MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod

17.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:52,34
2K1M/2KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:10,77
3K1M/3IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí12:20,18
4K1M/4MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno12:23,31
5K1M/5ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz12:30,03
6K1M/6ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:30,67
7K1M/7BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:39,47
8K1M/8LACINA Jakub 2003 2 Semily12:53,16
9K1M/9ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště12:55,17
10K1M/10KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha12:56,05
11K1M/11NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha12:57,42
12K1M/12ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.13:05,08
13K1M/13VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:05,87
14K1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:06,05
15K1M/14BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:12,22
16K1M/15PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:22,25
17K1W/2SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno13:26,36
18K1M/16HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc13:37,97
19K1M/17HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice13:38,06
20K1W/3KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:39,47
21K1W/4DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha13:41,71
22K1M/18NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc13:43,64
23K1M/19PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz13:46,26
24K1M/20VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:48,48
25K1M/21RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc13:50,17
26K1M/22HALA Jiří 2002 2 Olomouc14:05,00
27K1M/23GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc14:05,23
28K1W/5NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:07,39
29K1M/24CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha14:07,94
30K1M/25GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:21,33
31K1W/6DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno14:22,20
32K1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor14:23,35
33K1W/8KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:25,18
34K1M/26OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:25,40
35K1W/9NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:29,87
36C1M/1KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.14:39,09
37C2M/1SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
14:46,87
38C2M/2HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:57,62
39K1M/27NEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha14:57,73
40K1M/28SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:58,54
41K1M/29MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava15:02,91
42C2M/3KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
15:09,68
43C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2 Šumperk15:10,80
44K1M/30SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec15:11,11
45K1W/10KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc15:11,18
46K1W/11KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:17,16
47K1W/12RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:20,79
48C1M/3BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov15:24,31
49K1M/31JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.15:26,56
50K1M/32MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav15:29,34
51K1W/13ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz15:30,00
52K1M/33BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno15:31,49
53C1M/4RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm15:31,63
54K1M/34ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc15:32,77
55C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:35,22
56K1W/14DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc15:38,67
57K1M/35HYNEK Pavel 2003 3 Semily15:39,50
58K1M/36HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk15:41,38
59C1M/5NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.15:41,78
60K1W/15KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava15:42,92
61K1W/16KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:44,31
62K1W/17MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz15:49,40
63K1M/37BROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk15:49,99
64K1M/38VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště15:52,75
65C1W/2PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:54,69
66C1M/6KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc15:56,33
67K1M/39HLOBIL Josef 2001 Turnov15:58,77
68K1M/40FLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov15:59,19
69C1M/7JANŮ Filip 2002 2 Olomouc16:00,95
70C1M/8SALAJ František 2004 2 Litovel16:02,73
71C2M/4RAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
16:05,69
72C2M/5HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
16:07,13
73K1M/41ROLENC Jakub 2004 SKVeselí16:08,40
74K1W/18ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:10,85
75C2M/6BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
16:11,87
76K1M/42NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:13,68
77K1M/43VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice16:14,63
78K1M/44SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:17,23
79K1W/19DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK16:17,24
80K1M/45VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily16:17,82
81C2M/7VEJNAR Samuel
FURIŠ Eduard
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:17,89
82C2M/8KRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
16:20,70
83K1M/46MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc16:22,11
84C1W/3KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc16:22,34
85K1W/20DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:23,72
86K1M/47BEK Matyáš 2006 Týniště16:24,90
87C1M/9ŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez.16:24,99
88C1M/10HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.16:25,15
89K1W/21HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:26,49
90C1M/11MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.16:29,45
91K1W/22DAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk16:30,21
92K1W/23BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav16:30,92
93K1W/24RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:30,93
94K1M/48FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.16:32,08
95K1W/25ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc16:33,12
96K1M/49PANZER Martin 2007 3 Loko Plz16:33,16
97K1M/50BEIER Alva 2005 3 Trutnov16:34,88
98K1M/51DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:37,27
99C2M/9SALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
16:45,79
100K1M/52ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc16:45,97
101C1M/12VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:46,05
102C2M/10NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:50,04
103C1M/13ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel16:50,21
104C1M/14SMILEK Jiří 2003 3 Val.Mez.16:53,79
105C1W/4NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.16:54,00
106C1M/15MÍL Jakub 2003 Trutnov16:55,61
107C1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc16:55,71
108K1M/53SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno16:55,76
109K1W/26BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.16:57,35
110K1W/27JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc16:57,67
111C1W/6KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc17:00,60
112K1M/54JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc17:07,18
113K1M/55URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc17:07,94
114C2M/11VODÁK Norbert
ŠMAKAL Petr
2004
2003
Litovel
Litovel
17:08,04
115K1M/56ZEMAN Šimon 2004 SKVeselí17:11,36
116K1W/28MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava17:13,20
117K1M/57JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov17:16,30
118C2M/12SKALICKÝ Aleš
FENCL Jáchym
2002
2003
3 Pardub.
Pardub.
17:16,77
119K1M/58RETEK Václav 2007 Olomouc17:18,56
120C1M/16FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.17:23,74
121C1M/17PAPULA Jan 2005 3 Litovel17:23,80
122C1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:25,42
123C1M/18VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.17:25,84
124K1W/29NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc17:25,87
125C2M/13MRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
17:26,45
126C1W/8KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.17:26,94
127K1M/59KREMLA Jakub 2006 Soběslav17:32,08
128K1M/60MÍL Jakub 2003 3 Trutnov17:32,11
129K1M/61STRATIL Filip 2006 Litovel17:34,06
130K1W/30MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:34,76
131C1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:40,43
132K1W/31KUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK17:44,70
133K1W/32VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:44,88
134K1M/62RETEK Toman 2007 Olomouc17:45,41
135K1M/63DOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí17:46,31
136C1W/10KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav17:47,51
137K1M/64NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily17:48,16
138C1W/11RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:53,15
139K1M/65KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.17:54,25
140K1W/33VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc17:54,77
141C2M/14ŠŤASTNÝ Matěj
JIŘÍK Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
17:57,16
142C1W/12NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno17:57,49
143K1M/66HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:03,31
144K1W/34STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc18:05,02
145K1M/67POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:06,84
146C2W/1BUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
18:06,90
147C1W/13DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:08,54
148C1M/19VODÁK Norbert 2004 3 Litovel18:14,43
149C1W/14JANŮ Veronika 2005 Olomouc18:18,12
150K1M/68PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha18:18,33
151K1W/35ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.18:18,48
152K1W/36STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:21,97
153C1M/20MÍKA Hynek 2006 Soběslav18:27,23
154C1W/15DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK18:27,69
155K1M/69TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha18:30,72
156C1M/21URBAN Michal 2004 2 Šumperk18:30,83
157C1M/22ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.18:31,12
158K1M/70ŠVAGR Robin 2004 Týniště18:31,41
159C1M/23PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.18:33,17
160C1W/16STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc18:33,80
161C1M/24STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc18:37,67
162K1M/71HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk18:38,35
163C2W/2NOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
18:39,94
164K1M/72SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc18:40,64
165K1W/37VESELÁ Veronika 2002 Pardub.18:42,14
166C1W/17BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav18:42,86
167K1M/73ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:46,17
168C1M/25KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc18:48,25
169C2W/3VOJTĚCHOVÁ Barbora
KUSKEVYCH Anastasia
2004
2004
VSDK
VSDK
18:50,94
170C1W/18RETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc18:55,79
171C1M/26HRIC Ondřej 2004 Olomouc19:02,64
172K1W/38KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc19:05,69
173C2M/15SVOBODA Ondřej
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
19:06,01
174K1M/74WEISER Kryštof 2007 Litovel19:08,57
175C2M/16ŠTYBNAR Vojtěch
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
19:20,18
176K1M/75VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz19:20,49
177C1M/27RETEK Václav 2007 Olomouc19:24,16
178K1M/76BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:25,51
179K1M/77PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.19:30,03
180C1M/28NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:32,03
181C1M/29ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:33,37
182C2W/4SADÍLKOVÁ Lucie
VESELÁ Veronika
2002
2002
Pardub.
Pardub.
19:33,75
183K1M/78KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov19:34,14
184C2M/17STRATIL Filip
WEISER Kryštof
2006
2007
Litovel
Litovel
19:41,99
185C2W/5ŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
19:48,33
186K1W/39MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc19:51,90
187K1M/79KUTÍN Filip 2007 Olomouc19:52,44
188K1M/80SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto19:55,39
189C1W/19VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc19:57,95
190K1M/81HAVEL Tomáš 2006 Boh.Pha19:59,10
191C1M/30MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc19:59,21
192C2M/18VIRAGH Tomáš
ŠVAGR Robin
2004
2004
Týniště
Týniště
20:09,84
193K1M/82VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto20:09,96
194C2M/19ČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
20:10,13
195K1W/40ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.20:13,59
196C1W/20MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno20:21,74
197K1M/83STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc20:24,19
198C1M/31RETEK Toman 2007 Olomouc20:46,71
199K1M/84KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto21:07,89
200C2M/20KASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:10,87
201C1W/21STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc21:26,63
202C2M/21BEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
21:26,79
203C1W/22MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc22:08,10
204C1W/23KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc22:20,52
205K1W/41MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha23:11,59
Oddíl