Slalom na Paraplíčku

19.05.2018  
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1C1M/1HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha79.80 2 79.80 0 79.80
2K1M/1SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice83.70 2 82.10 0 82.10
3K1M/2BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod84.90 0 82.20 0 82.20
4K1M/3KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec82.50 0 83.60 0 82.50
5K1M/4GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa83.10 0 84.00 0 83.10
6K1M/5SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec85.70 0 88.20 6 85.70
7K1M/6HEK Jan 1979 2 Roudnice88.10 2 86.40 0 86.40
8K1M/7MILLER Jan 1997 Turnov85.00 6 86.60 0 86.60
9K1M/8POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand84.80 2 103.90 4 86.80
10C1W/1HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha87.20 0 87.60 2 87.20
11C1M/2JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha88.00 0 87.40 0 87.40
12K1M/9MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov89.20 2 87.80 0 87.80
13C1M/3MILLER Jan 1997 2 Turnov89.40 0 4.00 999 89.40
14K1M/10ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.88.70 2 90.20 0 90.20
15C1M/4GOTVALD Robert 1990 Č.Lípa92.20 2 90.40 0 90.40
16C1M/5VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.93.60 4 91.80 0 91.80
17K1M/11VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.92.40 4 91.80 0 91.80
18K1M/12KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov4.00 999 92.40 0 92.40
19K1M/13STEHNO Petr 2003 2 USK Pha91.30 4 90.90 2 92.90
20K1M/13MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice95.50 4 92.90 0 92.90
21K1M/15ZUMMER Ondřej 1968 Turnov93.30 0 95.60 0 93.30
22K1W/1HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa96.00 4 94.30 0 94.30
23K1M/16JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky90.40 4 90.70 4 94.40
24K1M/17JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha89.90 6 90.80 4 94.80
25K1M/18VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand97.60 4 95.40 0 95.40
26K1M/19OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.94.40 2 91.90 4 95.90
27K1M/19SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice95.10 4 95.90 0 95.90
28K1M/21BENDA Jan 2005 3+ Roudnice97.80 2 96.60 0 96.60
29C2M/1ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
KK Brand
KK Brand
98.30 0 96.70 0 96.70
30K1W/2BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa96.00 2 96.80 0 96.80
31K1W/2BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa98.60 2 94.80 2 96.80
32K1M/22PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK99.70 0 97.10 0 97.10
33K1M/23KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec105.50 2 97.20 0 97.20
34K1W/4HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice100.40 2 97.60 0 97.60
35K1M/24HYNEK Pavel 2003 3+ Semily100.70 10 96.50 2 98.50
36C1M/6DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK96.60 2 98.80 0 98.60
37K1M/25KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa92.90 6 105.30 100 98.90
38K1M/26ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha95.80 6 96.10 4 100.10
39C1W/2MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha103.90 4 100.50 0 100.50
40K1W/5LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily104.30 4 100.50 0 100.50
41K1M/27ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha106.20 2 98.60 2 100.60
42K1M/28WINTER Eduard 1956 3+ Jablonec105.50 2 101.60 0 101.60
43C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
Jablonec
SKVS ČB
110.40 2 101.90 0 101.90
44K1M/29TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand105.80 2 100.60 2 102.60
45C1M/7INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK102.00 2 102.90 0 102.90
46K1M/30VENC Ondřej 2007 3 KK Brand104.00 4 101.50 2 103.50
47K1M/31HLOBIL Josef 2001 3+ Turnov105.70 0 103.60 0 103.60
48C1M/8HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK110.00 2 103.80 0 103.80
49K1W/6ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha112.20 2 103.80 0 103.80
50K1M/32SUK Jakub 2002 3+ Trutnov101.80 2 107.30 4 103.80
51K1M/33HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand106.30 2 101.90 2 103.90
52C1W/3ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha105.40 4 104.44 0 104.44
53K1M/34INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK104.80 0 101.30 6 104.80
54C1M/9BENHÁK Jiří 1956 Jablonec104.90 0 104.20 2 104.90
55K1W/7KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha105.50 6 103.00 2 105.00
56K1M/35KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand99.10 6 101.70 6 105.10
57K1M/35KOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand112.20 6 101.10 4 105.10
58K1M/35JAHODA Jakub 2004 USK Pha103.29 54 103.10 2 105.10
59K1M/38SAIDL František 2006 3+ USK Pha98.30 50 103.20 2 105.20
60K1W/8BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily106.40 2 105.30 0 105.30
61C1M/10TUNKA Zdeněk 1957 Jablonec104.80 2 105.80 0 105.80
62K1M/39KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec108.50 2 105.80 0 105.80
63K1M/40BREBTA Vladimír 1972 Jablonec110.10 4 106.00 0 106.00
64C2M/3VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
106.51 0 109.20 0 106.51
65K1W/9SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice105.80 6 106.70 0 106.70
66C1M/11VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK106.00 8 105.70 2 107.70
67K1M/41HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK106.60 4 103.70 4 107.70
68K1W/10MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha105.50 4 103.90 4 107.90
69C1M/12KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa110.10 0 106.00 2 108.00
70K1M/42BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand110.20 6 107.80 2 109.80
71K1M/43PETR Lukáš 2004 3 KK Brand114.80 2 111.40 0 111.40
72K1M/44LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha105.60 6 111.60 0 111.60
73K1M/45PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice109.80 2 113.50 2 111.80
74K1W/11BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice112.00 0 118.80 4 112.00
75C1M/13OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.113.80 2 109.20 4 113.20
76K1M/46KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec107.70 6 120.30 4 113.70
77C1M/14BAČINA Jan 1973 Č.Lípa111.80 2 149.90 2 113.80
78K1M/47SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha108.70 12 109.90 4 113.90
79K1M/48BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa115.30 6 115.10 0 115.10
80C1M/15FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand125.90 2 115.90 0 115.90
81K1M/49ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily111.30 8 111.90 4 115.90
82K1M/49JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand128.60 4 109.90 6 115.90
83K1M/51BENHÁK Jiří 1956 Jablonec114.30 2 114.50 4 116.30
84C1M/16SAIDL František 2006 3 USK Pha114.80 2 127.90 10 116.80
85K1M/52NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice118.10 2 117.40 0 117.40
86K1M/53FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand117.60 4 115.50 2 117.50
87PW/1SVOBODA Šimon 2008 Benátky116.40 4 114.40 4 118.40
88K1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK112.40 6 116.70 4 118.40
89K1M/54KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov132.51 4 114.50 4 118.50
90K1M/55NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily112.70 6 120.50 2 118.70
91K1M/56POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK115.30 4 127.60 0 119.30
92C1W/4KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha136.10 2 119.80 0 119.80
93C1M/17SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha118.90 2 119.00 2 120.90
94C2M/4STEHNO Petr
JANOUŠEK Viktor
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
111.10 10 118.40 4 121.10
95C1M/18STOLÍN Adam 2005 Trutnov119.60 2 119.00 6 121.60
96K1M/57JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov124.90 4 122.10 0 122.10
97K1M/58KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha119.00 6 119.80 4 123.80
98PW/2SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky122.90 10 120.90 4 124.90
99C1M/19VENC Ondřej 2007 KK Brand123.30 4 139.00 0 127.30
100C2M/5KULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
Jablonec
Jablonec
130.90 6 127.30 0 127.30
101K1M/59KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov134.70 0 126.10 2 128.10
102K1W/13MOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK123.20 6 136.20 0 129.20
103K1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK125.30 4 132.60 2 129.30
104C2M/6JINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
124.10 6 125.20 12 130.10
105PW/3INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK126.40 4 178.20 4 130.40
106K1W/15MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov132.30 8 130.70 0 130.70
107K1M/60VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily120.90 52 128.90 2 130.90
108C2X/1BEDNÁŘOVÁ Anna
SAAL Štěpán
2002
2001
3 Č.Lípa
Jablonec
124.90 6 125.20 6 130.90
109C2X/1KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
124.90 6 126.20 6 130.90
110C2M/7INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
150.80 8 129.70 4 133.70
111C2M/8SAIDL František
SVOBODA Adam
2006
2006
USK Pha
USK Pha
140.30 14 133.20 6 139.20
112C1M/20INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK159.70 4 137.30 2 139.30
113PW/4SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand1.00 999 135.70 4 139.70
114C2M/9ERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
3 USK Pha
USK Pha
139.60 10 132.80 10 142.80
115C2X/3MOTLOVÁ Andrea
DRÁBEK Matyáš
2006
2005
3 KVS HK
KVS HK
152.80 10 140.80 6 146.80
116K1M/61NAHODIL Václav 2006 KK Brand283.50 10 147.13 0 147.13
117C2M/10KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
129.90 18 137.40 12 147.90
118K1M/62TUREČEK Ondřej 2005 Trutnov140.10 12 154.20 10 152.10
119C2M/11BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
149.90 4 146.90 6 152.90
120PW/5BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov158.30 52 154.50 0 154.50
121K1W/16NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand148.40 106 147.20 8 155.20
122C1M/21FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand153.90 10 145.70 10 155.70
123K1M/63PŘENOSIL Jakub 2007 Jablonec147.90 10 1.00 999 157.90
124PW/6FUCHS Jáchym 2008 KK Brand172.90 6 158.90 52 178.90
125K1M/64KAPLICKÝ Jindřich 2007 KK Brand180.90 6 212.80 104 186.90
126C1M/22STOLÍN Antonín 2008 Trutnov168.60 62 145.30 60 205.30
127K1M/65SCHIFF Tomáš 2005 KK Brand1.00 999 165.50 68 233.50
128PW/7BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov226.90 104 224.40 56 280.40
129K1M/66POKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec136.20 202 142.80 154 296.80
130K1M/67POKORNÝ Šimon 2007 Jablonec150.60 404 134.30 306 440.30
Oddíl

Historie procházení