Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném

01.09.2018   USD České Vrbné
ředitel: Oldřích Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava77.29 0 74.35 0 74.35
2K1M/2KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.86.62 2 78.36 0 78.36
3C1M/1URBAN Michal 2004 2 Šumperk79.59 2 82.78 2 81.59
4K1W/1KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc83.29 2 82.32 0 82.32
5K1M/3NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc78.66 4 78.92 50 82.66
6K1M/4STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB81.41 2 83.64 0 83.41
7K1M/5TURNER Karel 2004 2 Sušice83.18 4 84.46 0 84.46
8K1M/6SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice84.58 2 83.34 2 85.34
9C1M/2RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm86.85 2 85.70 0 85.70
10K1M/7VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.81.97 4 85.15 6 85.97
11K1M/8CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.86.23 50 86.43 0 86.43
12K1M/9HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy83.46 4 80.62 6 86.62
13K1M/10VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor86.95 0 86.24 8 86.95
14C1W/1KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc87.03 0 89.12 2 87.03
15K1W/2ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB85.69 2 86.53 2 87.69
16K1M/11JINEK Hugo 2005 2 USK Pha88.15 0 155.58 6 88.15
17K1W/3GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice89.39 0 91.67 4 89.39
18K1M/12GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc89.44 0 100.22 4 89.44
19K1M/13RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm87.76 50 85.51 4 89.51
20K1M/14URBAN Michal 2004 2 Šumperk87.77 2 100.50 4 89.77
21C1M/3POLLERT Jan 2005 2 USK Pha90.14 0 89.55 2 90.14
22C1M/4ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB91.36 4 88.28 2 90.28
23K1M/15ZACH Radovan 2005 2 KK Brand90.68 4 90.12 2 92.12
24K1M/16KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc92.14 0 90.65 4 92.14
25K1M/17GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice96.39 2 92.17 0 92.17
26C1M/5BEIER Matouš 2004 2 Trutnov92.18 0 103.98 154 92.18
27K1M/18PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha92.47 0 95.74 8 92.47
28K1M/19HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak85.65 8 84.74 8 92.74
29C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha86.77 6 91.77 2 92.77
30K1W/4ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha93.44 0 109.68 54 93.44
31K1W/5DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc96.53 2 93.58 0 93.58
32K1M/20KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor101.22 0 94.00 0 94.00
33K1W/6RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc98.53 6 94.69 0 94.69
34K1W/7JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc97.28 4 92.84 2 94.84
35K1M/21BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand93.07 2 98.54 6 95.07
36K1M/22KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB111.28 8 93.93 2 95.93
37C1M/7HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn96.07 0 93.98 2 95.98
38K1M/23ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice96.98 4 96.17 0 96.17
39K1M/24CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha108.76 4 92.32 4 96.32
40C1W/2MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha98.01 2 94.70 2 96.70
41K1M/25NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB99.29 4 96.85 0 96.85
42K1M/26FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.93.02 54 93.02 4 97.02
43C1M/8JIRAS Filip 2005 2 USK Pha93.06 4 98.22 2 97.06
44K1W/8NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.93.44 4 95.10 2 97.10
45C1W/3SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.97.27 0 101.45 2 97.27
46K1M/27ŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand100.11 2 97.73 0 97.73
47K1W/9SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK98.40 4 97.77 0 97.77
48K1W/10HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn98.07 2 96.09 2 98.09
49K1M/28ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha96.26 2 96.13 10 98.26
50K1W/11SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.94.74 4 92.98 6 98.74
51K1M/29SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice101.39 2 97.16 2 99.16
52K1M/30MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice99.22 0 97.70 4 99.22
53C1M/9KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc93.24 6 96.26 4 99.24
54C1W/4DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc101.49 6 99.29 0 99.29
55K1M/31ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha93.32 6 106.58 54 99.32
56C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha99.76 0 100.11 0 99.76
57C1M/10VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor99.33 4 95.76 4 99.76
58K1W/12MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha99.50 2 99.76 0 99.76
59K1W/13TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus98.53 4 97.84 2 99.84
60K1W/14TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB95.87 4 91.87 56 99.87
61K1M/32ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice97.92 2 95.61 8 99.92
62K1M/33MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc97.46 54 98.18 2 100.18
63C1M/11DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK103.26 4 98.86 2 100.86
64K1M/34HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK102.76 4 101.31 0 101.31
65K1M/35CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy97.43 4 102.14 6 101.43
66C1M/12MRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava102.48 2 97.53 4 101.53
67K1M/36FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.57 0 101.12 4 101.57
68K1M/37POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand100.50 12 95.84 6 101.84
69K1M/38ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc101.85 0 113.63 2 101.85
70C1M/13POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha98.14 10 99.94 2 101.94
71K1W/15DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk101.97 0 104.69 0 101.97
72K1M/39BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy98.09 4 107.12 12 102.09
73K1M/40HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand105.49 2 102.15 0 102.15
74K1M/41ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha120.39 62 94.38 8 102.38
75C1M/14INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK100.59 2 102.70 2 102.59
76C1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB101.81 2 100.83 2 102.83
77K1M/42VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand103.59 4 103.02 0 103.02
78C1M/15VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.99.49 4 105.95 2 103.49
79K1M/43BEIER Alva 2005 3+ Trutnov99.12 8 102.26 2 104.26
80K1M/44NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor103.92 2 102.91 2 104.91
81K1M/45PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz101.47 4 103.92 6 105.47
82K1M/46HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice103.53 2 104.20 2 105.53
83K1M/47NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.00 0 105.62 0 105.62
84K1M/48VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand105.73 0 129.64 2 105.73
85K1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha103.23 52 106.25 0 106.25
86K1W/17MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava106.40 0 119.91 2 106.40
87K1M/49SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno126.29 2 102.67 4 106.67
88K1M/50ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB112.37 54 96.82 10 106.82
89K1M/51HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk102.50 10 102.92 4 106.92
90K1M/52ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc105.18 2 125.80 2 107.18
91K1W/18PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky101.31 6 103.30 4 107.30
92C1W/7NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.136.19 12 105.98 2 107.98
93C2M/1ŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
107.99 0 108.28 6 107.99
94C1M/16VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor104.01 4 116.57 2 108.01
95K1M/53DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno116.67 6 106.06 2 108.06
96K1M/54VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor114.78 4 100.10 8 108.10
97K1M/55STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc104.43 4 108.20 0 108.20
98K1M/56VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice107.39 2 102.26 6 108.26
99K1W/19ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha108.23 4 106.69 2 108.69
100K1W/20FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami104.72 4 119.32 2 108.72
101K1M/57KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand104.95 4 117.60 6 108.95
102K1M/58SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.96 52 105.22 4 109.22
103K1M/59URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc105.39 4 112.62 6 109.39
104K1W/21HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.27 2 107.50 2 109.50
105K1M/60VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand106.11 4 105.41 10 110.11
106K1W/22HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc104.51 6 123.60 6 110.51
107K1M/61HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc106.60 4 114.34 0 110.60
108K1W/23KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha108.68 2 118.04 0 110.68
109C1M/17RETEK Václav 2007 3 Olomouc127.39 12 110.91 0 110.91
110K1M/62POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha104.99 6 115.45 2 110.99
111K1M/63BENDA Jan 2005 3+ Roudnice107.06 4 111.65 2 111.06
112K1M/64ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak109.08 2 114.64 6 111.08
113K1M/65RETEK Toman 2007 3+ Olomouc109.22 2 111.96 4 111.22
114K1M/66PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice116.08 8 111.61 0 111.61
115K1M/67HAUCK Marek 2007 3 KVS HK110.43 2 110.81 8 112.43
116K1W/24ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor110.61 2 120.53 2 112.61
117K1M/68PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná118.74 6 110.65 2 112.65
118C1M/18ŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand136.51 4 112.88 0 112.88
119K1M/69BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.110.45 4 104.94 8 112.94
120C2M/2CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
111.93 8 106.98 6 112.98
121K1M/70ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha107.30 10 109.00 4 113.00
122C2M/3BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
115.70 8 109.65 4 113.65
123K1M/71KUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand130.56 2 111.67 2 113.67
124K1M/72VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště120.03 8 105.83 8 113.83
125K1M/73TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand114.06 2 108.08 6 114.08
126K1M/74KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc103.30 50 110.32 4 114.32
127K1M/75SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha110.56 4 126.23 100 114.56
128C1M/19HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK111.41 4 112.78 2 114.78
129K1W/25DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK108.78 6 126.64 4 114.78
130K1M/76RETEK Václav 2007 3+ Olomouc116.71 10 110.96 4 114.96
131K1M/77PETR Lukáš 2004 3 KK Brand113.12 2 128.89 2 115.12
132C2X/1JANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
118.11 6 111.24 4 115.24
133C1M/20RETEK Toman 2007 3 Olomouc114.64 2 115.27 0 115.27
134K1M/78BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha115.90 6 113.28 2 115.28
135K1M/79JIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.4.00 999 109.36 6 115.36
136C1M/21KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc121.30 6 111.99 4 115.99
137K1W/26SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha112.66 6 114.07 2 116.07
138C1M/22STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc119.84 2 116.40 0 116.40
139K1M/80BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha106.53 10 106.77 12 116.53
140K1W/27BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice112.71 4 126.37 2 116.71
141K1M/81STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov113.07 4 112.94 4 116.94
142C1W/8TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB109.02 8 119.29 4 117.02
143C1M/23PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB113.16 4 116.46 2 117.16
144K1W/28RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná120.01 2 113.19 4 117.19
145C2M/4ČERNÍK Štěpán
JIRAS Filip
2006
2005
3 USK Pha
USK Pha
115.21 2 1.00 999 117.21
146C1W/9RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc112.21 12 113.27 4 117.27
147K1W/29ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy129.85 6 111.33 6 117.33
148K1W/30KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.111.64 6 118.78 4 117.64
149C1M/24MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc118.02 0 125.05 0 118.02
150K1M/82LOUN Matěj 2004 3 Šumperk146.51 62 116.05 2 118.05
151K1W/31VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc124.68 4 112.24 6 118.24
152K1M/83SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc112.25 8 112.29 6 118.29
153K1M/84ZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí112.70 6 144.34 4 118.70
154C1W/10HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn114.94 4 116.78 2 118.78
155K1M/85INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK122.55 2 115.53 4 119.53
156K1W/32KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc126.16 2 115.77 4 119.77
157C1M/25VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.127.01 2 113.96 6 119.96
158K1W/33BURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha130.04 2 116.07 4 120.07
159K1M/86BLÁHA Vojtěch 2006 3 Tzunami136.87 10 112.25 8 120.25
160K1M/87ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand100.46 52 116.59 4 120.59
161K1W/34HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy112.73 8 140.32 4 120.73
162K1M/88MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav124.75 4 115.88 6 121.88
163C1M/26HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk119.94 2 120.19 2 121.94
164C1W/11MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava143.76 2 120.17 2 122.17
165K1W/35STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc116.56 6 131.35 4 122.56
166K1W/36BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.127.25 60 115.41 8 123.41
167C1W/12KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha153.09 50 121.56 2 123.56
168K1W/37TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy117.63 6 127.68 2 123.63
169K1M/89ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak115.69 8 126.51 4 123.69
170K1M/90JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc120.16 4 4.00 999 124.16
171C1M/27PANZER Martin 2007 3 Loko Plz138.96 6 122.26 2 124.26
172C1M/28ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.118.31 54 118.28 6 124.28
173K1M/91MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc124.09 2 125.01 0 125.01
174K1M/92ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto142.76 54 123.30 2 125.30
175K1W/38BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB123.44 2 131.20 4 125.44
176K1M/93POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc119.79 6 116.84 12 125.79
177K1W/39HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn108.92 52 121.94 4 125.94
178K1W/40ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava124.07 2 165.00 4 126.07
179K1M/94VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz114.16 12 139.26 2 126.16
180K1M/95ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha120.29 6 4.00 999 126.29
181K1M/96ŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami122.37 56 114.31 12 126.31
182C2M/5GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
122.77 4 131.43 6 126.77
183K1W/41MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK119.05 8 125.83 54 127.05
184C2M/6PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
119.12 8 135.79 8 127.12
185K1W/42ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto141.76 52 123.14 4 127.14
186K1M/97MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec125.18 2 135.50 2 127.18
187K1M/98ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí123.47 4 136.70 10 127.47
188C1M/29SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc121.60 6 138.09 6 127.60
189K1W/43MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc169.55 4 123.69 4 127.69
190K1M/99HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník124.65 10 120.08 8 128.08
191K1M/100ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy145.40 4 124.11 4 128.11
192C1M/30HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc148.47 6 124.48 4 128.48
193K1M/101SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav120.61 8 141.99 12 128.61
194C1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor135.41 8 122.67 6 128.67
195C1W/14HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn120.91 8 135.63 8 128.91
196K1M/102ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí127.26 2 130.19 6 129.26
197K1M/103FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 127.35 2 129.35
198K1M/104HADRABA Martin 2005 3 USK Pha121.44 8 141.38 52 129.44
199K1M/105PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha121.53 8 137.48 6 129.53
200K1W/44ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK121.57 8 126.89 12 129.57
201K1W/45MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno119.77 10 129.88 4 129.77
202K1M/106KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc135.13 4 124.69 6 130.69
203K1M/107STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná128.17 6 122.84 8 130.84
204C1W/15MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno135.09 10 122.92 8 130.92
205K1M/108KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB153.67 2 131.34 0 131.34
206K1W/46NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc130.44 2 138.87 4 132.44
207C2X/2ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
151.12 10 122.69 10 132.69
208K1M/109KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy131.00 2 140.02 6 133.00
209K1W/47STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc131.34 2 143.56 8 133.34
210C1W/16STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc131.21 4 134.39 0 134.39
211K1W/48STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK170.15 58 126.78 8 134.78
212K1W/49PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice115.42 54 127.92 8 135.92
213K1M/110KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha143.34 0 134.22 2 136.22
214K1M/110EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník132.04 62 122.22 14 136.22
215K1M/112NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.4.00 999 128.62 8 136.62
216K1M/113DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí135.87 6 131.98 6 137.98
217K1M/114BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand4.00 999 134.02 4 138.02
218C1M/31SAIDL František 2006 3 USK Pha147.37 6 132.04 6 138.04
219K1W/50NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand146.72 4 136.45 2 138.45
220C1W/17KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha128.65 10 142.84 4 138.65
221K1M/115BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno134.27 6 143.65 4 140.27
222C1W/18DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK1.00 999 134.34 6 140.34
223K1W/51JURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná134.04 56 138.58 2 140.58
224K1M/116DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB154.40 6 136.97 4 140.97
225K1W/52ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz135.68 6 114.13 102 141.68
226K1M/117HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy134.83 8 186.19 58 142.83
227K1M/118SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy157.83 4 138.85 4 142.85
228K1M/119KOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava1.00 999 139.21 4 143.21
229K1M/120STRATIL Filip 2006 3 Litovel139.68 8 142.12 2 144.12
230K1M/121NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice136.39 8 161.69 8 144.39
231C2X/3SOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
248.16 406 133.13 12 145.13
232C1W/19KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc183.24 54 139.22 6 145.22
233K1M/122PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec113.13 204 129.85 16 145.85
234K1M/123CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha144.20 2 125.65 56 146.20
235C2M/7VESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
223.07 8 138.72 8 146.72
236K1W/53JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná139.88 8 162.30 2 147.88
237C2M/8URBAN Jaroslav
ŠOTEK Adam
2004
2005
2 Olomouc
Olomouc
134.20 14 151.88 12 148.20
238K1M/124POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha151.73 52 146.60 4 150.60
239K1M/125BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště174.17 154 146.71 6 152.71
240C1W/20VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc150.83 4 162.84 54 154.83
241K1W/54CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy153.24 2 146.48 10 155.24
242K1M/126PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.136.85 58 149.52 6 155.52
243C2M/9ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
145.36 12 149.83 56 157.36
244C1W/21MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc159.66 2 179.28 2 161.66
245K1M/127NOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.160.30 58 154.50 8 162.50
246K1W/55RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor120.28 116 153.44 12 165.44
247K1W/56SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy1.00 999 158.29 8 166.29
248K1M/128KUTEK Michal 2006 3 USK Pha124.32 54 113.83 54 167.83
249C2X/4HANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
159.73 10 150.19 60 169.73
250K1M/129SAIDL František 2006 3+ USK Pha125.51 50 105.58 102 175.51
251K1M/130STROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava176.11 2 204.85 10 178.11
252C1M/32LOUN Matěj 2004 Šumperk1.00 999 173.52 10 183.52
253C1M/33VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand189.14 304 135.15 56 191.15
254K1W/57VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK143.33 52 1.00 999 195.33
255K1M/131POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí180.82 158 185.17 12 197.17
256C1W/22HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy213.34 4 191.92 8 199.92
257K1M/132KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.156.37 58 144.89 58 202.89
258K1M/133NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.1.00 999 148.16 60 208.16
259K1M/134POKORNÝ Ctibor 2005 3 Č.Kruml.1.00 999 204.17 8 212.17
260K1M/135HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB164.86 56 170.05 62 220.86
261C1M/34SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha1.00 999 176.49 56 232.49
262C1M/35PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.130.88 104 226.26 114 234.88
263K1W/58KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak179.82 60 178.92 56 234.92
264C1W/23STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc1.00 999 165.77 106 271.77
265C1W/24STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK169.90 156 150.67 154 304.67
266K1M/136BRÁZDA Šimon 2007 3 VSDK132.07 206 1.00 999 338.07
267K1M/137CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk141.38 208 115.03 316 349.38
Oddíl