6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR

20.05.2018  
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/3HÁLA Richard 1992 Olomouc00:42,82
2K1M/7SLEPICA Karel 1988 Olomouc00:44,28
3K1M/2ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha00:44,93
4K1M/4SATKE Adam 1994 2 KK Brno00:45,06
5K1M/11FRANČEŠKIN Maks 92 9 SLO00:45,30
6K1M/1HRIC Filip 1993 Olomouc00:45,45
7K1M/8ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha00:45,64
8K1M/5ZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha00:45,81
9K1M/10NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc00:46,18
10K1M/9IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:46,19
11C1M/1SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec00:46,28
12C1M/3HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml.00:46,48
13K1M/6KYZLÍK Milan 1999 Roudnice00:46,56
14C2M/1VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
VSDK
KK Brno
00:47,08
15K1M/14SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha00:47,17
16K1W/8DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel00:47,24
17K1M/16KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:47,60
18K1M/19MAREK Aleš 1978 Trutnov00:47,85
19K1M/19JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha00:47,85
20C1M/4RYGEL Marek 1989 KK Brno00:47,95
21K1M/17HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:48,01
22K1M/18KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto00:48,04
23K1M/23POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK00:48,17
24K1M/15ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště00:48,42
25C1M/8ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:48,55
26K1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:48,71
27K1M/24VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto00:48,77
28C1M/2ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.00:48,79
29C1M/7ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.00:48,91
30K1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:48,91
31K1M/26NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov00:48,94
32C1M/5NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.00:48,95
33C2M/2HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,98
34C1M/6SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:49,20
35C1M/10ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel00:49,31
36C2M/7ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
Litovel
Litovel
00:49,33
37C2M/4KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
2 Olomouc
Boh.Pha
00:49,34
38K1M/21PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:49,39
39C2M/3SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
Vys.Mýto
Pardub.
00:49,46
40K1W/6BAYEROVÁ Barbora 1998 Boh.Pha00:49,54
41C1M/11KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc00:49,67
42K1W/3HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:49,68
43K1M/27RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:49,80
44K1W/5PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz00:49,81
45C1M/9JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:49,85
46K1W/4DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha00:49,96
47K1M/25ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:50,13
48K1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno00:50,19
49C2M/6SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
L.Žatec
L.Žatec
00:50,25
50K1M/22KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí00:50,31
51K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc00:50,53
52K1M/31BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:50,65
53K1M/33ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:50,72
54K1M/34KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:50,78
55K1M/28GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:50,89
56K1M/35PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc00:50,89
57C1M/13NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.00:51,05
58C2M/5JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,21
59C2M/8HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:51,24
60K1W/11ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel00:51,27
61K1M/12MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:51,30
62K1M/37LACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,35
63K1M/38MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:51,45
64K1M/13KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov00:51,50
65K1M/39CINKO Radek 1993 3 Pardub.00:51,56
66K1W/10VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor00:51,57
67C1M/15KLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.00:51,80
68K1M/40NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha00:51,82
69C2M/9REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
KK Brno
Litovel
00:51,89
70C2M/12KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:52,06
71K1W/12PALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.00:52,07
72C2M/13MATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
Tesla Bo
Boh.Pha
00:52,07
73C2M/14HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
00:52,31
74C1M/16JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha00:52,50
75K1M/42HRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž00:52,54
76C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:52,89
77C2M/11KRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:52,93
78C2M/10KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Trutnov
Týniště
00:53,38
79K1W/13KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:53,61
80C1M/17KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:53,97
81K1M/30BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:54,00
82C1M/21BEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:54,12
83K1M/29NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:54,35
84C1M/12SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.00:54,37
85C2M/15ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
00:54,59
86C1M/22MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:54,61
87K1M/45GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:54,69
88K1W/15DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:54,78
89K1M/32VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:54,94
90C1M/14RUFFER Matěj 1999 Pardub.00:55,06
91K1M/41HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice00:55,07
92K1M/47OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.00:55,19
93C1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:55,45
94K1M/43ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.00:55,47
95K1M/49WALTER David 2001 3+ Šumperk00:55,69
96C2M/17VEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,81
97C1M/19HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3+ Litovel00:55,94
98K1W/18DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc00:56,20
99K1W/17HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc00:56,24
100K1M/44LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:56,37
101K1M/52BEIER Alva 2005 3+ Trutnov00:56,68
102K1W/20KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc00:56,70
103C1M/20ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto00:56,78
104C1M/23NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.00:56,86
105K1W/21BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník00:57,07
106K1W/19NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:57,36
107K1M/53VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice00:57,56
108C2M/16BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:57,95
109K1W/23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:58,12
110K1M/56CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha00:58,19
111C1M/24RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm00:58,26
112C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:58,26
113K1M/57JIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.00:58,43
114C1M/25HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.00:58,50
115K1W/16PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.00:58,81
116K1M/48PLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž00:58,81
117K1M/59KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž00:58,86
118K1W/22VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel00:59,27
119C1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:59,38
120C1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml.00:59,38
121C1M/18URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk00:59,50
122C1W/6ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc00:59,56
123K1M/54FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa00:59,63
124C1M/26REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno00:59,65
125K1W/24BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav00:59,83
126K1M/51ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc00:59,88
127C2M/18SALAJ František
VODÁK Norbert
2004
2004
3 Litovel
Litovel
00:59,94
128C1M/27VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:00,68
129K1W/27NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc01:00,82
130K1M/60ŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž01:01,06
131C1W/9PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:01,59
132C2M/19ŠMAKAL Petr
VITOUL Tomáš
2003
2003
Litovel
Litovel
01:01,75
133K1W/29TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:01,76
134C2M/20GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:02,15
135K1W/25RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc01:02,20
136K1M/61URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc01:02,32
137K1M/62PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.01:02,74
138K1M/63DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno01:03,02
139C1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc01:03,48
140K1W/32KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.01:03,62
141K1W/28HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc01:03,88
142K1W/26DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:05,04
143C1M/30PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:05,59
144K1M/58MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:05,81
145C1W/10KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí01:06,00
146C1M/33ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:07,39
147C1M/29GEPRT David 2005 Litovel01:07,46
148C1M/32NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:07,64
149C1M/31KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc01:08,01
150C1M/34VODÁK Norbert 2004 Litovel01:08,31
151K1W/33ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:10,30
152C1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno01:11,22
153K1W/30ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:11,37
154K1W/14RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:11,75
155K1M/36HALA Jiří 2002 2 Olomouc01:11,93
156K1M/66SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.01:12,37
157K1M/55NEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha01:12,90
158C1M/35FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.01:13,19
159C1W/12NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.01:14,87
160C1M/28SALAJ František 2004 Litovel01:15,56
161K1M/65NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:18,33
162C1M/36ŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:40,87
Oddíl