Slalom na Paraplíčku

20.05.2018  
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec84.20 2 82.90 0 82.90
2K1M/2GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa85.30 0 85.00 0 85.00
3K1M/3BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod85.30 0 85.10 0 85.10
4K1M/4SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice86.50 0 87.80 0 86.50
5K1M/4SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec86.50 0 96.20 4 86.50
6K1M/6FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec86.80 2 85.50 50 88.80
7K1M/7HEK Jan 1979 2 Roudnice89.50 0 93.60 0 89.50
8C1M/1HAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily91.10 0 94.90 0 91.10
9K1M/8MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov94.50 4 91.20 0 91.20
10K1M/9ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.91.50 0 91.80 0 91.50
11K1M/10JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha94.60 2 92.10 0 92.10
12K1M/11ZACH Radovan 2005 2 KK Brand92.50 0 92.80 2 92.50
13K1M/12MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice95.30 0 92.80 0 92.80
14K1M/13JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky93.20 0 91.20 2 93.20
15C1M/2GOTVALD Robert 1990 Č.Lípa95.90 0 93.30 0 93.30
16C1M/3VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.94.10 2 94.10 0 94.10
17K1M/14VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.94.30 0 95.00 0 94.30
18C1M/4JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha86.80 54 94.40 0 94.40
19K1M/15OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.95.80 0 94.40 0 94.40
20K1M/16KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov95.10 0 94.10 2 95.10
21K1M/17HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily96.10 0 95.90 50 96.10
22C2M/1ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
KK Brand
KK Brand
99.00 0 96.20 0 96.20
23K1M/18KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa99.70 0 92.70 4 96.70
24K1M/19STEHNO Petr 2003 2 USK Pha92.80 4 93.60 10 96.80
25K1W/1BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa99.40 0 104.90 0 99.40
26K1M/20BENDA Jan 2005 3+ Roudnice99.90 2 99.50 0 99.50
27K1M/21SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice100.00 2 99.60 0 99.60
28K1M/22ZUMMER Ondřej 1968 Turnov98.00 2 4.00 999 100.00
29K1W/2HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice100.20 0 102.40 0 100.20
30K1M/23ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha96.20 4 102.30 2 100.20
31K1M/24POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand100.00 6 98.60 2 100.60
32C1M/5DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK101.20 0 101.70 0 101.20
33K1M/25HLOBIL Josef 2001 3+ Turnov103.90 0 101.50 0 101.50
34K1M/26VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand103.30 2 99.70 2 101.70
35K1W/3BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa97.80 4 101.80 0 101.80
36K1M/27KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec103.70 2 102.70 0 102.70
37K1W/4KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha104.30 2 103.20 0 103.20
38C1M/6INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK103.40 0 106.10 0 103.40
39C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
Jablonec
SKVS ČB
104.60 0 103.80 0 103.80
40K1M/28SUK Jakub 2002 3+ Trutnov101.90 2 104.30 2 103.90
41K1W/5SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice107.60 0 104.30 0 104.30
42K1W/5MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha102.30 2 118.10 2 104.30
43C2M/3VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
104.50 0 104.40 0 104.40
44C1M/7TUNKA Zdeněk 1957 Jablonec104.70 2 105.00 0 105.00
45C1W/1MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha103.10 2 109.20 0 105.10
46K1W/7ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha105.60 0 106.20 2 105.60
47K1M/29TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand110.10 4 106.50 0 106.50
48K1M/30SAIDL František 2006 3+ USK Pha107.60 2 106.60 0 106.60
49C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha113.40 0 105.20 2 107.20
50K1M/31HYNEK Pavel 2003 3+ Semily105.60 2 107.10 50 107.60
51C1M/8BENHÁK Jiří 1956 Jablonec106.30 2 105.90 2 107.90
52K1M/32HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK106.00 2 110.20 2 108.00
53C1M/9VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK109.30 2 106.10 2 108.10
54K1M/33INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK108.60 0 105.60 4 108.60
55K1M/34WINTER Eduard 1956 3+ Jablonec109.00 0 112.90 52 109.00
56K1M/35LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha117.80 4 107.20 2 109.20
57C1M/10HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK109.40 0 109.90 0 109.40
58K1M/36HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand105.60 4 105.50 4 109.50
59K1M/37VENC Ondřej 2007 3 KK Brand108.80 2 107.70 2 109.70
60K1W/8HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa101.90 8 111.40 4 109.90
61C2M/4FUCHS Matouš
FUCHS Jakub
2002
1999
3 Jablonec
Jablonec
117.30 8 110.40 0 110.40
62K1M/38PETR Lukáš 2004 3 KK Brand112.20 0 110.40 0 110.40
63K1M/38ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha109.30 4 104.40 6 110.40
64K1M/40KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec108.80 2 114.10 4 110.80
65K1M/41KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand107.00 4 107.70 4 111.00
66C1M/11OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.121.40 0 110.50 2 112.50
67K1M/42VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily119.90 0 112.50 0 112.50
68K1M/42BREBTA Vladimír 1972 Jablonec125.70 0 112.50 0 112.50
69K1W/9BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily116.30 0 112.60 0 112.60
70K1M/44PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice119.90 2 111.60 2 113.60
71K1M/45BENHÁK Jiří 1956 Jablonec115.40 0 114.70 0 114.70
72K1M/45ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily115.00 2 114.70 0 114.70
73K1M/47KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha114.80 0 119.20 2 114.80
74K1M/48KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec116.40 0 116.30 2 116.40
75K1W/10ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily120.70 2 116.70 0 116.70
76K1M/49POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK116.70 0 118.10 0 116.70
77C2M/5KULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
Jablonec
Jablonec
135.90 6 119.80 0 119.80
78C2M/6STEHNO Petr
JANOUŠEK Viktor
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
118.80 12 111.90 8 119.90
79K1M/50BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand118.40 10 116.30 4 120.30
80K1W/11BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice116.80 4 124.10 2 120.80
81PW/1SVOBODA Šimon 2008 Benátky122.00 8 120.90 0 120.90
82C1M/12KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa117.50 4 120.90 4 121.50
83K1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK126.20 4 117.60 4 121.60
84K1M/51SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha122.60 0 112.20 56 122.60
85PW/2SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky129.40 4 121.10 2 123.10
86K1M/52FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand122.00 2 120.70 4 124.00
87K1M/53JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov124.10 0 138.40 0 124.10
88K1M/54KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov124.30 0 129.30 2 124.30
89C1M/13STOLÍN Adam 2005 Trutnov122.40 2 124.90 2 124.40
90K1M/55JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand124.80 0 120.50 4 124.50
91C1M/14BAČINA Jan 1973 Č.Lípa128.40 2 123.00 2 125.00
92K1M/56BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa126.40 4 121.10 4 125.10
93C1M/15SAIDL František 2006 3 USK Pha144.60 8 124.40 2 126.40
94C1W/3KREMROVÁ Adéla, 2005, USK Pha KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha149.70 0 121.60 6 127.60
95K1M/57KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov127.90 0 125.00 4 127.90
96C2X/1KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
137.40 10 123.00 6 129.00
97K1M/58NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice130.00 0 130.60 0 130.00
98C2M/7JINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
128.20 2 144.00 10 130.20
99C2X/2BEDNÁŘOVÁ Anna
SAAL Štěpán
2002
2001
3 Č.Lípa
Jablonec
141.30 8 130.30 0 130.30
100K1W/13MOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK127.90 10 130.60 0 130.60
101K1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK127.30 6 131.80 0 131.80
102PW/3INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK144.70 6 130.00 2 132.00
103C2M/8INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
154.10 6 132.10 0 132.10
104C1M/16SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha132.70 2 142.30 56 134.70
105C2M/9ERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
3 USK Pha
USK Pha
135.00 8 130.80 4 134.80
106C1M/17FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand133.70 8 135.50 0 135.50
107C1M/18VENC Ondřej 2007 KK Brand130.90 6 133.90 2 135.90
108PW/4SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand146.50 8 136.10 0 136.10
109K1W/15MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov142.40 4 137.10 0 137.10
110K1M/59KOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand100.10 56 133.80 4 137.80
111C2M/10BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
144.50 2 138.50 0 138.50
112C2X/3MOTLOVÁ Andrea
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2006
2005
3 KVS HK
KVS HK
147.00 12 137.40 2 139.40
113K1W/16NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand138.00 2 137.80 6 140.00
114C1M/19INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK140.60 0 140.90 4 140.60
115C2M/11KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
136.30 16 133.00 10 143.00
116K1M/60NAHODIL Václav 2006 KK Brand155.50 4 146.60 2 148.60
117C2M/12SAIDL František
SVOBODA Adam
2006
2006
USK Pha
USK Pha
142.80 8 144.40 8 150.80
118C1M/20STOLÍN Antonín 2008 Trutnov176.40 6 149.90 6 155.90
119K1M/61TUREČEK Ondřej 2005 Trutnov149.80 58 148.20 8 156.20
120PW/5BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov163.70 4 183.60 2 167.70
121PW/6FUCHS Jáchym 2008 KK Brand198.40 108 174.80 2 176.80
122C1M/21FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand190.90 8 172.50 6 178.50
123K1M/62SCHIFF Tomáš 2005 KK Brand171.10 166 170.60 14 184.60
124K1M/63KAPLICKÝ Jindřich 2007 KK Brand178.40 58 206.00 10 216.00
125K1M/64POKORNÝ Šimon 2007 Jablonec169.70 56 169.80 60 225.70
126K1M/65POKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec181.30 58 133.40 152 239.30
127PW/7BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov1.00 999 141.40 354 495.40
Oddíl

Historie procházení