Slalom O štít města Benátek

11.08.2018  
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky99.11 0 98.97 0 98.97
2K1M/2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky99.07 0 4.00 999 99.07
3K1M/3VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky97.46 2 100.59 4 99.46
4K1M/4ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky100.67 2 100.55 0 100.55
5K1M/5BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.39 0 103.08 0 103.08
6K1M/6MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.106.18 0 105.26 0 105.26
7K1M/7KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice107.78 50 105.45 0 105.45
8K1M/8LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus105.58 0 103.61 2 105.58
9K1M/9NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy106.13 0 106.09 0 106.09
10K1M/10PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB107.19 0 108.23 0 107.19
11K1M/11PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa108.33 2 107.21 0 107.21
12K1M/12SAHULA Matěj 2003 2 Benátky107.43 0 116.03 8 107.43
13K1M/13JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.107.61 0 105.58 2 107.58
14K1M/14TŮMA Martin 1972 2 Hubertus108.51 0 109.86 6 108.51
15K1M/15KRČ Ladislav 1999 Dukla B.108.31 4 108.91 0 108.91
16K1M/16STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky108.99 0 110.40 2 108.99
17K1M/17HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy112.17 0 109.90 0 109.90
18K1M/18MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.110.58 0 112.28 0 110.58
19K1M/19PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.60 0 109.96 2 110.60
20K1M/20DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.40 0 112.49 0 111.40
21K1M/21BÁČA Milan 1973 2 KK Brand112.13 0 112.60 0 112.13
22K1M/22VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy108.14 4 107.16 50 112.14
23C1M/1INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK112.21 0 119.81 0 112.21
24C1M/2KAŠPAR Jonáš 1991 Dukla B.116.21 0 113.15 0 113.15
25K1M/23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec113.70 0 113.60 4 113.70
26K1M/24PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz113.32 2 111.78 2 113.78
27K1M/25RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm109.85 4 113.05 4 113.85
28K1M/26GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa112.21 2 112.89 2 114.21
29K1M/27HEK Jan 1979 2 Roudnice114.41 0 4.00 999 114.41
30K1M/28KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov114.96 0 118.32 2 114.96
31K1M/29LACINA Jakub 2003 2 Semily127.54 2 113.05 2 115.05
32K1M/30PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB115.27 0 114.23 2 115.27
33K1M/31ŠULC Karel 2000 2 KK Brand115.43 0 113.69 6 115.43
34K1M/32ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.91 0 117.14 2 115.91
35C1M/3MILLER Jan 1968 2 Turnov117.83 0 116.04 0 116.04
36C1M/4RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm120.03 0 116.31 0 116.31
37C1M/5KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.116.37 0 114.99 50 116.37
38K1M/33JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky116.10 2 116.53 0 116.53
39K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.59 0 116.86 0 116.59
40K1W/2PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha119.30 0 116.69 0 116.69
41K1M/34JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.116.86 0 117.63 2 116.86
42K1M/35HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice117.21 2 117.18 0 117.18
43K1M/36MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.120.03 2 115.20 2 117.20
44K1M/37ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.121.19 2 117.36 0 117.36
45K1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha116.64 2 117.37 0 117.37
46K1M/38HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice117.56 0 118.84 2 117.56
47K1M/39ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.4.00 999 117.96 0 117.96
48K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha120.40 2 118.00 0 118.00
49C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha118.94 0 118.37 0 118.37
50K1M/40NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň118.50 0 116.51 2 118.50
51K1M/41FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa118.59 0 119.61 4 118.59
52K1M/42OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.116.94 2 117.65 2 118.94
53K1M/43MÍL Jakub 2003 2 Trutnov116.67 4 115.08 4 119.08
54K1W/5SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.44 0 119.19 0 119.19
55K1M/44JINEK Hugo 2005 2 USK Pha121.86 0 117.41 2 119.41
56K1M/45TROCH Petr 1971 3+ Dv.Král.117.86 2 119.55 2 119.86
57C1M/7KREMR Patrik 1972 2 USK Pha117.92 2 118.15 2 119.92
58K1M/46VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.119.98 0 4.00 999 119.98
59K1W/6DANDOVÁ Anna 1988 Benátky120.54 0 118.16 2 120.16
60K1M/47KYSELA David 1977 2 Kralupy120.22 0 121.38 0 120.22
61C1M/8BEIER Matouš 2004 2 Trutnov120.27 0 125.58 2 120.27
62K1M/48HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.119.07 4 118.28 2 120.28
63K1M/49DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy118.79 2 125.74 2 120.79
64C1M/9NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus122.53 0 120.89 0 120.89
65K1W/7KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK120.98 0 121.00 2 120.98
66K1W/8SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK125.26 2 121.06 0 121.06
67K1W/9ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha124.94 2 121.09 0 121.09
68K1M/50ZACH Radovan 2005 2 KK Brand119.22 2 122.63 0 121.22
69C1M/10BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB124.64 0 121.26 0 121.26
70K1M/51ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha121.55 2 119.37 2 121.37
71C1M/11VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.122.93 2 121.38 0 121.38
72K1M/52BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy124.34 4 119.44 2 121.44
73K1W/10KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky121.55 0 120.34 2 121.55
74K1M/53CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha122.30 2 119.87 2 121.87
75C1M/12VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.93 0 120.23 2 121.93
76K1W/11TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus121.98 0 126.09 0 121.98
77C1M/13VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy122.56 0 122.07 0 122.07
78K1M/54BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.122.09 0 126.48 4 122.09
79K1W/12BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand119.88 4 122.65 0 122.65
80K1M/55PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus122.67 0 121.24 2 122.67
81K1M/56ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha122.68 0 124.88 2 122.68
82K1M/57JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV122.97 0 124.51 4 122.97
83C2M/1ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
121.05 2 4.00 999 123.05
84C1M/14BEIER Artur 1970 2 Trutnov123.06 0 122.62 2 123.06
85K1M/58ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha121.07 2 121.81 2 123.07
86C1M/15KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov122.94 2 123.20 0 123.20
87C1M/16GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa125.28 2 123.36 0 123.36
88K1M/59HORÁK David 1976 2 Heletag121.44 2 123.15 2 123.44
89K1M/60VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště119.46 4 131.53 0 123.46
90K1M/61CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy119.88 4 122.01 4 123.88
91C1M/17JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek125.33 0 124.05 0 124.05
92K1M/62KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV124.32 0 125.37 2 124.32
93C1M/18FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 124.38 0 124.38
94K1W/13KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy128.20 0 124.68 0 124.68
95K1W/14ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha124.96 2 124.75 0 124.75
96K1M/63ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha124.83 0 124.37 54 124.83
97K1W/15HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK125.13 2 122.88 2 124.88
98K1M/64POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand126.36 4 124.89 0 124.89
99K1W/16PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky126.72 2 122.90 2 124.90
100K1M/65KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa127.70 6 122.90 2 124.90
101C1M/19KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor126.29 0 125.20 0 125.20
102K1M/66KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor123.72 2 123.31 2 125.31
103C1M/20DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK123.86 2 123.52 2 125.52
104C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha125.80 0 126.35 0 125.80
105K1M/67HYNEK Pavel 2003 3+ Semily123.92 2 131.55 2 125.92
106K1W/17NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky129.61 2 126.10 0 126.10
107C1W/2MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha127.11 2 126.17 0 126.17
108K1M/68ZOUBEK Adam 2004 3+ Jablonec124.23 2 129.33 4 126.23
109K1M/69BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov127.74 0 126.25 0 126.25
110C2M/2ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
127.18 0 124.27 2 126.27
111K1W/18BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky132.16 0 126.33 0 126.33
112C1M/21HAUCK Marek 1977 2 KVS HK127.87 0 126.37 0 126.37
113K1M/70ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand126.02 6 126.38 0 126.38
114C1M/22MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov126.81 0 127.33 4 126.81
115K1M/71PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz125.82 2 127.02 0 127.02
116K1W/19BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa127.07 0 125.88 2 127.07
117K1W/20MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha127.31 0 138.42 4 127.31
118C1M/23KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav129.81 0 127.34 0 127.34
119K1W/21KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha127.47 0 128.74 0 127.47
120K1M/72FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice125.67 2 128.56 4 127.67
121K1M/73KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec125.80 2 128.55 0 127.80
122K1M/74ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník130.64 0 127.82 0 127.82
123K1M/75CINKO Radek 1993 3 Pardub.128.79 4 126.02 2 128.02
124C1M/24DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK128.52 2 128.32 0 128.32
125K1W/22PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky128.40 0 129.67 2 128.40
126K1M/76NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor124.81 4 126.42 2 128.42
127K1M/77DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus172.18 2 128.49 0 128.49
128C1M/25INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK129.93 0 128.71 0 128.71
129K1M/78PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha129.19 0 124.75 4 128.75
130C1M/26SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm130.21 0 129.01 0 129.01
131K1M/79KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand129.13 0 129.07 0 129.07
132C1M/27KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor133.02 0 129.10 0 129.10
133K1M/80PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.127.96 2 129.16 0 129.16
134K1W/23PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky132.76 0 129.17 0 129.17
135C1M/28LADÝŘ Karel 1972 KVS HK216.45 0 129.18 0 129.18
136K1M/81KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice137.18 2 127.34 2 129.34
137K1M/82HAUCK Marek 2007 3 KVS HK129.40 0 135.69 0 129.40
138C1M/29KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov125.43 4 123.78 8 129.43
139K1W/24ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň129.50 0 140.52 0 129.50
140C1M/30HÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.82 2 129.81 0 129.81
141K1M/83PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník133.28 52 129.89 0 129.89
142K1W/25BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa130.91 0 130.60 0 130.60
143K1M/84BÁČA Jakub 1994 KK Brand133.90 0 131.01 0 131.01
144C1M/31KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor132.41 0 131.08 0 131.08
145K1W/26SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice135.65 0 129.14 2 131.14
146K1M/85VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily131.75 0 130.77 52 131.75
147K1M/86LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha135.40 2 131.76 0 131.76
148K1M/87BUDÁK David 2003 3 Kadaň134.68 0 129.95 2 131.95
149C1M/32KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa130.44 2 151.20 6 132.44
150K1M/88NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor132.44 0 136.29 2 132.44
151C1M/33KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB131.74 2 132.60 0 132.60
152C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor133.35 0 132.91 0 132.91
153K1M/89BEIER Alva 2005 3+ Trutnov133.12 0 130.99 2 132.99
154C1M/34PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník134.56 0 133.03 0 133.03
155K1M/90PETR Lukáš 2004 3 KK Brand135.48 0 133.08 0 133.08
156K1M/91PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník133.11 0 133.59 0 133.11
157K1M/92PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice131.13 2 138.25 0 133.13
158K1M/93MANAS Adam 2004 3 Kadaň129.70 6 131.14 2 133.14
159K1M/94VENC Ondřej 2007 3 KK Brand134.51 0 133.87 0 133.87
160K1M/95SAIDL František 2006 3+ USK Pha130.96 4 134.22 0 134.22
161K1M/96HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand132.16 4 134.32 0 134.32
162C2M/3PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
134.35 0 137.83 0 134.35
163K1W/27ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy134.48 0 130.64 4 134.48
164K1M/97KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec132.61 2 149.29 2 134.61
165K1M/98TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand135.54 2 134.81 0 134.81
166C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.89 0 136.73 4 134.89
167C1W/4ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha134.90 0 135.90 0 134.90
168K1M/99VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor135.61 2 132.92 2 134.92
169PWK/1SVOBODA Šimon 2008 Benátky134.96 2 133.07 2 135.07
170C1W/5SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.135.62 2 135.19 0 135.19
171K1W/28ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha135.39 0 140.65 0 135.39
172K1W/29ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor135.98 0 135.53 0 135.53
173C1M/35ČERMÁK Vlastimil 1973 Štětí135.62 0 141.18 2 135.62
174C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
136.39 0 133.99 2 135.99
175K1W/30LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily137.40 0 136.06 0 136.06
176C1M/36VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor136.28 0 142.33 2 136.28
177K1M/100ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa138.17 0 136.42 0 136.42
178K1M/101ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky200.61 0 136.73 0 136.73
179K1M/102ČERMÁK Vlastimil 1973 Štětí136.76 0 135.95 2 136.76
180K1W/31PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice139.22 6 137.05 0 137.05
181K1M/103POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK137.08 0 140.13 2 137.08
182K1M/104PODUŠKA Patrik 1976 9 TJ Sokol Troja137.59 0 143.06 4 137.59
183K1W/32HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice133.39 50 137.67 0 137.67
184K1M/105ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily135.67 2 140.64 0 137.67
185K1M/106KUTEK Michal 2006 3 USK Pha136.06 2 144.86 6 138.06
186K1W/33KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.138.18 0 145.05 4 138.18
187C1W/6ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha138.46 0 138.34 4 138.46
188K1M/107BUREŠ Jan 1978 3 Sušice138.62 0 136.68 4 138.62
189K1W/34BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily145.32 0 138.69 0 138.69
190K1W/35CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy139.18 0 202.96 6 139.18
191K1M/108BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha141.37 0 139.24 0 139.24
192C1M/37VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor140.61 0 139.53 0 139.53
193K1W/36ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily142.51 0 139.77 0 139.77
194K1W/37SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha140.16 0 140.98 2 140.16
195K1W/38DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky140.65 0 136.23 4 140.23
196K1M/109NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.138.61 2 141.13 0 140.61
197K1M/110KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec140.71 0 141.35 2 140.71
198K1M/111VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz140.62 2 140.89 0 140.89
199K1W/39MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK141.06 0 151.78 8 141.06
200K1M/112CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha143.11 6 141.21 0 141.21
201C2M/5NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
141.51 0 140.66 2 141.51
202K1M/113KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha140.14 2 142.63 0 142.14
203C1M/38NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.144.11 0 142.23 0 142.23
204K1M/114FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand142.33 0 155.22 4 142.33
205K1M/115VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand141.98 6 140.43 2 142.43
206PWK/2LANGER Filip 2009 USK Pha146.48 0 143.02 0 143.02
207PWK/3RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor155.71 0 143.25 0 143.25
208C1M/39MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov149.75 0 143.37 0 143.37
209C1M/40ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha146.21 0 143.42 0 143.42
210PWK/4PLAS Tobiáš 2008 USK Pha149.51 2 143.72 0 143.72
211K1W/40RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor145.68 0 139.73 4 143.73
212PWK/5PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha146.21 4 145.01 0 145.01
213K1W/41HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy144.03 4 139.02 6 145.02
214K1M/116JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov144.89 2 145.13 0 145.13
215K1W/42PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník145.18 0 145.77 0 145.18
216PWK/6SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky148.09 0 145.21 0 145.21
217C1M/41BOHATÝ Oto 2007 Třebech.147.07 0 145.58 0 145.58
218K1M/117BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand155.35 6 146.09 0 146.09
219C1M/42FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand146.10 0 143.57 4 146.10
220C1M/43KRČ Ladislav 1999 Dukla B.146.42 0 155.49 0 146.42
221C1M/44SAIDL František 2006 3 USK Pha146.46 0 145.06 2 146.46
222K1W/43BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice142.59 4 146.58 0 146.58
223C2M/6ČMEJREK Cyril
JINEK Hugo
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
147.19 8 142.98 4 146.98
224C2M/7ŠRÁMEK Jaroslav
ŠRÁMEK Jiří
1957
1966
2 Č.Lípa
Rakovník
145.00 2 149.91 2 147.00
225C1W/7KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha155.01 0 147.13 0 147.13
226C1W/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor148.95 0 145.15 2 147.15
227C2M/8HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
141.41 6 143.34 4 147.34
228C2M/9MÍL Jakub
KRUŤA Kryštof
2003
2000
3 Trutnov
Č.Lípa
151.12 6 145.36 2 147.36
229PWK/7SAMEK Petr 2008 Třebech.147.79 0 149.15 0 147.79
230PWK/8PETŘÍK Marek 2008 USK Pha150.65 4 148.79 0 148.79
231K1M/118PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice149.81 0 163.95 2 149.81
232K1W/44NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand149.91 0 161.19 2 149.91
233PWK/9INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK150.58 0 150.01 0 150.01
234PWK/10KRÁL Matěj 2008 USK Pha150.87 0 146.50 4 150.50
235C1W/9KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK167.60 4 148.76 2 150.76
236K1W/45ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK149.10 2 160.01 8 151.10
237K1W/46ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK149.27 2 4.00 999 151.27
238C1M/45PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník149.53 2 156.39 4 151.53
239C2M/10NOVÁK Václav
VÁLEK Michal
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
149.90 2 161.36 6 151.90
240C1M/46PANZER Martin 2007 3 Loko Plz150.00 2 155.08 0 152.00
241C1W/10ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha140.35 106 148.49 4 152.49
242C2X/2SOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
148.85 4 149.12 4 152.85
243C2X/3KRČ Ladislav
BÁČOVÁ Michaela
1999
1998
Dukla B.
KK Brand
146.87 6 155.21 6 152.87
244C2X/4KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
153.21 0 157.63 0 153.21
245K1M/119SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec153.78 0 159.47 0 153.78
246K1M/120NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice155.53 2 152.63 2 154.63
247PWC/1INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK154.96 0 158.46 0 154.96
248K1M/121HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy147.26 8 146.89 50 155.26
249K1W/47BURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha150.46 6 166.54 8 156.46
250C1M/47VENC Ondřej 2007 KK Brand159.09 0 156.47 0 156.47
251C1M/48BEIER Alva 2005 Trutnov158.60 4 155.24 4 159.24
252C1M/49VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand168.79 4 159.67 0 159.67
253K1M/122POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha164.07 4 158.62 2 160.62
254C2X/5BEIER Artur
ŽANTOVÁ
1970
1998
Trutnov
Trutnov
157.24 4 165.64 20 161.24
255K1W/48VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand159.29 2 209.61 6 161.29
256PWK/11HRŇÁK MATOUŠ 2009 Kralupy157.18 106 157.30 4 161.30
257K1M/123WESTFAL Mattias 2004 Kralupy155.35 10 161.59 0 161.59
258C2X/6ČERVENKOVÁ Amélie
JINEK Hugo
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
156.20 6 177.19 12 162.20
259K1M/124BABOUČEK Ondřej 1977 WWC158.70 4 163.02 4 162.70
260K1M/125SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily159.83 4 161.12 2 163.12
261C2M/11SAHULA Matěj
JUDA Mikuláš
2003
2003
Benátky
Benátky
153.32 10 160.89 6 163.32
262K1M/126CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag161.47 2 168.35 54 163.47
263K1M/127BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha161.59 2 165.04 10 163.59
264PWK/12ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy167.52 2 164.61 0 164.61
265K1W/49SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy164.07 2 162.40 4 166.07
266C2X/7MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
158.89 8 169.73 58 166.89
267C2M/12HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
Heletag
USK Pha
155.03 12 160.81 10 167.03
268C2M/13PECHAČ Jonáš
SAIDL František
2004
2006
3 USK Pha
USK Pha
162.81 6 167.06 10 168.81
269K1W/50SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy167.41 2 182.24 10 169.41
270K1W/51HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.167.95 4 1.00 999 171.95
271PWK/13HORÁK David 2009 USK Pha187.84 2 170.70 2 172.70
272C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
167.58 8 172.18 8 175.58
273PWK/14BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov193.94 50 177.11 0 177.11
274C1W/11HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy183.30 0 173.47 4 177.47
275C1M/50PECHLÁT Adam 2007 Sušice177.49 2 179.74 0 179.49
276PWK/15VÍT Matyáš 2009 KVS HK165.84 110 179.68 2 181.68
277C2X/9DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
179.68 8 218.24 16 187.68
278PWK/16PODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha244.52 58 188.31 2 190.31
279K1M/128TROCH Jan 2003 Dv.Král.157.15 154 185.18 8 193.18
280C2X/10HOUŠKOVÁ Kateřina
KRUŤA Kryštof
2003
2000
3 Č.Lípa
Č.Lípa
200.64 4 198.77 62 204.64
281PWK/17RIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 198.93 50 248.93
Oddíl

Historie procházení