Sjezd v Hanušovicích

07.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:21,40
2K1M/2SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:26,90
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:48,10
4K1M/4IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:57,60
5K1M/5NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:04,80
6K1M/6KNEBEL Robert 1971 3 Olomouc14:14,90
7K1M/7KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:29,10
8K1M/8KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:31,90
9K1M/9ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:45,80
10K1W/1HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc14:51,10
11K1M/10VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:53,20
12K1M/11HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc14:56,60
13K1M/12BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:59,20
14K1W/2DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel15:00,60
15K1M/13HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:06,60
16K1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:28,20
17C1M/1VESELÝ Petr 1976 2 VSDK15:32,30
18K1M/14NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc15:47,50
19C1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:48,80
20K1M/15BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:55,90
21K1M/16GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc16:09,50
22K1W/4HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc16:27,50
23K1W/5ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel16:38,80
24K1M/17GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc16:50,90
25K1W/6BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:53,50
26K1W/7KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:59,50
27C2M/1RUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
17:04,40
28K1W/8DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno17:04,60
29C1M/3JANŮ Filip 2002 2 Olomouc17:08,40
30K1W/9RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:09,40
31K1W/10VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel17:11,60
32C1M/4RUBINT Martin 1990 Kroměříž17:15,90
33K1W/11NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc17:21,70
34K1W/12RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc17:24,90
35K1M/18WALTER David 2001 2 Šumperk17:27,20
36C2M/2NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:27,30
37K1M/19ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc17:29,50
38C1M/5ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel17:32,30
39K1M/20BROKEŠ Marek 2003 Šumperk17:45,80
40K1W/13DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk17:46,10
41K1W/14NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:46,50
42C1M/6ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.17:50,00
43C1M/7HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.17:54,90
44C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:54,90
45K1M/21BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno17:59,70
46K1W/15HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc18:03,30
47C1W/2ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc18:05,60
48C1M/8BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí18:07,60
49K1M/22ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:09,80
50C1M/9NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.18:11,60
51C2M/3WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
18:11,90
52C1M/10WALTER Jakub 1998 2 Šumperk18:12,10
53K1M/23RUTAR Martin 2003 3 VS Desná18:14,80
54K1M/24JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc18:15,10
55K1W/16JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:15,30
56K1W/17NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc18:21,00
57K1M/25MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:23,90
58K1M/26HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:24,80
59C1M/11SALAJ František 2004 3 Litovel18:28,70
60K1M/27ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:32,90
61K1M/28URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc18:34,10
62K1M/29KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:37,60
63C1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno18:40,50
64K1M/30DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:43,90
65C1W/4KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí18:46,50
66K1M/31VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště18:47,00
67K1W/18DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc18:47,10
68C1M/12MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo18:48,10
69C1M/13PAPULA Jan 2005 3 Litovel18:51,50
70K1W/19DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc18:52,20
71C1M/14ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel18:52,60
72C1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno18:57,10
73K1W/20STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc19:00,50
74K1M/32POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:09,10
75K1M/33SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:11,20
76C1M/15GEPRT David 2005 3 Litovel19:13,30
77K1M/34SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc19:16,90
78K1W/21ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto19:17,10
79K1W/22RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná19:17,60
80K1M/35STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná19:20,70
81K1W/23VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK19:22,70
82K1M/36SYSLO Jiří 2003 Olomouc19:25,20
83K1W/24MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno19:28,50
84C1M/16VODÁK Norbert 2004 3 Litovel19:31,70
85C1M/17KOSÍK Dan 2004 Olomouc19:33,10
86K1M/37ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:33,40
87K1W/25HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná19:49,90
88K1M/38BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:56,90
89C1W/6STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc20:07,70
90C1M/18MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc20:14,80
91K1M/39WEISER Kryštof 2007 Litovel20:31,30
92K1M/40LOUN Matěj 2004 Šumperk20:54,30
93C1M/19STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc21:07,50
94K1M/41HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk21:07,90
95K1W/26KUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK21:21,70
96K1M/42STRATIL Filip 2006 Litovel21:45,90
Oddíl

Historie procházení