Slalom O štít města Benátek

12.08.2018  
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky93.30 0 102.49 0 93.30
2K1M/2VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky90.81 4 96.55 0 94.81
3K1M/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.23 0 107.54 0 99.23
4K1M/4STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.12 2 102.52 0 102.12
5K1M/5VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy101.06 2 106.85 0 103.06
6K1M/6KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec104.01 0 111.95 0 104.01
7K1M/7PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice104.28 0 4.00 999 104.28
8K1M/8MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.102.33 2 103.63 50 104.33
9K1M/9KRČ Ladislav 1999 Dukla B.104.69 0 107.68 0 104.69
10K1M/10PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB103.22 2 110.83 2 105.22
11K1M/11STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky105.58 0 107.76 0 105.58
12K1M/12KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice102.31 4 108.41 0 106.31
13K1M/13SAHULA Matěj 2003 2 Benátky115.73 2 106.61 0 106.61
14C1M/1KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.108.62 0 109.96 0 108.62
15K1M/14JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.102.62 6 110.60 0 108.62
16K1M/15GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa106.69 2 112.57 2 108.69
17K1M/16RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm104.82 4 109.99 4 108.82
18K1M/17HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.67 4 108.85 0 108.85
19K1M/18ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.108.96 0 116.87 0 108.96
20C1M/2KAŠPAR Jonáš, 1991, Dukla B. KAŠPAR Jonáš 1991 Dukla B.120.91 8 109.39 0 109.39
21K1M/19SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice107.75 2 114.71 0 109.75
22K1M/20MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.83 2 116.82 0 109.83
23C1M/3INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK112.37 0 110.19 0 110.19
24K1M/21BÁČA Milan 1973 2 KK Brand108.28 2 115.44 0 110.28
25K1M/22ZACH Radovan 2005 2 KK Brand108.80 2 115.51 0 110.80
26K1M/23PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.23 2 116.29 0 111.23
27K1M/24PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.61 0 114.81 0 111.61
28K1M/25DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy111.88 0 117.54 0 111.88
29K1M/26MÍL Jakub 2003 2 Trutnov109.94 2 118.47 2 111.94
30K1M/27ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.112.09 0 114.71 0 112.09
31K1M/28VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.12 0 116.42 0 112.12
32K1M/29HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice110.53 2 113.13 0 112.53
33K1M/30JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky110.57 2 116.14 0 112.57
34K1M/31HEK Jan 1979 2 Roudnice115.35 0 113.02 0 113.02
35K1M/32KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa113.09 0 127.77 4 113.09
36K1M/33HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice113.13 0 114.65 0 113.13
37K1M/34SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec110.83 4 113.52 0 113.52
38K1M/35NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň113.09 4 113.60 0 113.60
39K1M/36DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.58 50 113.63 0 113.63
40K1M/37OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.89 0 115.07 0 113.89
41K1M/38HORÁK David 1976 2 Heletag113.94 0 118.73 0 113.94
42K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.09 0 113.95 0 113.95
43C1M/4MILLER Jan 1968 2 Turnov115.47 0 114.00 0 114.00
44K1M/39CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy114.10 0 121.19 0 114.10
45K1M/40ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha114.11 0 124.70 0 114.11
46C1M/5RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm114.22 0 114.20 2 114.22
47K1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha114.40 0 115.38 0 114.40
48K1M/41KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov114.71 0 115.54 0 114.71
49K1M/42JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.113.20 2 4.00 999 115.20
50C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha115.21 0 4.00 999 115.21
51K1M/43ŠULC Karel 2000 2 KK Brand111.99 4 116.87 0 115.99
52C1M/7KREMR Patrik 1972 2 USK Pha116.71 0 116.20 0 116.20
53C1M/8BEIER Matouš 2004 2 Trutnov117.30 2 116.21 0 116.21
54K1M/44ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.116.55 0 114.84 2 116.55
55K1W/3PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha116.64 0 117.95 0 116.64
56K1M/45KYSELA David 1977 2 Kralupy114.75 2 119.89 0 116.75
57K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky117.14 0 118.47 0 117.14
58C1M/9DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK118.47 0 117.63 0 117.63
59K1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.64 0 118.84 0 117.64
60K1M/46JINEK Hugo 2005 2 USK Pha123.25 6 117.68 0 117.68
61K1M/47HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily116.38 2 117.72 0 117.72
62K1W/6SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.117.80 0 117.93 0 117.80
63K1W/7HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK120.08 0 118.42 0 118.42
64K1M/48SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice118.50 0 126.94 0 118.50
65K1M/49PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha118.52 0 125.55 0 118.52
66C1M/10VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.123.03 4 118.61 0 118.61
67C1M/11HAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily120.66 0 116.75 2 118.75
68K1M/50ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha119.10 0 122.55 2 119.10
69C2M/1ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
119.16 0 4.00 999 119.16
70C1M/12VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav119.24 0 4.00 999 119.24
71K1M/51KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor119.29 0 121.60 0 119.29
72K1M/52ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha116.69 4 119.34 0 119.34
73K1M/53ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand119.36 0 126.88 0 119.36
74C1M/13VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy118.21 2 119.70 0 119.70
75K1W/8BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand119.73 0 122.30 4 119.73
76K1M/54VENC Ondřej 2007 3 KK Brand128.08 0 119.84 0 119.84
77K1M/55PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus120.12 0 125.99 50 120.12
78C1M/14BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.85 0 120.36 0 120.36
79K1W/9SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK118.51 2 124.47 4 120.51
80K1M/56KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand120.68 0 134.44 2 120.68
81C1M/15BEIER Artur 1970 2 Trutnov120.86 0 121.13 0 120.86
82K1W/10KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK121.41 0 120.05 2 121.41
83K1M/57MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.117.42 4 124.91 52 121.42
84C1M/16HAUCK Marek 1977 2 KVS HK121.46 0 122.49 2 121.46
85K1M/58HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.118.37 6 119.52 2 121.52
86C1W/1MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha121.74 0 123.49 0 121.74
87K1M/59BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov121.80 0 126.80 0 121.80
88K1M/60VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.83 0 124.85 0 121.83
89K1W/11KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy122.48 2 122.00 0 122.00
90C1M/17FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa122.52 0 125.96 0 122.52
91K1M/61LACINA Jakub 2003 2 Semily109.31 54 122.84 0 122.84
92K1W/12ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha122.94 0 125.42 0 122.94
93K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha125.82 6 120.96 2 122.96
94K1M/62BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy128.33 0 122.97 0 122.97
95C1M/18GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa123.16 0 121.80 2 123.16
96K1M/63PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník121.35 2 125.79 0 123.35
97K1W/14PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky121.97 50 121.64 2 123.64
98C1M/19DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK124.48 0 123.65 0 123.65
99K1M/64POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand124.58 2 123.68 0 123.68
100K1M/65NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor125.34 2 123.78 0 123.78
101K1W/15PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky124.04 2 123.89 0 123.89
102C1M/20HÁK Jiří 1952 2 Trutnov123.94 0 124.72 0 123.94
103K1M/66BUDÁK David 2003 3 Kadaň124.25 0 129.41 0 124.25
104K1M/67KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice127.17 0 122.49 2 124.49
105K1M/68PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz125.49 0 124.51 0 124.51
106K1W/16BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa124.63 0 128.32 2 124.63
107K1M/69FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice124.88 0 127.93 0 124.88
108K1M/70PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.122.93 2 127.10 0 124.93
109K1M/71KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV138.15 4 124.94 0 124.94
110K1M/72ZOUBEK Adam 2004 3+ Jablonec123.01 2 126.65 0 125.01
111C1M/21KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav125.13 0 126.91 0 125.13
112C1M/22INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK125.16 0 125.81 2 125.16
113K1W/17MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha124.46 4 123.20 2 125.20
114C1M/23MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov123.39 2 125.87 4 125.39
115C1M/24SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm130.03 0 125.40 0 125.40
116K1M/73PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.45 0 135.12 0 125.45
117K1M/74PETR Lukáš 2004 3 KK Brand123.47 2 128.52 0 125.47
118K1M/74JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV4.00 999 123.47 2 125.47
119K1M/76HYNEK Pavel 2003 3+ Semily123.49 2 5.00 0 125.49
120K1W/18BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa127.18 2 125.89 0 125.89
121K1M/77CINKO Radek 1993 3 Pardub.127.78 2 123.96 2 125.96
122K1W/19HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice127.42 0 126.24 0 126.24
123K1M/78VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily142.64 4 126.30 0 126.30
124K1M/79SAIDL František 2006 3+ USK Pha126.38 0 138.26 2 126.38
125C1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha124.71 2 126.82 0 126.71
126K1M/80ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník126.76 0 130.67 0 126.76
127K1M/81MANAS Adam 2004 3 Kadaň135.49 0 125.16 2 127.16
128C1M/25KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB130.06 0 127.79 0 127.79
129K1M/82HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand127.84 0 131.30 0 127.84
130K1W/20PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky127.99 0 127.13 2 127.99
131K1W/21BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky128.05 0 129.98 2 128.05
132K1M/83BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.126.31 52 126.30 2 128.30
133K1W/22ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha137.28 0 128.41 0 128.41
134K1M/84BÁČA Jakub 1994 KK Brand128.45 0 131.61 0 128.45
135C1M/26KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor126.91 2 126.55 2 128.55
136K1M/85TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand144.73 2 128.67 0 128.67
137K1M/86ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily128.68 0 130.61 0 128.68
138K1M/87JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.128.83 0 130.28 2 128.83
139K1M/88BEIER Alva 2005 3+ Trutnov129.06 0 134.92 0 129.06
140C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor129.35 0 132.49 0 129.35
141K1W/23HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa129.88 0 127.62 2 129.62
142K1W/24KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha129.64 0 128.93 2 129.64
143K1M/89LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha129.72 0 136.23 0 129.72
144K1M/90PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice130.54 0 130.03 0 130.03
145K1M/91VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště129.31 2 130.17 0 130.17
146K1M/92ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa129.58 2 130.52 0 130.52
147K1W/25LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily130.95 0 128.55 2 130.55
148C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.130.70 0 130.78 0 130.70
149C1M/27KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor141.31 4 129.23 2 131.23
150K1W/26SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice133.20 2 129.53 2 131.53
151C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
131.89 0 135.23 2 131.89
152K1M/93BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha130.57 2 130.31 50 132.57
153C2M/2PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
132.63 0 134.61 2 132.63
154K1W/27ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň134.63 0 132.68 0 132.68
155C2M/3HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
132.78 0 133.38 0 132.78
156C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.96 2 133.55 0 132.96
157K1M/94EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník135.09 2 131.03 2 133.03
158C1M/28KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor137.71 0 131.10 2 133.10
159C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha133.48 0 137.50 0 133.48
160K1M/95KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha133.97 0 139.99 0 133.97
161K1W/28KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.138.31 2 134.13 0 134.13
162K1W/29PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.24 2 135.24 2 134.24
163K1M/96KUTEK Michal 2006 3 USK Pha134.40 0 136.86 0 134.40
164K1M/97VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand134.41 0 141.58 0 134.41
165K1W/30ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy129.28 50 130.79 4 134.79
166K1M/98HAUCK Marek 2007 3 KVS HK125.91 52 132.80 2 134.80
167C1M/29PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník134.86 0 134.20 2 134.86
168C2M/5NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
158.31 0 135.00 0 135.00
169K1W/31DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky138.14 0 135.14 0 135.14
170K1M/99BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha136.91 0 135.61 0 135.61
171K1W/32SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha141.44 0 135.78 0 135.78
172K1M/100ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky135.97 0 134.28 2 135.97
173K1M/101BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand136.01 0 136.64 0 136.01
174C1M/30VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor137.05 0 136.57 0 136.57
175K1W/33HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy136.92 0 136.88 2 136.92
176K1M/102VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz135.56 2 141.58 4 137.56
177K1W/34BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily148.75 0 137.61 0 137.61
178C1M/31KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa147.71 4 137.68 0 137.68
179K1W/35ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily147.19 4 138.42 0 138.42
180K1W/36RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor138.43 0 143.64 0 138.43
181C1M/32ČERMÁK Vlastimil 1973 Štětí139.76 0 139.87 2 139.76
182C2M/6ČMEJREK Cyril
JINEK Hugo
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
137.82 2 143.11 0 139.82
183C1M/33VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor142.16 0 140.00 0 140.00
184C1M/34SAIDL František 2006 3 USK Pha140.59 0 153.50 0 140.59
185K1W/37ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK151.19 4 136.75 4 140.75
186K1W/38ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor138.77 2 148.42 2 140.77
187K1W/39BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice138.94 2 141.82 2 140.94
188K1M/103NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.164.97 2 139.07 2 141.07
189K1W/40MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK141.18 0 139.17 4 141.18
190C1M/35KRČ Ladislav 1999 Dukla B.141.41 0 159.29 2 141.41
191K1W/41NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand153.06 0 141.60 0 141.60
192K1M/104ČERMÁK Vlastimil 1973 Štětí170.68 54 141.91 0 141.91
193K1M/105BUREŠ Jan 1978 3 Sušice138.03 4 4.00 999 142.03
194K1W/42BURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha153.30 2 142.08 0 142.08
195PWK/1PLAS Tobiáš 2008 USK Pha140.27 2 152.98 10 142.27
196PWK/2RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor142.41 0 146.67 8 142.41
197C2M/7MÍL Jakub
KRUŤA Kryštof
2003
2000
3 Trutnov
Č.Lípa
140.42 2 157.89 8 142.42
198C1W/6ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha150.29 0 142.49 0 142.49
199C2M/8ŠRÁMEK Jaroslav
ŠRÁMEK Jiří
1957
1966
2 Č.Lípa
Rakovník
146.43 0 142.61 0 142.61
200C1M/36MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov150.93 4 143.24 0 143.24
201C1W/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor144.48 0 143.31 0 143.31
202K1M/106JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.18 4 143.62 0 143.62
203C1M/37EGERT Luděk 1971 Roztoky143.07 2 139.66 4 143.66
204PWK/3PETŘÍK Marek 2008 USK Pha143.76 0 173.35 8 143.76
205C1M/38PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník146.77 4 143.81 0 143.81
206C1M/39BOHATÝ Oto 2007 Třebech.143.61 2 139.91 4 143.91
207C1M/40ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha143.64 2 142.03 2 144.03
208C1M/41FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand142.53 2 142.02 6 144.53
209PWK/4PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha144.82 0 158.26 62 144.82
210C1W/8KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha144.36 2 142.96 2 144.96
211K1W/43PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník143.19 2 139.61 6 145.19
212C2X/2SOUČKOVÁ Lucie, 2004, KVS HK SOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
145.38 0 145.14 6 145.38
213K1M/107DOLEŽAL Michal 1967 9 SK VS Benátky148.06 0 143.41 2 145.41
214K1M/108HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy141.91 4 149.03 4 145.91
215C2X/3KRČ Ladislav
BÁČOVÁ Michaela
1999
1998
Dukla B.
KK Brand
143.94 2 174.92 2 145.94
216K1M/109CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha144.93 52 144.19 2 146.19
217PWK/5SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky142.45 4 151.63 4 146.45
218C1M/42PANZER Martin 2007 3 Loko Plz145.94 2 144.73 2 146.73
219K1M/110PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec147.90 0 151.17 0 147.90
220C2M/9SAHULA Matěj
JUDA Mikuláš
2003
2003
Benátky
Benátky
148.29 0 150.71 4 148.29
221C2M/10NOVÁK Václav
VÁLEK Michal
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
148.60 0 144.54 6 148.60
222C1M/43BEIER Alva 2005 Trutnov151.43 2 148.95 0 148.95
223C1M/44NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.149.29 0 260.46 2 149.29
224C2X/4HOUŠKOVÁ Kateřina
KRUŤA Kryštof
2003
2000
3 Č.Lípa
Č.Lípa
148.14 2 1.00 999 150.14
225C2X/5KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
151.80 2 146.97 4 150.97
226PWK/6INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK151.22 0 156.86 2 151.22
227K1M/111SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec161.44 0 149.52 2 151.52
228PWK/7SVOBODA Šimon 2008 Benátky138.93 54 137.54 14 151.54
229K1M/112CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag162.37 0 151.56 0 151.56
230C2M/11PECHAČ Jonáš
SAIDL František
2004
2006
3 USK Pha
USK Pha
151.62 0 151.53 2 151.62
231C1W/9ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha153.14 0 147.84 4 151.84
232K1W/44ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK150.31 2 165.12 8 152.31
233PWK/8SAMEK Petr 2008 Třebech.1.00 999 144.50 8 152.50
234K1M/113PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice157.87 2 150.57 2 152.57
235K1M/114WESTFAL Mattias 2004 Kralupy1.00 999 148.94 4 152.94
236C2X/6BEIER Artur
ŽANTOVÁ
1970
1998
Trutnov
Trutnov
151.56 2 155.91 8 153.56
237K1M/115NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice173.03 0 153.66 0 153.66
238C1M/45VENC Ondřej 2007 KK Brand157.78 4 154.46 0 154.46
239K1W/45SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy160.93 0 152.60 2 154.60
240C2X/7ČERVENKOVÁ Amélie
JINEK Hugo
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
155.37 0 154.16 2 155.37
241K1M/116POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha169.43 2 154.55 2 156.55
242PWK/9KRÁL Matěj 2008 USK Pha153.01 4 167.82 8 157.01
243PWC/1INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK157.01 0 168.95 0 157.01
244C2X/8KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
153.42 4 157.46 2 157.42
245K1W/46CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy160.42 0 159.10 0 159.10
246C2X/9MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
158.38 2 171.59 16 160.38
247C1M/46VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand162.23 0 160.00 2 162.00
248K1M/117BABOUČEK Ondřej 1977 WWC143.72 154 156.23 6 162.23
249K1W/47SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy178.17 6 157.70 10 167.70
250PWK/10ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy167.79 0 1.00 999 167.79
251PWK/11HRŇÁK MATOUŠ 2009 Kralupy164.63 4 187.38 158 168.63
252C2X/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
165.82 4 317.69 20 169.82
253C1W/10HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy171.08 0 168.22 2 170.22
254K1M/118SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily170.37 2 180.74 2 172.37
255PWK/12HORÁK David 2009 USK Pha173.85 2 182.51 58 175.85
256C2M/12HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
Heletag
USK Pha
4.00 999 176.83 0 176.83
257PWK/13LANGER Filip 2009 USK Pha173.24 4 174.13 12 177.24
258C1M/47PECHLÁT Adam 2007 Sušice197.76 10 175.75 4 179.75
259K1W/48VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand180.59 6 175.80 6 181.80
260PWK/14BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov184.44 0 184.37 50 184.44
261K1W/49HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.198.12 52 180.13 6 186.13
262C2X/11DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
198.18 2 4.00 999 200.18
263PWK/15RIANT Antonín 2010 VS Tábor202.86 4 1.00 999 206.86
264PWK/16PODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha214.54 4 251.71 210 218.54
Oddíl

Historie procházení