Slalom ve Vysokém Mýtě

09.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LACINA Jakub 2003 2 Semily110.60 6 110.20 0 110.20
2K1M/2KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto114.40 0 113.20 0 113.20
3K1M/3MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.117.40 2 116.60 0 116.60
4K1M/4PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.119.80 2 119.70 0 119.70
5K1M/5VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.120.30 0 4.00 999 120.30
6K1M/6OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.120.70 0 119.50 2 120.70
7K1M/6KUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto120.70 0 122.00 0 120.70
8C1M/1TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.121.60 0 122.80 0 121.60
9K1M/8ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto123.50 0 126.50 2 123.50
10C1M/2ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto123.30 2 123.60 4 125.30
11C1M/3VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.126.00 6 126.10 0 126.10
12K1M/9PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.129.00 2 126.70 0 126.70
13K1M/10BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.128.50 4 126.90 0 126.90
14C2M/1VOREL Zdeněk
TATÍČEK Miroslav
1974
1985
2 Pardub.
Pardub.
127.90 4 127.30 0 127.30
15K1M/11JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha127.40 4 125.40 2 127.40
16K1M/12KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.127.80 4 125.80 2 127.80
17K1M/13HYNEK Pavel 2003 3+ Semily134.00 4 128.10 0 128.10
18K1M/14KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště127.80 2 128.20 0 128.20
19K1M/15ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha126.90 4 126.40 2 128.40
20K1M/16VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště130.60 2 128.50 0 128.50
21K1M/17VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto125.40 4 124.70 4 128.70
22K1M/18JIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.131.90 6 129.00 0 129.00
23K1M/19VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily131.30 4 127.60 2 129.60
24C2M/2KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
129.50 4 129.80 0 129.80
25K1M/20VENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto131.00 2 132.10 0 132.10
26K1M/21INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK134.20 2 133.80 0 133.80
27K1M/22NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.131.20 4 132.10 4 135.20
28C1M/4OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.140.10 2 135.60 0 135.60
29K1M/23PAPULA Jan 2005 3+ Litovel136.80 0 138.10 2 136.80
30K1M/24SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha133.60 6 132.90 4 136.90
31C1M/5INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK137.70 0 137.10 0 137.10
32K1M/25POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK137.20 0 137.50 0 137.20
33K1M/26BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha139.60 4 135.30 2 137.30
34C1M/6SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha138.20 0 137.70 0 137.70
35K1W/1ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily137.40 2 138.10 0 138.10
36C1M/7ŠMAKAL Petr 2003 Litovel139.10 0 142.60 0 139.10
37K1M/27ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily137.30 2 135.10 4 139.10
38K1M/28KUTÝ Tomáš 1979 Litovel4.00 999 139.40 0 139.40
39K1W/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto139.90 0 141.20 4 139.90
40K1M/29SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.138.30 2 131.70 10 140.30
41K1W/3KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.142.70 0 142.00 0 142.00
42C1M/8VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.140.70 4 143.00 0 143.00
43K1M/30JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov148.70 2 143.30 0 143.30
44C1M/9SALAJ František 2004 3 Litovel144.90 4 142.70 2 144.70
45K1W/4MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor144.90 4 142.70 2 144.70
46K1M/31ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto145.50 0 145.00 0 145.00
47K1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK145.80 0 148.90 6 145.80
48C1M/10PAPULA Jan 2005 3 Litovel147.90 0 144.70 2 146.70
49C1M/11KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto141.10 6 4.00 999 147.10
50K1W/6ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK148.80 0 152.70 2 148.80
51K1M/32KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov145.90 4 145.30 6 149.90
52K1W/7ZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov148.10 2 143.70 8 150.10
53K1M/33TUN Marek 2003 3 Semily148.90 4 148.30 2 150.30
54K1M/34KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov145.60 6 151.70 0 151.60
55K1M/35SLAVÍK Daniel 2006 Semily149.70 2 147.20 6 151.70
56PWK/1SAMEK Petr 2008 Třebech.155.70 2 148.10 4 152.10
57C1M/12VITOUL Tomáš 2003 Litovel148.30 4 150.10 10 152.30
58K1W/8MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK154.10 2 152.80 0 152.80
59PWK/2INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK156.50 2 153.00 0 153.00
60K1M/36NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily147.80 6 148.30 6 153.80
61K1M/37BEK Matyáš 2006 Týniště150.70 6 150.10 4 154.10
62C2X/1OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
152.50 4 154.70 0 154.70
63K1M/38TICHÝ Tomáš 2004 Semily148.80 6 150.00 8 154.80
64K1M/39MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor151.30 4 152.40 6 155.30
65K1M/40JAHNA Ondřej 2005 Třebech.155.60 0 156.90 4 155.60
66C2X/2INDRUCHOVÁ Zuzana
INDRUCH Jaromír
2009
1976
KVS HK
KVS HK
156.10 2 154.90 4 158.10
67K1M/41PLEŠTIL Šimon 2007 Semily164.40 4 155.50 4 159.50
68K1W/9VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.161.50 8 153.80 6 159.80
69C2X/3JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
165.60 8 160.90 0 160.90
70K1W/10HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.169.30 6 165.80 0 165.80
71K1M/42JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov165.20 2 172.00 6 167.20
72C1M/13VODÁK Norbert 2004 Litovel166.40 2 165.70 2 167.70
73K1W/11KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.178.30 8 166.70 2 168.70
74PWC/1INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK171.80 2 169.70 0 169.70
75C2M/3NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
186.90 14 164.50 6 170.50
76K1W/12JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha163.30 16 163.50 10 173.50
77C2X/4JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
177.30 2 175.60 0 175.60
78K1W/13VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.169.60 8 171.00 6 177.00
79C1M/14VIRAGH Tomáš 2004 Týniště177.40 0 180.60 0 177.40
80C2M/4ŠŤASTNÝ Matěj
JIŘÍK Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
158.10 20 169.00 20 178.10
81K1M/43VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto168.60 10 186.20 62 178.60
82C2M/5SALAJ František
VODÁK Norbert
2004
2004
3 Litovel
Litovel
177.30 2 170.00 12 179.30
83K1W/14ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.187.20 64 175.30 4 179.30
84C2X/5MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
172.00 8 173.50 8 180.00
85C2M/6ŠMAKAL Petr
VITOUL Tomáš
2003
2003
3 Litovel
Litovel
174.80 6 166.20 14 180.20
86K1M/44SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto176.90 4 182.60 12 180.90
87PWK/3VÍT Matyáš 2009 KVS HK168.80 14 171.20 10 181.20
88K1M/45ZUNA Viilém 2007 Semily175.40 6 181.90 4 181.40
89K1M/46VRANÝ Matěj 2006 USK Pha180.60 4 176.70 8 184.60
90K1M/47HUBAČÍK Josef 2006 Semily175.50 12 180.70 8 187.50
91PWK/4ZUNA Jáchym 2010 Semily211.40 8 186.30 4 190.30
92C1W/1ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK187.40 8 189.50 2 191.50
93C1M/15BEK Matyáš 2006 Týniště187.50 4 194.60 6 191.50
94C2X/6ZRZAVÝ Jakub
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
184.30 10 191.10 12 194.30
95C1W/2VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.207.10 2 196.10 0 196.10
96PWK/5BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.200.10 6 188.60 8 196.60
97K1M/48KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto191.80 12 187.30 66 203.80
98K1W/15NOVÁ Eliška 2007 Pardub.200.40 14 200.30 12 212.30
99C1W/3ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK205.10 8 211.20 8 213.10
100C1W/4ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto217.90 2 224.10 4 219.90
101PWC/2VÍT Matyáš 2009 KVS HK213.40 12 218.90 8 225.40
102K1M/49MUK Jan 2005 Turnov232.80 10 210.60 16 226.60
103PWK/6JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto219.80 10 238.70 12 229.80
104PWK/7INDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK288.40 16 226.60 14 240.60
105K1M/50VRBATA Štěpán 2006 Pardub.180.90 60 1.00 999 240.90
106C1M/16ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto234.10 12 4.00 999 246.10
107K1M/51MUK Matěj 2007 Turnov231.60 24 255.10 70 255.60
108K1M/52LHOTÁK Jakub 2007 Turnov253.20 14 301.40 116 267.20
109K1M/53VINTRLÍK Daniel 2006 Turnov214.60 180 260.40 74 334.40
Oddíl

Historie procházení