Slalom ve Strakonicích

30.06.2018  
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice87.29 2 85.86 0 85.86
2K1M/2CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.77 0 89.74 2 87.77
3C1M/1KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha93.40 0 90.49 0 90.49
4K1M/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.54 2 90.84 2 91.54
5K1M/4POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice91.48 54 89.80 2 91.80
6K1M/5BOUZEK Filip 1992 2 Sušice95.55 0 92.86 0 92.86
7K1M/6MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.97 0 93.88 2 93.97
8K1M/7HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.62 6 93.98 0 93.98
9K1M/8SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice99.05 2 95.93 0 95.93
10K1M/9PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.53 0 98.85 0 96.53
11K1M/10GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz105.62 52 95.30 2 97.30
12K1M/11GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa98.93 0 97.44 0 97.44
13K1M/12SÝKORA Michal 1989 Hubertus111.57 52 96.04 2 98.04
14K1M/13VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor98.27 2 98.10 0 98.10
15K1M/14HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak98.11 0 97.43 4 98.11
16K1M/15POKORNÝ Ondřej 1987 SKVS ČB96.50 2 96.79 4 98.50
17K1W/1VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor99.42 0 102.03 50 99.42
18K1M/16ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz102.71 0 99.48 0 99.48
19K1M/17TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn102.15 6 99.93 0 99.93
20K1M/18ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz98.07 2 101.07 2 100.07
21K1M/19PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB92.81 156 94.15 6 100.15
22K1M/20JILMA Martin 1989 L.Tábor102.56 0 100.53 0 100.53
23K1M/21MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec98.84 2 101.72 0 100.84
24C1M/2KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV102.71 2 98.86 2 100.86
25K1M/22KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha100.91 0 95.63 6 100.91
26K1M/23PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB103.31 2 101.12 0 101.12
27K1M/24TURNER Karel 2004 2 Sušice102.31 0 102.15 0 102.15
28K1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.86 0 100.20 2 102.20
29C1M/3PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor104.34 2 102.35 0 102.35
30K1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha104.40 0 102.54 0 102.54
31K1M/25MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha103.51 0 101.05 2 103.05
32C1M/4ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB101.12 2 102.50 2 103.12
33K1M/26PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz104.34 4 101.24 2 103.24
34K1W/4KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV103.26 0 104.07 0 103.26
35K1M/27ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB114.54 54 101.29 2 103.29
36K1M/28PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.88 54 101.44 2 103.44
37K1M/29PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor103.84 0 101.69 2 103.69
38C1M/5CHOD David 1982 2 Blovice121.21 4 101.80 2 103.80
39K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK106.56 6 103.98 0 103.98
40C1M/6VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy106.69 0 103.99 0 103.99
41K1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB107.03 2 102.36 2 104.36
42K1M/30HRON Robin 1979 2 Kralupy105.38 0 104.71 0 104.71
43C1M/7BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.30 0 104.95 0 104.95
44K1M/31ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.128.04 2 105.08 0 105.08
45K1M/32SAJDL František 1970 2 L.Žatec109.53 4 105.18 0 105.18
46C1M/8WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB105.21 0 104.97 2 105.21
47K1M/33VOZKA Aleš 1989 2 Sušice4.00 999 101.38 4 105.38
48K1M/34HEK Jan 1979 2 Roudnice103.88 8 105.48 0 105.48
49C1M/9GOTVALD Robert 1990 3 Č.Lípa103.49 2 107.80 4 105.49
50K1M/35CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha104.98 2 105.68 0 105.68
51K1M/36NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha110.16 8 102.07 4 106.07
52K1M/37ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB108.86 2 106.10 0 106.10
53K1M/38CHOD Václav 1961 2 Blovice106.21 0 115.65 0 106.21
54C1M/10BEIER Matouš 2004 2 Trutnov121.41 100 106.54 0 106.54
55K1W/7BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha106.79 0 108.55 2 106.79
56C1M/11POLLERT Jan 2005 2 USK Pha112.90 6 104.91 2 106.91
57K1M/39MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov113.96 10 105.00 2 107.00
58C1M/12VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor107.44 0 116.75 2 107.44
59K1M/40SÝKORA Tomáš 1992 Hubertus105.73 2 108.57 4 107.73
60K1M/41GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice110.90 0 105.86 2 107.86
61K1M/42MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice107.36 2 106.24 2 108.24
62K1M/43ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB104.67 4 115.17 6 108.67
63K1M/44ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice108.76 0 103.64 6 108.76
64K1M/45SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec109.46 0 106.86 2 108.86
65C1M/13HAUCK Marek 1977 2 KVS HK112.53 2 109.11 0 109.11
66K1M/46BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy111.06 0 109.32 0 109.32
67K1M/47FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.108.33 6 109.52 0 109.52
68K1M/48TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB111.64 4 108.31 2 110.31
69C1M/14HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor110.35 0 113.73 4 110.35
70K1M/49CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy107.51 4 108.72 2 110.72
71K1M/50KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor136.21 2 110.95 0 110.95
72K1M/51KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice117.79 2 109.26 2 111.26
73C1M/15JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek110.82 50 109.42 2 111.42
74C1M/16HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn120.97 52 111.70 0 111.70
75C1M/17HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn111.75 0 111.05 2 111.75
76K1M/52KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa111.97 6 107.87 4 111.87
77C1M/18PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.55 2 112.10 0 112.10
78C1M/19VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník117.78 0 112.55 0 112.55
79K1W/8KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.108.60 4 122.63 54 112.60
80K1M/53NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň110.63 2 4.00 999 112.63
81C1M/20WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn110.75 2 119.65 2 112.75
82K1W/9GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice105.02 8 112.48 102 113.02
83K1M/54ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.155.81 58 113.03 0 113.03
84K1M/55ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha126.57 2 111.31 2 113.31
85K1W/10HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy115.39 6 111.33 2 113.33
86C1M/21JIRAS Filip 2005 2 USK Pha116.19 4 111.73 2 113.73
87K1W/11LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav114.01 0 116.71 0 114.01
88C1W/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.121.80 4 114.05 0 114.05
89K1M/56SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice112.10 2 123.64 2 114.10
90K1W/12ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.114.14 0 118.05 2 114.14
91K1M/57PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.119.38 2 114.23 0 114.23
92K1M/58BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.118.48 0 112.24 2 114.24
93K1W/13CHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak112.37 2 112.92 2 114.37
94K1M/59STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec111.36 6 110.47 4 114.47
95K1W/14HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice137.33 2 114.52 0 114.52
96K1W/15PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB119.27 2 111.20 4 115.20
97C1M/22HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor115.50 0 115.88 2 115.50
98C1W/2VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor119.41 0 115.57 0 115.57
99K1W/16HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn119.50 2 113.57 2 115.57
100K1M/60KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor131.82 2 113.64 2 115.64
101K1M/61PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz113.81 2 114.22 2 115.81
102C1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.98 0 115.92 0 115.92
103K1M/62FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice116.92 2 114.05 2 116.05
104K1W/17KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy119.57 52 116.12 0 116.12
105K1M/63KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB108.53 8 123.36 2 116.53
106K1M/64ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz112.85 12 114.97 2 116.97
107C1M/23HÁK Jiří 1952 2 Trutnov117.08 0 118.81 0 117.08
108C1M/24KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.15 2 114.64 4 117.15
109C1M/25KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.87 6 117.29 0 117.29
110C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha126.46 4 115.45 2 117.45
111K1W/18BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice118.21 2 115.57 2 117.57
112K1W/19GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice118.70 2 115.72 2 117.72
113K1W/20HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK115.83 2 117.39 4 117.83
114K1M/65ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.16 0 117.97 0 117.97
115K1W/21POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB121.08 0 116.05 2 118.05
116K1W/21ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor118.05 0 130.71 50 118.05
117C1M/26KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav120.26 0 116.35 2 118.35
118C1M/27MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov116.65 2 116.37 2 118.37
119K1W/23ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy118.49 0 130.89 4 118.49
120C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha122.77 2 116.50 2 118.50
121K1W/24MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha123.88 2 116.50 2 118.50
122C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
114.55 4 4.00 999 118.55
123K1M/66VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor141.06 4 118.62 0 118.62
124K1W/25BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB122.81 4 118.73 0 118.73
125K1M/67VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.116.88 2 126.14 2 118.88
126K1M/68PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník138.70 8 119.04 0 119.04
127K1M/69SUK Jakub 2002 3+ Trutnov111.30 8 113.73 8 119.30
128C1M/28KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor122.44 2 119.32 0 119.32
129C1M/29ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB145.72 2 116.36 4 120.36
130K1M/70SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha120.37 0 129.17 4 120.37
131K1W/26KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha165.94 6 118.43 2 120.43
132K1M/71POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha118.43 2 121.71 2 120.43
133K1W/27KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.120.44 0 119.73 2 120.44
134K1M/72BEIER Alva 2005 3+ Trutnov118.45 2 125.92 4 120.45
135C1M/30POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha126.88 0 120.57 0 120.57
136K1W/28KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha116.62 4 113.49 56 120.62
137C2X/1BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
123.55 2 120.62 0 120.62
138K1W/29ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy119.00 4 114.83 6 120.83
139K1W/30ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha161.31 6 118.85 2 120.85
140K1M/73VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice120.78 2 119.04 2 121.04
141K1W/31BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB123.52 4 121.47 0 121.47
142K1W/32HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn126.48 2 121.89 0 121.89
143K1M/74PALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.119.16 4 115.89 6 121.89
144C1W/6MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha122.21 0 124.43 4 122.21
145K1W/33TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB109.33 52 120.27 2 122.27
146C2M/2HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
126.38 6 120.38 2 122.38
147C1W/7ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB138.64 4 122.56 0 122.56
148C1M/31KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor125.57 0 123.05 0 123.05
149C1M/32PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.36 2 123.16 0 123.16
150C1M/33WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn4.00 999 121.75 2 123.75
151K1M/75PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník122.08 2 133.64 54 124.08
152C1M/34KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB122.43 2 147.17 52 124.43
153K1W/34BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz151.50 106 124.51 0 124.51
154K1M/76NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor106.68 52 118.52 6 124.52
155K1M/77SAIDL František 2006 3+ USK Pha167.79 2 124.54 0 124.54
156K1M/78STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB123.98 4 120.63 4 124.63
157K1M/79ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak124.81 6 122.72 2 124.72
158K1M/80HAUCK Marek 2007 3 KVS HK132.67 10 124.79 0 124.79
159C1M/35PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB119.04 6 123.83 8 125.04
160K1M/81KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec125.08 0 146.56 52 125.08
161C2X/2ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.38 4 119.23 6 125.23
162C1W/8HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn121.30 4 128.45 4 125.30
163C1M/36SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus142.54 4 123.49 2 125.49
164K1M/82MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav135.34 4 125.51 0 125.51
165K1M/83STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov134.00 54 123.64 2 125.64
166K1M/84PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.135.26 0 125.99 0 125.99
167C2X/3POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
126.26 0 154.50 8 126.26
168K1M/85NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor131.31 0 122.77 4 126.77
169K1M/86KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz126.78 0 122.96 4 126.78
170K1M/87BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha142.00 54 124.80 2 126.80
171C1W/9POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor123.90 4 126.94 0 126.94
172K1M/88HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz132.15 4 127.01 0 127.01
173C1M/37VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.129.42 0 127.25 0 127.25
174K1W/35SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha138.55 4 127.29 0 127.29
175C1M/38VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor127.34 0 127.78 0 127.34
176K1M/89UHLÍK Jan 2008 Bechyně163.23 6 123.54 4 127.54
177K1M/90ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha125.19 54 121.94 6 127.94
178K1M/91PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice128.23 0 180.26 6 128.23
179K1M/92SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav158.22 160 124.52 4 128.52
180K1W/36HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy127.91 4 124.75 4 128.75
181K1W/37PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus134.84 2 128.77 0 128.77
182K1M/93PUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB115.87 306 120.78 8 128.78
183K1W/38ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň127.76 2 129.13 2 129.76
184C1M/39SUK Jakub 2002 3+ Trutnov150.68 54 123.89 6 129.89
185K1M/94DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha139.50 60 129.98 0 129.98
186K1W/39MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz146.81 8 130.23 0 130.23
187C2M/3KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.14 8 128.24 2 130.24
188K1M/95BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha132.40 4 126.29 4 130.29
189K1W/40HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha143.15 2 130.81 0 130.81
190K1M/96KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky137.49 4 122.88 8 130.88
191K1M/97ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky131.84 6 131.10 0 131.10
192K1M/98JIRAS Filip 2005 3 USK Pha136.10 54 127.47 4 131.47
193K1W/41PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice131.96 4 123.63 8 131.63
194C2X/4TÁBORSKÝ Jan
HOJDOVÁ Eliška
2003
2005
1 Horš.Týn
Horš.Týn
134.35 52 132.25 0 132.25
195K1W/42ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz135.14 4 132.73 0 132.73
196C2X/5WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
144.47 2 131.37 2 133.37
197K1M/99ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha131.46 2 133.38 0 133.38
198C1M/40PANZER Martin 2007 Loko Plz144.93 4 133.59 0 133.59
199C1W/10ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB150.10 2 131.64 2 133.64
200K1W/43ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB131.83 2 137.82 0 133.83
201K1W/44BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice154.17 2 131.93 2 133.93
202K1W/45TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy130.21 4 130.92 10 134.21
203C1M/41KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa126.24 8 135.47 0 134.24
204K1W/46SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice134.34 0 146.62 56 134.34
205C1M/42KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy130.45 4 145.64 0 134.45
206C1M/43ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus142.46 2 132.94 2 134.94
207K1M/100JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor133.15 2 136.93 6 135.15
208C2M/4TURNER Karel
ŠVEJD Jakub
2004
2001
3 Sušice
Sušice
136.13 8 131.34 4 135.34
209K1M/101VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor145.93 6 135.42 0 135.42
210K1W/47MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja135.67 0 193.37 0 135.67
211C1M/44TURNER Karel 2004 3 Sušice132.94 10 130.19 6 136.19
212C1M/45SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha130.36 6 168.06 2 136.36
213K1M/102PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor162.96 54 134.64 2 136.64
214K1M/103NEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha128.66 8 112.99 54 136.66
215K1W/48POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz160.04 2 132.86 4 136.86
216K1M/104PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.64 54 135.30 2 137.30
217C2M/5HARTL Jakub
TÁBORSKÝ Jan
2004
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
131.77 6 132.24 10 137.77
218K1W/49BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha197.07 0 135.88 2 137.88
219C2M/6VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
137.89 0 130.42 52 137.89
220K1M/105ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak137.25 4 130.02 8 138.02
221C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
132.74 6 136.09 2 138.09
222C1M/46HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak136.14 2 133.16 8 138.14
223K1W/50HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3+ Ot.Strak132.62 6 136.22 2 138.22
224C1M/47VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice142.13 0 138.36 0 138.36
225C1M/48EGERT Luděk 1971 Roztoky142.43 4 136.46 2 138.46
226C2M/8VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
138.52 0 143.52 6 138.52
227C1M/49SAIDL František 2006 3 USK Pha141.11 2 137.02 2 139.02
228K1M/106KUTEK Michal 2006 3 USK Pha136.59 64 133.39 6 139.39
229K1M/107HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak186.32 6 138.46 2 140.46
230C1M/50VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor171.42 0 138.47 2 140.47
231K1M/108VANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor150.24 6 140.51 0 140.51
232C1W/11ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor148.36 4 139.11 2 141.11
233K1M/109VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz136.68 6 135.33 6 141.33
234K1M/110ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor208.50 56 139.36 2 141.36
235C2X/6HOCHHEIM Kristýna
MARTIN Václav
1991
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
150.04 4 139.59 2 141.59
236C1M/51ŠERÝ Michal 1971 9 C.K.Rožát.137.86 4 162.17 54 141.86
237K1W/51HONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak145.48 2 141.93 0 141.93
238K1M/111ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha136.32 6 141.96 10 142.32
239K1M/112SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha143.05 114 134.90 8 142.90
240K1W/52ZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov143.18 4 137.45 6 143.45
241K1M/113BUREŠ Jan 1978 3 Sušice157.35 106 141.77 2 143.77
242K1M/114PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice156.07 6 141.81 2 143.81
243C1M/52PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník162.67 60 141.82 2 143.82
244C2M/9JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
150.79 106 136.36 8 144.36
245K1M/115PLAS Tobiáš 2008 USK Pha177.32 52 145.02 0 145.02
246K1W/53RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor144.29 6 141.37 4 145.37
247C2X/7KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
141.44 8 137.49 8 145.49
248C1W/12KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.144.76 4 144.35 2 146.35
249K1M/116PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.138.41 8 170.02 2 146.41
250C2M/10KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
159.52 104 144.50 2 146.50
251K1W/54KUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy151.61 2 144.89 2 146.89
252K1M/117KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV141.24 6 152.08 2 147.24
253K1M/118PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha164.94 104 145.67 2 147.67
254C1W/13HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK146.33 2 4.00 999 148.33
255K1W/55RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor152.27 52 149.98 2 151.98
256K1M/119DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB163.26 58 148.25 4 152.25
257K1M/120KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak146.32 6 133.36 54 152.32
258K1M/121EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník148.60 4 166.89 56 152.60
259K1M/122KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB197.54 104 153.68 0 153.68
260K1M/123MATĚJKA jaroslav 1993 Ot.Strak152.63 2 132.03 50 154.63
261C2M/11PUTZER Hynek
ŠEDIVÝ Jan
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
144.78 10 141.73 14 154.78
262C1W/14KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha168.73 50 154.97 0 154.97
263K1W/56JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha151.26 4 161.05 56 155.26
264C1W/15HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn162.94 54 148.38 8 156.38
265K1M/124SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec178.21 104 155.93 2 157.93
266C1M/53MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov154.18 4 163.10 4 158.18
267C1M/54SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha216.80 10 152.47 6 158.47
268C1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha203.22 104 156.58 2 158.58
269K1M/125PETŘÍK Marek 2008 USK Pha234.89 52 154.30 6 160.30
270C2M/12PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
164.66 108 152.67 8 160.67
271K1M/126MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha155.10 6 1.00 999 161.10
272K1M/127MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha160.08 6 159.29 2 161.29
273C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
160.13 2 174.86 56 162.13
274C2X/9HARTL Jakub
HOJDOVÁ Markéta
2004
2007
2 Horš.Týn
Horš.Týn
158.42 6 4.00 999 164.42
275C1W/17HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy164.21 2 166.15 4 166.21
276K1M/128VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor161.69 6 168.37 10 167.69
277C2M/13SVOBODA Adam
SAIDL František
2006
2006
USK Pha
USK Pha
157.93 10 200.60 6 167.93
278C1M/55KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy110.71 102 162.07 6 168.07
279K1M/129GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz147.88 104 170.16 0 170.16
280C2X/10MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
Loko Plz
Loko Plz
209.83 12 168.61 6 174.61
281K1M/130SOPEK Milan 2004 3 Sušice177.59 102 121.16 54 175.16
282K1W/57SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy189.79 106 169.33 6 175.33
283K1M/131HADRABA Martin 2005 3 USK Pha134.19 64 168.17 10 178.17
284K1M/132KRÁL Matěj 2008 USK Pha237.40 106 175.81 6 181.81
285K1W/58KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak188.38 58 178.00 4 182.00
286K1W/59ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy131.34 52 199.83 108 183.34
287C1M/56KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV180.02 4 195.72 2 184.02
288K1W/60SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy174.80 10 145.45 56 184.80
289K1M/133HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB186.41 6 221.52 52 192.41
290K1W/61PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec185.28 8 149.07 152 193.28
291C1W/18ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov257.57 52 176.69 17 193.69
292C1M/57PECHLÁT Adam 2007 Sušice191.77 2 191.02 154 193.77
293K1M/134BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB148.39 206 142.31 52 194.31
294C2X/11NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
192.37 6 232.43 58 198.37
295K1M/135NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.167.34 60 144.62 58 202.62
296K1W/62PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník198.12 6 192.14 50 204.12
297K1M/136TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn214.70 152 194.80 10 204.80
298K1W/63BURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha199.70 6 215.20 58 205.70
299K1M/137NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice180.91 154 207.54 0 207.54
300K1M/138SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky146.64 102 148.95 60 208.95
301K1M/139ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy153.61 56 157.60 104 209.61
302C2X/12PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
Loko Plz
VS Tábor
191.80 18 269.51 16 209.80
303K1M/140BABOUČEK Ondřej 1977 WWC154.74 204 206.43 6 212.43
304K1M/141SVOBODA Šimon 2008 Benátky178.20 53 160.53 52 212.53
305K1M/142POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha188.12 104 205.80 8 213.80
306K1M/143VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor180.42 58 210.55 8 218.55
307K1M/144LANGER Filip 2009 USK Pha163.35 58 141.67 106 221.35
308C1M/58ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha1.00 999 166.94 56 222.94
309C2M/14HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
160.85 66 4.00 999 226.85
310K1M/145KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.148.87 264 171.10 56 227.10
311C1W/19MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov176.87 52 163.13 154 228.87
312K1M/146ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz587.62 0 171.50 60 231.50
313K1W/64ŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky239.04 8 234.92 6 240.92
314K1M/147CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha205.34 58 186.55 256 263.34
315K1W/65CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy176.71 108 183.09 112 284.71
316K1W/66ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy1.00 999 197.38 110 307.38
317K1M/148PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB156.97 156 213.01 208 312.97
318K1W/67ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB177.62 164 156.55 256 341.62
319K1M/149HORÁK David 2009 USK Pha237.68 158 284.85 58 342.85
320C1M/59STOLÍN Antonín 2008 Trutnov196.74 152 294.04 104 348.74
321K1M/150VRANÝ Matěj 2006 USK Pha247.28 204 254.55 100 354.55
322K1M/151VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn202.09 256 217.71 156 373.71
323K1W/68NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor174.53 304 256.05 160 416.05
324K1W/69ŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy165.18 352 120.42 302 422.42
325K1M/152PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha356.06 256 1.00 999 612.06
326K1M/153RIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 147.65 504 651.65
Oddíl

Historie procházení