Sjezd v Hanušovicích

07.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:40,60
2K1M/2HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:47,00
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov16:18,40
4K1M/4NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:44,50
5K1M/5KNEBEL Robert 1971 3 Olomouc16:50,90
6K1M/6KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:57,40
7K1M/7IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí16:59,60
8K1M/8HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc17:04,20
9K1M/9KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:08,90
10K1M/10ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:17,50
11K1W/1HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc17:18,30
12K1W/2DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel17:38,50
13K1M/11HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:49,30
14K1M/12VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:50,20
15K1M/13BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno18:04,40
16C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto18:06,50
17C1M/2VESELÝ Petr 1976 2 VSDK18:08,20
18K1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno18:17,60
19K1M/14NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:25,70
20K1M/15GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:33,10
21K1M/16BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno18:34,70
22K1M/17RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc18:50,10
23K1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno19:25,50
24K1W/5HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc19:27,30
25K1W/6ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel19:28,90
26K1M/18GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc19:29,60
27K1W/7BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:37,10
28K1W/8KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:45,90
29K1W/9NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:55,50
30C1M/3RUBINT Martin 1990 Kroměříž19:58,00
31K1W/10VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel20:00,40
32C1M/4JANŮ Filip 2002 2 Olomouc20:12,00
33C2M/1NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
20:18,60
34C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:20,90
35C1M/5ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel20:22,60
36K1W/11RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc20:26,30
37K1W/12NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc20:27,40
38C2M/2RUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
20:31,30
39K1W/13RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc20:35,10
40K1M/19WALTER David 2001 2 Šumperk20:46,50
41C1M/6HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.20:48,70
42K1M/20BROKEŠ Marek 2003 Šumperk20:54,80
43C1M/7WALTER Jakub 1998 2 Šumperk20:59,80
44C1M/8BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí21:01,90
45C1M/9ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.21:04,20
46K1M/21ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc21:04,50
47C1M/10REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno21:10,40
48C1W/2ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc21:11,30
49K1M/22BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno21:13,50
50C1M/11SALAJ František 2004 3 Litovel21:13,90
51K1M/23RUTAR Martin 2003 3 VS Desná21:14,30
52K1M/24JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc21:15,90
53C1M/12NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.21:21,40
54K1M/25ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:26,00
55K1W/14DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc21:26,40
56K1W/15DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk21:26,70
57K1W/16HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc21:30,70
58K1M/26ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc21:33,60
59K1M/27MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:42,20
60K1W/17JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc21:43,00
61K1M/28DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno21:48,90
62K1M/29VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště21:52,60
63C1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno21:52,60
64K1W/18STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc21:53,10
65C1M/13ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel21:54,50
66C1W/4KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí21:54,90
67K1M/30URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc21:55,10
68C1M/14PAPULA Jan 2005 3 Litovel21:56,20
69C1M/15MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo21:56,50
70C2M/3WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
22:01,30
71K1M/31HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc22:05,70
72K1W/19DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc22:05,90
73K1W/20NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc22:06,00
74K1M/32SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno22:07,60
75K1M/33KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná22:08,80
76C1M/16VODÁK Norbert 2004 3 Litovel22:17,80
77C1M/17GEPRT David 2005 3 Litovel22:23,70
78K1M/34STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná22:28,80
79C1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno22:30,30
80K1W/21RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná22:32,40
81K1W/22VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK22:33,10
82K1W/23MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno22:34,20
83K1M/35RETEK Václav 2007 Olomouc22:37,60
84K1M/36SYSLO Jiří 2003 Olomouc22:38,00
85K1W/24ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto22:39,30
86K1M/37SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc22:47,50
87K1M/38WEISER Kryštof 2007 Litovel22:48,10
88C1M/18KOSÍK Dan 2004 Olomouc22:49,20
89K1M/39ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto22:49,90
90K1M/40POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc22:53,70
91K1M/41BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště23:04,70
92K1M/42RETEK Toman 2007 Olomouc23:15,90
93K1W/25VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc23:22,30
94K1M/43STRATIL Filip 2006 Litovel23:44,20
95K1W/26HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná23:48,50
96C1M/19MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc23:51,00
97C1M/20STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:56,30
98K1M/44HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk24:19,00
99K1M/45LOUN Matěj 2004 Šumperk24:26,00
100K1W/27KUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK24:51,00
101C1W/6STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc24:55,10
102K1W/28MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc25:10,10
103K1W/29STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc44:48,10
Oddíl

Historie procházení