Slalom v Třebechovicích

30.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.114.40 0 114.60 0 114.40
2K1M/2ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice115.50 0 114.80 0 114.80
3K1M/3POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK116.90 0 116.90 0 116.90
4K1M/4STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky117.30 0 115.70 4 117.30
5K1M/5BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB122.00 0 116.30 2 118.30
6K1M/6BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.123.46 4 118.50 0 118.50
7K1M/7SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK124.80 0 119.60 0 119.60
8K1M/8MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.4.00 999 116.00 4 120.00
9C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.120.60 0 123.40 0 120.60
10K1M/9SUCHÁNEK Daniel 1993 3+ Vys.Mýto120.80 0 124.70 6 120.80
11K1M/10BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand122.80 4 121.10 0 121.10
12K1M/11MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec125.90 0 123.20 0 123.20
13K1M/12LACINA Jakub 2003 2 Semily123.40 0 126.40 0 123.40
14C1M/2BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.124.70 0 123.40 0 123.40
15C1M/3KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 3+ Dukla B.123.60 0 123.70 2 123.60
16K1M/13TURNER Karel 2004 2 Sušice124.20 0 124.20 0 124.20
17K1M/14STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky127.70 2 122.40 2 124.40
18K1M/14MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.124.40 0 4.00 999 124.40
19K1M/16PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz124.92 0 124.60 2 124.92
20K1M/17ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.128.70 0 126.70 0 126.70
21K1M/18ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.130.20 2 126.80 0 126.80
22K1M/19SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec127.80 0 125.60 2 127.60
23K1M/19MÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.00 2 127.60 0 127.60
24K1M/21ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.131.20 4 127.70 0 127.70
25K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.60 2 127.90 0 127.90
26K1M/22ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice128.00 0 127.70 4 128.00
27K1M/23PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB128.30 0 128.40 2 128.30
28K1W/2GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice126.40 2 128.50 2 128.40
29K1M/24KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa128.00 2 126.80 2 128.80
30K1M/25TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.128.90 0 129.00 0 128.90
31K1M/26MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.128.70 2 129.00 0 129.00
32K1M/26HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.135.80 2 129.00 0 129.00
33K1M/28KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov138.40 2 129.10 0 129.10
34K1W/3HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK131.30 0 129.40 0 129.40
35K1M/29ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště127.60 2 135.90 0 129.60
36C1M/4HAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily129.90 0 131.90 0 129.90
37K1M/30MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice130.80 2 130.00 0 130.00
38K1M/31HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily132.70 4 130.50 0 130.50
39K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky130.50 0 131.10 0 130.50
40K1M/32ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto135.00 0 131.00 0 131.00
41K1M/33ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha132.10 2 131.20 0 131.20
42K1M/33OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.135.00 0 131.20 0 131.20
43C1M/5ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.131.30 0 138.60 0 131.30
44K1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha131.70 0 132.90 0 131.70
45K1M/35PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.40 0 132.00 0 132.00
46K1M/35HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 132.00 0 132.00
47K1M/37JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha135.10 0 132.30 0 132.30
48K1M/37NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň134.50 2 132.30 0 132.30
49C1M/6TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.132.40 0 133.60 2 132.40
50K1M/39ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha133.20 0 133.90 2 133.20
51K1M/40KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor138.90 0 133.30 0 133.30
52K1M/41VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto138.10 0 133.52 0 133.52
53K1M/42NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor137.90 0 133.80 0 133.80
54K1M/43BENDA Jan 2005 3+ Roudnice134.00 0 135.30 2 134.00
55K1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha132.10 4 132.00 2 134.00
56K1M/44ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor142.70 0 134.20 0 134.20
57C1M/7ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto134.20 0 134.80 0 134.20
58C2M/1SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
134.70 0 135.40 2 134.70
59C1M/8DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK134.00 2 134.90 0 134.90
60K1W/7SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK132.90 2 135.50 0 134.90
61K1M/45PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha136.70 2 135.00 0 135.00
62K1M/46MAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov4.00 999 133.10 2 135.10
63K1M/47PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz133.90 2 135.20 0 135.20
64K1M/47HORÁK David 1976 2 Heletag137.10 0 135.20 0 135.20
65K1M/49VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště135.50 0 135.80 4 135.50
66K1M/49VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily144.63 2 135.50 0 135.50
67K1M/51BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.135.10 2 135.55 0 135.55
68C1M/9DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK135.80 0 141.90 0 135.80
69C1M/10SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK136.10 0 136.80 0 136.10
70K1M/52CINKO Radek 1993 3 Pardub.147.50 2 136.30 0 136.30
71K1M/53SAJDL František 1970 2 L.Žatec136.70 0 4.00 999 136.70
72K1M/54SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.00 0 136.80 0 136.80
73K1M/54KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.140.20 0 136.80 0 136.80
74C1M/11BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB137.00 0 139.80 0 137.00
75K1M/56SUK Jakub 2002 3+ Trutnov136.10 4 137.10 0 137.10
76C1M/12BEIER Artur 1970 2 Trutnov137.20 0 138.30 0 137.20
77K1M/57JIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.137.80 0 135.30 2 137.30
78K1M/58SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.135.50 2 139.10 4 137.50
79K1M/59FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice137.80 0 137.90 2 137.80
80K1W/8KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha138.20 2 137.80 0 137.80
81K1W/9HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa138.00 2 137.90 0 137.90
82K1M/60HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK138.30 0 139.90 2 138.30
83C2M/2VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
138.40 0 138.90 2 138.40
84K1W/10ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz136.80 2 139.00 0 138.80
85K1W/10BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa138.80 0 139.00 0 138.80
86C1M/13KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor139.40 2 139.10 0 139.10
87C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha139.16 0 142.60 2 139.16
88C1M/14VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.139.50 0 139.70 2 139.50
89K1M/61NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.142.20 0 137.70 2 139.70
90K1M/62KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.140.70 0 139.80 0 139.80
91K1M/63INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK4.00 999 139.97 0 139.97
92C1M/15MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov140.90 2 140.00 0 140.00
93C1M/16LACINA Richard 1967 2 Semily128.40 50 136.10 4 140.10
94C1M/16SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm140.10 0 4.00 999 140.10
95K1M/64PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.4.00 999 140.90 0 140.90
96K1M/65PETR Lukáš 2004 3 KK Brand142.30 0 141.00 0 141.00
97C2M/3JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
4.00 999 141.00 0 141.00
98K1M/66VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand141.30 0 142.00 0 141.30
99K1M/66HAUCK Marek 2007 3 KVS HK141.30 0 144.80 0 141.30
100C1M/18KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor141.30 0 141.90 2 141.30
101C1M/19LACINA Jakub 2003 3+ Semily143.00 4 141.40 0 141.40
102K1M/68GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 141.50 0 141.50
103K1W/12HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice142.70 8 141.50 0 141.50
104K1M/69HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand139.90 4 139.70 2 141.70
105K1M/70VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand141.60 2 139.90 2 141.90
106C1M/20HAUCK Marek 1977 2 KVS HK141.90 0 142.90 2 141.90
107C1M/21HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK142.90 0 142.20 0 142.20
108C1M/21POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha143.90 0 142.20 0 142.20
109C1M/21ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.142.20 0 144.30 0 142.20
110C1M/21FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.140.70 6 142.20 0 142.20
111K1M/71VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor143.00 0 142.30 0 142.30
112K1M/71HYNEK Pavel 2003 3+ Semily142.30 0 145.70 2 142.30
113C1M/25INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK142.30 0 150.60 0 142.30
114K1M/73HADRABA Martin 2005 3 USK Pha140.40 2 143.70 2 142.40
115C2M/4ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
138.40 4 139.10 4 142.40
116C1M/26KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor142.60 0 143.30 2 142.60
117K1M/74BENDA Libor 1966 3+ Roudnice140.20 50 142.70 0 142.70
118K1W/13MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz142.20 6 142.80 0 142.80
119K1W/14BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB143.00 0 143.30 0 143.00
120C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha143.30 2 143.10 0 143.10
121C1M/27HÁK Jiří 1952 2 Trutnov143.10 0 144.80 0 143.10
122K1W/15ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.143.10 0 144.80 0 143.10
123K1M/75ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa144.50 0 143.20 0 143.20
124K1M/75ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.147.80 0 143.20 0 143.20
125C1M/28BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov144.80 0 143.20 0 143.20
126K1W/16BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa141.40 2 145.60 0 143.40
127K1M/77VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor144.90 2 143.50 0 143.50
128K1M/77BEIER Alva 2005 3+ Trutnov141.50 2 145.00 2 143.50
129C1M/29KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.145.40 4 143.50 0 143.50
130C1M/29KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor143.50 0 147.50 4 143.50
131K1M/79MANAS Adam 2004 3 Kadaň143.60 0 145.30 2 143.60
132K1M/80KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště144.00 0 142.00 4 144.00
133C1M/31KARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK146.20 0 144.30 0 144.30
134K1M/81JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.144.30 4 144.60 0 144.60
135C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor149.00 0 144.60 0 144.60
136K1W/17BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.145.30 2 142.70 2 144.70
137K1W/18HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK144.80 0 4.00 999 144.80
138PWK/1HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz144.89 4 144.90 0 144.90
139K1M/82NOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor143.20 2 144.10 6 145.20
140K1M/82NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor150.70 0 145.20 0 145.20
141K1M/82DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.145.20 0 4.00 999 145.20
142K1W/19ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto145.30 0 143.20 2 145.20
143K1M/85BUDÁK David 2003 3+ Kadaň157.30 2 141.40 4 145.40
144K1M/86BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha155.80 2 145.90 0 145.90
145K1W/20BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz146.40 0 146.70 2 146.40
146K1M/87ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha146.50 0 147.10 10 146.50
147K1W/21ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha144.50 2 157.30 2 146.50
148PWK/2SVOBODA Šimon 2008 Benátky147.50 0 145.00 2 147.00
149K1M/88POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha145.10 2 149.90 0 147.10
150C1M/32OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.149.00 0 147.20 0 147.20
151K1M/89NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.163.60 4 145.40 2 147.40
152K1W/22SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha147.30 4 143.60 4 147.60
153C1M/33VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.148.60 0 150.30 0 148.60
154C1M/34KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa186.40 4 148.90 0 148.90
155K1M/90POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK149.10 0 155.70 0 149.10
156K1M/91ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily145.20 4 147.80 2 149.20
157K1W/23POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha146.20 10 147.20 2 149.20
158K1M/92MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec147.50 2 150.50 0 149.50
159C1M/35VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor149.90 0 149.60 0 149.60
160K1M/93BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa151.60 2 149.70 0 149.70
161C2M/5VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
149.90 0 149.30 2 149.90
162C2M/6PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
152.30 2 150.00 0 150.00
163K1W/24BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily150.40 0 150.10 0 150.10
164K1M/94DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha151.30 0 150.20 0 150.20
165C1W/4SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK150.20 0 150.90 2 150.20
166C1M/36KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště150.30 0 152.60 0 150.30
167K1W/25MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK150.70 0 152.80 0 150.70
168K1M/95KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha148.80 2 150.80 4 150.80
169PWK/3PETŘÍK Marek 2008 USK Pha153.50 0 151.00 0 151.00
170PWK/3PLAS Tobiáš 2008 USK Pha149.00 2 161.90 4 151.00
171PWK/5PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha154.20 0 151.50 0 151.50
172K1M/96VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor151.80 0 152.20 4 151.80
173C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
151.90 0 154.80 2 151.90
174C1M/37VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor152.00 0 153.80 0 152.00
175K1W/26KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.4.00 999 152.55 0 152.55
176C1M/38MAREK Kryštof 2006 Roudnice150.90 2 152.60 0 152.60
177K1W/27BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB150.60 2 154.00 0 152.60
178C1M/39BAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa152.30 4 152.70 0 152.70
179K1M/97CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha151.60 2 148.80 4 152.80
180K1M/98MAREK Pavel 1972 3 Třebech.153.00 0 151.50 4 153.00
181K1M/98NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily151.00 2 155.30 2 153.00
182K1M/100ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto153.30 0 160.80 4 153.30
183C1W/5KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha154.50 0 153.46 0 153.46
184PWK/6SAMEK Petr 2008 Třebech.153.60 0 154.30 8 153.60
185K1W/28ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň153.70 0 4.00 999 153.70
186C1M/40KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha153.80 0 4.00 999 153.80
187K1W/29ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily153.80 2 153.80 0 153.80
188K1M/101ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky153.90 0 154.00 2 153.90
189K1M/102JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov154.00 0 156.50 0 154.00
190C1W/6HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa155.39 4 154.20 0 154.20
191K1M/103TICHÝ Tomáš 2004 3 Semily150.50 6 154.30 0 154.30
192K1W/30ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK150.60 4 155.00 2 154.60
193K1M/104KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov159.50 0 155.00 0 155.00
194C2X/2BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
150.32 6 153.00 2 155.00
195C2M/7HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
153.11 2 4.00 999 155.11
196K1W/31BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice155.70 0 157.10 2 155.70
197PWK/7LANGER Filip 2009 USK Pha162.00 2 156.10 0 156.10
198K1M/105DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK4.00 999 154.20 2 156.20
199K1M/106SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily152.41 4 156.60 0 156.41
200C1W/7HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK156.60 0 4.00 999 156.60
201C1M/41VENC Ondřej 2007 KK Brand154.70 2 155.60 2 156.70
202K1W/32RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor151.00 6 156.30 4 157.00
203K1M/107BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště157.10 0 156.40 2 157.10
204C1M/42NEDVÍDEK František 1968 Dv.Král.155.40 2 165.10 56 157.40
205C2M/8KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
158.00 2 153.90 4 157.90
206PWK/8INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK161.40 0 157.90 0 157.90
207K1W/33MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor160.50 2 156.30 2 158.30
208PWK/9KRÁL Matěj 2008 USK Pha159.70 0 156.50 2 158.50
209K1M/108PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.4.00 999 154.80 4 158.80
210PWK/10SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky159.26 0 159.20 4 159.26
211K1M/109JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov159.50 0 160.70 0 159.50
212C1M/43BEIER Alva 2005 Trutnov159.90 0 160.20 2 159.90
213C1M/43MAREK Matyáš 2003 Třebech.161.70 6 157.90 2 159.90
214K1W/34NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand158.00 2 163.60 2 160.00
215PWK/11RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor156.70 4 158.10 2 160.10
216C2X/3HAUCKOVÁ Gabriela
HAUCK Marek
2002
1977
KVS HK
KVS HK
4.00 999 160.30 0 160.30
217C2M/9NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
164.80 6 158.40 2 160.40
218C2M/10VESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
163.90 2 160.70 0 160.70
219K1W/35ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.158.70 2 167.20 4 160.70
220K1M/110TROCH Jan 2003 Dv.Král.166.90 4 161.20 0 161.20
221K1M/111JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.161.40 0 163.70 2 161.40
222C2X/4SOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
162.30 0 161.70 0 161.70
223K1M/112CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag159.90 2 162.10 4 161.90
224K1M/113JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand157.93 4 162.00 8 161.93
225C1M/45HANUŠ Jiří 2002 Třebech.165.40 2 162.10 0 162.10
226K1M/114NAHODIL Václav 2006 KK Brand161.50 6 160.20 2 162.20
227C2X/5KREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
165.60 4 162.50 0 162.50
228C1M/46BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.156.60 6 161.30 12 162.60
229C2M/11ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
160.70 2 179.90 2 162.70
230C1M/47VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand163.00 0 163.30 0 163.00
231K1M/115FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand163.05 0 163.50 2 163.05
232K1M/116NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice161.20 2 162.00 4 163.20
233C1W/8BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.163.50 0 163.70 4 163.50
234K1W/36SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.166.50 8 163.50 0 163.50
235K1M/117SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec165.40 6 163.60 0 163.60
236PWK/12PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec166.90 0 163.60 0 163.60
237PWK/13VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor167.00 6 159.70 4 163.70
238C1M/48PANZER Martin 2007 3 Loko Plz161.70 2 166.60 0 163.70
239C1M/49FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand161.80 8 154.80 10 164.80
240C1M/50MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov163.00 2 165.30 4 165.00
241PWK/14SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand164.00 4 162.00 4 166.00
242K1M/118POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha166.20 0 164.80 2 166.20
243K1W/37VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand165.80 2 164.50 2 166.50
244K1M/119ČERNÍK Jan 2005 Pardub.165.40 2 164.70 2 166.70
245C2X/6INDRUCHOVÁ Zuzana
INDRUCH Jaromír
2009
1976
KVS HK
KVS HK
165.80 4 166.70 0 166.70
246K1W/38ZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov4.00 999 164.80 2 166.80
247C2X/7JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
167.40 10 166.80 0 166.80
248PWK/15HORÁK David 2009 USK Pha165.10 2 164.70 6 167.10
249C2X/8KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
165.30 2 165.40 4 167.30
250K1M/120MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor179.40 0 167.50 0 167.50
251C2X/9MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
167.30 8 167.50 0 167.50
252K1W/39JELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha171.50 4 167.70 0 167.70
253K1M/121HANUŠ Tomáš 2005 Třebech.165.50 8 168.50 0 168.50
254K1M/122LEGUTKO Josef 2006 L.Žatec166.70 2 166.60 8 168.70
255C2X/10MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
168.80 0 169.20 0 168.80
256C2M/12HANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
165.36 4 167.70 4 169.36
257C2X/11ŽANTOVÁ Zuzana
BEIER Artur
1988
1970
3 Trutnov
Trutnov
169.50 4 170.20 0 170.20
258K1W/40JANSKÁ Lucie 2006 Dv.Král.171.60 4 168.50 2 170.50
259K1W/41HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.166.90 4 170.50 4 170.90
260K1M/123PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily169.10 2 174.30 2 171.10
261K1M/124JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov187.10 8 161.70 10 171.70
262C2M/13KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
178.30 8 165.90 6 171.90
263K1W/42MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov172.40 0 173.10 0 172.40
264PWK/16FUCHS Jáchym 2008 KK Brand168.50 6 172.50 0 172.50
265C2X/12ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
168.50 4 165.40 50 172.50
266C2X/13HAMÁČKOVÁ Adéla
ŠILAR Jakub
1982
1987
3 Trutnov
Vys.Mýto
167.30 6 170.90 2 172.90
267K1M/125MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň187.40 10 173.30 0 173.30
268C2X/14BUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.90 6 167.30 6 173.30
269C1M/51ŘEHÁK Jiří 2003 Semily173.70 0 180.40 2 173.70
270K1W/43ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK175.60 50 174.46 0 174.46
271C1W/9NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand189.50 2 174.80 0 174.80
272C2X/15MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
173.30 6 171.10 4 175.10
273C2X/16KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
169.20 6 170.60 6 175.20
274C2X/16RENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
Sláv.HK
Sláv.HK
175.20 6 173.20 2 175.20
275K1W/44VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.173.10 54 175.30 0 175.30
276C1W/10MOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK174.20 2 175.40 0 175.40
277C1W/11MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov177.70 0 171.70 4 175.70
278C1M/52BAČINA Jan 2006 Č.Lípa176.10 0 183.40 6 176.10
279C2M/14BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
227.90 8 171.00 6 177.00
280K1W/45ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky195.30 6 175.20 2 177.20
281PWK/17VÍT Matyáš 2009 KVS HK173.70 4 177.90 0 177.70
282C1M/53INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK178.00 0 177.30 2 178.00
283K1W/46MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov178.80 2 178.00 0 178.00
284C2M/15ŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
Semily
Semily
179.10 4 172.30 6 178.30
285PWK/18AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice178.50 0 178.10 4 178.50
286PWK/19PODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha174.30 10 176.30 4 180.30
287K1M/126SUCHÝ Matěj 2006 Pardub.187.80 4 178.70 2 180.70
288C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK182.60 4 178.80 2 180.80
289C2M/16CÍSAŘOVSKÝ Adam
HORÁK David
2005
1976
USK Pha
Heletag
172.93 8 4.00 999 180.93
290K1M/127KAPLICKÝ Jindřich 2007 KK Brand180.10 2 179.35 2 181.35
291K1M/128VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto180.52 2 187.40 2 182.52
292K1W/47JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha180.60 2 181.00 2 182.60
293C1W/13SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand189.10 0 183.80 0 183.80
294K1W/48KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.188.80 52 184.10 0 184.10
295PWK/20UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand198.04 6 180.28 4 184.28
296K1M/129KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.186.90 4 182.60 2 184.60
297C1W/14VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand186.80 0 184.60 0 184.60
298PWK/21BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa180.90 4 196.60 54 184.90
299K1M/130HUBAČÍK Josef 2006 Semily183.10 2 183.70 6 185.10
300C2M/17RIANT Martin
VELENOVSKÝ Jiří
1977
1978
VS Tábor
VS Tábor
177.10 8 4.00 999 185.10
301C2X/18FENCL Jáchym
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
3 Pardub.
Pardub.
179.50 6 200.20 6 185.50
302C2M/18NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
183.60 2 189.70 8 185.60
303PWK/22BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov184.13 2 4.00 999 186.13
304K1W/49NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor179.00 8 181.10 6 187.00
305PWK/23KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.191.80 4 187.10 0 187.10
306K1M/131WAIS Jakub 2007 KK Brand192.70 4 181.80 6 187.80
307K1M/132SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto187.30 8 176.90 12 188.90
308K1W/50HAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov186.50 4 204.10 10 190.50
309PWK/24BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov203.10 0 188.60 2 190.60
310K1W/51JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha184.80 8 182.10 50 192.80
311K1W/52VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.192.40 4 187.80 6 193.80
312PWK/25ZUNA Jáchym 2010 Semily196.39 4 192.50 2 194.50
313PWK/26RIANT Antonín 2010 VS Tábor193.00 2 201.30 2 195.00
314C2X/19KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
185.10 10 4.00 999 195.10
315C1M/54SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.193.40 2 194.60 4 195.40
316PWK/27SEMERÁD Vít 2010 Roudnice193.20 4 233.50 56 197.20
317C1M/55HAUCK Marek 2007 KVS HK195.70 2 197.50 0 197.50
318PWK/28MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand195.80 2 188.60 102 197.80
319PWK/29VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand201.70 6 195.90 2 197.90
320PWK/30KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.171.30 54 186.60 12 198.60
321PWK/30ŠENK Alexandr 2008 KK Brand206.80 56 194.60 4 198.60
322C2M/19NOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
196.70 2 196.00 4 198.70
323K1M/133MICHAL Hadraba 1976 Heletag184.90 14 170.10 64 198.90
324K1W/53BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa221.80 8 195.10 4 199.10
325C2X/20ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
216.30 6 197.20 2 199.20
326K1M/134DOVALA Jakub 2007 L.Žatec193.30 6 204.30 54 199.30
327K1M/135BOUČEK Jáchym 2007 Semily197.74 2 207.20 8 199.74
328K1M/136KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto200.60 0 228.70 4 200.60
329C1W/15ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto231.80 0 200.80 0 200.80
330C1M/56VÍT Matyáš 2009 KVS HK197.30 6 207.80 4 203.30
331C2M/20KRÁL Matěj
PINKAVA Matyáš
2008
2009
USK Pha
USK Pha
193.70 12 199.50 16 205.70
332C2X/21JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
208.70 2 201.70 4 205.70
333PWK/32RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand188.80 58 200.10 6 206.10
334C1M/57ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto219.20 6 204.80 2 206.80
335K1W/54KRISTL Anouk 2003 USK Pha197.00 10 4.00 999 207.00
336PWK/33KAREŠ Samuel 2009 Roudnice207.20 56 201.70 6 207.70
337C1W/16JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha226.60 8 202.30 6 208.30
338C1M/58FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand214.20 0 202.30 6 208.30
339K1M/137ZUNA Viilém 2007 Semily205.20 4 199.80 10 209.20
340K1W/55PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz201.90 8 204.20 12 209.90
341PWK/34BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.223.00 0 208.20 4 212.20
342PWK/35VANĚK Daniel 2008 KK Brand210.28 2 208.20 102 212.28
343PWK/36PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.262.10 4 209.10 4 213.10
344K1M/138MUK Jan 2005 Turnov228.70 2 203.40 10 213.40
345PWK/37HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand219.10 6 212.75 4 216.75
346PWK/38KEPŠTA Martin 2009 KK Brand211.20 6 216.70 16 217.20
347C1W/17BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov220.90 2 221.20 0 221.20
348C2X/22HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
213.60 8 228.10 56 221.60
349PWK/39FOLTÍN Radim 2010 KK Brand244.10 8 215.70 6 221.70
350PWK/40MRŮZEK David 2010 KK Brand220.50 6 216.30 6 222.30
351PWK/41VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand231.50 6 217.80 8 225.80
352PWK/42PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand225.00 10 240.80 10 235.00
353C2M/21VOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
283.30 10 223.00 14 237.00
354PWK/43INDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK245.64 54 240.30 2 242.30
355C2M/22HUBAČÍK Josef
ZUNA Viilém
2006
2007
Semily
Semily
243.00 10 241.80 6 247.80
356PWK/44ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand238.40 10 242.20 18 248.40
357K1W/56ŽANTOVÁ Zuzana 1988 Trutnov237.70 14 4.00 999 251.70
358C1W/18VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.253.80 0 261.20 4 253.80
359PWK/45MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov299.60 8 245.40 56 301.40
Oddíl

Historie procházení