Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

19.08.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1DAILLE Etienne 1989 9 CKC Vallée de l Ain85.16 0 84.94 0 84.94
2K1M/2THOMPSON Angus 1999 9 AUS86.92 0 86.93 0 86.92
3K1M/3BUTCHER Finn 1995 9 NZL85.58 2 87.98 2 87.58
4K1M/4DAWSON Mike 1986 9 NZL87.62 2 94.05 2 89.62
5K1M/5DANGEN Jack 1998 9 NZL88.89 2 100.57 4 90.89
6C1M/1ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha90.94 0 91.91 0 90.94
7K1M/6ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha89.81 2 90.81 4 91.81
8C1M/2JÁNĚ Jakub, 1990, Dukla B. JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.94.34 2 92.26 0 92.26
9K1W/1BOUZIDI Carole 1985 9 CKC Vallée de l Ain92.96 0 96.07 2 92.96
10K1M/7HEBORT Samuel 2004 9 KDV Slávia UK Bratislava95.16 2 91.49 2 93.49
11C1M/3URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk96.07 0 100.29 4 96.07
12K1M/8ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk93.11 4 90.16 6 96.16
13K1M/9DODANE Benjamin 1998 9 Villers le lac92.54 4 94.00 4 96.54
14K1M/10STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky95.18 50 92.91 4 96.91
15K1M/11ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy100.05 0 96.99 0 96.99
16K1M/12VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy98.20 0 97.71 0 97.71
17K1M/13ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky110.02 8 94.17 4 98.17
18K1M/14ZAEPFEL Yann 1999 9 Villers le lac96.18 2 98.69 4 98.18
19C1M/4KRÁL Adam 2003 2 USK Pha98.81 0 101.72 4 98.81
20K1M/15PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.122.03 54 98.88 0 98.88
21K1M/16ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky93.34 52 95.19 4 99.19
22K1M/17ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa108.86 0 99.23 0 99.23
23K1M/18VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy99.50 0 103.07 4 99.50
24K1M/19PRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.69 2 98.98 2 99.69
25K1W/2DAILLE Viviana 1998 9 CKC Vallée de l Ain100.05 0 112.42 6 100.05
26K1M/20SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec109.65 12 100.27 0 100.27
27K1W/3WEGMAN Martina 1990 9 NED96.44 4 105.09 2 100.44
28K1M/21HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.64 52 96.63 4 100.63
29K1M/22NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy100.84 0 99.47 2 100.84
30C1M/5PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy96.91 4 98.41 4 100.91
31K1M/23PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB107.96 4 97.47 4 101.47
32K1M/24BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand100.42 4 99.98 2 101.98
33K1M/25URBAN Michal 2004 2 Šumperk102.11 0 104.31 10 102.11
34K1M/26MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB101.64 2 102.25 0 102.25
35K1M/27FRENCL Josef 2002 2 USK Pha100.52 2 102.88 52 102.52
36C1M/6GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha102.61 2 101.11 2 103.11
37K1M/28KUBINEC Filip 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava100.10 54 99.42 4 103.42
38K1M/29KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec101.75 2 103.51 0 103.51
39C1M/7ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha113.20 2 102.41 2 104.41
40K1M/30ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice98.45 6 99.71 6 104.45
41C1M/8KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja104.52 0 110.46 4 104.52
42K1M/31STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.21 4 100.54 4 104.54
43K1M/32SELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kayak Moscow104.38 2 100.65 4 104.65
44K1M/33VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.08 4 101.44 4 105.44
45K1W/4KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy111.26 2 106.10 0 106.10
46K1W/5BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha106.46 0 112.29 2 106.46
47C1M/9VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy106.86 0 112.65 0 106.86
48K1M/34DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy104.92 4 106.19 2 108.19
49K1M/35SAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.68 2 106.53 2 108.53
50C1M/10VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.54 0 113.32 0 108.54
51K1M/36KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.110.06 4 107.16 2 109.16
52K1M/37TALIGA Lukáš 2003 9 KDV Slávia UK Bratislava107.18 2 112.67 6 109.18
53K1M/38TSVETKOV Nikita 2004 9 ww kids117.81 6 107.25 2 109.25
54K1M/39VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.113.75 6 105.26 4 109.26
55K1M/40JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky110.79 4 107.96 2 109.96
56K1W/6BARTOŠOVÁ Lucia 2003 9 KDV Slávia UK Bratislava117.15 4 106.07 4 110.07
57K1W/7KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky112.05 0 110.28 0 110.28
58K1W/8CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.108.48 2 117.66 10 110.48
59K1M/41VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.14 4 106.80 4 110.80
60C1M/11SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.110.90 2 107.05 4 111.05
61K1M/42DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha116.61 4 107.06 4 111.06
62C1M/12URBAN Michal 2004 2 Šumperk107.18 4 110.12 4 111.18
63K1M/43HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec110.35 8 107.43 4 111.43
64K1M/44POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami109.59 2 108.89 4 111.59
65K1M/45ROMASHKIN Dmitry 1968 9 DK Kayak Moscow109.66 2 113.10 0 111.66
66C1M/13KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov111.81 0 128.28 0 111.81
67K1M/46TURNER Karel 2004 2 Sušice111.66 2 109.92 2 111.92
68K1M/47GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa124.48 2 106.00 6 112.00
69K1M/48KYSELA David 1977 2 Kralupy121.59 2 110.12 2 112.12
70K1M/49SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice106.74 6 102.73 56 112.74
71K1M/50MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.21 0 105.34 54 113.21
72K1M/51ZIFČÁK Štefan 1977 3+ SKVS ČB125.94 52 111.51 2 113.51
73K1W/9MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy109.89 4 112.03 4 113.89
74K1M/52TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.26 56 107.89 6 113.89
75K1W/10HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy114.39 0 112.37 2 114.37
76K1M/53ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha110.70 4 115.41 10 114.70
77K1M/54CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.121.32 2 110.87 4 114.87
78C2M/1SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
115.30 2 113.05 2 115.05
79K1M/55BAKO David 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava102.10 50 111.45 4 115.45
80K1M/56LAZAREV Viktor 2003 9 ww kids112.06 4 127.52 2 116.06
81K1M/57CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy116.24 0 141.86 10 116.24
82C1M/14VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.19 0 114.28 2 116.28
83K1W/11POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.34 2 115.19 4 116.34
84K1W/12VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha115.59 2 114.96 2 116.96
85K1M/58MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak124.35 12 115.12 2 117.12
86C2M/2BOUZIDI Carole
DAILLE Etienne
1985
1989
9 CKC Vallée de l Ain
CKC Vallée de l Ain
4.00 999 113.14 4 117.14
87C2X/1BOUZIDI Carole
DAILLE Etienne
1985
1989
9 CKC Vallée de l Ain
CKC Vallée de l Ain
4.00 999 113.14 4 117.14
88K1M/59ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.113.33 4 114.66 8 117.33
89K1M/60VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha114.42 4 115.88 2 117.88
90K1W/13RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha121.52 2 116.27 2 118.27
91K1M/61HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak123.80 4 114.40 4 118.40
92K1M/62BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk112.84 6 139.99 10 118.84
93K1W/14TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB115.63 4 127.97 6 119.63
94C1M/15KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov117.89 2 134.28 6 119.89
95K1W/15HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK131.74 4 119.50 2 121.50
96K1W/16SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.116.61 6 115.59 6 121.59
97K1W/17DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk119.75 2 122.25 4 121.75
98K1M/63MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.127.37 56 118.07 4 122.07
99K1M/64PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB118.70 58 122.33 0 122.33
100K1M/65KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand118.76 4 133.47 2 122.76
101K1W/18ROMASHKINA Katerina 1974 9 DK Kayak Moscow120.83 2 126.44 10 122.83
102K1M/66JINEK Hugo 2005 2 USK Pha119.02 4 119.28 8 123.02
103K1M/67SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice131.00 10 123.37 0 123.37
104K1M/68HRON Robin 1979 2 Kralupy135.12 4 117.53 6 123.53
105K1M/69KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB133.56 6 115.67 8 123.67
106K1M/70ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha118.91 6 132.28 6 124.91
107K1W/19FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha123.33 2 123.41 2 125.33
108C1M/16JIRAS Filip 2005 2 USK Pha116.36 10 119.38 6 125.38
109C1W/1FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha119.70 6 118.92 12 125.70
110K1M/71ZACH Radovan 2005 2 KK Brand1.00 999 123.84 2 125.84
111K1W/20ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha122.07 4 134.70 2 126.07
112K1W/21ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha118.13 8 127.31 0 126.13
113C1M/17ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB116.68 10 119.53 100 126.68
114C1M/18VAVRLA Adam 2000 3+ KK Opava121.54 6 127.56 4 127.54
115K1M/72POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand122.05 6 126.51 8 128.05
116C1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha128.45 0 138.59 2 128.45
117C1M/19HAUCK Marek 1977 2 KVS HK127.66 4 126.64 2 128.64
118C1M/20WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn123.46 6 127.85 8 129.46
119C1W/3CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.138.14 2 123.63 6 129.63
120K1M/73BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy127.20 4 131.41 2 131.20
121K1M/74PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha140.37 4 123.61 8 131.61
122K1M/75FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice138.69 4 127.76 4 131.76
123C1M/21POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha125.51 8 134.89 6 133.51
124K1M/76GROTOV Alex 1975 9 DK Kayak Moscow164.45 2 131.76 2 133.76
125K1W/22ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha136.80 6 136.43 0 136.43
126K1M/77HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk133.48 6 133.05 4 137.05
127C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.135.08 6 135.54 2 137.54
128K1W/23PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky133.22 6 132.01 10 139.22
129K1W/24HURBANOVÁ Gabriela 2004 9 KDV Slávia UK Bratislava1.00 999 128.77 12 140.77
130K1M/78VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand1.00 999 141.27 2 143.27
131K1M/79PASTUKHOV Mikhail 1967 9 DK Kayak Moscow139.36 4 142.33 6 143.36
132K1W/25HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy159.37 6 143.70 2 145.70
133C1M/22KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn139.65 8 139.66 12 147.65
134K1M/80HAUCK Marek 2007 3 KVS HK142.80 6 168.86 8 148.80
135K1W/26DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky1.00 999 138.38 14 152.38
136K1M/81LOUN Matěj 2004 3 Šumperk147.78 8 181.87 14 155.78
137K1M/82ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy176.90 6 148.13 8 156.13
138K1M/83ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk1.00 999 146.83 12 158.83
139K1W/27ALTMAN Isabella 2007 9 PWRC185.08 8 156.77 8 164.77
140K1W/28PODOBRYAEVA Nina 2005 9 ww kids176.75 10 178.49 8 186.49
141K1M/84SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy151.74 202 170.21 18 188.21
142K1M/85PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec201.63 6 179.98 12 191.98
143C1M/23ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB206.23 58 193.09 6 199.09
144K1M/86MIKHAYLOV Vladislav 2004 9 ww kids170.20 154 185.97 20 205.97
145K1M/87ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha167.21 56 154.23 58 212.23
146K1M/88VOLNOV Maksim 2005 9 ww kids163.15 52 159.80 60 215.15
147K1W/29TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy1.00 999 161.25 66 227.25
148K1W/30GOLIKOVA Alena 2003 9 ww kids174.24 312 337.13 66 403.13
Oddíl