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:13,10 01:13,40 01:13,10
41C1M/4URBAN Daniel 2001 2 Šumperk01:13,33 01:14,47 01:13,33
42C2M/4ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:14,55 01:13,40 01:13,40
43K1M/27HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk01:13,61 01:33,03 01:13,61
44K1M/28SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:14,07 01:17,48 01:14,07
45K1W/9PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:14,38 01:14,50 01:14,38
46C2M/5HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
01:17,62 01:14,42 01:14,42
47C1M/5RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm01:14,45 01:14,77 01:14,45
48C2M/6RAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
01:14,92 01:14,68 01:14,68
49K1M/29MÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:14,69 01:18,15 01:14,69
50C1M/6KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:14,94 01:15,08 01:14,94
51C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:15,15 01:16,49 01:15,15
52K1W/10KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:18,12 01:15,49 01:15,49
53K1W/11KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:17,83 01:15,52 01:15,52
54K1M/30MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava01:15,55 01:27,24 01:15,55
55C1M/7BEIER Matouš 2004 2 Trutnov01:15,88 01:16,05 01:15,88
56C1M/8HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.01:17,22 01:22,05 01:17,22
57K1M/31WALTER David 2001 2 Šumperk01:17,23 01:22,03 01:17,23
58C2M/7ŠMAKAL Petr
SALAJ František
2003
2004
3 Litovel
Litovel
01:17,42 01:18,06 01:17,42
59K1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:18,08 01:17,69 01:17,69
60K1M/32BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk01:27,84 01:17,80 01:17,80
61K1W/13RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:18,72 01:17,88 01:17,88
62C2M/8KIRCHNER David
HENDRYCH Tomáš
2002
2000
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:17,97 01:20,19 01:17,97
63K1W/14BEKOVÁ Kateřina 2002 2 Dukla B.01:23,94 01:18,03 01:18,03
64K1M/33NEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:00,00 01:18,38 01:18,38
65K1W/15KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:19,45 01:18,72 01:18,72
66K1M/34MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:18,86 01:21,93 01:18,86
67C1M/9BOHATÝ Karel 2001 Dukla B.01:18,93 01:18,97 01:18,93
68K1M/35SUK Jakub 2002 3 Trutnov01:19,04 02:33,31 01:19,04
69C1W/2KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:19,06 01:25,78 01:19,06
70C1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno01:22,11 01:19,23 01:19,23
71K1W/16KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava01:19,41 01:19,28 01:19,28
72K1W/17NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:19,85 01:20,63 01:19,85
73K1M/36BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:24,78 01:19,92 01:19,92
74K1W/18BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:20,12 01:35,98 01:20,12
75C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:20,33 01:24,87 01:20,33
76C2M/9BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
01:20,42 01:26,01 01:20,42
77K1W/19KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:20,78 01:20,65 01:20,65
78K1W/20RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:23,10 01:20,75 01:20,75
79K1M/37OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.01:20,92 01:22,62 01:20,92
80C1M/10SALAJ František 2004 2 Litovel01:20,94 01:29,28 01:20,94
81C2M/10WALTER David
BROKEŠ Marek
2001
2003
Šumperk
Šumperk
01:22,42 01:21,12 01:21,12
82C1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:25,65 01:21,18 01:21,18
83K1M/38NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:24,18 01:21,31 01:21,31
84K1W/21JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:22,00 01:24,37 01:22,00
85K1M/39ŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc01:22,03 01:23,74 01:22,03
86C1M/11ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:22,31 01:23,74 01:22,31
87K1M/40ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily01:23,92 01:23,09 01:23,09
88K1M/41VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:25,16 01:23,18 01:23,18
89C1W/6KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:23,28 01:31,75 01:23,28
90C1W/7ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:23,52 00:00,00 01:23,52
91K1M/42ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc01:33,00 01:23,57 01:23,57
92K1M/43FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:28,10 01:23,60 01:23,60
93C1M/12LERCH Eduard 2002 Dukla B.01:23,92 01:32,19 01:23,92
94C2M/11NOVOTNÝ Petr
BÁRTA Jan
2000
2000
Olomouc
USK Pha
00:00,00 01:24,13 01:24,13
95K1W/22DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:25,28 01:24,26 01:24,26
96C2M/12PAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:24,39 01:25,47 01:24,39
97C1W/8DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:24,66 01:25,97 01:24,66
98C2M/13PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:26,77 01:24,66 01:24,66
99C2M/14NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:33,42 01:25,17 01:25,17
100K1W/23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 01:25,56 01:25,56
101K1W/24ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:00,00 01:25,67 01:25,67
102K1W/25BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:37,27 01:26,02 01:26,02
103C1M/13KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:26,90 01:29,37 01:26,90
104C1W/9KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:36,40 01:27,03 01:27,03
105C2M/15MRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:27,46 01:27,46
106K1M/44KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:33,82 01:27,52 01:27,52
107C1M/14VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:53,10 01:27,86 01:27,86
108K1M/45DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:29,59 01:27,91 01:27,91
109K1W/26STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:28,83 01:27,93 01:27,93
110C2M/16BUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
01:27,99 01:28,19 01:27,99
111C2M/17SKALICKÝ Aleš
FENCL Jáchym
2002
2003
3 Pardub.
Pardub.
01:29,94 01:28,00 01:28,00
112C1M/15ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:28,05 01:33,47 01:28,05
113K1M/46ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:28,45 01:29,43 01:28,45
114C1M/16VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:28,60 03:14,02 01:28,60
115C1M/17MÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:28,83 01:42,92 01:28,83
116C1M/18PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:29,83 01:29,03 01:29,03
117C2M/18CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
Dukla B.
Dukla B.
01:29,08 00:00,00 01:29,08
118K1W/27ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:29,20 01:31,34 01:29,20
119C1M/19FIALA Jakub 2001 Olomouc01:29,74 01:46,43 01:29,74
120C1M/20GEPRT David 2005 3 Litovel01:52,61 01:30,20 01:30,20
121C1M/21VODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:36,62 01:31,25 01:31,25
122C1W/10RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:37,30 01:32,54 01:32,54
123K1W/28MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava01:33,64 01:33,06 01:33,06
124C1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:34,07 01:35,62 01:34,07
125C1M/22FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.02:24,68 01:35,99 01:35,99
126K1M/47BERKA Štěpán 2002 Litovel00:00,00 01:37,71 01:37,71
127C1M/23SUK Jakub 2002 Trutnov01:38,59 01:56,95 01:38,59
128C1W/12JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:38,90 01:42,61 01:38,90
129C1M/24NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:38,91 01:55,04 01:38,91
130K1M/48KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa01:41,78 00:00,00 01:41,78
131C1M/25PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:42,91 02:09,62 01:42,91
132C1M/26VITOUL Tomáš 2003 Litovel01:44,32 00:00,00 01:44,32
133C1M/27ULITZKA Oliver 2002 KK Opava02:47,59 01:44,50 01:44,50
134K1M/49HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:47,17 00:00,00 01:47,17
135C1W/13DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc02:08,33 00:00,00 02:08,33
136C1M/28NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99
137K1W/29BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl