Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném

02.09.2018   USD České Vrbné
ředitel: Oldřích Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:47,41 00:46,79 00:46,79
2K1M/2VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:48,28 00:47,62 00:47,62
3K1M/3GABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:51,09 00:48,38 00:48,38
4K1M/4MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava00:51,87 00:49,53 00:49,53
5K1M/5CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:52,43 00:50,28 00:50,28
6K1W/1NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:51,12 00:50,33 00:50,33
7K1W/2KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:50,57 00:51,11 00:50,57
8K1W/3RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:52,38 00:51,68 00:51,68
9C1M/1BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:53,88 00:52,38 00:52,38
10K1M/6SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec00:56,44 00:52,49 00:52,49
11K1M/7VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:52,92 00:53,13 00:52,92
12C1M/2RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:53,22 00:53,27 00:53,22
13C2M/1RAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
00:53,72 00:53,28 00:53,28
14K1M/8BEIER Alva 2005 2 Trutnov00:54,69 00:53,45 00:53,45
15K1M/9SEMERÁD Adam 2004 Roudnice01:00,32 00:54,33 00:54,33
16K1M/10BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:58,30 00:54,56 00:54,56
17K1M/11MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:54,62 00:56,88 00:54,62
18K1M/12FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:13,19 00:54,71 00:54,71
19K1M/13VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:56,33 00:54,73 00:54,73
20K1W/4KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:54,98 01:01,97 00:54,98
21K1M/14MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:55,16 00:54,99 00:54,99
22K1M/15URBAN Michal 2004 3 Šumperk00:59,21 00:55,06 00:55,06
23K1M/16MAREK Kryštof 2006 3 Roudnice00:56,35 00:55,18 00:55,18
24C1M/3SALAJ František 2004 2 Litovel00:56,57 00:55,41 00:55,41
25C2M/2BEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
00:58,75 00:55,43 00:55,43
26C2M/3PAPULA Jan
SALAJ František
2005
2004
3 Litovel
Litovel
00:56,30 00:56,14 00:56,14
27K1W/5DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:56,17 00:57,28 00:56,17
28K1M/17ŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:56,30 00:56,23 00:56,23
29K1M/18ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:58,93 00:56,33 00:56,33
30K1M/19JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:56,74 00:56,35 00:56,35
31K1W/6JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:56,99 00:56,36 00:56,36
32K1M/20SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:57,25 00:56,51 00:56,51
33K1M/21URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,56 00:57,10 00:57,10
34K1W/7HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:57,30 00:58,35 00:57,30
35K1M/22SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:57,91 00:57,30 00:57,30
36C2M/4GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:58,45 00:57,65 00:57,65
37K1W/8DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK00:59,48 00:57,69 00:57,69
38K1M/23KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:57,77 00:00,00 00:57,77
39K1M/24RETEK Václav 2007 3 Olomouc00:57,84 00:00,00 00:57,84
40K1M/25TURNER Karel 2004 Sušice00:00,00 00:57,90 00:57,90
41K1W/9SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.00:57,92 01:00,39 00:57,92
42K1M/26DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:00,88 00:57,93 00:57,93
43K1M/27KOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor00:59,70 00:57,99 00:57,99
44K1M/28NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:58,27 00:58,00 00:58,00
45K1W/10ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:58,44 00:58,21 00:58,21
46C1W/1KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:59,30 00:58,26 00:58,26
47C2M/5VEJNAR Samuel
FURIŠ Eduard
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:59,26 00:58,26 00:58,26
48K1M/29ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:58,30 00:58,87 00:58,30
49C1M/4NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:59,28 00:58,52 00:58,52
50K1M/30PANZER Martin 2007 3 Loko Plz00:58,55 00:59,49 00:58,55
51K1M/31JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:58,79 00:58,56 00:58,56
52K1W/11BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:00,90 00:58,59 00:58,59
53C2M/6NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:58,66 00:58,64 00:58,64
54K1W/12MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:59,04 00:59,13 00:59,04
55C1M/5VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:59,14 00:59,05 00:59,05
56K1W/13TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB01:04,38 00:59,43 00:59,43
57C1M/6PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:00,56 00:59,65 00:59,65
58K1M/32NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor00:00,00 00:59,65 00:59,65
59C1W/2NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:59,69 01:01,77 00:59,69
60K1M/33KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.01:00,32 00:59,75 00:59,75
61K1W/14VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK01:01,95 00:59,79 00:59,79
62C1M/7ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB01:03,03 00:59,81 00:59,81
63C2M/7PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:02,31 00:59,84 00:59,84
64K1M/34VÁLEK Michal 2006 VS Tábor01:01,17 00:59,97 00:59,97
65K1W/15DAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk01:00,01 01:00,40 01:00,01
66K1W/16ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB01:00,08 01:00,06 01:00,06
67C1W/3RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:09,94 01:00,11 01:00,11
68K1M/35FLORIÁN Jindřich 2006 3 Trutnov01:09,49 01:00,27 01:00,27
69K1W/17STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:01,60 01:00,43 01:00,43
70C1M/8URBAN Michal 2004 2 Šumperk01:01,13 01:08,24 01:01,13
71K1W/18NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:01,16 01:03,09 01:01,16
72C1M/9VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:01,50 01:01,23 01:01,23
73K1M/36STRATIL Filip 2006 3 Litovel01:01,28 01:01,23 01:01,23
74K1W/19ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:01,31 01:01,41 01:01,31
75K1W/20STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:07,66 01:01,81 01:01,81
76K1M/37ŠVAGR Robin 2004 Týniště01:04,34 01:01,95 01:01,95
77K1M/38KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:03,95 01:01,97 01:01,97
78K1M/39PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha01:02,59 01:02,01 01:02,01
79C1M/10KOSÍK Dan 2004 Olomouc01:02,21 01:03,17 01:02,21
80C1M/11ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:02,95 01:02,26 01:02,26
81K1M/40SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc01:02,26 01:07,47 01:02,26
82C2M/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
VS Tábor
VS Tábor
01:05,35 01:02,33 01:02,33
83C2W/1BUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
01:06,46 01:02,40 01:02,40
84K1M/41HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk01:02,67 01:03,35 01:02,67
85K1M/42ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí01:03,03 01:04,97 01:03,03
86C2M/9PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
01:08,16 01:03,47 01:03,47
87C1W/4DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK01:07,22 01:03,56 01:03,56
88C1M/12KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:04,20 01:03,75 01:03,75
89K1M/43HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:03,85 01:06,62 01:03,85
90C2M/10ŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
Olomouc
Olomouc
01:04,87 01:04,01 01:04,01
91K1M/44BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:04,05 01:05,95 01:04,05
92K1W/21KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK01:04,13 01:11,84 01:04,13
93K1W/22MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:04,18 01:06,73 01:04,18
94C1M/13SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav01:05,93 01:04,25 01:04,25
95C1M/14MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav01:05,54 01:04,40 01:04,40
96K1M/45STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:04,87 01:04,49 01:04,49
97K1M/46POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:04,50 01:04,62 01:04,50
98K1M/47PIŠTORA Michal 2005 Roudnice01:04,76 01:09,80 01:04,76
99K1W/23RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor01:04,84 01:11,31 01:04,84
100C2M/11KASPER Jakub
NOVOTNÝ Petr
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:08,33 01:04,86 01:04,86
101K1M/48ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:06,71 01:04,91 01:04,91
102K1M/49RETEK Toman 2007 3 Olomouc01:05,47 01:05,11 01:05,11
103K1M/50POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.01:05,15 01:05,13 01:05,13
104K1M/51NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor01:05,21 01:08,66 01:05,21
105C1W/5STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 01:05,34 01:05,34
106C1W/6DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:07,19 01:05,38 01:05,38
107K1W/24KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:06,99 01:05,42 01:05,42
108C2W/2KUSKEVYCH Anastasia
VOJTĚCHOVÁ Barbora
2004
2004
VSDK
VSDK
01:06,30 01:05,43 01:05,43
109K1W/25ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor01:05,46 01:38,98 01:05,46
110K1M/52VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz01:07,62 01:05,91 01:05,91
111C2M/12ŠVAGR Robin
VIRAGH Tomáš
2004
2004
Týniště
Týniště
01:08,70 01:06,05 01:06,05
112K1M/53HARTL Jakub 2004 Horš.Týn01:06,07 00:00,00 01:06,07
113C1M/15VODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:07,96 01:06,08 01:06,08
114C1W/7JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:06,12 01:12,40 01:06,12
115C1M/16STRATIL Filip 2006 Litovel01:06,81 01:11,19 01:06,81
116C2M/13MALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
01:09,80 01:07,02 01:07,02
117K1M/54SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice01:10,48 01:07,06 01:07,06
118C1M/17STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:07,31 01:13,38 01:07,31
119C1M/18PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:07,37 01:12,56 01:07,37
120K1M/55VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:07,38 01:21,67 01:07,38
121K1M/56FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice01:07,83 01:22,00 01:07,83
122K1W/26VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc01:07,92 01:12,35 01:07,92
123C1M/19ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:09,87 01:08,18 01:08,18
124C2W/3HANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:09,90 01:08,24 01:08,24
125K1M/57LOUN Matěj 2004 Šumperk01:08,28 01:08,83 01:08,28
126K1W/27STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc01:14,88 01:09,51 01:09,51
127K1M/58DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí01:09,79 00:00,00 01:09,79
128K1W/28ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.01:10,06 01:16,89 01:10,06
129K1M/59CHYTIL Lumír 2006 Šumperk01:15,92 01:10,30 01:10,30
130C1M/20MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc01:20,12 01:10,34 01:10,34
131K1M/60KUTÍN Filip 2007 Olomouc01:10,65 01:12,56 01:10,65
132K1M/61PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.01:10,69 01:11,11 01:10,69
133C1M/21HRIC Ondřej 2004 Olomouc01:13,56 01:10,91 01:10,91
134K1M/62NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.01:10,91 01:21,30 01:10,91
135K1W/29BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB01:10,92 01:11,67 01:10,92
136C1W/8VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc01:21,52 01:10,99 01:10,99
137K1W/30MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:13,22 01:11,08 01:11,08
138C1W/9STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK01:16,38 01:11,15 01:11,15
139C1M/22BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:32,38 01:11,32 01:11,32
140C1M/23RETEK Václav 2007 Olomouc01:11,62 00:00,00 01:11,62
141K1W/31MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha01:15,89 01:12,78 01:12,78
142K1W/32ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.01:15,03 01:22,22 01:15,03
143K1M/63NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.01:17,54 01:15,05 01:15,05
144K1M/64ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí01:27,63 01:17,35 01:17,35
145C1M/24RETEK Toman 2007 Olomouc01:18,47 00:00,00 01:18,47
146C2W/4ŠANDOVÁ Anežka
ŽĎÁRSKÁ Laura
2008
2006
Pardub.
Pardub.
01:35,59 01:18,90 01:18,90
147C1W/10STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc01:24,75 01:18,98 01:18,98
148C1W/11MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:21,23 01:19,33 01:19,33
149C1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc00:00,00 01:20,15 01:20,15
150C1W/13MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno01:30,46 01:20,33 01:20,33
151C2M/14PALOUDA Mikoláš
NOVOSAD Jonáš
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:28,22 01:37,19 01:28,22
152C1M/25KUTÍN Filip 2007 Olomouc01:36,13 01:35,49 01:35,49
153K1M/65BRÁZDA Šimon 2007 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,99
154K1M/66HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl