Sjezd v Hanušovicích

08.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:16,00
2K1M/2SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:18,90
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:49,50
4K1M/4IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí14:00,90
5K1M/5KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:17,30
6K1M/6NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:30,10
7K1M/7BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:42,50
8K1M/8KNEBEL Robert 1971 3 Olomouc14:43,30
9K1M/9ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:44,30
10K1W/1HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc14:53,10
11K1M/10HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:08,10
12K1M/11MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž15:09,10
13K1W/2SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:12,00
14K1W/3DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel15:17,90
15C1M/1KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc15:18,50
16C1M/2VESELÝ Petr 1976 2 VSDK15:20,50
17C1M/3SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:22,80
18K1M/12VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:24,10
19K1M/13KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:32,90
20K1M/14BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno16:26,70
21K1M/15NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc16:29,10
22K1M/16HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:30,10
23K1M/17GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc16:30,80
24K1W/4BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:46,10
25K1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:50,90
26C2M/1RUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
17:03,10
27C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:04,50
28C1M/4JANŮ Filip 2002 2 Olomouc17:09,20
29C2M/2NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:09,30
30K1M/18BROKEŠ Marek 2003 Šumperk17:12,50
31K1W/6RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:15,10
32K1W/7DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk17:17,20
33K1W/8NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc17:18,20
34K1W/9VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel17:19,80
35K1M/19WALTER David 2001 2 Šumperk17:19,80
36K1W/10NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:23,80
37K1M/20LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž17:24,00
38K1M/21ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc17:32,20
39K1M/22BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno17:35,80
40K1W/11KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:43,00
41K1M/23RUTAR Martin 2003 3 VS Desná17:43,00
42K1W/12RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc17:44,00
43C1M/5PAVLÍK Radek 1992 VSDK17:45,30
44K1M/24MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc17:46,70
45K1M/25STRATIL Michal 1973 Litovel17:47,20
46C1W/2ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc17:49,20
47C1M/6WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:49,40
48K1W/13HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc17:59,10
49C1M/7SALAJ František 2004 3 Litovel17:59,50
50K1M/26ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:01,20
51K1M/27URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc18:01,60
52K1W/14DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc18:03,10
53C1M/8BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí18:04,50
54C1M/9ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.18:04,80
55C1M/10RUBINT Martin 1990 Kroměříž18:06,40
56K1W/15NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc18:07,40
57K1M/28ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:08,00
58C2M/3WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
18:10,60
59K1M/29JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc18:15,00
60K1M/30KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:18,90
61C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí18:23,60
62K1M/31DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:23,70
63C1M/11HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.18:24,30
64K1M/32VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště18:26,20
65K1W/16JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:26,60
66K1W/17DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK18:27,50
67K1M/33HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:30,50
68C1M/12ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel18:33,40
69K1M/34STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná18:33,60
70C1M/13PAPULA Jan 2005 3 Litovel18:37,70
71K1W/18DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc18:37,90
72C1W/4NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno18:45,50
73K1W/19MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno18:45,80
74K1W/20RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná18:46,70
75K1W/21STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK18:47,50
76K1M/35STŘECHA Jan 2001 3 VSDK18:48,60
77K1W/22STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc18:49,10
78C1M/14GEPRT David 2005 3 Litovel18:51,90
79K1W/23ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto18:54,10
80C1M/15VODÁK Norbert 2004 3 Litovel18:57,20
81K1M/36POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:57,70
82K1M/37HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk19:02,00
83K1M/38SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc19:08,10
84K1M/39SYSLO Jiří 2003 Olomouc19:08,30
85K1M/40ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:12,60
86K1M/41STRATIL Filip 2006 Litovel19:16,10
87K1W/24VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK19:18,50
88K1M/42SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:22,10
89K1M/43LOUN Matěj 2004 Šumperk19:23,50
90C1W/5HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc19:26,00
91C1M/16KOSÍK Dan 2004 Olomouc19:34,40
92C1W/6DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno19:34,90
93K1W/25HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná19:35,50
94K1M/44BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:45,40
95C1W/7STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:53,20
96K1M/45WEISER Kryštof 2007 Litovel20:29,50
97C1M/17MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc20:38,80
98C1M/18STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc21:26,30
99C1M/19NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.22:20,30
Oddíl

Historie procházení