Sjezd v Hanušovicích

24.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc10:46,50
2K1M/2MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.10:57,30
3K1M/3ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha11:05,60
4K1M/4ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:06,20
5K1M/5SATKE Adam 1994 1 KK Brno11:08,70
6K1M/6JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha11:13,80
7K1M/7ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha11:15,70
8K1M/8KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:26,60
9K1M/9MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:38,90
10K1M/10IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:39,40
11K1M/11KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha11:40,50
12K1M/12NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:50,70
13K1M/13KNEBEL Robert 1971 Olomouc11:51,20
14K1M/14HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc11:52,30
15C2M/1JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
12:00,40
16K1M/15VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto12:08,40
17C2M/2RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
12:09,00
18K1W/1HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc12:10,80
19K1M/16KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí12:11,20
20C2M/3ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
12:15,60
21K1W/2DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel12:20,10
22C1M/1RYGEL Marek 1989 1 KK Brno12:26,60
23K1M/17BABÍČEK Šimon 1977 Litovel12:36,10
24C1M/2KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc12:36,40
25K1M/18PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:37,80
26K1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha12:39,50
27C1M/3ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel12:41,80
28C1M/4ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.12:42,60
29C1M/5VESELÝ Petr 1976 2 VSDK12:51,20
30C1M/6SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto12:53,00
31K1M/19NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:58,50
32C2M/4ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
13:01,90
33C2M/5LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
13:10,80
34K1M/20BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno13:16,40
35K1W/4PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.13:32,90
36K1M/21GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc13:35,20
37K1W/5DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel13:40,70
38K1W/6HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc13:42,40
39C1M/7JANŮ Filip 2002 2 Olomouc13:43,50
40C2M/6ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
13:46,10
41K1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:51,70
42K1W/8BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand13:53,00
43K1M/22GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:01,40
44K1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí14:02,40
45K1M/23ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand14:08,00
46C1M/8RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm14:11,90
47K1W/10RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc14:20,50
48K1W/11VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel14:22,40
49K1W/12ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand14:22,80
50K1M/24WALTER David 2001 2 Šumperk14:24,80
51C1M/9BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:27,90
52K1W/13RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc14:32,10
53K1W/14NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc14:33,40
54K1M/25ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc14:44,70
55K1M/26DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno14:46,40
56C1M/10WALTER Jakub 1998 2 Šumperk14:47,90
57C1W/1NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:52,10
58C1W/2ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc14:54,70
59K1M/27ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc14:55,90
60K1W/15JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc14:56,50
61C1W/3PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.14:59,10
62C2M/7ŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
15:07,90
63K1M/28SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno15:11,40
64K1M/29RUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:17,50
65K1M/30JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:19,00
66C1W/4KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:19,40
67K1M/31KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná15:23,30
68K1W/16MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:30,30
69K1M/32HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:32,00
70K1M/33URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:35,20
71K1W/17NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc15:42,10
72K1M/34SYSLO Jiří 2003 Olomouc15:53,20
73C1M/11SALAJ František 2004 3 Litovel15:54,60
74K1M/35POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:55,10
75K1M/36STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc15:57,10
76K1W/18ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:02,40
77C1W/5HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc16:02,80
78K1W/19HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc16:06,20
79C1M/12GEPRT David 2005 3 Litovel16:10,60
80K1M/37STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná16:13,50
81K1W/20RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná16:14,60
82K1M/38ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto16:14,60
83K1M/39SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc16:18,10
84K1W/21DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc16:22,80
85C1M/13ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel16:29,10
86C1M/14VODÁK Norbert 2004 3 Litovel16:36,40
87C1W/6STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc16:48,40
88K1W/22HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná16:49,70
89C1M/15MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc17:03,60
90K1M/40BERNAT Pavel 2004 KK Brno19:28,70
91C1M/16KOSÍK Dan 2004 Olomouc19:29,30
Oddíl

Historie procházení