XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu

17.06.2018  
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz86.96 2 79.57 0 79.57
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus79.70 6 78.56 2 80.56
3K1M/3LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus86.68 2 85.52 0 85.52
4K1M/4PETERKA Adam 1996 2 Rakovník86.85 0 90.00 0 86.85
5K1M/5MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.04 0 88.20 6 87.04
6C1M/1KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha87.44 2 87.40 0 87.40
7K1M/6PRELL Pavel 1976 2 Kralupy87.89 50 87.85 0 87.85
8C1M/2VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha84.09 4 83.68 50 88.09
9C1M/3BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus88.81 0 4.00 999 88.81
10K1M/7TŮMA Martin 1972 2 Hubertus89.62 0 89.23 0 89.23
11K1M/8JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.89.27 0 96.29 4 89.27
12K1M/9ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy90.92 2 89.88 0 89.88
13K1M/10NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy91.35 0 91.44 2 91.35
14K1M/11HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy94.36 2 91.99 0 91.99
15K1M/12PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB90.26 2 93.85 6 92.26
16C1M/4GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha90.41 2 102.26 50 92.41
17K1M/13STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky92.51 0 92.28 2 92.51
18K1M/14VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník90.04 10 88.74 4 92.74
19K1M/15HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník94.91 0 92.89 0 92.89
20K1M/16SAHULA Matěj 2003 2 Benátky98.14 8 91.20 2 93.20
21K1M/17PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice93.72 0 95.20 0 93.72
22K1M/18HEGER Mikuláš 1990 Rakovník95.40 0 93.83 0 93.83
23K1W/1NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy94.13 2 94.26 0 94.26
24K1M/19KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice95.12 8 92.28 2 94.28
25K1M/20MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.20 2 92.39 2 94.39
26K1M/21CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.98.22 4 92.84 2 94.84
27C1M/5POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha95.88 0 94.86 0 94.86
28C1M/6PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.43 0 96.27 0 95.43
29C1M/7JIRAS Marek 1976 2 USK Pha95.94 0 96.84 0 95.94
30C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
96.52 0 95.98 0 95.98
31C1M/8KREMR Patrik 1972 2 USK Pha96.08 0 97.72 0 96.08
32K1M/22SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice100.90 6 96.42 0 96.42
33K1M/23PUŠKARČUK Aleš 1989 Č.Lípa99.95 2 96.88 0 96.88
34K1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha96.93 0 99.57 8 96.93
35K1M/24PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.35 4 97.56 0 97.56
36C1M/9ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB102.59 12 96.01 2 98.01
37K1M/25ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB99.58 2 97.07 2 99.07
38K1M/26JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha99.71 0 98.94 50 99.71
39K1W/3VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha99.74 0 123.07 0 99.74
40C1M/10VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav99.93 0 100.44 4 99.93
41K1M/27ZIFČÁK Štefan 1977 SKVS ČB100.19 0 1.00 999 100.19
42K1M/28ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB98.30 2 100.09 58 100.30
43K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha100.84 0 98.55 2 100.55
44K1M/29TROCH Petr 1971 3+ Dv.Král.101.17 4 100.73 0 100.73
45C1M/11ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB100.85 0 102.51 0 100.85
46K1M/30JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.98.86 2 98.20 4 100.86
47K1M/31VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha100.90 0 100.48 2 100.90
48K1M/32FRENCL Josef 2002 2 USK Pha94.93 6 90.31 54 100.93
49K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK104.82 52 99.15 2 101.15
50K1M/33HORÁK David 1976 2 Heletag102.79 2 101.30 0 101.30
51K1M/34MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.101.00 4 101.35 0 101.35
52K1M/35FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa99.36 2 110.10 0 101.36
53K1W/6KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky99.62 2 102.11 4 101.62
54K1M/36CHOD Václav 1961 2 Blovice104.72 2 102.75 0 102.75
55C1M/12VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha98.79 4 99.32 4 102.79
56C1M/13HAUCK Marek 1977 2 KVS HK105.36 0 102.84 0 102.84
57K1M/37JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky98.91 4 104.56 8 102.91
58K1W/7HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.50 6 103.56 0 103.56
59C1M/14JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha99.98 4 103.03 2 103.98
60C2M/2KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
103.99 0 106.65 4 103.99
61C1M/15FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa104.01 0 124.47 2 104.01
62K1M/38HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.42 2 100.91 56 104.42
63K1M/39BENEŠ Petr 1975 2 Heletag103.23 2 102.59 2 104.59
64C1M/16KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.109.56 2 104.66 0 104.66
65K1W/8LOGACHEVA Taisia 2005 9 RUS Saint-Petersburg98.72 6 105.89 2 104.72
66K1W/9SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.104.79 0 107.41 2 104.79
67K1W/10MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy106.52 0 100.88 4 104.88
68K1M/40PRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB104.28 50 102.99 2 104.99
69K1M/41SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec101.79 50 101.11 4 105.11
70K1W/11BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa106.91 6 105.15 0 105.15
71K1M/42OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.102.76 4 101.22 4 105.22
72K1M/43ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.102.78 6 101.33 4 105.33
73K1W/12ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha103.54 2 114.11 6 105.54
74K1M/44MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice105.04 4 106.13 0 106.13
75K1M/45ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha105.71 6 105.02 2 107.02
76K1W/13ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha103.78 4 103.13 4 107.13
77C1M/17VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník109.11 0 107.16 0 107.16
78C1M/18KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB107.31 0 131.79 0 107.31
79K1M/46PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.112.94 2 107.82 0 107.82
80K1M/47ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha109.32 8 103.97 4 107.97
81C1M/19JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha104.04 4 110.84 6 108.04
82C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha106.45 2 105.65 4 108.45
83K1M/48ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz123.25 12 102.58 6 108.58
84K1M/49NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB114.11 56 108.59 0 108.59
85K1M/50KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa110.64 6 106.65 2 108.65
86K1M/51KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice109.32 0 108.12 2 109.32
87K1W/14ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.109.61 0 107.41 2 109.41
88C1M/20HÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.94 2 107.43 2 109.43
89K1W/15PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky107.82 2 108.75 4 109.82
90K1M/52SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.51 10 108.64 2 110.64
91K1W/16TŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus106.86 6 106.73 4 110.73
92K1M/53JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky104.74 6 106.15 6 110.74
93K1M/54HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice102.78 8 106.37 6 110.78
94K1M/55DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha106.66 8 104.93 6 110.93
95C1M/21JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek107.01 4 4.00 999 111.01
96K1M/56PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník113.88 2 111.30 0 111.30
97K1W/17KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha107.31 4 110.93 2 111.31
98K1M/57ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha103.43 8 108.33 4 111.43
99C1M/22KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav113.83 4 109.52 2 111.52
100K1M/58ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha110.60 6 105.76 6 111.76
101K1W/18PLESHKOVA Daria 2004 9 RUS Saint-Petersburg115.59 8 110.69 2 112.69
102K1W/19FEDCHENKO Karina 2004 9 RUS Saint-Petersburg111.24 58 106.72 6 112.72
103K1M/59BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.113.87 56 110.87 2 112.87
104C1M/23ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB108.88 4 110.51 14 112.88
105K1M/60HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.109.21 4 118.52 60 113.21
106K1M/61ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky108.99 8 109.28 4 113.28
107C1M/24PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník113.30 2 113.39 0 113.39
108K1M/62KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec107.52 6 114.29 62 113.52
109K1M/63PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus113.24 8 110.31 4 114.31
110K1M/64ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB111.26 4 106.83 8 114.83
111C1M/25HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK111.06 4 142.07 8 115.06
112K1M/65FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice111.06 4 122.72 6 115.06
113K1W/20KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha117.40 4 113.26 2 115.26
114K1M/66KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.110.42 8 109.60 6 115.60
115K1M/67HAUCK Marek 2007 3 KVS HK116.78 6 113.73 2 115.73
116K1M/68PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník110.08 6 115.99 4 116.08
117K1M/69EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník115.85 10 108.17 8 116.17
118C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha116.19 0 117.70 4 116.19
119K1M/70ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník114.78 4 112.24 4 116.24
120C1M/26MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus122.30 4 116.78 0 116.78
121C1M/27POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha115.02 2 118.62 6 117.02
122K1M/71PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha109.41 8 109.93 58 117.41
123K1M/72KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB108.03 10 114.93 8 118.03
124K1W/21ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy112.61 6 116.37 8 118.61
125C1M/28KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa126.77 4 114.84 4 118.84
126K1M/73KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz116.79 6 111.15 8 119.15
127C2M/3HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
115.63 4 115.33 4 119.33
128K1M/74HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník120.42 0 119.46 0 119.46
129K1M/74SVOBODA Jan 1946 3 Hubertus126.52 4 115.46 4 119.46
130K1W/22PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice118.15 4 113.94 6 119.94
131C2M/4PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
117.09 12 114.13 6 120.13
132K1M/76HADRABA Martin 2005 3 USK Pha118.85 2 118.98 8 120.85
133K1M/77KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec122.33 8 119.03 2 121.03
134K1M/78BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha113.13 8 132.90 58 121.13
135C2M/5HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
123.01 6 117.55 4 121.55
136K1W/23HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa107.00 50 119.63 2 121.63
137K1W/24SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha115.64 6 150.87 4 121.64
138K1M/79JAHODA Jakub 2004 USK Pha115.52 50 114.19 8 122.19
139C1M/29PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB123.43 2 120.31 2 122.31
140C2M/6ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
126.43 4 120.65 2 122.65
141K1M/80JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník119.10 4 123.25 54 123.10
142K1M/81BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha132.88 56 117.23 6 123.23
143C1M/30ŠERÝ Michal 1971 3+ C.K. Rožátov124.12 6 121.52 2 123.52
144C2M/7JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
117.92 6 125.65 6 123.92
145K1W/25ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha116.17 50 119.33 6 125.33
146C2M/8KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
128.03 12 123.47 2 125.47
147K1M/82LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha117.55 8 115.89 10 125.55
148C2M/9PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
123.75 2 126.06 0 125.75
149K1M/83KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha126.71 4 126.86 0 126.86
150K1W/26HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.83 4 126.58 6 127.83
151K1M/84PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice126.00 10 120.20 8 128.20
152K1W/27ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník141.45 4 126.31 2 128.31
153K1M/85KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec128.69 102 124.34 4 128.34
154K1M/86HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník122.95 6 133.32 2 128.95
155K1M/87SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha118.10 14 113.99 16 129.99
156K1M/88CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha138.64 2 126.47 4 130.47
157C2M/10POLLERT Jáchym
PECHAČ Jonáš
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
122.39 12 122.73 8 130.73
158K1W/28BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice130.93 0 150.19 10 130.93
159K1M/89ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy127.18 56 127.22 4 131.22
160K1M/90SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec130.49 2 135.37 8 132.49
161C2M/11HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
127.20 10 131.49 2 133.49
162C1M/31PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník128.70 6 137.53 10 134.70
163K1M/91NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice155.85 8 131.06 8 139.06
164K1M/92ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha139.10 8 132.14 8 140.14
165C1M/32ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa138.40 4 139.14 4 142.40
166K1W/29TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy150.43 12 134.52 14 148.52
167K1W/30HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha139.29 10 135.46 108 149.29
168K1M/93PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.43 52 102.07 50 152.07
169K1M/94PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec150.58 4 165.25 12 154.58
170C1W/3KREMROVÁ Adéla, 2005, USK Pha KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha147.28 8 139.64 56 155.28
171K1W/31BURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha156.70 8 138.63 56 164.70
172K1W/32SHERBINA Alisa 2004 9 RUS Saint-Petersburg167.53 8 117.97 66 175.53
173K1M/95POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha1.00 999 163.03 14 177.03
174C1M/33SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha175.72 8 150.04 52 183.72
175K1M/96CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag1.00 999 153.08 110 263.08
Oddíl