1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

26.05.2018   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1CVIKL Ondřej, 1992, USK Pha CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha89.35 0 86.41 0 86.41
2K1M/2HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.88.24 2 87.31 2 89.31
3K1M/3KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.89.66 0 89.13 2 89.66
4K1M/4ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice90.53 0 89.97 0 89.97
5K1M/5BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha96.24 52 91.03 0 91.03
6K1M/6ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice91.99 0 3.00 999 91.99
7K1M/7KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.59 4 92.40 0 92.40
8K1M/8VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha94.42 2 92.96 0 92.96
9K1M/9POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy92.74 6 92.18 2 94.18
10K1M/10ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha93.18 2 93.20 4 95.18
11K1M/11MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava95.31 0 95.24 2 95.31
12K1M/12MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.91.38 4 98.54 200 95.38
13C1M/1JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.93.56 2 95.31 2 95.56
14K1M/13ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.86 0 95.83 2 95.86
15C1M/2KAMINSKÝ Jan, 1999, USK Pha KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha96.05 0 98.39 2 96.05
16C1M/3NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc96.50 0 96.72 0 96.50
17C1M/3PŘÍHODA Matouš, 1998, USK Pha PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha98.66 50 94.50 2 96.50
18C1M/5HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.79 4 95.20 2 97.20
19C1M/6CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha97.98 4 95.33 2 97.33
20K1M/14CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.75 50 97.64 0 97.64
21K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha106.93 6 97.73 0 97.73
22K1M/15KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí95.82 2 94.97 6 97.82
23C1M/7VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha96.09 2 98.04 2 98.09
24K1M/16TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc100.37 0 95.75 4 99.75
25C1M/8HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.98.30 2 97.08 4 100.30
26K1M/17CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz96.68 4 97.28 4 100.68
27K1M/18KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha96.69 4 100.71 54 100.69
28K1M/19KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc100.18 2 101.21 0 101.21
29K1W/2NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec104.88 2 99.52 2 101.52
30C1M/9FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.3.00 999 101.56 0 101.56
31K1M/20MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.104.50 0 99.70 2 101.70
32K1M/21PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec101.53 4 97.93 4 101.93
33C1M/10LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.101.95 0 101.19 2 101.95
34K1M/22RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc102.29 0 108.99 2 102.29
35C1M/11KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha104.67 4 100.38 2 102.38
36K1M/23IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí107.39 2 102.55 0 102.55
37K1M/24MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.07 2 97.50 100 103.07
38K1M/25PRELL Pavel 1976 2 Kralupy101.67 4 101.34 2 103.34
39K1M/26ZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha116.66 8 99.57 4 103.57
40K1M/27ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk97.41 54 97.59 6 103.59
41K1M/28BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.103.71 0 103.64 52 103.71
42K1W/3GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.75 6 99.73 4 103.73
43C1M/12LERCH Adam 1998 1 Dukla B.100.10 54 98.26 6 104.26
44K1M/29MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.39 8 100.42 4 104.42
45K1W/4HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.109.62 2 102.77 2 104.77
46K1M/30PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha3.00 999 98.79 6 104.79
47K1M/31ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava99.19 6 100.51 6 105.19
48C1M/13HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.32 4 103.41 2 105.41
49K1M/32FRENCL Josef 2002 2 USK Pha103.77 2 107.46 4 105.77
50K1M/33ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice104.10 8 102.04 4 106.04
51K1M/34ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky104.44 6 102.24 4 106.24
52C1M/14LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha104.30 2 101.97 56 106.30
53K1M/35PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.114.48 6 104.31 2 106.31
54C1M/15MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha103.02 56 106.62 0 106.62
55K1M/36RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.104.15 4 104.64 2 106.64
56K1M/37HALA Jiří 2002 2 Olomouc102.89 4 98.70 8 106.70
57C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc112.08 2 106.93 0 106.93
58K1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno107.00 0 105.96 50 107.00
59K1M/38VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy3.00 999 105.01 2 107.01
60K1W/6BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.103.64 4 105.14 2 107.14
61C1M/16URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk105.66 4 103.28 4 107.28
62K1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn107.46 0 110.22 6 107.46
63C1M/17KRÁL Adam 2003 2 USK Pha103.54 4 106.37 4 107.54
64K1M/39VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.109.66 4 105.75 2 107.75
65K1M/40VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.69 64 99.86 8 107.86
66K1M/41BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh107.97 0 112.37 6 107.97
67K1M/42RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha108.15 0 110.18 100 108.15
68K1M/43KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec108.68 0 111.31 2 108.68
69C1M/18KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc103.20 6 125.40 6 109.20
70C1M/19RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.106.74 8 107.62 2 109.62
71C1M/20PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy111.92 52 107.69 2 109.69
72K1M/44VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava107.56 6 105.90 4 109.90
73K1W/8NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy106.42 4 106.41 6 110.42
74K1W/9ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha109.89 2 106.91 4 110.91
75K1M/45BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB119.45 4 108.99 2 110.99
76K1M/46CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.117.56 0 111.10 0 111.10
77C1W/2JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.120.07 2 111.15 0 111.15
78C1M/21ULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava130.85 10 107.19 4 111.19
79K1M/47WEISL Martin 2002 2 USK Pha109.30 2 107.83 6 111.30
80K1M/48ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim107.42 4 117.98 106 111.42
81C1M/22FIALA Jakub 2001 2 Olomouc107.87 4 110.27 2 111.87
82K1W/10KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy110.04 2 113.85 4 112.04
83C1W/3MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.112.86 8 110.43 2 112.43
84K1M/49NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy108.50 52 108.60 4 112.60
85K1W/11DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha111.79 2 104.63 8 112.63
86K1W/12KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc112.69 0 114.69 4 112.69
87K1M/50RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha108.77 4 115.03 10 112.77
88C1M/23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.104.92 8 118.91 4 112.92
89C1M/24URBAN Michal 2004 2 Šumperk113.83 12 111.34 2 113.34
90K1M/51TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB111.67 2 107.42 6 113.42
91K1M/52STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB107.96 6 109.57 4 113.57
92C1M/25PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha107.41 52 111.67 2 113.67
93C1W/4ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha111.85 2 111.72 2 113.72
94K1M/53HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk112.11 2 117.89 16 114.11
95C1M/26GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.30 6 108.20 6 114.20
96K1W/13DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc114.37 0 126.50 8 114.37
97C1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno126.71 4 110.57 4 114.57
98K1M/54VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník113.13 2 116.46 154 115.13
99K1M/55GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa111.15 4 115.32 4 115.15
100K1W/14KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc113.76 2 111.30 4 115.30
101C1M/27LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha3.00 999 111.49 4 115.49
102C1M/28JANŮ Filip 2002 2 Olomouc116.77 10 111.50 4 115.50
103K1M/56SAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.00 4 123.16 10 116.00
104K1M/57NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc108.28 8 109.31 18 116.28
105K1M/58BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand119.89 56 114.42 2 116.42
106K1M/59PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB110.74 6 111.65 56 116.74
107K1M/60KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha110.98 6 115.52 4 116.98
108C1M/29WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn109.37 8 107.09 100 117.37
109K1M/61SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice113.39 4 112.23 8 117.39
110K1W/15KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.113.46 4 128.57 6 117.46
111K1M/62HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy116.76 8 111.55 6 117.55
112K1M/63ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.123.71 8 115.75 2 117.75
113K1M/64ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy116.63 2 116.15 2 118.15
114K1M/65FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa123.13 0 116.18 2 118.18
115K1W/16VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor114.84 4 125.35 4 118.84
116C1M/30ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha121.63 6 117.57 2 119.57
117K1M/66URBAN Michal 2004 2 Šumperk115.89 4 134.44 64 119.89
118C1M/31KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja121.43 8 120.14 0 120.14
119K1M/67STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky112.28 8 3.00 999 120.28
120K1W/17KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava116.51 4 117.40 6 120.51
121K1M/68ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.114.51 6 129.10 10 120.51
122C1W/6KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc120.23 2 118.70 2 120.70
123C1M/32STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB113.17 8 129.92 60 121.17
124K1W/18DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha121.65 0 122.69 6 121.65
125K1M/69BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno113.79 8 107.47 266 121.79
126K1M/70DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha122.40 60 119.81 2 121.81
127K1M/71JAKL Vincent 2001 2 USK Pha123.32 8 120.04 2 122.04
128K1M/72VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor120.10 2 135.31 16 122.10
129K1M/73KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.121.62 12 116.12 6 122.12
130C2M/1SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
119.01 4 118.34 4 122.34
131C1W/7KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha120.63 2 119.67 6 122.63
132K1M/74PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh113.13 10 132.85 12 123.13
133C1M/33ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.134.61 2 121.69 2 123.69
134C1W/8VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn118.03 6 123.78 2 124.03
135K1W/19CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.121.07 10 116.09 8 124.09
136C1M/34POLLERT Jan 2005 2 USK Pha122.09 10 120.41 4 124.41
137C1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.93 0 128.88 4 124.93
138C1M/35FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.119.42 6 114.44 52 125.42
139K1M/75KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc125.43 0 126.29 10 125.43
140K1W/20MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.118.74 10 114.70 12 126.70
141K1W/21RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha125.22 2 127.65 6 127.22
142C1M/36KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc142.62 10 123.26 4 127.26
143C1M/37RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm121.38 6 126.91 106 127.38
144K1M/76BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno119.71 8 128.60 58 127.71
145K1M/77ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.116.24 56 119.81 8 127.81
146C1M/38PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha116.78 58 123.91 4 127.91
147C2M/2ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
123.94 4 1.00 999 127.94
148C1W/10DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno123.98 4 130.55 2 127.98
149K1W/22KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.21 4 127.99 0 127.99
150K1M/78VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk122.28 6 119.64 12 128.28
151K1W/23HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc128.30 0 126.63 6 128.30
152K1M/79HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak129.86 66 122.49 6 128.49
153K1M/80GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc132.89 10 122.87 6 128.87
154C1W/11KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava125.85 58 125.31 4 129.31
155K1W/24BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha127.53 2 128.16 4 129.53
156C1M/39CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha121.84 8 127.56 2 129.56
157K1M/81MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak129.94 6 119.63 10 129.63
158K1M/82KYSELA David 1977 2 Kralupy127.43 4 128.05 2 130.05
159K1W/25ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc122.10 8 131.18 6 130.10
160K1W/26ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.12 56 126.28 4 130.28
161C1M/40BEIER Matouš 2004 2 Trutnov124.26 8 122.75 8 130.75
162K1M/83BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz123.45 8 138.37 2 131.45
163K1M/84ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB135.92 2 131.86 0 131.86
164C1M/41VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha122.25 10 121.56 56 132.25
165C1W/12CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.154.71 14 126.72 6 132.72
166K1W/27KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky133.81 6 126.95 6 132.95
167C2X/1BOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
151.31 12 129.05 4 133.05
168K1W/28MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava132.20 4 129.22 4 133.22
169C1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc134.13 8 126.09 8 134.09
170K1M/85DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy130.53 4 126.96 10 134.53
171K1M/86TURNER Karel 2004 2 Sušice136.46 10 125.03 10 135.03
172K1W/29ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha145.68 8 129.66 6 135.66
173K1M/87MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc130.12 6 130.47 12 136.12
174K1W/30HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK134.91 14 130.40 6 136.40
175C1M/42KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.126.29 12 119.63 54 138.29
176K1W/31MINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami132.44 6 130.59 10 138.44
177C1M/43WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn136.55 8 137.71 2 139.71
178K1W/32DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc130.18 10 133.42 10 140.18
179C1M/44FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.74 10 138.31 2 140.31
180K1M/88HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec124.28 204 128.31 12 140.31
181K1W/33ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB132.59 8 134.77 10 140.59
182C2X/2KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
128.68 12 134.81 8 140.68
183C1W/14FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha139.78 14 134.69 6 140.69
184C1M/45ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB125.22 16 136.42 16 141.22
185C1M/46ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB142.35 118 131.68 10 141.68
186K1M/89SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.28 2 141.63 6 142.28
187K1M/90FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.133.17 10 135.77 12 143.17
188C2M/3KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
140.74 4 135.32 8 143.32
189K1W/34SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.142.47 10 133.87 10 143.87
190K1W/35KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí132.15 12 123.94 62 144.15
191K1W/36POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor148.77 66 138.52 6 144.52
192K1W/37KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK143.31 2 138.68 6 144.68
193K1W/38RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc139.49 6 141.64 10 145.49
194K1M/91ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha139.65 6 140.59 14 145.65
195K1W/39JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc159.77 14 139.96 6 145.96
196C1W/15DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha141.32 6 140.64 6 146.64
197K1W/40HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy134.65 12 134.56 16 146.65
198K1M/92POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand144.65 2 157.93 62 146.65
199C1M/47JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha135.64 12 143.18 58 147.64
200K1W/41MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy135.81 12 144.63 14 147.81
201K1M/93ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc161.96 12 144.10 4 148.10
202K1W/42HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava186.02 56 142.28 6 148.28
203K1W/43TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB132.88 16 122.38 58 148.88
204C1W/16KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí138.94 10 140.90 8 148.90
205K1M/94GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice141.31 8 165.03 6 149.31
206K1M/95HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.136.24 14 174.69 60 150.24
207K1M/96KOPEČEK Michal 2007 3+ VS Tábor154.65 12 142.43 8 150.43
208K1M/97MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice139.49 12 142.77 10 151.49
209K1M/98SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec120.10 58 137.82 14 151.82
210K1W/44KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami155.39 10 148.53 4 152.53
211K1M/99JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky142.56 10 3.00 999 152.56
212K1M/100ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice144.59 8 153.61 8 152.59
213K1M/101DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno164.81 10 140.87 12 152.87
214C1M/48VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor148.39 14 145.12 8 153.12
215K1M/102MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov148.62 10 147.40 6 153.40
216K1M/103URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha142.56 12 126.41 60 154.56
217K1W/45GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice141.63 16 142.85 12 154.85
218K1W/46FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha154.12 58 150.90 4 154.90
219K1W/47KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.145.69 10 176.00 12 155.69
220K1M/104ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha165.84 14 141.81 14 155.81
221K1W/48HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc158.23 58 152.58 4 156.58
222K1M/105HEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk148.75 8 158.06 22 156.75
223C1M/49NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc146.79 10 156.21 6 156.79
224K1M/106KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz151.27 6 139.55 160 157.27
225K1M/107BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk155.67 58 149.70 8 157.70
226C2X/3RUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
156.64 12 146.23 12 158.23
227C2X/4BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
174.21 18 144.32 14 158.32
228K1M/108REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB106.90 52 107.55 52 158.90
229C1M/50JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha166.43 164 147.27 12 159.27
230K1M/109KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa145.47 14 212.46 12 159.47
231K1M/110STEHNO Petr 2003 2 USK Pha132.47 112 145.72 14 159.72
232K1W/49ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha148.16 12 175.79 54 160.16
233C1M/51ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB134.78 66 146.32 14 160.32
234K1W/50MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava138.23 60 153.17 8 161.17
235C1M/52MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov147.99 116 148.15 14 162.15
236K1M/111STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc158.25 4 176.00 10 162.25
237C2M/4BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
182.41 70 150.45 12 162.45
238C1W/17RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha3.00 999 152.48 10 162.48
239K1M/112KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB154.64 8 169.32 116 162.64
240K1M/113MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.133.66 108 148.46 16 164.46
241C1W/18JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc153.37 12 176.71 10 165.37
242K1M/114BEIER Alva 2005 3+ Trutnov151.55 14 188.06 114 165.55
243C1M/53DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK159.83 6 196.77 56 165.83
244K1W/51HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn161.22 14 153.06 14 167.06
245K1W/52STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc150.03 18 177.51 208 168.03
246K1M/115HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha132.66 66 156.15 12 168.15
247C1W/19DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc3.00 999 166.38 4 170.38
248K1M/116STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná3.00 999 152.04 20 172.04
249K1M/117SUK Jakub 2002 3+ Trutnov160.52 14 168.61 62 174.52
250C2M/5POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
119.44 56 4.00 999 175.44
251K1M/118HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand165.80 10 140.01 54 175.80
252K1W/53RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná174.90 112 163.91 14 177.91
253K1W/54RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc172.83 118 152.70 26 178.70
254C2M/6ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
170.00 64 172.73 8 180.73
255K1M/119NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB170.67 12 192.16 60 182.67
256C1W/20MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha192.68 68 173.04 10 183.04
257K1M/120PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha150.94 62 167.06 16 183.06
258K1W/55MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha178.16 6 202.63 70 184.16
259K1W/56DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk173.30 106 174.76 10 184.76
260K1M/121NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha147.40 62 127.65 58 185.65
261K1M/122HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc181.94 6 202.51 54 187.94
262K1M/123JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha167.88 60 170.60 18 188.60
263C1M/54HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn178.27 12 152.45 60 190.27
264K1M/124JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky134.64 56 146.57 60 190.64
265K1M/125ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha3.00 999 135.68 56 191.68
266K1M/126KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná183.85 18 173.91 20 193.91
267K1M/127FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice200.47 60 177.32 20 197.32
268C2X/5POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
184.37 16 186.59 12 198.59
269C1W/21MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami183.89 18 1.00 999 201.89
270K1M/128BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy144.00 114 141.29 62 203.29
271K1M/129ŠVEJD Jáchym 2007 3+ Sušice156.62 64 134.72 70 204.72
272K1M/130RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná209.04 116 189.96 16 205.96
273K1M/131VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk149.91 110 148.62 62 210.62
274K1M/132ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz149.26 114 145.08 66 211.08
275C1W/22RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc205.10 62 200.21 12 212.21
276K1M/133CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha3.00 999 149.69 64 213.69
277C1W/23VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor156.10 58 171.42 60 214.10
278K1W/57SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK159.84 60 167.29 64 219.84
279C2M/7JANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
197.13 118 168.02 68 236.02
280C2X/6WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
176.57 70 180.14 56 236.14
281K1M/134ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky201.14 70 183.79 60 243.79
282K1W/58HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy172.69 72 197.98 70 244.69
283K1W/59HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice3.00 999 191.84 56 247.84
284K1W/60PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky153.42 108 147.48 106 253.48
285K1W/61ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy189.88 108 144.73 116 260.73
286K1M/135SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno165.89 108 153.40 112 265.40
287K1W/62NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc4.00 999 213.00 62 275.00
288C1W/24KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.169.33 208 263.96 12 275.96
289K1W/63KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha3.00 999 167.83 112 279.83
290C1M/55KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn164.11 118 157.21 364 282.11
291C2M/8KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
185.72 114 3.00 999 299.72
292K1M/136PUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB163.24 262 137.73 162 299.73
Oddíl