Sjezd na Sázavě

01.04.2018   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha13:50,30
2K1M/2ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:50,80
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:55,00
4K1M/4JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha13:55,70
5K1M/5ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha14:26,90
6K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.14:37,50
7K1M/6ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:43,60
8K1M/7VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:06,70
9K1M/8ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.15:08,30
10C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:35,90
11C1M/2HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:36,40
12K1W/2PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:39,60
13K1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha15:44,30
14K1M/9ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.15:49,70
15K1M/10ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:52,30
16K1M/11HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:59,40
17K1M/12PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:59,90
18C1M/3NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.16:00,00
19K1M/13CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha16:30,30
20C1M/4ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:40,40
21K1M/14BÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:46,20
22K1W/4KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:48,30
23K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor16:59,10
24K1W/6NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.17:03,10
25K1W/7BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand17:04,10
26K1M/15VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor17:04,10
27C1M/5SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:17,70
28K1M/16OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.17:26,70
29K1M/17CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:33,00
30C2M/1MATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
17:36,20
31K1M/18KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa17:40,30
32C1M/6ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.17:58,20
33K1M/19SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.18:06,20
34K1W/8BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav18:06,70
35K1M/20VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice18:09,80
36K1M/21ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand18:10,40
37K1W/9ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand18:13,00
38K1M/22FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa18:14,30
39K1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.18:14,50
40K1M/23LACINA Jakub 2003 2 Semily18:16,70
41C1M/7RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.18:17,60
42K1M/24NEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha18:18,20
43C1M/8MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.18:24,70
44K1W/11ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz18:37,00
45K1W/12BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz18:39,70
46K1W/13MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz18:52,70
47C1M/9VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.19:06,20
48K1M/25HYNEK Pavel 2003 3 Semily19:19,20
49K1M/26PANZER Martin 2007 Loko Plz19:25,40
50K1M/27NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.19:36,90
51K1M/28JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.20:22,20
52K1M/29PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha20:53,90
53K1M/30ŘEHÁK Jiří 2003 Semily21:00,00
54K1M/31MÁRA Michal 2003 VS Tábor22:19,30
Oddíl

Historie procházení