Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

18.08.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1DAILLE Etienne 1989 9 CKC Vallée de l Ain86.34 0 88.49 0 86.34
2K1M/2HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.77 0 86.88 0 86.77
3K1M/3ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky94.39 0 99.45 0 94.39
4K1M/4DODANE Benjamin 1998 9 Villers le lac97.64 0 96.93 2 97.64
5K1M/5ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.78 2 97.33 2 97.78
6K1M/6BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.19 0 98.73 0 98.73
7K1M/7PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.100.06 2 97.91 2 99.91
8K1W/1HILGERTOVÁ Štěpánka, 1968, Dukla B. HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.102.27 6 99.92 0 99.92
9K1W/2BOUZIDI Carole 1985 9 CKC Vallée de l Ain99.22 2 97.98 2 99.98
10K1M/8STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.12 0 99.37 6 100.12
11K1M/9VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy100.28 0 98.57 4 100.28
12K1M/10VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava100.55 0 116.51 104 100.55
13K1M/11HUET Lubin 2001 9 Bretagne100.65 0 104.93 0 100.65
14K1M/12PRELL Pavel 1976 2 Kralupy99.22 4 100.88 0 100.88
15K1M/13HELLO Joris 2002 9 Bretagne101.35 0 95.90 54 101.35
16C1M/1KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2 USK Pha101.48 0 104.76 2 101.48
17K1M/14HEBORT Samuel 2004 9 KDV Slávia UK Bratislava97.68 52 99.98 2 101.98
18K1M/15VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky96.62 58 100.02 2 102.02
19K1M/16DUBOIS Martin 2002 9 Bretagne102.18 0 108.21 6 102.18
20K1M/17ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa103.26 0 102.35 0 102.35
21K1M/18CASTRYCK Titouan 2004 9 Bretagne102.79 0 104.62 6 102.79
22K1M/19PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB102.58 6 102.82 0 102.82
23K1M/20KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec104.43 0 103.31 0 103.31
24C1M/2MIZZI Julien 2001 9 Bretagne101.48 2 105.19 2 103.48
25K1M/21ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.56 2 109.58 60 103.56
26K1M/22NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy106.49 0 101.94 2 103.94
27K1M/23PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa103.96 0 107.23 56 103.96
28K1M/24DEBLIQUY Mewen 2003 9 Bretagne102.01 2 105.95 0 104.01
29K1M/25DUBOIS Clement 2002 9 Bretagne102.39 2 113.75 4 104.39
30K1M/26VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.119.02 6 102.59 2 104.59
31K1M/27ZAEPFEL Yann 1999 9 Villers le lac102.85 2 102.92 12 104.85
32K1M/28ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy105.07 0 105.18 0 105.07
33K1M/29KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.114.05 4 105.15 0 105.15
34K1M/30BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand108.29 0 105.54 0 105.54
35C1M/3SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.106.87 0 103.56 2 105.56
36K1M/31MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.05 0 104.90 4 106.05
37K1M/32FRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.31 2 104.96 52 106.31
38K1M/33KUBINEC Filip 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava107.67 2 105.01 2 107.01
39C1M/4PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy109.29 2 103.02 4 107.02
40K1M/34JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.107.65 0 105.45 6 107.65
41C1M/5LE MEUR Glen 2002 9 Bretagne107.68 0 124.43 0 107.68
42K1W/3DAILLE Viviana 1998 9 CKC Vallée de l Ain106.16 2 104.30 6 108.16
43K1M/35CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.117.25 2 106.35 2 108.35
44K1M/36SELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kayak Moscow109.21 6 105.29 4 109.29
45C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha111.87 2 109.46 0 109.46
46K1M/37HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.77 4 105.16 8 109.77
47K1W/4CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.112.09 10 107.87 2 109.87
48C1M/7ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha113.08 6 109.88 0 109.88
49K1M/38BAKO David 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava107.45 4 107.14 6 111.45
50K1M/39SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice111.60 0 109.45 52 111.60
51K1M/40VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy110.42 2 111.61 0 111.61
52K1M/41SAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.35 4 106.04 6 112.04
53K1M/42GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa109.97 4 106.23 6 112.23
54C1M/8DEBLIQUY Mewen 2003 9 Bretagne112.70 0 108.45 4 112.45
55K1M/43SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.51 4 109.20 6 112.51
56K1M/44STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky110.60 2 108.62 102 112.60
57K1M/45ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim110.72 2 111.01 2 112.72
58K1M/46ZIFČÁK Štefan 1977 3+ SKVS ČB121.84 12 108.81 4 112.81
59K1M/47DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy108.92 4 123.82 6 112.92
60K1W/5KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy117.99 2 111.00 2 113.00
61K1M/48TALIGA Lukáš 2003 9 KDV Slávia UK Bratislava109.03 4 114.41 2 113.03
62K1M/49MIZZI Julien 2001 9 Bretagne110.74 6 113.32 0 113.32
63K1M/50GORVO Noe 2004 9 Bretagne112.79 6 111.53 2 113.53
64K1M/51JOLY Loic 1995 9 Villers le lac111.62 2 116.45 8 113.62
65K1M/52TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn109.94 4 110.72 4 113.94
66C1M/9SALMON Marin 2003 9 Bretagne115.97 10 112.17 2 114.17
67K1M/53HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha112.34 2 113.40 4 114.34
68C1M/10KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja112.84 6 114.42 0 114.42
69C1M/11GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.48 6 121.38 4 115.48
70K1M/54JINEK Hugo 2005 2 USK Pha111.49 4 141.37 4 115.49
71K1W/6CASTRYCK Camille 2003 9 Bretagne119.68 6 113.58 2 115.58
72K1W/7TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB113.62 2 153.94 10 115.62
73C1M/12HUET Lubin 2001 9 Bretagne127.41 4 107.96 8 115.96
74K1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy115.26 6 111.98 4 115.98
75K1W/9BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha112.12 4 115.08 4 116.12
76K1M/55ROMASHKIN Dmitry 1968 9 DK Kayak Moscow116.15 0 114.89 10 116.15
77C1M/13ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB112.79 4 114.31 62 116.79
78K1M/56POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami112.93 4 117.00 14 116.93
79C1M/14POLLERT Jan 2005 2 USK Pha116.33 2 112.35 8 118.33
80K1W/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha123.97 8 116.56 2 118.56
81K1M/57KYSELA David 1977 2 Kralupy114.58 4 114.48 6 118.58
82K1M/58TSVETKOV Nikita 2004 9 ww kids116.72 2 124.93 6 118.72
83K1M/59TURNER Karel 2004 2 Sušice121.87 108 114.97 4 118.97
84K1W/11KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky115.19 4 126.69 4 119.19
85K1M/60MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.27 6 116.94 6 119.27
86C2M/1SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
119.79 0 117.67 4 119.79
87K1M/61ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.117.93 2 119.87 8 119.93
88K1M/62VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha118.62 12 116.21 4 120.21
89C1M/15VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav118.34 2 133.29 8 120.34
90K1W/12HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK120.60 4 116.40 4 120.40
91C1W/1CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.123.54 6 120.82 0 120.82
92K1M/63CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy114.64 110 116.35 6 122.35
93K1M/64DEBLIQUY Elouan 2006 9 Bretagne129.85 0 120.65 2 122.65
94C1M/16VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.84 6 121.05 2 122.84
95K1W/13HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.33 6 153.19 6 123.33
96K1M/65ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha130.10 52 120.00 4 124.00
97K1W/14ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha122.18 2 123.14 6 124.18
98K1M/66MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.116.71 8 130.63 58 124.71
99C1M/17WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn127.13 2 120.81 4 124.81
100K1M/67DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha119.95 54 121.02 4 125.02
101K1W/15ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha117.93 12 115.91 10 125.91
102K1M/68PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB124.17 10 118.08 8 126.08
103K1W/16VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha118.47 8 117.00 18 126.47
104C1M/18NOYALET Gwenole 2003 9 Bretagne119.34 8 118.48 8 126.48
105K1M/69HRON Robin 1979 2 Kralupy122.63 4 118.83 10 126.63
106K1W/17FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha127.25 12 120.85 6 126.85
107K1W/18REGNIER Romane 2004 9 Bretagne121.26 6 127.10 10 127.26
108K1M/70LAZAREV Viktor 2003 9 ww kids127.57 56 120.13 8 128.13
109K1W/19SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.122.80 8 124.58 4 128.58
110K1M/71PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha139.47 8 125.09 4 129.09
111K1W/20ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha126.71 6 123.47 6 129.47
112K1M/72ZACH Radovan 2005 2 KK Brand141.45 4 123.53 6 129.53
113K1M/73MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak122.84 56 123.65 6 129.65
114K1W/21MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha125.90 4 130.47 6 129.90
115K1M/74SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice123.97 6 127.01 4 129.97
116C1W/2MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha131.60 14 117.24 14 131.24
117K1W/22ROMASHKINA Katerina 1974 9 DK Kayak Moscow127.55 4 128.05 12 131.55
118K1W/23MARCHAND Eva 2003 9 Bretagne129.77 10 125.99 6 131.99
119K1M/75KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB147.19 2 132.48 0 132.48
120C1M/19HAUCK Marek 1977 2 KVS HK128.17 6 124.56 8 132.56
121K1W/24GRANGEON Clara 2003 9 Bretagne125.04 8 131.52 4 133.04
122K1M/76BENEŠ Petr 1975 2 Heletag132.85 54 122.26 12 134.26
123K1W/25PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky147.32 12 128.59 6 134.59
124C1M/20JIRAS Filip 2005 2 USK Pha128.77 6 125.72 154 134.77
125K1M/77ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha122.60 104 128.90 6 134.90
126C1W/3SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.133.89 4 131.46 4 135.46
127C1W/4CASTRYCK Camille 2003 9 Bretagne129.93 6 118.17 56 135.93
128C1W/5FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha126.66 12 130.11 6 136.11
129K1W/26BARTOŠOVÁ Lucia 2003 9 KDV Slávia UK Bratislava122.23 14 130.20 8 136.23
130K1M/78JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky128.48 8 127.93 58 136.48
131K1M/79FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice133.64 4 159.66 10 137.64
132C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha133.00 6 128.44 56 139.00
133K1M/80ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha131.06 8 112.15 204 139.06
134K1M/81KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand136.16 10 136.12 4 140.12
135K1M/82POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand128.99 12 141.39 4 140.99
136K1M/83PETR Lukáš 2004 3 KK Brand136.67 54 138.21 6 144.21
137C1W/7REGNIER Romane 2004 9 Bretagne139.47 12 132.95 12 144.95
138C1W/8MARCHAND Eva 2003 9 Bretagne139.09 6 150.59 10 145.09
139C1M/21KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn135.16 110 131.62 14 145.62
140C1M/22POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha147.15 108 136.38 10 146.38
141C1M/23ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB132.91 56 136.73 10 146.73
142K1M/84HAUCK Marek 2007 3 KVS HK137.90 12 148.33 56 149.90
143K1W/27HURBANOVÁ Gabriela 2004 9 KDV Slávia UK Bratislava136.32 14 164.19 14 150.32
144K1W/28DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky143.43 166 141.52 12 153.52
145K1W/29PODOBRYAEVA Nina 2005 9 ww kids148.26 6 156.22 0 154.26
146K1W/30BEUREL Louna 2003 9 Bretagne144.59 12 171.50 62 156.59
147K1M/85BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy162.78 10 151.28 6 157.28
148K1M/86HILGERT Luboš 1960 2 Dukla B.116.63 62 109.90 58 167.90
149K1W/31HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy168.76 62 160.85 10 170.85
150K1W/32ALTMAN Isabella 2007 9 PWRC1.00 999 180.11 4 184.11
151K1W/33POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor130.14 58 116.11 114 188.14
152K1M/87MIKHAYLOV Vladislav 2004 9 ww kids181.78 16 213.33 212 197.78
153K1M/88VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand142.67 108 192.22 8 200.22
154K1M/89GROTOV Alex 1975 9 DK Kayak Moscow157.45 60 144.78 62 206.78
155C2M/2TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB
 TESAŘOVÁ Hana
WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn WENDL Samuel
2004
2003
1 SKVS ČB
Horš.Týn
4.00 999 151.03 60 211.03
156C2X/1TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB
 TESAŘOVÁ Hana
WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn WENDL Samuel
2004
2003
1 SKVS ČB
Horš.Týn
4.00 999 151.03 60 211.03
157K1W/34TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy186.92 160 158.24 66 224.24
158C1W/9BEUREL Louna 2003 9 Bretagne269.22 62 195.23 64 259.23
159K1M/90ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy202.63 60 161.14 110 262.63
160K1M/91SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy143.67 158 1.00 999 301.67
161K1M/92PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec148.44 308 200.58 110 310.58
162K1M/93VOLNOV Maksim 2005 9 ww kids189.10 158 153.72 252 347.10
163C2M/3TURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel
ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice ŠVEJD Jakub
2004
2001
3 Sušice
Sušice
147.89 208 4.00 999 355.89
164K1W/35GOLIKOVA Alena 2003 9 ww kids1.00 999 155.92 452 607.92
Oddíl